شريک زندگی را در مسافرت انتخاب کنيد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
استخدام_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
دکتر استرکی_3
استخدام_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_4
کتاب لند_4
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_2
کتاب لند_2
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۶۰۴
۲۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۴
۴۰۱۲۱
مي‌گويند تا وقتي با همسرتان زير يك سقف نرفته باشيد، اخلاق و خصوصيات او را كاملا نمي‌شناسيد. با اين وجود برخي از جنبه‌هاي شخصيتي افراد فقط در مسافرت معلوم مي‌شود.
برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل: شرایط سفر با خانه شما کاملا فر ق دارد. شاید دشواری‌هایی پیش بیاید و در محل اقامت‌تان به اندازه خانه احساس راحتي نكنيد. به هر حال هر پیشامدی سرنخی دست‌تان می‌دهد تا شریک زندگی‌تان را بهتر بشناسید و از بروز تنش‌ها و اختلافات احتمالی دور بمانید.

مي‌گويند تا وقتي با همسرتان زير يك سقف نرفته باشيد، اخلاق و خصوصيات او را كاملا نمي‌شناسيد. با اين وجود برخي از جنبه‌هاي شخصيتي افراد فقط در مسافرت معلوم مي‌شود. وقتی برای اولین بار با همسرتان به سفر می‌روید این مسافرت شبیه سکه‌ای است که می‌خواهید با آن شیر یا خط بیندازید؛ یا به شما خیلی خوش می‌گذرد و به عنوان تجربه‌ای فوق‌العاده از آن یاد می‌کنید یا کلا نسبت به مسافرت با همسرتان دلسرد و ناامید می‌شويد اما نگران نباشید، به هر حال شاید در اوایل ازدواج همسرتان را هنوز به درستی نمی‌شناسید. در سفر است که می‌توانید به برخی ابعاد و ویژگی‌هاي شخصیت او پی ببرید. در سفر می‌فهمید که چقدر نسبت به تجربیات تازه مشتاق است، تا چه حد می‌خواهد با اقوام و فرهنگ‌های مختلف آشنا شود، مديریت مالی او به چه شکل است و استرس یا شرایط بحرانی را چطور مدیریت می‌کند.

سفر کوتاهی در نظر بگیرید

اگر به تازگی ازدواج کرده‌اید و در دوران عقد هم همراه با همسرتان سفری نداشته‌اید، توصیه می شود که سفر کوتاهی در نظر بگیرید. لازم نیست یک مسافرت طولانی دو هفته‌ای تدارک ببينيد. شاید در ظاهر یک مسافرت طولانی‌مدت مفصل، جذاب و رؤیایی به نظر برسد اما بهتر است به جای یک مسافرت طولانی‌مدت، برای چند بار سفر در طول سال برنامه بچینید. اجازه دهید که مدت زمانی از ازدواج شما بگذرد، روحیات هم را در سفرهای کوتاه مدت بیشتر بشناسید و بعد برای مسافرت‌هاي طولانی‌مدت آماده‌تر باشید.

اولين سفر عاشقانه

محل اقامت مناسبی انتخاب کنید


درست است که گذراندن سفر در هتل‌های ساحلی یا اقامتگاه‌هایی که بخشی از آن داخل آب قرار گرفته خیلی رمانتیک و شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد اما به هر حال امکانات خودتان را هم بسنجید و فقط به دنبال مکان‌های رؤیایی و عاشقانه نباشید. یادتان باشد که شما تحت هر شرایطی می‌توانید یک مسافرت عاشقانه داشته باشید. این موضوع به خودتان بستگی دارد. می‌توانید از یک سفر معمولی مسافرتی رمانتیک بسازید و به این موضوع ربطی ندارد که محل شما 5 ستاره باشد یا یک ستاره. برخی از بروشورهای آژانس‌های مسافرتی بسیار وسوسه‌کننده هستند اما این تبلیغات به این معنا نیست که این سفرها برای شما کاملا‌ ایده​آل هستند و يك مسافرت بي‌عيب و نقص را تضمين مي‌كنند. هنگام برنامه‌ريزي بیشتر به سلیقه خود و همسرتان دقت کنید و تبلیغات فریبنده را نادیده بگیرید. اگر هر دوی شما به طبیعت علاقه‌منديد به فکر مسافرت در محیط‌های طبیعی باشید. در صورتی که دل‌تان می‌خواهد نزدیک دریا اقامت داشته باشید سفر به شهرهای ساحلی را در برنامه‌ریزی نوروزی قرار دهید. اگر هم از آثار تاريخي و باستاني لذت مي‌بريد براي اين قبيل مسافرت‌ها برنامه بچينيد يا در نهايت تركيبي را در نظر بگيريد كه هر دو نفر شما را راضي مي‌كند.

با هم برنامه‌ریزی کنید

خودتان یک تنه بار مسئولیت‌های برنامه‌ریزی را برعهده نگیرید. گاهی اوقات در مورد برخی زوج‌ها دیده می‌شود که خانم‌ها برای برنامه‌ریزی مشتاق‌ترند، خودشان با آژانس‌های مسافرتی تماس می‌گیرند یا محل اقامتی را انتخاب می کنند. این در حالی است که همسرشان در جریان این برنامه‌ریزی‌ها قرار ندارد یا جزئیات را به درستی نمی‌داند. شاید چنین تصمیم‌گیری‌هایی در مورد تفریحات آخر هفته یا رفتن به رستوران بدون اشکال باشد اما وقتی پای مسافرت در میان است، بهتر است همراه با هم تصمیم بگیرید. اگر قرار است به شهر یا کشور دیگری بروید بخشی از جست و جوی اینترنتی و پرس‌وجو در مورد رستوران‌ها، مراکز خرید، جاذبه‌های توریستی و... را  قبل از سفر انجام دهيد. اگر مي‌بينيد كه همسرتان به غذا خوردن علاقه زيادي دارد، پيدا كردن رستوران هاي خوب را بر عهده او قرار دهيد و خودتان ساير كارها را پيگيري كنيد. پيشنهاد ديگر اين است كه برنامه‌ريزي براي يك روز را شما بر عهده بگيريد و براي روز دوم از همسرتان بخواهيد برنامه‌اي در نظر بگيرد تا برنامه متنوع‌تري داشته باشيد.

انعطاف پذير باشيد

در اولين سفر همراه باهمسرتان كمي‌انعطاف به خرج دهيد. بايد بدانيد كه نمي‌توانيد در تمام طول سفر حرف تان را به كرسي بنشانيد. شايد فكر مي‌كنيد كه چون همسرتان عاشق شماست كمي‌كوتاه مي‌آيد، اما هنگامي‌كه مي‌خواهيد به هر دو نفر خوش بگذرد، به اين نكته توجه كنيد. براي اتفاق‌هاي غيرمنتظره آماده باشيد و سعي كنيد خودتان را با شرايط وفق دهيد. شايد اوضاع كاملا بر اساس آنچه برنامه‌ريزي كرديد، خوب و عالي حركت نكند. با اين وجود سعي كنيد از هر شرايطي براي داشتن لحظات خوب استفاده كنيد.

حواس‌تان به هزينه‌ها باشد

يكي از عواملي كه ممكن است بين شما و همسرتان اختلاف و بگو مگو ايجاد كند، مسائل و مشكلات مالي است. پس قبل از سفر هزينه‌هاي احتمالي را برآورد كنيد. در صورتي كه درآمد داريد بخشي از هزينه‌هاي سفر را خودتان برعهده بگيريد تا به دليل يك سفر پرهزينه همسرتان با مشكلات مالي روبه‌رو نشود. حواستان به اين باشد كه بيش از حد خرج نكنيد و براي هزينه‌هاي پيش‌بيني نشده هم مقداري پول اضافي همراه‌تان باشد.

از تجربيات تازه نترسيد

سفر كردن فرصت خوبي است كه فرهنگ و دنياي تازه‌اي را بشناسيد. بنابراين نسبت به تجربيات تازه مشتاق باشيد يا اين اشتياق را در خودتان پرورش دهيد. غذاهاي تازه را امتحان كنيد، به مكان‌هاي تازه سر بزنيد و فقط به فكر گشت و گذار در مراكز خريد نباشيد. با مردم محلي صحبت كنيد، درباره آداب و رسوم‌شان بپرسيد و اگر مي‌بينيد فرهنگ يا سنت‌هاي خوبي دارند، شما هم اين آداب خوشايند را به فرهنگ‌تان راه دهيد. از آدم‌هايي كه با شما فرق دارند فاصله نگيريد و سعي كنيد با دنياي افراد مختلف بيشتر آشنا شويد. به هر حال فرصتي فراهم شده تا نكات تازه‌اي ياد بگيريد. پس خودتان را به چارچوب زندگي شخصي محدود نكنيد و براي پذيرش اطلاعات و تجربيات تازه آماده باشيد.

اولين سفر عاشقانه

شوخ طبع باشيد

قرار است در سفر به شما خوش بگذرد. پس از هر فرصتي براي شوخي و خنده استفاده كنيد. شاد باشيد و از هر لحظه باهم بودن‌تان لذت ببريد. سختگير نباشيد و تصور نكنيد كه بايد شرايط ايده‌آلي فراهم باشد تا خنده روي لب‌تان بنشيند. تاخير هواپيما، دير رسيدن بارها، اشكال در رزرو هتل و خوب نبودن غذا از جمله مواردي هستند كه به سرعت مي‌توانند اسباب نارضايتي شما را فراهم كنند. با اين وجود به دليل بروز اين مشكلات عصباني نشويد. مشكلات به هر حال پيش مي‌آيند. در اين شرايط سعي كنيد ذهن‌تان را آرام نگه داريد. بهتر است در هر تجربه ناخوشايند، نكته‌اي را براي خنده و شوخي پيدا كنيد و به اين اتفاق‌هاي كوچك و بزرگ از جنبه ديگري بنگريد. با اين ديدگاه تجربه شما از سفر تحت هر شرايطي مطلوب مي‌شود. يادتان باشد كه بيشتر وقت‌ها مشكلات موقتي و كوچك هستند. پس بي‌جهت آنها را بزرگ نبينيد و غر نزنيد.
برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:34 - 1393/03/26
با دو سه روز سفر رفتن نمیشه کسی رو شناخت
تازه دیگه الان همه میدونن وقتی از خانواده طرف مقابل تقاضا میشه ازشون که با هم سفر برن،قراره زیر ذره بین همه باشه و مواظبه که اشتباهی ازش سر نزنه خوش مشرب باشه و...
در این شرایط شاید فقط بشه اینو تشخیص داد که طرف معتاده یا نه که البته برا این موردم راههای زیادی هست که طرف بتونه خودشو حفظ کنه...
در کل این راه یه راه دل خوش کنکه و به نظرمن امکان اشتباهش همچین کم نیست
متاسفانه این روزها آدما با هم صادق نیستن وگرنه اصلا نیازی به این چیزا نیست
وقتی میری زیر یه سقف و بعد از یه مدتی از زندگی تازه اون روی سکه خودشو نشون میده
از خدا میخوام خوبا گیر خوبا بیفتن و خدا همه جوونها رو عاقبت بخیر و سعادتمند کنه
برای منم دعا کنید
هانیه
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۸
نظر شما درست
ولی اگه یه سفر با مشکلات زیاد ایجاد کنی اونوقت دیگه تا یه حدی میتونه خودشو نگه داره بعدش دیگه دستش رو میشه
مثلا 14-15 خرداد سر ظهر برین شمال تا تو ترافیک سنگین چند ساعته گیر کنین بعد ببین چی میشه آیا تا شب هم خوش مشرب باقی میمونه؟؟؟
هانیه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۸
اینم حرفیه چشم یه جوری هماهنگ میکنم زمان آشنایی رو که عروسی قبل از 14 15 خرداد نبوده باشه :)
ولی من که میگم حتی با سختی هم نمیشه سنجید چون به قول ریش سفیدا دوران نامزدی سختیهاشم شیرینه پس عکس العمل طرف در این نوع سفر قبل از عروسی و بعد از 2 سال زندگی خیلی فرق داره هیچ چیزی قابل پیشبینی نیست
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:44 - 1393/03/26
ماشاا.. این روزا همه دارن واسه هم فیلم بازی میکنن
هیچ کس اونی نیست که نشون میده

حرف هانیه رو قبول دارم

به جای اینکه دوران نامزدی زمانی باشه برای فهمیدن خوب و بد همیدیگه زمانی شده برای ظاهر سازی و فیلم بازی کردن واسه همدیگه

نمیدونم چرا جوونای ما اینو نمیفهمن!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:47 - 1393/03/27
شریک زندگی رو تازه بعد از عقد بشناسیم؟ اینی که شما توی این مقاله گفتین مربوط به بعد از عقد هست. این چیزا رو باید قبلا فهمید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تاپ لپتاپ_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
تاپ لپتاپ_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
تاپ لپتاپ_4
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
تاپ لپتاپ_2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آف دکور _فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شفا_فوترموبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
آف دکور _فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر