کاشت ابرو در غرب تهران و هزینه آن
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
ریزخور_1
لاله زار مال_1
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_3
کلاسینو_3
ریزخور_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_4
لاله زار مال_4
ریزخور_4
کلاسینو_4
ریزخور_2
لاله زار مال_2
سفیر بار ساقدوش_2
اپیلاسیون نانا 2
کلاسینو_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۵۶۰۹۵
۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۴
۶۰۳۵
محتوای حمایت‌شده
اگر از ساکنین غرب تهران باشید و رضایت چندانی از ابروهای خود نداشته باشید، قطعا به دنبال مرکزی برای کاشت ابرو در غرب تهران هستید. پیش از اقدام نکات بسیار مهمی را باید در نظر بگیری، که آن‌ها را با شما در میان می‌گذاریم.

برترین‌ها: کاشت ابرو در غرب تهران یکی از پروژه های جدید زیبایی است که امروزه نه فقط در بین زنان و بانوان تهرانی و بانوان کشور ما بلکه در همه جای دنیا بسیار شایع شده است. کیفیت ابروهای کاشته شده و انجام کاشت ابرو در غرب تهران کاملاً همانند ابروی طبیعی بوده و از آنجایی که این اقدام به واسطه بهترین و مجرب ترین متخصصان زیبایی پوست و مو در غرب تهران صورت می گیرد نتایج قابل قبول و رضایت بخشی را به همراه دارد.

کاشت ابرو در غرب تهران و هزینه آن

جهت مشاوره رایگان با کلینیک آیلین کلیک کنید.

با امکان پرداخت اقساط

دلایل ریزش ابرو چیست؟

ابرو یکی از مهم‌ترین اعضای صورت ما انسان ها می باشد که تاثیر به سزایی در زیبایی چهره و صورت میگذارد. به همین دلیل است که ایجاد تغییر در ابروها معمولاً یکی از اولین و مهمترین معیار هایی میباشد، که جهت ایجاد تغییر در صورت و همچنین بخشیدن جلوه و نمایی جذاب تر به صورت مورد توجه قرار می‌گیرد.

امروزه راه ها و روش های بسیار متداول و زیادی برای درآوردن ابروها به حالت و مدل دلخواه وجود دارد که کاشت ابرو نیز یکی از این موارد است. گاهی اوقات ممکن است برخی افراد به دلیل برخی بیماری‌ ها نظیر بیماری های پوستی مثل جذام و پیسی و یا حتی به دلیل بیماری سرطان و قرار گرفتن تحت تاثیر شیمی درمانی و آسیب های فیزیکی و بیرونی نظیر سوختگی، صدمه ناشی از تصادفات، بافت ابروی خود را از دست می دهند و یا به صورت مادرزادی و ارثی دارای ابروی کم پشت و نازک هستند.

این افراد می توانند با مراجعه به متخصصان و جراحان زیبایی و پوست و مو و با استفاده از روش کاشت ابرو به یک بافت مناسب و پر پشت ابرو دست یابند. کاشت ابرو در غرب تهران در حال حاضر بسیار مورد توجه بوده و افراد زیادی هستند که در غرب تهران برای این منظور اقدام کرده و به نتایج خوبی نیز دست یافته اند.

مهمترین توصیه جهت کاشت ابرو چیست؟

مهمترین توصیه ای که در این باره ما می توانیم به کسانی که متقاضی کاشت ابرو به هر دلیلی هستند، ارائه دهیم این است که حتماً و حتماً برای انجام این کار به یک متخصص مجرب و با تجربه پوست و مو مراجعه کنند. بنابراین افرادی که تصور می کنند این فرآیند همچون هاشور و تاتو و موارد مشابه دیگر به واسطه آرایشگرها نیز قابل انجام است کاملاً در اشتباه بوده و باید به آنها بگوییم که فرایند کاشت ابرو یک فرایند کاملاً تخصصی و پزشکی است که دارای پیچیدگی های خاص خود می باشد.

کاشت ابرو در غرب تهران و هزینه آن

حتی در انتخاب پزشک نیز باید دقت کافی به خرج داده و هرگز افراد تازه کار و مبتدی را برای این عمل انتخاب نکنید. در صورت برگزیدن پزشک تازه کار و بدون تجربه نه تنها امکان دستیابی به بافت مورد نظر بسیار سخت و دور از تصور هست بلکه در برخی موارد امکان دارد نیاز به صرف هزینه دوباره نیز باشد.

کاشت ابرو در غرب تهران و هزینه آن

نمونه‌های خدمات آیلین را از اینجا ببینید.

با امکان پرداخت اقساط

ailin_clinic.kasht@

مراحل مورد نیاز جهت کاشت ابرو چیست؟

متخصص پوست و مو برای کاشت ابرو باید با تکیه بر تجربه و تخصص خود پیش رفته و ابتدا قسمت ظریف منبع موی سر که معمولاً نزدیک به گوش است را شناسایی کند. سپس موهایی که دارای بافتی ظریف و کم هستند را شناسایی کرده و آنگاه تحت فرآیندی که تقریبا یک فرایند پیچیده نیز است موها را با پیازچه در آورده و به ابرو پیوند بزند.

پیوند ابرو یا همان کاشت ابرو باید در جهتی صورت بگیرد که فولیکول ها منطبق با رویه و خواب موهای ابرو باشند به همین دلیل است که پزشک متخصص پوست و مو باید دارای حداقل چند تجربه در این باره باشد تا بتواند افراد را به نتایجی که انتظارش را دارند برساند.

کاشت ابرو در غرب تهران و هزینه آن

روش های کاشت ابرو

امروزه با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی روش های متعددی برای کاشت مو و ابرو موجود است که معمولاً استفاده از دو روش FUT و FIT از جمله متداولترین روش هایی هستند که برای کاشت ابرو مورد استفاده قرار می گیرد. منتهی در رابطه با این که کدام یک از این دو روش نسبت به دیگری بهتر هست، باید بگویم که همه چیز کاملاً بستگی به نظر متخصص پوست و مو و همچنین شرایط متقاضی پیوند ابرو دارد. در هر دو روش انجام عمل پیوند ابرو، معمولاً فرد تحت بی حسی موضعی قرار گرفته و به همین دلیل انجام هر روش کاشت ابرو کاملاً بدون درد و ناراحتی است و افراد چندان درد را در طی این فرایند با هیچکدام از روش های نام برده احساس نمی کند.

همچنین انجام فرآیند کاشت ابرو در هر دو روش، فرآیندی کاملاً بدون عوارض است که دوره نقاهت طولانی و پیچیده ای در پی ندارند. به همین دلیل افراد می‌توانند خیلی زود به زندگی روزمره خود پس از انجام پیوند ابرو بپردازند.

جهت مشاهده نتایج نهایی کاشت ابرو با هر کدام از دو روش نام برده باید افراد به خود زمان بیشتری بدهند. زیرا معمولاً نتایج پیوند ابرو ۶ ماه طول میکشد تا بر روی صورت مشخص شود.

جهت شستشوی صورت و رفتن به حمام پس از پیوند ابرو معمولاً در سه روز اول محدودیت هایی وجود داشته و پس از آن دیگر هیچ مانعی برای دوش گرفتن وجود ندارد.

کاشت ابرو در غرب تهران و هزینه آن

هزینه کاشت ابرو در غرب تهران

معمولاً هزینه کاشت ابرو در غرب تهران با توجه به شرایط بیمار و عوامل دیگری سنجیده می‌شود. اما چیزی که در رابطه با هزینه کاشت ابرو در غرب تهران لازم است به آن توجه کنیم این است که دسترسی به نتیجه مطلوب و کیفیت بالا مستلزم صرف هزینه بیشتر است.

بنابراین توصیه ما به شما عزیزان این است که اگر به دنبال کاشت ابرو به صورت کاملاً طبیعی و استاندارد هستید به نحوی که چهره شما را زیبا و جذاب نشان دهد باید دست به جیب شده و به بهترین کلینیک ها که دربردارنده بهترین متخصصان پوست مو هستند مراجعه کنید. اگر تصور و باور شما بر این است که هزینه را بر کیفیت ترجیح دهید مسلماً ما این اطمینان را به شما می دهیم که به نتیجه ای که انتظارش را دارید هرگز برای شما حاصل نخواهد شد.

کاشت ابرو در غرب تهران و هزینه آن

کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر آیلین

  • با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان (۲۱۴۶۰۶)
  • مجهزترین کلینیک زیبایی، جوانسازی، کاشت، لاغری و لیزر
  • با شرایط پرداخت اقساط

جهت مشاوره رایگان کلیک کنید.

کاشت ابرو در غرب تهران و هزینه آن

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۴۴۷۴۰۴۵۷

۰۲۱-۴۴۷۴۲۵۰۰

۰۹۰۳۹۶۴۴۰۰۶

کاشت ابرو در غرب تهران و هزینه آن

نمونه‌های خدمات آیلین را از اینجا ببینید.

ailin_clinic.kasht@

کاشت ابرو در غرب تهران و هزینه آن

دریاچه چیتگر، شهرک راه آهن، بلوار گلها، پایین‌تر از میدان اتریش، نبش بنفشه هشتم، پلاک ۱۳۰، واحد ۲

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
عارفی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
خرید باکس 1
شیرآلات زمانی_1
سوییچ ایران_1
ادیب_1
ادیب_3
شیرآلات زمانی_3
سوییچ ایران_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
خرید باکس 3
دکتر نائبی_3
عارفی_3
ادیب_4
سوییچ ایران_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
شیرآلات زمانی_4
عارفی_4
خرید باکس 4
دکتر نائبی_4
دکتر نائبی_2
خرید باکس 2
شیرآلات زمانی_2
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
ادیب_2
عارفی_2
آیلین_تزریق چربی موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی بانو_فوترموبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تنورستان_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
کالازم_فوتر
کلینیک النا_فوتر
اورانوس_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان