امام‌جمعه قم: دولت رئیسی، نعمت است
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۶۱۰۲
۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۸
۱۳۹۱
امام‌جمعه قم گفت: عده‌ای سرنوشت مملکت را با دل‌بستگی به غرب و قراردادهای ۲۰۳۰ و FATF گره‌زده بودند؛ مردم خیلی وقت بود که منتظر روی کار آمدن دولتی خدمتگزار و مطیع امر رهبری بودند، لذا مردم باید قدرشناس این نعمت باشند.

ایسنا: امام‌جمعه قم گفت: عده‌ای سرنوشت مملکت را با دل‌بستگی به غرب و قراردادهای ۲۰۳۰ و FATF گره‌زده بودند؛ مردم خیلی وقت بود که منتظر روی کار آمدن دولتی خدمتگزار و مطیع امر رهبری بودند، لذا مردم باید قدرشناس این نعمت باشند.

آیت‌الله سعیدی پیش از ظهر امروز در با دیدار سردار موحدی کیا، فرمانده قرارگاه مکانیزه ۲۰ رمضان، در سالن محراب حرم مطهر، ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی عنوان کرد: اربعین حسینی مثل روز عاشورا دارای ویژگی، پیام، انتظار و توقع خاصی است که مردم نیز بر اساس این ویژگی‌ها، مطالباتی در خصوص زیارت اربعین و راهپیمایی اربعین دارند و این در راستای انتظاراتی است که اهل‌بیت از اربعین و اربعینیون دارند.

امام‌جمعه قم: دولت رئیسی، نعمت است

نماینده ولی‌فقیه در استان با توصیه به قرائت زیارت‌نامه اربعین در روز اربعین حسینی با گریه، تأمل و تفکر اظهار کرد: خود زیارت‌نامه اربعین یک کتاب مطالعه و تحقیق است، نه زیارت‌نامه صرف؛ این زیارت‌نامه راه رسیدن انسان‌ها به سعادت و شقاوت و اینکه حرکت اباعبدالله (ع) به چه منظوری بود و پیروزی و شکست در منطق اهل‌بیت چه معنایی دارد را بیان می‌کند.

تولیت حرم کریمه اهل‌بیت (س) با تبریک فرارسیدن هفته دفاع مقدس و مقارنت آن با ایام اربعین افزود: این مقارن شدن فرصتی است که بتوانیم جلوه‌های عاشورا و کربلا و حرکت اربعین را در نهضت سیدالشهدا علیه‌السلام به مردم بیشتر بشناسانیم.

وی با اشاره به مشکلات پیش‌آمده به‌واسطه ویروس کرونا در کشور گفت: متأسفانه بسیاری از مراسمات و کارهای ارزشی اصیل ما به خاطر این ویروس منحوس و مضر برهم ریخت و بنای مردم بر این نبود که مراسم عزای سیدالشهدا و مراسم اربعین که هرساله با جمعیت میلیونی ایرانی‌ها برگزار می‌شد به ۶۰ هزار نفر کاهش‌یافته و داغ زیارت بر دل دوستداران و عاشقان اهل‌بیت عصمت و طهارت بماند؛ البته دشمن از این فضا بسیار استفاده می‌کند و مردم باید خیلی مراقب این فضاسازی‌ها و مکر دشمنان باشند و در مقابل با آن باید مردم تمام سعی و تلاش خود را بکنند تا آن‌طور که شایسته است نسبت به دستگاه سیدالشهدا حساس باشند.

امام‌جمعه قم در خصوص روی کار آمدن دولت جدید اظهار کرد: عده‌ای سرنوشت مملکت را با دل‌بستگی به غرب و قراردادهای ۲۰۳۰ و FATF گره‌زده بودند؛ مردم خیلی وقت بود که منتظر روی کار آمدن دولتی خدمتگزار و مطیع امر رهبری بودند و مردم باید قدرشناس این نعمت باشند و تمام سعی خود را در کمک به رهبر معظم انقلاب، دولت و سازندگی مملکت اسلامی بکنند تا مشکلات به فضل الهی یکی‌یکی از پیش رو برداشته شود.

در این جلسه سردار موحدی کیا، فرمانده قرارگاه مکانیزه ۲۰ رمضان، ضمن تبریک فرارسیدن هفته دفاع مقدس گزارشی از فعالیت‌های این قرارگاه که در دوران دفاع مقدس ۳۱۳ شهید و ۷۰۰ جانباز تقدیم نظام کرده است، ارائه نمود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شفا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_تزریق چربی
کیان برنا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو