دوئل تماشایی در لیگ برتر؛ لوکاکو یا کین؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
سفیر بار ساقدوش_1
کلاسینو_1
لاله زار مال_3
کلاسینو_3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_2
سفیر بار ساقدوش_2
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۵۶۱۳۵
۰۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۲
۹۴۶
روز یک‌شنبه در لندن زمانی برای جشن گرفتن به خاطر حضور دو چهره از بزرگ‌ترین مهاجمان جهان و تماشای نمایش درخشان آنها با لباس تیم‌های چلسی و تاتنهام بود.

خبرآنلاین: روز یک‌شنبه در لندن زمانی برای جشن گرفتن به خاطر حضور دو چهره از بزرگ‌ترین مهاجمان جهان و تماشای نمایش درخشان آنها با لباس تیم‌های چلسی و تاتنهام بود.

«هری کین» و «روملو لوکاکو». دو اسطوره‌ای که در نوع خود بازیکنانی افسانه‌ای به حساب می‌آیند و هر کدام مدعی‌اند که بهترین شماره 9 لیگ برتر هستند. دو مهره سرشناسی که البته هیچکدام در این مسابقه پایشان به گلزنی باز نشد اما ستاره بلژیکی نشان داد که چرا امسال می‌تواند در نبرد با کین، کاپیتان تیم ملی انگلیس را شکست دهد.

دوئل تماشایی در لیگ برتر؛ لوکاکو یا کین؟

دوئل کین و لوکاکو تقریبا مشابه روند مسابقه پیش رفت؛ در نیمه نخست اسپرز تیم برتر زمین لقب گرفت و طبیعتاً کین در روند بازی حضور فعالی داشت. در واقع به نظر می‌رسید این بازی شروعی دوباره برای تیم تحت رهبری «نونو اسپیریتو» در ورزشگاه زیبای تاتنهام باشد. همین روند بود که چلسی را در تنگنا قرار داد تا آبی‌های لندنی چاره‌ای جز عقب‌نشینی پیش روی خود نبینند. در آن دقایق می‌توان به جرات گفت که لوکاکو به هیچ عنوان در جریان مسابقه قرار نداشت و اینگونه به نظر می‌رسید که تیم تحت امر «توماس توخل» نیز، همانند مدافع عنوان قهرمانی یعنی منچسترسیتی، قرار است در این ورزشگاه زمین‌گیر شود. در آن لحظات هیچ‌کس نمی‌توانست حدس بزند که نیمه دوم روند مسابقه تا چه اندازه متفاوت پیش خواهد رفت!

آبی‌پوشان استمفوردبریج ولی بر خلاف همه پیشبینی‌ها از ابتدای نیمه دوم کنترل بازی را به دست گرفتند و با گذر زمان، تسلط لوکاکو و دیگر بازیکنان تیم مهمان افزایش یافت. گرچه روملو در این بازی موفق به لرزاندن تور دروازه اسپرز نشد و حتی در آستانه این اقدام هم قرار نگرفت اما عملکردش در این جدال حساس، کاملاً برجسته بود. عملکردی که نشان داد دفاع تاتنهام توان متوقف کردن او در محوطه جریمه را ندارد!

به همین دلیل نیز پس از پایان مسابقه، لنز اکثر دوربین‌ها به سمت «روملو لوکاکو» چرخید؛ به سمت چهره‌ای که به چلسی آمده تا قهرمانیِ فصل گذشته‌اش با اینتر در سری‌آ را در اینبار انگلیس و لیگ برتر تکرار کند. بله؛ همه می‌دانیم که تنها پنج هفته از فصل جدید رقابت‌ها گذشته و در این مقطع پیش‌بینی در خصوص پایان فصل، کار چندان صحیحی نیست اما حداقل می‌توان از این گفت که اگر چلسی و لوکاکو در این فصل جزو مدعیان قهرمانی نباشند، همه متعجب خواهند شد! ستاره‌ای که در 28 سالگی، در آستانه اثبات خود به عنوان یک مهاجم بزرگ است.

در سمت دیگر هم «هری کین» باید امیدوار باشد که خود و تیم‌اش در چنین شرایطی قرار بگیرد. فراموش نکنید که درست در روزهایی که لوکاکو رویای بازگشت به چلسی را در سر می‌پروراند، کاپیتان سرشناس تیم ملی انگلیس، به دنبال جدایی از تاتنهام بود ولی در نهایت با موانعی که مدیر باشگاه پیش پایش گذاشت، از عقد قرارداد با سیتیزن‌ها منصرف و مجبور به ماندن شد! جالب اینکه در همان زمان چلسی نیز احتمال جذب کین را بررسی می‌کرد ولی به دلیل دشمنی بین دو تیم، همگان می‌دانستند که «استمفوردبریج» هرگز مقصد نهایی هری نخواهد بود. البته که آبی‌های لندنی هیچگاه به صورت رسمی برای جذب کین پیش‌قدم نشدند اما اگر این کار را هم انجام می‌دادند، «دنیل لوی» روی تمامی پیشنهاداتشان پیش از کین، خط قرمزی پررنگ می‌کشید.

حالا شماره 9 «سه‌شیر» حداقل یک فصل دیگر هم با لباس سفیدهای لندنی به هنرنمایی خواهد پرداخت؛ ستاره‌ای که انگیزه‌های خاص به خودش جهت به تصویر کشیدنِ نمایشی تماشایی و هیجان‌انگیز را دارد. او پیش از شروع مسابقه با چلسی در حضور خبرنگاران از این گفت که می‌خواهد رکورد گلزنی «جیمی گریوز» برای اسپرز را بشکند و پس از آن نیز رکورد گلزنی «آلن شیرر» در لیگ برتر انگلیس و رکورد گلزنی «وین رونی» برای تیم ملی انگلیس را به عنوان هدفش مشخص کرده است. هری می‌تواند رکوردشکنی در تیم ملی انگلیس را سال بعد جشن بگیرد و در سال 2023، آقای گل تاریخ تاتنهام شود. یعنی در زمانی که همانند لوکاکو تازه 30 ساله شده است.

کین هفته گذشته در اولین مسابقه این فصل خود در لیگ برتر، مقابل کریستال پالاس به زمین رفت و عجیب اینکه حتی یک شوت یا یک لمس توپ در محوطه جریمه رقیب نداشت! البته او چندان خوب هم تغذیه نشد اما به نظر نمی‌رسید برای حضور در مستطیل سبز، از اشتیاق سابق برخوردار باشد. اینکه دلیل این عدم آمادگی، جسمانی است یا انگیزشی هنوز مشخص نیست اما اگر این نقیصه تداوم یافته و رفع نشود، قطعاً در ادامه تاتنهام را با مشکلاتی مواجه خواهد نمود.

حالا فوتبال‌دوستان در کنار تماشای رقابت تیم‌های مختلف برای کسب عنوان قهرمانی فصل 22-2021 لیگ برتر، مشتاقانه در انتظار دیدنِ سکانس‌های هیجان‌انگیزی از جدال «هری کین» و «روملو لوکاکو» خواهند بود تا در نهایت مشخص شود چه کسی بهترین شماره 9 لیگ برتر است!

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
ادیب_1
شیرآلات زمانی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
عارفی_1
عارفی_3
ادیب_3
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
خرید باکس 3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
خرید باکس 4
سوییچ ایران_4
ادیب_4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_2
خرید باکس 2
دکتر نائبی_2
سوییچ ایران_2
ادیب_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
عارفی_2
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کالازم_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کالازم_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
تنورستان_فوتر
اورانوس_فوتر2
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_تزریق چربی