کاویانپور: ترابی، برگ برنده پرسپولیس است
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۶۴۷۹
۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۰
۶۸۳
هافبک سابق پرسپولیس مدعی است که این تیم قادر خواهد بود به نتیجه لازم برابر الهلال دست یابد و جاه‌طلبی خود در آسیا را دنبال کند.

ورزش سه: حامد کاویانپور هافبک سابق پرسپولیس که سابقه گلزنی به الهلال را نیز در کارنامه دارد، درباره صعود پرسپولیس به یک چهارم لیگ قهرمانان آسبا گفت: استقلال تاجیکستان به خوبی پرسپولیس را آنالیز کرده بود و راه های نفوذ شاگردان گل محمدی را بسته بود و به خوبی روی ضد حملات موقعیت سازی کرد و می‌توانست پرسپولیس را به درد سر بیاندازد اما خط دفاع و حامد لک به خوبی عمل کردند. در این چنین بازی ها که گره در کار افتاده است روی خلاقیت و نبوغ بازیکنان حساب ویژه ای باید باز کرد که مهدی ترابی همان بازیکن و کاراکتر خلاقی بود که در این بازی به داد پرسپولیس رسید و توانست کارگشای این تیم در این بازی سخت و حساس باشد.

کاویانپور در مورد عملکرد بازیکنان جدید پرسپولیس نیز گفت: پرسپولیس مهره های کلیدی را از دست داده است و بازیکنان جانشین کار سختی دارند اما باید به آنها زمان بیشتری داد تا بتوانند قابلیت های خود را نشان دهند. هر چند رضا اسدی در بازی در برابر استقلال عملکرد قابل قبولی از خود نشان داد اما به نظر می‌رسد هنوز به آن میزان از امادگی که انتظار می‌رود نرسیده است و با گذشت زمان می‌تواند عملکرد بهتری داشته باشد.

کاپیتان سابق پرسپولیس در خصوص بازی حساس این تیم برابر الهلال عربستان گفت: الهلال همیشه از تیم های مدعی و بزرگ آسیا بوده و امسال خرج کرده است تا به هر قیمتی که شده است بتواند قهرمانی آسیا را به دست بیاورد. اما نکته حائر اهمیت این است که پرسپولیس از ساختار قابل قبولی نسبت به این تیم برخوردار است و تیم تر از الهلال می‌باشد و این می‌تواند برگ برنده این تیم باشد. در این مرحله تمامی تیم ها شایسته و خوب هستند و برای رسیدن به قهرمانی شما باید تمامی تیم ها را شکست دهید و هیچ حریفی آسان نیست.

وی در پایان در مورد عملکرد تیم ملی در مسابقات مقدماتی و بازی ایران در برابر امارات و کره جنوبی گفت: در بازی با سوریه با توجه به عدم حضور اسکوچیچ و وحید هاشمیان و همچنین دیر اضافه شدن لژیونرها، عدم هماهنگی در بازی تیم ملی به چشم می‌خورد. اما در بازی با عراق همه چیز کاملا متفاوت رقم خورد و شاهد بازی بودیم که شاید در این سال ها کمتر از تیم ملی چنین بازی دیده بودیم و علاقه مندان به فوتبال از این بازی لذت بردند و همه ما را به آینده تیم ملی امیدوار کرد. بازی در برابر امارات و کره جنوبی نقش به سزایی در راه صعود ما به تیم ملی دارد و اگر بتوانیم در این دو بازی به برتری برسیم تیم ملی نیمی از راه صعود را طی می‌کند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر