عملکرد هیات‌مدیره پرسپولیس؛ مدیران نمادین!
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_4
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۶۶۳۷
۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۲
۶۸۸
با استعفای سمیعی از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس وزارت ورزش مجید صدری رئیس هیات‌مدیره باشگاه را به‌عنوان جانشین سمیعی معرفی کرد تا اصطلاحا کار‌ها نخوابد، اما صدری مجبور است هر روز اخبار مربوط به گزینه‌های احتمالی مدیرعاملی و هیات‌مدیره پرسپولیس را در رسانه‌ها دنبال کند.

فرهیختگان: مدتی است که هیات‌مدیره و مدیرعاملی باشگاه استقلال دستخوش تغییرات زیادی شده است. همین تغییرات گمانه‌زنی‌ها درمورد هیات‌مدیره باشگاه رقیب یعنی پرسپولیس و تغییرات احتمالی را بیشتر از قبل کرده است. با استعفای سمیعی از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس وزارت ورزش مجید صدری رئیس هیات‌مدیره باشگاه را به‌عنوان جانشین سمیعی معرفی کرد تا اصطلاحا کارها نخوابد اما صدری مجبور است هر روز اخبار مربوط به گزینه‌های احتمالی مدیرعاملی و هیات‌مدیره پرسپولیس را در رسانه‌ها دنبال کند. در این هیاهو بد نیست بار دیگر نگاهی بیندازیم به عملکرد اعضای کنونی هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس؛ نفراتی که از عملکرد برخی از آنها هیچ اطلاعاتی در دست نیست!

سمیعی و شروعی خوب با پایانی عجیب

جعفر سمیعی را کسی در ابتدا نمی‌شناخت. روز اولی هم که نامش به‌عنوان مدیرعامل جدید مطرح شد بسیاری از هواداران پرسپولیس به‌دنبال اطلاعاتی از گذشته شغلی‌اش بودند. خیلی زود مشخص شد که او مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان است. همان ابتدا گفتند که او برای مبارزه با فساد به پرسپولیس آمده اما خیلی‌ها پرسیدند چرا او در پست مدیرکلی حراست به این امر مهم نپرداخت.

شروع کار سمیعی خیلی هم بد نبود. آرامش را در تیم برقرار کرد. بخشی از طلب بازیکنان و کادرفنی را پرداخت کرد و توانست تا حدودی خاطرات دوران مدیرعاملی رسول‌پناه را از ذهن هواداران پاک کند. اما با گذشت زمان مشخص شد او توانایی بالایی در تامین منابع مالی ندارد. تیم حقوقی او هم نتوانست سد تحریم‌ها را در راه دریافت پاداش آسیایی بشکند. در یارگیری‌ها موثر نشان داد اما در تمدید قرارداد بازیکنان مطرح مثل دوران رسول‌پناه موفق نبود و هواداران پرسپولیس بعد از رفتن علیپور و شجاع خلیل‌زاده شاهد جدایی کنعانی‌زادگان و احمد نوراللهی بودند. هرچند در زمان مدیریت سمیعی مهدی ترابی به پرسپولیس بازگشت که اتفاق خوبی برای هواداران پرسپولیس بود. هنوز دلیل درستی برای استعفای ناگهانی سمیعی از سمت خودش در پرسپولیس عنوان نشده اما برخی از رضایت زیاد او از این استعفا خبر می‌دهند. جدایی او از پرسپولیس همان‌قدر ناگهانی بود که ورودش همه را غافلگیر کرد.

جانشین رسول‌پناه، متخصص مخابراتی

بعد از جدایی اجباری رسول‌پناه از هیات‌مدیره پرسپولیس نوبت به مجید صدری رسید که رئیس هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس شود. مردی که گفته می‌شد نفوذ زیادی بین شرکت‌های مخابراتی دارد و از همین راه هم توانست پول زیادی را به باشگاه بیاورد. هرچند بعدا مشخص شد این پول‌ها به شکل قرض است و پرسپولیس باید بالاخره این دریافتی‌ها را پس بدهد! صدری قرار بود منابع مالی لازم را برای پرداخت بدهی به کالدرون و دستیارش بپردازد اما درنهایت این کار هم صورت نگرفت تا پنجره نقل‌وانتقالات باشگاه بسته شود. ظاهرا او می‌خواهد با مکاتبه با AFC این مشکل را حل کند. احتمال ماندن او در هیات‌مدیره بعدی کم نیست.

3 عضو هیات‌مدیره بدون یک گزارش کاری!

در هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس سه عضو حضور دارند که رسما هیچ گزارشی از عملکرد آنها تا امروز ارائه نشده است. غلامعلی محمدعلیپور از مدیران بخش ورزش که سابقه حضور در کمیته المپیک و پارالمپیک و فدراسیون ورزش‌های همگانی و کبدی را در کارنامه خود دارد مدت‌هاست در هیات‌مدیره پرسپولیس حضور دارد و گاهی مصاحبه می‌کند اما هنوز مشخص نیست نقش او در باشگاه پرسپولیس چه بوده. محمد فیاض شهردار منطقه18 تهران هم در هیات‌مدیره حضور داشته و به‌جز یک‌بار که خبر رسید برای پرسپولیس تامین مالی کرده و البته چکی که به او داده بودند برگشت خورده دیگر خبری از عملکرد او به گوش نرسید. درمورد محمداسد مسجدی که سرپرستی فدراسیون پزشکی را در کارنامه‌اش دارد هم هیچ خبری تا به حال منتشر نشده است. شاید این نفرات کارهایی برای پرسپولیس انجام داده باشند اما سوال این است چرا هیچ خبری از آنها منتشر نشده. معمولا افراد وقتی تلاشی برای یک تیم بزرگ انجام می‌دهند اخبارش را دراختیار رسانه‌ها قرار می‌دهند. حال چرا از عملکرد این افراد گزارش و خبری نیست و باید منتظر جواب خود این افراد باشیم؛ افرادی که قطعا در پست‌های قبلی‌شان زحمات زیادی کشیده‌اند.

از صدری بپرسید!

برای اینکه بفهمیم اقدامات این سه عضو هیات‌مدیره باشگاه دقیقا چه بوده با محمد فیاض تماس گرفتیم. او علی‌رغم اینکه پاسخگوی تماس بود اعلام کرد در این مورد باید از صدری درمورد عملکرد آنها در هیات‌مدیره بپرسیم! در این میان علیپور نیز با اینکه مصاحبه‌هایی کرده و نقش سخنگوی هیات‌مدیره را ایفا می‌کند پاسخگوی تماس‌ها نبود و متاسفانه از مسجدی هم هیچ اطلاعاتی در دست نیست. به این شکل اصلا مشخص نشد که این سه نفر دقیقا در هیات‌مدیره کنونی پرسپولیس چه کارهایی انجام داده‌اند. این عدم پاسخگویی‌ها را پیش از این در سمیعی و صدری دیده بودیم. آنها جز با رسانه‌های دیداری با رسانه‌های نوشتاری ارتباط نداشتند و حاضر به پاسخگویی به سوالات آنها نبودند. این مشکل در تعامل دیگر اعضا با رسانه‌ها هم وجود داشته است.

تغییرات در راه است

به‌نظر می‌رسد تغییر اعضای هیات‌مدیره به‌زودی صورت می‌گیرد. برخی می‌گویند از این جمع کنونی فقط علیپور می‌ماند و او گزینه مورد وثوق وزارت ورزش است اما در این مورد هم با اطمینان نمی‌توان حرف زد. امروز نام گزینه ‌های زیادی همچون محمد دادکان، حبیب کاشانی، علی‌اکبر طاهری، محمد آخوندی، حسین خبیری، مجید فرخزادی حسین کلانی، علی کریمی، حمید استیلی و نفرات دیگر برای حضور در هیات‌مدیره و مدیرعاملی پرسپولیس مطرح می‌شود اما باید دید حمید سجادی در این مورد چه تصمیمی خواهد گرفت. هرچه هست تغییرات در هیات‌مدیره قرمزها هم قطعی است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کیان برنا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_تزریق چربی
پارسیس_فوتر ساختمان