مددی: دست‌های پشت پرده را دیدم
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۶۷۰۲
۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۶
۳۱۴۷
مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال گفت: اگر شرایط واقعی استقلال را می‌دانستم مسئولیت این باشگاه را قبول نمی‌کردم.

خبرگزاری میزان: احمد مددی در گفت‌وگو با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران، درباره اینکه آیا جدایی از باشگاه استقلال سبب خوشحالی یا ناراحتی‌اش شده است اظهار داشت: واقعا کار در استقلال خیلی سخت است.

وی در مورد اینکه اگر در گذشته حق انتخاب داشت باز هم به این باشگاه می‌رفت توضیح داد: خیر، اگر شرایط واقعی استقلال را می‌دانستم هرگز مسؤولیت مدیرعاملی را نمی‌پذیرفتم. اکنون که از باشگاه استقلال جدا شده‌ام باید بگویم در این ۱۰، ۱۱ ماه اقدامات خیلی خوبی انجام شد و خوشحال هستم از اینکه توانستم امانت را به عزیز دیگری بسپارم. می‌دانید تغییرات مدیریتی هم جزئی از ورزش است و مانند یک چوب دو امدادی است که آن را به هم‌تیمی‌ات می‌سپاری. خوشحالم که این چوب را به مدیر بعدی سپردم.

مددی: دست‌های پشت پرده را دیدم

مددی در خصوص اینکه خیلی از هواداران تصور می‌کنند این چوب از دست وی افتاد یا با آسیب‌دیدگی به مدیر بعدی سپرده شد توضیح داد: خیر، با افتخار می‌گویم این چوب را به دست مدیر بعدی سپردم.

مدیرعامل پیشین استقلال درباره توصیه‌اش به مصطفی آجورلو برای مدیریت در این باشگاه خاطرنشان کرد: سال‌ها بود تودیع و معارفه‌ای مانند روز گذشته در باشگاه استقلال سابقه نداشت. جملگی مدیران قبلی با قهر یا به شکل دیگری کنار رفتند، اما شرایط امروز استقلال با ۱۱ ماه قبل کاملاً متفاوت است. استقلالی را تحویل گرفتم که ۵۰ میلیارد تومان بدهی داشت و اگر این مبلغ پرداخت نمی‌شد پنجره نقل و انتقالاتی بسته می‌ماند و مجوز حرفه‌ای باشگاه ابطال می‌شد. به هیچ عنوان در آن حالت نمی‌توانستیم در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنیم.

مددی اضافه کرد: بسته ماندن پنجره منجر به کسر ۶ امتیاز و در ادامه سقوط به یک رده پایین‌تر می‌شد، اما پنجره استقلال امروز باز است و باشگاه در آستانه اخذ مجوز حرفه‌ای جدید برای سال ۱۴۰۰-۱۴۰۱ است. بخش اعظم کار‌ها که مهمترین آن‌ها تسویه حساب با بدهکاران است انجام شده. البته درصد کمی مانده است که همکاران من مشغول تکمیل فرم‌ها و بارگذاری آن‌ها در سایت AFC هستند.

وی افزود: برای آجورلو آرزوی موفقیت دارم روز گذشته جلسه خیلی خوب و سه ساعته با هم داشتیم و درباره همه موارد باشگاه استقلال مثل پرونده‌های داخلی، بین‌المللی، روند کسب مجوز حرفه‌ای، بدهی‌های باشگاه، چالش‌های مالیاتی و بیمه‌ای و ... توضیحات مبسوطی به وی دادم همانجا هم اعلام کردم هر زمان ابهام یا موضوعی وجود داشت از هر کمکی برای استقلال مضایقه نخواهم کرد.

مددی درباره سه توصیه‌اش به مصطفی آجورلو برای کاهش حاشیه‌های استقلال گفت: ابتدا می‌خواهم آرامش را به تیم بازگرداند. همچنین باید فضای مجازی را کنترل و مدیریت کند، زیرا این فضا به شدت به حال خود رها شده است.

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال در خصوص اینکه آیا بیشترین آسیب را از فضای مجازی خورده پاسخ داد: به شدت از این فضا آسیب خوردم. دست‌های پشت پرده‌ای را در اینجا دیدم که اسم و فامیل آن‌ها هم مشخص است. در وظیفه من نیست با آن‌ها برخورد کنم. بخشی از این افراد داخل کشور هستند و برخی دیگر از خارج از کشور فضا را مدیریت می‌کنند. فضای مجازی به شدت به پول‌های کثیف آلوده است.

وی در مورد توصیه‌اش به کادر فنی و مدیریت فعلی آبی‌پوشان گفت: اکنون فرمان دست آجورلو است. در دوره خودمان سعی کردیم بازیکنان مدنظر سرمربی به جز شیمبا را جذب کنیم. البته در صحبتی که با گرشاسبی داشتم متوجه شدم این بازیکن قصدی برای حضور در استقلال نداشت و فقط شاید بازارگرمی کرد. در نهایت به فولاد بازگشت. به هیچ وجه مصاحبه‌ای که شیمبا انجام داد، قبول ندارم، زیرا صحبت‌هایم با گرشاسبی مستند است. اکنون هم شاید استقلال نیاز به ترمیم داشته باشد که با صلاحدید سرمربی و آجورلو این کار صورت می‌گیرد.

مددی درباره اینکه اگر همچنان مدیرعامل استقلال بود آیا قرارداد فرهاد مجیدی را با وجود اختلافاتی که با وی داشت، سه ساله تمدید می‌کرد گفت: در شرایط سخت از مجیدی حمایت کردیم، اما اختلاف هم جزئی از فوتبال است. سوال من این است چرا باید این مسائل خانوادگی به رسانه‌ها کشیده شود؟

وی درباره اینکه برخلاف باشگاه استقلال باشگاه پرسپولیس هم با وجود مشکلات زیاد و مسائل مالی اجازه نمی‌دهد مشکلات خانوادگی‌اش به بیرون درز پیدا کند، توضیح داد: این موضوع درست است چرا باید اختلافات درون‌خانوادگی به صحنه رسانه‌های بعضا فحاش کشیده شود؟ گفتم پشت صحنه چه افرادی هستند.

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال درباره اینکه آیا فضای مجازی با عوامل داخل باشگاه استقلال در ارتباط است، گفت: این موضوع را نمی‌گویم، اما برخی ادعا‌هایی دارند و نمی‌توانند از استقلال دل بکنند. برخی هم به دلیل شهرت‌طلبی نمی‌توانند از استقلال دل بکنند. این مسائل خود به خود تیم را به حاشیه می‌کشاند. نه تنها فرهاد مجیدی بلکه هر مربی دیگری هم در استقلال بود برخی تلاش می‌کردند بین مدیریت و سرمربی اختلاف ایجاد شود تا بتوانند از آب گل‌آلود ماهی مراد خود را صید کنند.

مددی درباره اینکه آیا عامل اختلاف بین خودش و مجیدی فراتر حرکت کردن سرمربی استقلال از مدیریت باشگاه بود یا اینکه عملکرد خودش در این موضوع تأثیر گذاشت عنوان کرد: اجازه بدهید پاسخ این سوال را به شکل دیگری بدهم. عمده موارد اختلاف ما و چالش‌های ایجاد شده درباره مسائل مالی بود. برخی از این بدهی‌های سنواتی به ۱۰ سال اخیر می‌رسید و وقتی می‌خواستیم تیم را به روال عادی بازگردانیم، بسیاری از محدودیت‌های مالی جلوی کار ما را می‌گرفت، عمده اختلافات بین مدیریت با کادر و بازیکنان به همین مسائل باز می‌گشت. همه تلاشم را کردم تا این اتفاقات به کمترین حد برسد، اما به حدی مشکلات مالی در استقلال بی‌پایان است که کارمان سخت شد.

وی درباره اینکه آیا قبل از بستن قرارداد با ابوالفضل جلالی از از آسیب‌دیدگی وی مطلع بود اظهار داشت: در روزی که قرار بود با جلالی قرارداد منعقد کنیم همزمان با حضورش در باشگاه با پزشک معتمد صحبت کردم تا وی را مورد معاینه قرار بدهد. در آن زمان قرارداد را نهایی نکرده بودیم. پس از گزارش پزشک معتمد با باشگاه سایپا مکاتبه کردیم که این بازیکن دچار مصدومیت است و به همین دلیل تقاضا کردم مبلغ رضایت‌نامه‌اش را کاهش بدهند.

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال در خصوص پیامک منتشر شده در فضای مجازی که در آن فرهاد مجیدی به خودش گفته جلالی مصدوم است توضیح داد: من به وی اطلاع دادم جلالی مصدوم است، اما مجیدی گفت پس از یک ماه بازمی‌گردد و سپس با باشگاه سایپا وارد مذاکره شدم اکنون هم قرارداد روی میز آجورلو است و وی باید درباره‌اش تصمیم نهایی را بگیرد.

مددی در خصوص شکایت از برخی از بازیکنان این تیم را پیگیری خواهد کرد گفت: اجازه بدهید در این مورد با مشاوره حقوقی و وکیلم صحبت کنم. پس از مشورت با وی در این مورد اطلاع‌رسانی خواهم کرد.

وی درباره احتمال جدایی مهدی پاشازاده از معاونت ورزشی استقلال توضیح داد: آجرلو باید در این موضوع نظر بدهد.

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال درباره احتمال حضورش در یکی از باشگاه‌های تهرانی یا مدیریت در ورزشگاه آزادی پاسخ داد: هنوز در این زمینه صحبتی نشده، اما هر جایی باشم و بتوانم خدمت بهتری ارائه بدهم در خدمت ورزش کشور خواهم بود.

مددی درباره صحبت پایانی اش با هوادارانی که خیلی از آن‌ها از عملکردش دلگیر بودند گفت: این مطلب را نمی‌پذیرم. فضای مجازی و ارتش فحاش مجازی نماینده تمام هواداران نیستند. حتما باید در این زمینه نگاه وسیع‌تری داشته باشیم. از لحاظ نظم و انضباط مالی و کاهش بار بدهی‌های باشگاه تلاش زیادی کردم و بدهی‌های ۱۰ سال گذشته را دادیم اگر این کار انجام نمی‌شد شرایط استقلال در حوزه داخلی و بین‌المللی بسیار بغرنج می‌شد. افتخار دارم اجازه ندادم استقلال شرایط بدی پیدا کند هر چند هنوز هم چالش‌ها پابرجاست و در حوزه مالیات و بیمه مشکلات بسیاری داریم. امیدوارم مدیریت جدید با انرژی جدید بتواند بر این مشکلات فائق شود برای آجورلو و اعضای مدیریت آرزوی موفقیت در کارشان را دارم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 15
در انتظار بررسی:7
Iran (Islamic Republic of)
11:12 - 1400/07/04
از بی کفایتی شما بود
Iran (Islamic Republic of)
11:18 - 1400/07/04
شما مصاحبه نکنی ممنون میشیم.
البته اگه میخوای کمک کنی
Iran (Islamic Republic of)
11:43 - 1400/07/04
جمع کن بابا!!!!
Iran (Islamic Republic of)
11:50 - 1400/07/04
تو خودت غول چراغ جاویی
دست نشونده بابا مسعود برای خرابی استقلال
Iran (Islamic Republic of)
12:02 - 1400/07/04
ما ابی ها شرایط شما لنگی ها در ۸ سال گذشته استقلال را با وزیر نامرد لنگی دیدیم
Iran (Islamic Republic of)
12:06 - 1400/07/04
بری‌دیگه‌بر‌نگردی
Iran (Islamic Republic of)
12:09 - 1400/07/04
دستهایشون را ضدعفونی کرده بودن کرونا هست خطرناک است
Iran (Islamic Republic of)
12:27 - 1400/07/04
انشالله ک بزودی به تیم متخصص اسیا برگردی و موفقیتت رو ببینیم
Iran (Islamic Republic of)
12:42 - 1400/07/04
گندی که به استقلال زدی تا چند سال جمع نمی شود
Iran (Islamic Republic of)
12:46 - 1400/07/04
بیا برو خدا شفات بده هیچ کاری نکردی
استقلال پنجاه ساله بدهی داره الکی جو درست نکن
Iran (Islamic Republic of)
13:02 - 1400/07/04
خودت که سردسته عوامل پشت پرده هستی
Iran (Islamic Republic of)
13:09 - 1400/07/04
خودت یکی از دستای پشت پرده ای، مددی، چ خوب ک رفتی هیچوقت دیگ بر نگرد
Iran (Islamic Republic of)
15:49 - 1400/07/04
سیب زمینی گندیده تیمو نابودی که کردی دنبال چه میگردی
Iran (Islamic Republic of)
16:44 - 1400/07/04
منظورت همون دستی است که روز اول شما رو آورده سرکار...
الان دوباره دیدیش...
Iran (Islamic Republic of)
16:50 - 1400/07/04
حالا دست کیا بود؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
کلینیک النا_فوتر
کیان برنا_فوتر