برنامه اسکوچیچ برای بازی با امارات و کره
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۷۱۴۴
۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۱
۵۷۱
بازی با امارات و کره‌جنوبی برای تیم ملی فوتبال ایران با برنامه‌ای کاملاً مشابه با برنامه‌ آماده‌سازی ملی‌پوشان برای بازی با سوریه، برگزار خواهد شد.

ایران ورزشی: بازی با امارات و کره‌جنوبی برای تیم ملی فوتبال ایران با برنامه‌ای کاملاً مشابه با برنامه‌ آماده‌سازی ملی‌پوشان برای بازی با سوریه، برگزار خواهد شد. تعداد زیاد بازیکنان لژیونر تیم ملی فوتبال ایران و محدودیت‌هایی که فیفادی‌ها و مسابقات لیگ‌های اروپایی برای آنها ایجاد می‌کند، مانع از پیوستن زودهنگام‌شان به اردوهای آماده‌سازی خواهد شد.

تیم ملی ایران برای مصاف با امارات در پانزدهم مهر، زودتر راهی دبی می‌شود و بیشتر لژیونرها در همین کشور به کاروان تیم ملی ملحق خواهند شد.

شاگردان اسکوچیچ در تاریخ 15 مهر، میهمان امارات هستند و بیستم مهر در تهران از کره‌جنوبی میزبانی خواهند کرد که هر دو مسابقه به نوعی صف‌آرایی ملی‌پوشان ایران مقابل دو تیم قدرتمند گروه به حساب می‌آید.

لژیونرها اما درست مثل بازی قبل مقابل سوریه، به علت حضور در لیگ‌های اروپایی، فقط دو یا نهایتاً سه روز قبل از بازی به اردوی تیم ملی ملحق می‎شوند که به علت مسافت زیاد و تغییرات زمانی، یک روزی را به علت ریکاوری از دست می‌دهند و تمرین چندانی را زیر نظر اسکوچیچ برگزار نمی‌کنند.

در اردوهای قبلی هم مشخص شده که تیم ملی همیشه در بازی دوم خود در هر پنجره فیفادی نسبت به بازی اول از هماهنگی و قدرت بیشتری برخوردار است چرا که معمولاً ملی‌پوشان به علت مشکلی که گفته شد، نمی‌توانند تمرینات بیشتری را برای ایجاد هماهنگی برگزار کنند.

طبق برنامه‌ریزی‌های فدراسیون فوتبال، با توجه به برگزاری بازی در پانزدهم مهر و حضور برخی از ملی‌پوشان تا یازدهم همین ماه در جریان مسابقات باشگاهی، تیم ملی زودتر راهی دبی امارات خواهد شد تا ملی‌پوشان از دوازدهم مهر خود را به کادر فنی معرفی کنند.

حضور زودهنگام در امارات و خودداری لژیونرها از سفر به ایران، باعث سهولت کار آنها هم می‌شود چرا که اکثر کشورها پرواز مستقیم به ایران ندارند ولی بازیکنان می‌توانند به راحتی و با یک مسیر پروازی خود را به امارات برسانند که خستگی و زمان کمتری را متحمل شوند.

در نتیجه اغلب لژیونرها فقط روزهای سیزدهم و چهاردهم مهر را برای برگزاری تمرین در کنار سایر بازیکنان خواهند داشت تا آماده دیدار و نبرد حساس با امارات شوند.

لژیونرهایی مانند آزمون، جهانبخش، محمدی، انصاری‌فرد، حاجی‌صفی، قدوس، بیرانوند و محرمی تا یازدهم بهمن با تیم‌های خود در مسابقات باشگاهی به میدان خواهند رفت و در بهترین حالت، دوازدهم مهر خود را به اردوی تیم ملی معرفی خواهند کرد.

در نتیجه این بازیکنان فقط روزهای سیزدهم و چهاردهم مهر با تیم ملی تمرین خواهند کرد و روز پانزدهم هم با تیم ملی در ورزشگاه زعبیل دبی رودرروی امارات قرار می‌گیرند.

در این بین بازیکنانی مانند طارمی، قلی‌زاده، خلیل‌زاده، کنعانی‌زادگان و مجید حسینی دهم مهر بازی می‌کنند و یک روز زودتر به تیم ملی ملحق خواهند شد. عزت‌اللهی و عابدزاده هم نهم مهر در مسابقات باشگاهی بازی می‌کنند و زمان بیشتری برای استراحت و آمادگی برای دیدارهای ملی خواهند داشت.

با این حال تیم ملی اردوی کوتاهی را در تهران و با حضور بازیکنان لیگ برتری خواهد داشت و چند روزی را بدون حضور لژیونرها به تمرین می‌پردازد.

شاگردان دراگان اسکوچیچ برای دیدار با عراق در قطر هم به علت ضرورت آشنایی با شرایط آب و هوایی این کشور، چهار روز زودتر راهی دوحه شده بودند و احتمالاً برای این دیدار، تیم ملی از یازدهم وارد دبی امارات شود.»

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
شفا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_فوتر بلفارو
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کیان برنا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر