برنامه اسکوچیچ برای بازی با امارات و کره
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی 1
سفیر بار ساقدوش_1
ریزخور_1
اپیلاسیون نانا 1
زمردی_داخلی1
لاله زار مال_1
کلاسینو_1
کلاسینو_3
ریزخور_3
دکتر نداف کرمانی 3
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_3
زمردی_داخلی3
اپیلاسیون نانا 3
زمردی_داخلی4
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نداف کرمانی 4
ریزخور_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی 2
کلاسینو_2
لاله زار مال_2
زمردی_داخلی2
ریزخور_2
سفیر بار ساقدوش_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۵۷۱۴۴
۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۱
۵۹۵
بازی با امارات و کره‌جنوبی برای تیم ملی فوتبال ایران با برنامه‌ای کاملاً مشابه با برنامه‌ آماده‌سازی ملی‌پوشان برای بازی با سوریه، برگزار خواهد شد.

ایران ورزشی: بازی با امارات و کره‌جنوبی برای تیم ملی فوتبال ایران با برنامه‌ای کاملاً مشابه با برنامه‌ آماده‌سازی ملی‌پوشان برای بازی با سوریه، برگزار خواهد شد. تعداد زیاد بازیکنان لژیونر تیم ملی فوتبال ایران و محدودیت‌هایی که فیفادی‌ها و مسابقات لیگ‌های اروپایی برای آنها ایجاد می‌کند، مانع از پیوستن زودهنگام‌شان به اردوهای آماده‌سازی خواهد شد.

تیم ملی ایران برای مصاف با امارات در پانزدهم مهر، زودتر راهی دبی می‌شود و بیشتر لژیونرها در همین کشور به کاروان تیم ملی ملحق خواهند شد.

شاگردان اسکوچیچ در تاریخ 15 مهر، میهمان امارات هستند و بیستم مهر در تهران از کره‌جنوبی میزبانی خواهند کرد که هر دو مسابقه به نوعی صف‌آرایی ملی‌پوشان ایران مقابل دو تیم قدرتمند گروه به حساب می‌آید.

لژیونرها اما درست مثل بازی قبل مقابل سوریه، به علت حضور در لیگ‌های اروپایی، فقط دو یا نهایتاً سه روز قبل از بازی به اردوی تیم ملی ملحق می‎شوند که به علت مسافت زیاد و تغییرات زمانی، یک روزی را به علت ریکاوری از دست می‌دهند و تمرین چندانی را زیر نظر اسکوچیچ برگزار نمی‌کنند.

در اردوهای قبلی هم مشخص شده که تیم ملی همیشه در بازی دوم خود در هر پنجره فیفادی نسبت به بازی اول از هماهنگی و قدرت بیشتری برخوردار است چرا که معمولاً ملی‌پوشان به علت مشکلی که گفته شد، نمی‌توانند تمرینات بیشتری را برای ایجاد هماهنگی برگزار کنند.

طبق برنامه‌ریزی‌های فدراسیون فوتبال، با توجه به برگزاری بازی در پانزدهم مهر و حضور برخی از ملی‌پوشان تا یازدهم همین ماه در جریان مسابقات باشگاهی، تیم ملی زودتر راهی دبی امارات خواهد شد تا ملی‌پوشان از دوازدهم مهر خود را به کادر فنی معرفی کنند.

حضور زودهنگام در امارات و خودداری لژیونرها از سفر به ایران، باعث سهولت کار آنها هم می‌شود چرا که اکثر کشورها پرواز مستقیم به ایران ندارند ولی بازیکنان می‌توانند به راحتی و با یک مسیر پروازی خود را به امارات برسانند که خستگی و زمان کمتری را متحمل شوند.

در نتیجه اغلب لژیونرها فقط روزهای سیزدهم و چهاردهم مهر را برای برگزاری تمرین در کنار سایر بازیکنان خواهند داشت تا آماده دیدار و نبرد حساس با امارات شوند.

لژیونرهایی مانند آزمون، جهانبخش، محمدی، انصاری‌فرد، حاجی‌صفی، قدوس، بیرانوند و محرمی تا یازدهم بهمن با تیم‌های خود در مسابقات باشگاهی به میدان خواهند رفت و در بهترین حالت، دوازدهم مهر خود را به اردوی تیم ملی معرفی خواهند کرد.

در نتیجه این بازیکنان فقط روزهای سیزدهم و چهاردهم مهر با تیم ملی تمرین خواهند کرد و روز پانزدهم هم با تیم ملی در ورزشگاه زعبیل دبی رودرروی امارات قرار می‌گیرند.

در این بین بازیکنانی مانند طارمی، قلی‌زاده، خلیل‌زاده، کنعانی‌زادگان و مجید حسینی دهم مهر بازی می‌کنند و یک روز زودتر به تیم ملی ملحق خواهند شد. عزت‌اللهی و عابدزاده هم نهم مهر در مسابقات باشگاهی بازی می‌کنند و زمان بیشتری برای استراحت و آمادگی برای دیدارهای ملی خواهند داشت.

با این حال تیم ملی اردوی کوتاهی را در تهران و با حضور بازیکنان لیگ برتری خواهد داشت و چند روزی را بدون حضور لژیونرها به تمرین می‌پردازد.

شاگردان دراگان اسکوچیچ برای دیدار با عراق در قطر هم به علت ضرورت آشنایی با شرایط آب و هوایی این کشور، چهار روز زودتر راهی دوحه شده بودند و احتمالاً برای این دیدار، تیم ملی از یازدهم وارد دبی امارات شود.»

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
عارفی_1
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_3
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
عارفی_3
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
خرید باکس 4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
عارفی_2
خرید باکس 2
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شفا_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
کلینیک النا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر