چشمی و کی‌روش، آبی‌پوش می‌شوند؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
استخدام_3
کتاب لند_3
دکتر استرکی_4
استخدام_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_2
استخدام_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۷۱۵۶
۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۰
۸۳۷
مصطفی آجورلو در حالی مدیریت تیم استقلال را پذیرفت که فضای آشفته بر این باشگاه حاکم بود.

خراسان ورزشی: مصطفی آجورلو در حالی مدیریت تیم استقلال را پذیرفت که فضای آشفته بر این باشگاه حاکم بود. آجورلو که ظهر روز شنبه باشگاه را از مدیر قبلی تحویل گرفت، قبل از آنکه از ساختمان باشگاه خارج شود تغییر و تحولات را آغاز کرد و بیژن طاهری را به همراه اجلال نصیری و محمد نوری‌فر به باشگاه اضافه کرد. آجورلو کارش را ضربتی در استقلال آغاز کرد و قبل از آنکه برای عزل و نصب درگیر لابی‌ها و سفارش‌ها شود، نفرات مورد نظرش را جایگزین نفرات قبلی کرد.

اولین انتخاب درست

مصطفی آجورلو در اولین گام دست به تغییر سرپرست تیم زد. در حالی که پیش از این بهرام امیری به عنوان سرپرست این تیم فعالیت می‌کرد و این مسئولیت را در سفر به دبی و دیدار مقابل الهلال بر عهده داشت، با صدور حکمی از سوی آجورلو، بیژن طاهری سرپرست جدید آبی‌پوشان شد. بیژن طاهری، مهاجم دهه ۶۰ استقلال است که سابقه بازی در تیم ملی ایران را نیز دارد و پیش از این در 2 مقطع به عنوان دستیار در کنار وینفرد شفر و فرهاد مجیدی در کادر فنی آبی‌پوشان فعالیت کرده است. وی همچنین سالیان زیادی سابقه مربیگری در تیم‌های لیگ برتری و لیگ یکی دارد و مسلما به عنوان سرپرست می‌تواند انتخاب خوبی تلقی شود.

تمدید 3 ساله با مجیدی

مدیرعامل جدید آبی‌ها بعد از انتصاب نفرات جدید، قرارداد مجیدی را هم 3 ساله تمدید کرد و با این اقدام از یک‌سو آرامش را به اردوی تیم برگرداند و از سوی دیگر توقع را از مجیدی بالا برد و حالا او که شرایط را در نزدیک‌ترین حالت به ایده‌آل خود می‌بیند، ناچار باید بتواند بهترین نتایج را با تیمی که بر پایه تفکرات خودش بسته‌شده، بگیرد. بدیهی است در غیر این صورت او نباید انتظار مماشات از سوی باشگاه داشته باشد.

زمین تمرین دائمی

حالا که تغییرات در نیروی انسانی چنین ضربتی صورت گرفته، می‌ماند فراهم کردن یک زمین تمرین ثابت و با کیفیت. یکی از دغدغه‌های این فصل آبی‌پوشان نداشتن زمین تمرین ثابت و با کیفیت است و این انتظار از مدیرعامل استقلال می‌رود تا با همان سرعتی که تغییرات انسانی را اعمال کرد، زمین تمرین مناسبی را هم برای تیمش فراهم کند.

خریدهای جدید با سردار

بعد از روی کار آمدن مصطفی آجورلو به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه استقلال و تمدید 3 ساله قرارداد فرهاد مجیدی حالا شنیده می‌شود سرمربی استقلال قرار است برای جذب بازیکن جدید به مدیرعامل این باشگاه لیست بدهد. این در حالی است که باشگاه استقلال تا امروز فعالیت زیادی در نقل‌وانتقالات داشته و بازیکنان زیادی را جذب کرده اما مجیدی هنوز اعتقاد دارد که برای تقویت تیمش باید بازیکن جذب شود. این در شرایطی است که استقلالی‌ها فقط 2 جالی خالی برای جذب بازیکن بزرگسال دارند و در لیست مجیدی یک مدافع و یک مهاجم دیده می‌شود.

باشگاه استقلال در راستای تقویت خط حمله خود در نظر دارد یک مهاجم خارجی به جمع نفراتش اضافه کند. در همین رابطه رزومه 2، 3 بازیکن خارجی توسط کادر فنی این تیم در حال مطالعه قرار دارد. گفته می‌شود کی‌روش استنلی، مهاجم سابق تیم فوتبال سپاهان نیز یکی از مهاجمانی است که استقلالی‌ها نیم‌نگاهی به جذب او دارند و این امکان وجود دارد که او فصل آینده آبی‌پوش شود. خرید استقلال در خط دفاعی نیز به احتمال زیاد روزبه چشمی است که به عنوان بازیکن آزاد می‌تواند گزینه خوبی برای آبی‌ها باشد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی1
بهمن پور_داخلی3
تاپ لپتاپ_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
تاپ لپتاپ_4
شیرآلات زمانی_2
تاپ لپتاپ_2
بهمن پور_داخلی2
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آف دکور _فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آف دکور _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
پارسیس_فوتر ساختمان
کلینیک فرشته_فوتر
کیان برنا_فوتر