جنگ‌های لفظی مدیریت در استقلال شروع شد
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۷۱۷۸
۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۸
۱۱۱۵
معاون پیشین باشگاه استقلال توضیحاتی درباره چک جنجالی که این روز‌ها سر و صدای زیادی در استقلال به پا کرده است، ارائه داد.

خبرگزاری مهر: اولین شوک به باشگاه استقلال پس از بازگشت آرامش نسبی به این تیم ابلاغ قضایی از سوی طلبکاری بود که به باشگاه استقلال مبلغی را قرض داده بود و موفق به دریافت مطالباتش نشده بود تا با این حکم، مبلغ ۸ میلیارد از اولین پولی که به هر یک از حساب‌های باشگاه بیاید، به سود این طلبکار خارج شود.

غلامرضا شعبانی معاون پیشین باشگاه استقلال در زمان مدیریت سعادتمند که چک شخصی او به مبلغ دو میلیارد و هشتصد میلیون تومان به عنوان ضمانت اجرایی قرارداد فیمابین باشگاه با علی احمدی، طلبکار کنونی این باشگاه در اختیار فرد طلبکار قرار دارد اظهار داشت: دیاباته آقای گل لیگ برتر بود و به جز فشار بالایی که از سوی هواداران برای حفظ او به باشگاه وارد می‌شد، کاملاً بدیهی بود که باشگاه باید آقای گل را حفظ کند. میلیچ هم همین وضعیت را داشت و این در حالی بود که این دو بازیکن خارجی مطالبات زیادی داشتند و لازمه حفظ آنها، پرداخت مطالبات قبلی شان بود.

وی اظهار داشت: تجربیات تلخی که در گذشته بابت بازیکنانی مثل جباروف و تیام وجود داشت، ما را بر آن داشت تا این دو بازیکن و البته شاکله تیم را حفظ کنیم و در آن زمان هیچ پولی در حساب‌های باشگاه وجود نداشت و تنها راه چاره قرض پول بود.

شعبانی تصریح کرد: آقای احمدی فردی خوشنام بود که تمکن مالی برای قرض دادن چنین مبلغی را داشت و با حسن نیت این کار را انجام داد و به جز قراردادی که با باشگاه بست، یک برگ چک شخصی از من به عنوان ضمانت اجرایی قرارداد گرفت. ما منابع مالی برای پرداخت این قرض را در زمان مقرر پیش بینی کرده بودیم،

معاون پیشین باشگاه استقلال توضیح داد: بعد از برکناری آقای سعادتمند ما بارها در این خصوص جلسه گذاشتیم و نامه نگاری کردیم؛ و به جز وزارت ورزش، آقایان خلیل زاده و مددی را در جریان قرار دادیم و از آنها خواستیم تا قرض باشگاه را پس بدهند. اما طوری برخورد شد انگار ما این پول را برای خودمان قرض کرده بودیم و خودمان باید آن را پس می دادیم. و در نهایت این قرض داده نشد تا ضمن مشکل پیش آمدن برای شخص من، این مبلغ با شکایت فرد طلبکار افزایش پیدا کرده و حالا باشگاه ناگزیر به پرداخت مبلغ بیشتری طبق حکم قضایی شود.

وی بیان داشت: شاکله باشگاه استقلال در پنج-شش سال اخیر تنها در زمان مدیریت آقای سعادتمند حفظ شد. همین امسال هم شاهد بودید که تعداد زیادی از بازیکنان رفتند و عده جدیدی آمدند. بدیهی است که حفظ شاکله و استخوان بندی یک تیم به راحتی نیست و فوت و فن خاص خودش را دارد و برای ما نیز اولویت حفظ استخوان بندی تیم بود که در نهایت موفق به انجام آن شدیم. پولی هم که از آقای احمدی قرض شد، در همین راستا بود. ما آن پول را درهم امارات گرفتیم و مبلغی هم روی آن گذاشتیم و مستقیم به حساب دیاباته و میلیچ واریز کردیم که تمام اسناد آن در باشگاه موجود است. این پول به حساب باشگاه آمد و برای باشگاه خرج شد و مدیران وقت باید آن را به موقع پرداخت می‌کردند. اما متاسفانه رسم بدی در این باشگاه است و برای خراب کردن مدیران قبلی دست به هر کاری زده می‌شود. حتی اگر باشگاه میلیاردها ضرر کرده و خسارت بدهد.

شعبانی گفت: گناه ما این بود که شاکله تیم را حفظ کردیم. اما بعد از آن تهمت شنیدیم و محکوم شدیم. انگ دلالی خوردیم، متهم به ریخت و پاش شدیم و در نهایت هم یکسری تعهدات باشگاه پرداخت نشد تا تیم قبلی مدیریتی آسیب ببیند. در صورتی که ما تیمی را حفظ کردیم که تیم استراماچونی بود و استرا با آن تیم چنان بازی‌هایی ارائه داد و نتایجی گرفت که هرگز از حافظه هواداران پاک نخواهد شد. از بازیکنان اصلی آن تیم فقط چشمی و کریمی جدا شدند؛ اما به همان تیم بازیکنانی مثل رشید مظاهری، مرادمند، مهدی پور، مطهری، بابک مرادی، احمد موسوی و… اضافه شده بودند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کیان برنا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
شفا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر