بیوه‌ای که با «عشق» مردان را می‌کشت
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
لاله زار مال_3
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۵۷۸۹۷
۰۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۵
۸۱۲۳
چیساکو کاکهی که اکنون ۷۴ سال سن دارد به خاطر قتل سه شریک زندگی خود و تلاش برای قتل شوهر چهارمش در انتظار اعدام است.

روزیاتو: سال ۲۰۱۳ بود و ایسائو کاکهی یک رابطه جذاب جدید را با چیساکو کاکهی آغاز کرده بود، بیوه ۶۷ ساله‌ای که از طریق یک آژانس همسریابی ژاپنی با او آشنا شده بود. دو ماه بعد از ازدواج، این دو زندگی شادی را در محله موکو سیتی در شهر کیوتو در کنار هم آغاز کرده و به مناسبت جشن‌های سال جدید شروع به تهیه کیک‌های برنجی کردند. اما ایسائو کاکهی آنقدر زنده نماند که سال جدید را ببیند. در ۲۸ دسامبر همان سال بود که او به چهارمین و آخرین قربانی قاتل سریالی ژاپنی موسوم به «بیوه سیاه ژاپن» تبدیل شد.

بیوه‌ای که با «عشق» مردان را می‌کشت

چیساکو کاکهی که اکنون ۷۴ سال سن دارد به خاطر قتل سه شریک زندگی خود و تلاش برای قتل شوهر چهارمش در انتظار اعدام است. قتل‌های او در سال ۲۰۰۷ آغاز شدند وقتی او ۶۱ سال داشت. با این وجود، بیوه سیاه ژاپن توانسته بود از عدالت بگریزد تا اینکه مرگ ایسائو کاکهی باعث شد پلیس به وی مشکوک شده و در نهایت در سال ۲۰۱۴ او را دستگیر کند.در سال ۲۰۱۷ بود که چیساکو بعد از یکی از طولانی‌ترین دادگاه‌های تاریخ ژاپن به اعدام محکوم شد و تلاش او برای فرجام خواهی در ژوئن گذشته نیز ناکام ماند. قاضی پرونده در این مورد گفته است: «او از یک آژانس همسریابی برای آشنا شدن با قربانیان کهنسال خود یکی پس از دیگری استفاده کرده و پس از جلب اعتمادشان آن‌ها را مسموم می‌کرد. این یک جنایت هولناک بر اساس برنامه ریزی قبلی و نیت قوی قتل است».

بیوه‌ای که با «عشق» مردان را می‌کشت

این پرونده توجهات بسیاری در ژاپن جلب کرده و باعث شد خطرات مخفی در دنیای آنلاین برای افراد مجرد سالمند و کلاهبرداری‌ها با بهانه‌های عاشقانه بیش از پیش مورد توجه قرار گیرند. برای زنی که در ژاپن بسیار مشهور و بدنام است، اطلاعات زیادی در مورد زندگی شخصی چیساکو کاکهی در دست نیست. او در بخش جنوب غربی ژاپن در شهر ساگا به دنیا آمده و در یک کارگاه چاپ مشغول به کار شد. کاکهی در سال ۱۹۶۹ و در سن ۲۳ سالگی برای اولین بار ازدواج کرد. ازدواج این دو ۲۵ سال به طول انجامید تا اینکه شوهرش در سال ۱۹۹۴ در اثر بیماری درگذشت. در سال ۲۰۰۷ کاکهی وارد رابطه‌ای عاشقانه با یک پیرمرد ۷۸ ساله به نام توشیاکی سوئه هیرو شده بود.در بعدازظهر ۱۸ دسامبر ۲۰۰۷، کاکهی با شوهر خود و فرزندان او ناهار خورد. شوهرش همیشه بعد از غذا مکمل‌هایی برای بهبود وضعیت جسمانی اش می‌خورد و این امر باعث شد کاکهی بتواند یک قرص سیانید را در قالب یکی از این مکمل‌های قرصی مخفی کرده و به او بدهد. کمتر از ۱۵ دقیقه بعد از ناهار، سوئه هیرو در خیابان بیهوش شد.

بیوه‌ای که با «عشق» مردان را می‌کشت

زمانی که آمبولانس به محل رسید، او به سختی نفس می‌کشید و در حال جان دادن بود. کاکهی همراه با شوهرش به بیمارستان رفت، اما خود را هیرائوکا معرفی کرد. در بیمارستان، پزشکان دریافتند که پیرمرد نگون بخت در آستانه مرگ است، اما او زنده ماند و تنها قربانی کاکهی بود که جان سالم به در برد، هر چند مسمومیت با سیانید باعث فلج شدگی دائمی شد. او یک سال و نیم بعد در اثر یک بیماری غیرمرتبط درگذشت. چند سال بعد کاکهی به سراغ قربانی بعدی خود رفت. ماسانوری هوندا اگر چه ۷۱ سال داشت، اما از سلامتی نسبی برخوردار بود.در سال ۲۰۱۱، دیابت او به حالت «خفیف» رسیده و هوندا چند روز یکبار به سالن‌های ورزشی می‌رفت. او نیز، اما وارد رابطه با کاکهی شده و رابطه آن‌ها به سرعت پیش می‌رفت. اگر چه اطلاعاتی در مورد نحوه آشنایی و مدت رابطه این دو در دست نیست، اما این دو به دوستان خود گفتند که قصد ازدواج دارند.

بیوه‌ای که با «عشق» مردان را می‌کشت

بهار سال بعد بود که هوندا به خانه کاکهی نقل مکان کرد. در ۹ مارس ۲۰۱۲، این دو با هم به فروشگاه رفتند و بعد از آن از هم جدا شدند. حدود ساعت ۵ عصر بود که هوندا در هنگام موتورسواری بیهوش شد و دو ساعت بعد مرگ او توسط پزشکان اعلام شد. بعد‌ها شواهد نشان داد که کاکهی برنامه‌ای برای زندگی کردن طولانی مدت با هوندا نداشته است. دو ماه بعد از مرگ هوندا، در ژانویه ۲۰۱۲، کاکهی در خفا رابطه‌ای را با یک مرد دیگر با کمک یک آژانس همسریابی آغاز کرده بود. مینورو هیوکی از تنهایی و بیماری سرطان ریه رنج می‌برد.

در جولای ۲۰۱۳، شرایط برای او بهتر از هر زمان دیگری بود، زیرا بیماری سرطان او به کمک شیمی درمانی تقریباً درمان شده و شرایط جسمانی اش مساعد بود. از همه بهتر این که این مرد ۷۵ ساله یک رابطه عاشقانه جدید را آغاز کرده بود. در آگوست ۲۰۱۳، هیوکی خود را عاشق کاکهی یافته و در ایمیلی به او نوشت که می‌خواهد برای همیشه در کنار او باشد. به گواه نزدیکان، این دو رابطه‌ای نزدیک با هم داشته، با هم غذا خورده و شب‌ها به خانه یکدیگر می‌رفتند. رابطه عاشقانه متفاوت این دو، اما در ۲۰ سپتامبر همان سال به پایان رسید وقتی این زوج برای خوردن شام به بیرون از خانه رفتند. هیوکی، همانند سوئه هیرو، قرص‌های مکمل غذایی می‌خورد و این بار نوبت او بود که به جای قرص مکمل، قرص سیانید را ببلعد. این دو به تازگی شامشان را میل کرده بودند که هیوکی بیهوش شد. علیرغم اینکه کاکهی می‌دانست عشق جدیدش فرزند داشته و به تازگی از سرطان ریه بهبود یافته است، به پرسنل آمبولانس دروغ گفته و مدعی شد او هیچ خانواده‌ای نداشته و از سرطان بدخیم ریه رنج می‌برد. وقتی پرسنل می‌خواستند فرآیند احیا را آغاز کنند، کاکهی اجازه این کار را به آن‌ها نداد. دو ساعت بعد هیوکی درگذشت.

بیوه‌ای که با «عشق» مردان را می‌کشت

کاکهی که در ایجاد رابطه‌های عاشقانه برای کلاهبرداری و قتل گستاخ‌تر شده بود، در نوامبر ۲۰۱۳ و تنها دو ماه بعد از مرگ هیوکی، با آخرین قربانی خود ازدواج کرده بود، ایسائو کاکهی؛ و کمتر از یک ماه بعد از ازدواج، او در خفا با یک مرد دیگر وارد رابطه شده بود. ایسائو کاکهی نیز هوشیارتر از دیگر قربانیان کاکهی نبوده و با این رابطه، دلیل جدیدی برای زندگی یافته بود. در پیام‌ها و ایمیل‌های ردوبدل شده بین این دو، ایسائو به همسر جدیدش می‌گوید که می‌خواهد تمام تلاش خود را برای لذت بردن از یک زندگی دوباره شاد و طولانی به کار گیرد. چند هفته بعد از ازدواج، ایسائو بعد از شام خوردن در کنار همسر جدیدش، دچار ایست قلبی-ریوی شد. کاکهی با اورژانس تماس گرفت، اما یک ساعت بعد، پزشکان مرگ چهارمین قربانی او را در بیمارستان اعلام کردند. مرگ چهارمین قربانی باعث شد که پلیس به ماجرا مشکوک شده و خیلی زود بود که تحقیقات آن‌ها از نقشه شوم بیوه سیاه پرده برداشت.

بیوه‌ای که با «عشق» مردان را می‌کشت

کالبد شکافی به ندرت در ژاپن انجام می‌شود و تنها زمانی که مرگ مشکوک باشد دستور آن صادر می‌شود و به همین خاطر بود که مرگ شرکای زندگی سابق کاکهی طبیعی جلوه کرده بود. اما مرگ ایسائو کاکهی آنقدر مشکوک بود که مجوز کالبدشکافی صادر شود و مشخص شد مقادیر کشنده‌ای یون‌های سیانید در قلب، خون و معده قربانی وجود داشته و همچنین اثرات خوردگی در معده او وجود دارد. چند روز بعد از مرگ ایسائو، مقامات پلیس قرص‌های مکمل غذایی و کپسول‌های خالی را در آپارتمان کاکهی یافتند. در آگوست ۲۰۱۴، بود که کارآگاهان ابزار قتل را در آپارتمان شوهر او یافتند، کیسه پلاستیکی حاوی ردی از قرص سیانید که در داخل یک گلدان مخفی شده بود. رنگ کیسه و محتوای آن نشان می‌داد که ماه‌ها از مخفی کردن قرص‌ها در این گلدان می‌گذرد. کاکهی از محل کارش در کارگاه چاپ این قرص‌های سیانید را بدست آورده بود. دو ماه بعد، پلیس کاکهی را بازداشت کرد. بعد از چند ماه بازجویی، کاکهی در نهایت به مسموم کردن هوندا، هیوکی و سوئه هیرو با قرص سیانید اعتراف کرد. پلیس بر این باور است که کاکهی با قتل ۴ مرد دیگر نیز در ارتباط بوده است، اما به دلیل شواهد ناکافی، این اتهامات از پرونده او حذف گردید.

بیوه‌ای که با «عشق» مردان را می‌کشت

چهار قربانی کاکهی در شهر‌های متفاوتی زندگی کرده، شغل‌های متفاوتی داشته و ارتباطی با هم نداشتند و تنها نقطه اشتراکشان مقادیر قابل توجه املاک، دارایی‌ها و حساب‌های بانکی شان بود. ثروت در کنار سن بالا و تنهایی باعث شده بود این مردان به اهداف مناسبی برای بیوه سیاه ژاپن تبدیل شوند. اولین قتل به خاطر بدهکاری رخ داد، زیرا بر اساس اطلاعات دادگاه، کاکهی بیش از ۴۳۷،۰۰۰ دلار به سوئه هیرو بدهکار بود. دو ماه بعد از مرگ سوئه هیرو، کاکهی نامه‌ای به فرزندان وی نوشته و مدعی شد با استفاده از ارثی که از مردی دیگر به او رسیده، بدهی خود به پدرشان را پرداخته است. اگر چه اطلاعات زیادی در مورد شرایط مالی کاکهی در دست نیست، اما بعد از مرگ چهارمین قربانی، وی آنقدر پول در اختیار داشت که دیگر بی پولی نمی‌توانست انگیزه‌ای برای قتل باشد. او بعد از مرگ هوندان نیز ۱۴۵،۰۰۰ دلار به جیب زد و بر اساس براورد‌ها در مجموع بیش از ۴.۵ میلیون دلار از مرگ قربانیانش و در قالب ارث بدست آورده بود.

دومین بیوه سیاه ژاپن به نام کانائه کیجیما ۴۶ ساله نیز در انتظار اعدام است، زنی که به قتل سه مرد متهم است، مردانی که در سال ۲۰۰۹ از طریق وبسایت‌های همسریابی با آن‌ها آشنا شده بود. انگیزه او نیز بدست آوردن پول بوده و مرگ قربانیانش طوری رقم خورده بود که خودکشی به نظر برسد. در سال ۲۰۱۲ و بعد از ۱۰۰ روز دادرسی، کیجیما در نهایت به مرگ محکوم شد.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:15
Iran (Islamic Republic of)
12:42 - 1400/07/09
زنای ایرانم همینطورن فقط یکم زیرزمینی ترو زیرکانه تر کار میکنن.
Iran (Islamic Republic of)
15:31 - 1400/07/09
زنان فرشته نیستند. از هر ده قتل در تهران ، شش قتل شوهر کشی است.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۹
چقدر ازدواج خطرناک شده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
شرکت هوش و دانش سپهر_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
شرکت هوش و دانش سپهر_4
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
شرکت هوش و دانش سپهر_2
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دندانپزشکی تاج _ فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
روشا فارمسی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
شفا_فوتر
تنورستان_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
دندانپزشکی تاج _ فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
روانشناسی مرهم_ فوتر
اورانوس_فوتر2
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیان طب - فوتر
کلینیک النا_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_تزریق چربی
دکتر صالحی_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر