افشین سنگ‌چاپ: مشکلی با سیروس مقدم ندارم
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر ولدخانی_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۶۱۰۵۱
۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۸
۱۴۴۱
افشین سنگ چاپ درباره دلایل کمرنگ شدن همکاری اش با سیروس مقدم گفت: مشکلی با سیروس مقدم ندارم، فقط بعد از "چاردیواری" فشار زندگی ام بیشتر شد.

ایسنا: افشین سنگ چاپ درباره دلایل کمرنگ شدن همکاری اش با سیروس مقدم گفت: مشکلی با سیروس مقدم ندارم، فقط بعد از "چاردیواری" فشار زندگی ام بیشتر شد.

افشین سنگ چاپ، بازیگر سینما و تلویزیون که تاکنون در سریال هایی چون: "پیامک از دیار باقی"، "اغما"، "پایتخت"، "چاردیواری"، "پرواز در حباب" و "روزهای زندگی" به عنوان بازیگر و در مجموعه های "پلیس جوان"، "روز حسرت"، "اغما"، "ریحانه" و "پیامک از دیار باقی" به عنوان دستیار کارگردان با سیروس مقدم همکاری داشته، مدتی است که با این کارگردان همکاری ندارد.

افشین سنگ‌چاپ: مشکلی با سیروس مقدم ندارم

سنگ چاپ درباره دلیل کمرنگ شدن همکاری اش با سیروس مقدم در برنامه "سلام تهران" گفت: بین ما هیچ مشکلی به وجود نیامد، فقط بعد از سریال "چاردیواری" بود که فشار زندگی زیاد شد و من درگیر خانواده ام شدم. همانطور که می دانید زندگی هنری بسیار پیچیده و سخت است و تا زمانی که که کسی در دل آن نباشد، فضایش را درک نمی کند.

شرافت را از مرحوم مهرآوران یاد گرفتم

این بازیگر که چهارشنبه، ۲۱ مهر ماه مهمان برنامه "سلام تهران" بود، با یادی از مرحوم عزت الله مهرآوران گفت: او حق استادی بر گردن من داشت، بسیار انسان شریفی بود. انسانیت و شرافت را از مرحوم عزت الله مهرآوران یاد گرفتم.

وی سپس با اشاره به سریال های "پدر و پسری" و "روزهای آبی" شبکه پنج سیما که در آنها با مرحوم علی سلیمانی همبازی بوده است، درباره این بازیگر فقید اظهار کرد: از سال ۷۱ با علی سلیمانی دوست و همکار بودم. همچنین همسرم هم ارادت خاصی به او داشت تا جایی که بعد از پیام تسلیت ما در فضای مجازی عده ای گمان کرده بودند که علی، برادر خانم من بود، در صورتی که نسبت فامیلی با ما نداشت اما با همسرم عهد خواهر و برادری بسته بودند.

سنگ چاپ گفت: شاخص ترین ویژگی علی سلیمانی، انرژی و امید به زندگی او بود. به قدری زندگی را آسان می گرفت که هروقت به او می گفتیم ماسک بزن، در جواب می گفت که من نمی گیرم.

جایگزینی برای علی سلیمانی وجود ندارد

او درباره جایگزینی علی سلیمانی در فصل بعدی "روزهای آبی" اظهار کرد: علی طوری بازی می کرد که یافتن جایگزین برای او سخت است. حتی در دو سکانس فیلم "تنگه ابوقریب" به گونه ای بازی می کند که احساس می کنید جایگزینی برای او وجود ندارد. این سبک بازی علی بود و شاید خود کارگردان هم نتواند درباره بازیگر جایگزین او صحبت کند.

بازیگر سریال های "متهم گریخت"، "لیسانسه ها"، "بچه مهندس"، "هفت سنگ"، "نابرده رنج"، "صاحبدلان" و ... درباره علت دورماندنش از فضای کارگردانی توضیح داد: این درخواست خودم بود، زیرا این کار حاشیه های زیادی برایم داشت. از طرفی یکی از دغدغه هایم بازیگری بود، همیشه می گویم که بازیگری عشق و گروه کارگردانی تخصص من است. همچنین با تولد دخترم که الان ۱۳ ساله است، زندگی شکل دیگر پیدا کرد. در نتیجه ترجیح دادم که یک پدر باشم تا دستیار کارگردان، به همین دلیل پدر بودن و بازیگری را ادامه دادم.

برنامه صبحگاهی «سلام تهران» محصول گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که از شنبه الی پنجشنبه ساعت ۸ الی ۱۰ صبح به روی آنتن می رود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کیان برنا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کلینیک النا_فوتر