کدام رفتارتان برای متولدین ماه‌های مختلف جذابه؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
سفیر بار ساقدوش_1
زمردی_داخلی1
ریزخور_1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
دکتر نداف کرمانی 1
لاله زار مال_1
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
ریزخور_3
زمردی_داخلی3
لاله زار مال_3
دکتر نداف کرمانی 3
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_4
زمردی_داخلی4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
دکتر نداف کرمانی 4
کلاسینو_4
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
زمردی_داخلی2
ریزخور_2
دکتر نداف کرمانی 2
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۶۲۰۱۹
۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۷
۴۲۵۹
شما متولد هرماهی که باشید تعدادی خصوصیات خوب دارید که از نظر بقیه بسیار جذاب هستند، و اکثر این خصوصیات در بین متولدین یک ماه مشترک است.

یرترین‌ها: شاید تا به حال با خودتان فکر می کردید که کاش در ماه دیگر متولد می شدید و ویژگی خاص آن ماه را داشتید تا بتوانید شرایط را بهتر کنترل کنید. در این قسمت از نمناک به شما توضیح می دهیم که ماه های مختلف هر کدام چه ویژگی بارزی دارند که شاید دیگران حسرت آن را بخورند و یا حتی به دلیل این رفتار شما، جذبتان شوند.

کدوم رفتار شما برای متولدین ماه‌های مختلف جذابه؟

فروردین

فروردین ماهی ها معمولاً به خاطر جسارت بالایی که دارند؛ مورد ستایش قرار می گیرند. آن ها مدیر هستند و اعتماد به نفس این را دارند که بدون هیچ ترسی شرایط را رهبری کنند. معمولاً در زندگی مشترک مدیریت را به دست می گیرند و همین باعث می شود که دیگران غبطه این ویژگی شان را بخورند و توجهات رمانتیک زیادی را هم جذب می کنند.

اردیبهشت

یکی از ویژگی های مهم اردیبهشتی ها جذابیت شان برای همسرشان است. آن ها به شدت برای شریک زندگی خود جذاب هستند و خیلی هم از لحاظ رابطه زناشویی افراد گرمی هستند. اردیبهشتی ها یک حس آرامش و پایداری را به رابطه می دهند و به همین دلیل همسرشان نمیتواند حتی کوتاه ترین دوری از آنها را تحمل کند. این ویژگی اردیبهشت ماهی ها برای اکثر افراد جذاب و ستودنی است.

خرداد

خرداد ماهی ها معروف به این هستند که شخصیت شان تغییر می کند اما در کنار آن ها خسته نمی شوید. آنها می توانند خیلی سرگرم کننده و اجتماعی باشند و گاهی اوقات هم کاملاً جدی می شوند. در واقع هر حسی که داشته باشند را انتقال می دهند اما به هر حال انسان های شاداب و سرزنده ای هستند و کنجکاوی زیادی برای کشف محیط اطرافشان دارند.

تیر

بعضی افراد از این که با احساسات شان مواجه شوند، می ترسند اما هیچ تیرماهی از این موضوع نمی ترسد. هنگامی که آن ها وارد یک رابطه احساسی می شوند به اندازه کافی صداقت عاطفی دارند. آن ها افرادی هستند که هم شما را درک می کنند، هم به شما اعتماد می کنند و هم در لحظات سخت کنار تان هستند به همین دلیل معشوقه ی یک تیرماهی بودن از دید بقیه، خوش شانسی محسوب میشود.

مرداد

مرداد ماهی ها عاشق مهمانی رفتن هستند. آن ها خیلی خوب لطیفه تعریف می کنند و دیگران را شاد می کنند. افراد مختلفی را به خودشان جذب می کنند و همیشه دور و بر آن ها شلوغ است بطوری که برخی میگویند، مرداد ماهی ها مهره مار ذاتی دارند. اگر بخواهید زمانی را با مرداد ماهی ها خلوت کنید، احتمالاً برایتان سخت باشد که موقعیت مناسبی را پیدا کنید.

شهریور

شهریور ماهی ها در مورد اشخاص مختلف و موضوعات مختلف نظرات خوبی دارند، روی هر مسئله ای تمرکز می کنند و تا جایی که بتوانند از آن چیزی یاد می گیرند. این افراد خوش فکر هستند، تجزیه تحلیل خوبی دارند، مهارت حل مسئله و مشکل در آنها بسیار بالاست. اگر مشکلی دارید که نیاز به یک راه حل دارد، قطعاً یک شهریور ماهی می تواند به شما کمک زیادی کند و بهترین همراه و شریک برای شما باشد. او در زندگی مشترک هم با قدرت زیاد به همسرش کمک می کند و مشکلات را کنار می زند.

مهر

مهر ماهی ها به شدت مهربان هستند. همیشه احساسات دیگران را در نظر می گیرند. همیشه عدالت دارند. تعادل را رعایت می کنند و از اینکه دیگران رفتار آن ها را نپسندند، نمی ترسند و کار درست خودشان را انجام می دهند. همچنین انسان های متعهدی هستند، بنابراین رابطه با مهر ماهی ها رابطه خوبی خواهد بود و پایدار باقی می ماند، زیرا به شدت وفادار هستند.

آبان

آبان ماهی ها خصلت مرموزی دارند و با سیاست عمل می کنند و با ترفند خودشان در رابطه رمانتیک مدیریت می کنند و حتی به گونه ای عمل می کنند که ویژگی های منفی شان هم برای طرف مقابل جذاب باشد.

آذر

آذر ماهی ها به دنبال خطر و ماجراجویی هستند. آن ها عاشق کشف کردن و سفر کردن هستند و شاید در ارتکاب جرم شریک خوبی محسوب شوند. همیشه نیمه پر لیوان را می بینند؛ حتی اگر بدترین اتفاقات رخ داده باشد و انرژی مثبت آن ها به همه انتقال پیدا می کند.

دی

دی ماهی ها قابل اعتماد و اطمینان هستند و همیشه خوبی های شما را می بینند و این یک ویژگی مثبت بسیار بزرگ در آن ها است و شما همیشه می توانید روی صبوری، متانت و تواضع آن ها حساب کنید.

بهمن

بهمن ماهی ها تا جایی که بتوانند به هم نوع خود کمک می کنند و اقداماتی را انجام می دهند تا دنیا را به جای بهتری تبدیل کنند. آن ها انرژی خود را صرف کمک کردن به دیگران می کنند. در رابطه؛ شنوای خوبی هستند و همیشه به همسر خود یاری می رسانند.

اسفند

اسفند ماهی ها با کسانی که مشکل دارند، بسیار خوب همدردی می کنند و درد و مشکل شما را به خوبی درک کرده و آن را حس می کنند؛ بنابراین افراد دلسوزی هستند. شاید بتوان گفت اسفند ماهی ها در بین بقیه ماه ها رمانتیک ترین هستند و برای جلب رضایت همسرشان هر کاری که از دست شان بربیاید را انجام می دهند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
عارفی_1
شیرآلات زمانی_1
سوییچ ایران_1
خرید باکس 1
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
سوییچ ایران_3
خرید باکس 3
عارفی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_4
عارفی_4
خرید باکس 4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
شیرآلات زمانی_2
خرید باکس 2
عارفی_2
سوییچ ایران_2
دکتر نائبی_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
زمردی_فوتر موبایل اصلی
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
شفا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر