کدام رفتارتان برای متولدین ماه‌های مختلف جذابه؟
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
ادیب_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۶۲۰۱۹
۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۷
۴۵۰۴
شما متولد هرماهی که باشید تعدادی خصوصیات خوب دارید که از نظر بقیه بسیار جذاب هستند، و اکثر این خصوصیات در بین متولدین یک ماه مشترک است.

یرترین‌ها: شاید تا به حال با خودتان فکر می کردید که کاش در ماه دیگر متولد می شدید و ویژگی خاص آن ماه را داشتید تا بتوانید شرایط را بهتر کنترل کنید. در این قسمت از نمناک به شما توضیح می دهیم که ماه های مختلف هر کدام چه ویژگی بارزی دارند که شاید دیگران حسرت آن را بخورند و یا حتی به دلیل این رفتار شما، جذبتان شوند.

کدوم رفتار شما برای متولدین ماه‌های مختلف جذابه؟

فروردین

فروردین ماهی ها معمولاً به خاطر جسارت بالایی که دارند؛ مورد ستایش قرار می گیرند. آن ها مدیر هستند و اعتماد به نفس این را دارند که بدون هیچ ترسی شرایط را رهبری کنند. معمولاً در زندگی مشترک مدیریت را به دست می گیرند و همین باعث می شود که دیگران غبطه این ویژگی شان را بخورند و توجهات رمانتیک زیادی را هم جذب می کنند.

اردیبهشت

یکی از ویژگی های مهم اردیبهشتی ها جذابیت شان برای همسرشان است. آن ها به شدت برای شریک زندگی خود جذاب هستند و خیلی هم از لحاظ رابطه زناشویی افراد گرمی هستند. اردیبهشتی ها یک حس آرامش و پایداری را به رابطه می دهند و به همین دلیل همسرشان نمیتواند حتی کوتاه ترین دوری از آنها را تحمل کند. این ویژگی اردیبهشت ماهی ها برای اکثر افراد جذاب و ستودنی است.

خرداد

خرداد ماهی ها معروف به این هستند که شخصیت شان تغییر می کند اما در کنار آن ها خسته نمی شوید. آنها می توانند خیلی سرگرم کننده و اجتماعی باشند و گاهی اوقات هم کاملاً جدی می شوند. در واقع هر حسی که داشته باشند را انتقال می دهند اما به هر حال انسان های شاداب و سرزنده ای هستند و کنجکاوی زیادی برای کشف محیط اطرافشان دارند.

تیر

بعضی افراد از این که با احساسات شان مواجه شوند، می ترسند اما هیچ تیرماهی از این موضوع نمی ترسد. هنگامی که آن ها وارد یک رابطه احساسی می شوند به اندازه کافی صداقت عاطفی دارند. آن ها افرادی هستند که هم شما را درک می کنند، هم به شما اعتماد می کنند و هم در لحظات سخت کنار تان هستند به همین دلیل معشوقه ی یک تیرماهی بودن از دید بقیه، خوش شانسی محسوب میشود.

مرداد

مرداد ماهی ها عاشق مهمانی رفتن هستند. آن ها خیلی خوب لطیفه تعریف می کنند و دیگران را شاد می کنند. افراد مختلفی را به خودشان جذب می کنند و همیشه دور و بر آن ها شلوغ است بطوری که برخی میگویند، مرداد ماهی ها مهره مار ذاتی دارند. اگر بخواهید زمانی را با مرداد ماهی ها خلوت کنید، احتمالاً برایتان سخت باشد که موقعیت مناسبی را پیدا کنید.

شهریور

شهریور ماهی ها در مورد اشخاص مختلف و موضوعات مختلف نظرات خوبی دارند، روی هر مسئله ای تمرکز می کنند و تا جایی که بتوانند از آن چیزی یاد می گیرند. این افراد خوش فکر هستند، تجزیه تحلیل خوبی دارند، مهارت حل مسئله و مشکل در آنها بسیار بالاست. اگر مشکلی دارید که نیاز به یک راه حل دارد، قطعاً یک شهریور ماهی می تواند به شما کمک زیادی کند و بهترین همراه و شریک برای شما باشد. او در زندگی مشترک هم با قدرت زیاد به همسرش کمک می کند و مشکلات را کنار می زند.

مهر

مهر ماهی ها به شدت مهربان هستند. همیشه احساسات دیگران را در نظر می گیرند. همیشه عدالت دارند. تعادل را رعایت می کنند و از اینکه دیگران رفتار آن ها را نپسندند، نمی ترسند و کار درست خودشان را انجام می دهند. همچنین انسان های متعهدی هستند، بنابراین رابطه با مهر ماهی ها رابطه خوبی خواهد بود و پایدار باقی می ماند، زیرا به شدت وفادار هستند.

آبان

آبان ماهی ها خصلت مرموزی دارند و با سیاست عمل می کنند و با ترفند خودشان در رابطه رمانتیک مدیریت می کنند و حتی به گونه ای عمل می کنند که ویژگی های منفی شان هم برای طرف مقابل جذاب باشد.

آذر

آذر ماهی ها به دنبال خطر و ماجراجویی هستند. آن ها عاشق کشف کردن و سفر کردن هستند و شاید در ارتکاب جرم شریک خوبی محسوب شوند. همیشه نیمه پر لیوان را می بینند؛ حتی اگر بدترین اتفاقات رخ داده باشد و انرژی مثبت آن ها به همه انتقال پیدا می کند.

دی

دی ماهی ها قابل اعتماد و اطمینان هستند و همیشه خوبی های شما را می بینند و این یک ویژگی مثبت بسیار بزرگ در آن ها است و شما همیشه می توانید روی صبوری، متانت و تواضع آن ها حساب کنید.

بهمن

بهمن ماهی ها تا جایی که بتوانند به هم نوع خود کمک می کنند و اقداماتی را انجام می دهند تا دنیا را به جای بهتری تبدیل کنند. آن ها انرژی خود را صرف کمک کردن به دیگران می کنند. در رابطه؛ شنوای خوبی هستند و همیشه به همسر خود یاری می رسانند.

اسفند

اسفند ماهی ها با کسانی که مشکل دارند، بسیار خوب همدردی می کنند و درد و مشکل شما را به خوبی درک کرده و آن را حس می کنند؛ بنابراین افراد دلسوزی هستند. شاید بتوان گفت اسفند ماهی ها در بین بقیه ماه ها رمانتیک ترین هستند و برای جلب رضایت همسرشان هر کاری که از دست شان بربیاید را انجام می دهند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر نائبی_2
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
پارسیان طب - فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
اورانوس_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیان طب - فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
روشا فارمسی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_تزریق چربی
شفا_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
فنی آتل_فوتر
تنورستان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
کلینیک النا_فوتر
اورانوس_فوتر2
موسسه خیریه زهرا_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر