مهدوی‌کیا: کسانی که در اردو نبودند دعوت نمی‌شوند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
سفیر بار ساقدوش_1
لاله زار مال_1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_3
کلاسینو_3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_4
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
ریزخور_2
لاله زار مال_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۶۳۰۹۴
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۹
۹۴۴
سرمربی تیم ملی فوتبال امید تاکید کرد که بازیکنان آلومینیوم دیگر دعوت نخواهند شد.

ورزش سه: تیم ملی فوتبال امید ایران با ۲۳ بازیکن جهت حضور در مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا در تاجیکستان امروز با یک پرواز اختصاصی، تهران را به مقصد شهر دوشنبه ترک می کند. مهدی مهدوی کیا در آستانه اعزام به تاجیکستان در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت تیم صحبت کرد:

برخی از بازیکنان را دیگر نداریم

هفته گذشته تمرینات خیلی خوبی پشت سر گذاشتیم و بعد از آن بازیکنان را در اختیار باشگاه ها قرار دادیم تا در هفته اول لیگ برتر و دسته به میدان بروند. از دیروز بازیکنان به اردو اضافه شدند و انشالله امروز به سمت تاجیکستان پرواز می کنیم. البته یکسری مشکلات هم به وجود آمد و بعضی از بازیکنان که با آنها تمرین کرده بودیم به ما اضافه نشدند. این مشکل را هم سعی می کنیم با استفاده از بازیکنانی که در لیست 50 نفره مان بودند جبران کنیم.

بازیکنان آلومینیوم دعوت نمی شوند

او در پاسخ به این سوال که بازیکنان آلومینیوم دیگر به تیم ملی اضافه نمی شوند؟ گفت: نه ما از روز اول هم اعلام کردیم که بازیکنانی با ما خواهند بود که در اردوها هم شرکت کنند و باید درتمرینات باشند. بازیکنانی که شرکت نکرده بودند را ما اصلا لیست مان قرار ندادیم.

از نپال هیچ شناختی نداریم

سرمربی تیم ملی امید در مورد شناخت کادر فنی از نپال، تاجیکستان و لبنان که حریفان پیش رویش هستند گفت: از نپال که هیچ شناختی نداریم باید رفت و دید. فکر نمی کنم که حریف قدری باشد. تاجیکستان اما جزو کشورهایی است که در این سال ها سرمایه گذاری زیادی کرده است. این کشور مخصوصا در بخش پایه نتایج خوبی کسب کرده و حتی به جام جهانی هم رفته است. تاجیکستان دو بار تیم های جوانان و امید ما را شکست داده و تیم قابل احترامی است. با توجه به اینکه مسابقات در تاجیکستان روی چمن مصنوعی برگزار می شود یک مقدار کارمان سخت خواهد بود ولی امیدواریم که بچه ها بازی های خیلی خوبی انجام دهند و نتایج مناسبی کسب کنند.

مشکلات زیادی باعث صعود نکردن به المپیک شده است

مهدوی کیا در خصوص اینکه مشکل فوتبال ایران در این چهار دهه چه بوده که نتوانسته به المپیک برود تاکید کرد: یکی از مشکلات اساسی این بود که تیم خیلی دیر تشکیل می شد و ما دیر به یاد تیم امید می افتادیم. همیشه یک سال و شش ماه قبل اقدام می کردیم که دیر بود. تیم های دیگر سال ها کار کرده بودند و از ما جلوتر بودند. مشکلات دیگری مثل این داشتیم که چون بازی ها در فیفا دی نبود نمی توانستیم از خیلی از بازیکنان در مراحل نهایی استفاده کنیم. یک مقدار هم شاید بحث این بوده که تیم های دیگر از ما قوی تر بودند و برنامه ریزی بهتری داشتند.

مشکلات در هر حال وجود دارد

وی در پاسخ به این سوال که آیا برای عدم تکرار این مشکلات اقدامی کرده اید گفت: به هر حال مشکلات به وجود می آید. ما کار را خیلی زودتر شروع کردیم. ولی چون بازی ها در فیفا دی نیست مشکلات با باشگاهها پابرجاست. ما برای برگزاری بازی های دوستانه با مشکلی خروجی از کشور خیلی از بازیکنان مواجه بودیم. از یک ماه قبل باید نامه نگاری کرد و برنامه سریعی نمی توان چید. مشکلات هست ولی من امیدوارم چون استعدادهای خوبی دیدیم و امیدوارم که تیم خوبی راهی مسابقات کنند.

در تیم ملی احتیاج به تنش نداریم

سرمربی تیم ملی امید در مورد این بحث که آیا اسکوچیچ عملکرد خوبی داشته یا بازیکنان ما در این دوره خیلی خوب هستند گفت: در مورد این مساله هفته قبل هم صحبت کردم. تیم ملی شرایط خوبی دارد و صدرنشین است. همه بازی هایش به جز بازی با کره جنوبی که تیم خیلی خوبی بود برده است. این تیم احتیاج به آرامش دارد. تیم ملی ما نتایج خوبی می گیرد و به نظر من احتیاج به تنش نداریم. باید آرامش تیم حفظ شود تا به جام جهانی صعود کنیم. این مساله مهمی برای ماست چون هر موقع تیم ملی به جام جهانی رفته خیلی به فوتبال ما کمک کرده است. باید فدراسیون کار را در آرامش جلو ببرد و همه کمک کنند تا تیم ملی به جام جهانی برود.

اسکوچیچ کارش را می کند و تیم هم خوب نتیجه می گیرد

مهدوی کیا در واکنش به این سوال که وظیفه ستاره های تیم ملی در وضعیت بدی که اسکوچیچ دارد چیست گفت: متوجه نمی شوم منظورتان از وضعیت بد چیست؟

در پاسخ به این سوال مهدوی کیا به توئیت طارمی اشاره شد که اسکوچیچ چه واکنشی به آن باید نشان بدهد. سرمربی تیم ملی امید گفت: مربی کارش را می کند و تیم نتایج خوبی گرفته است. همه جا این تنش ها است و باید مدیریت شود. مهمترین مساله این است که آرامش تیم ملی حفظ شود و همه دست به دست هم دهند تا با خیال راحت به جام جهانی صعود کنیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_1
عارفی_1
ادیب_1
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
عارفی_3
ادیب_3
سوییچ ایران_3
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
سوییچ ایران_4
ادیب_4
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
عارفی_4
خرید باکس 4
ادیب_2
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
سوییچ ایران_2
شیرآلات زمانی_2
عارفی_2
خرید باکس 2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
کالازم_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تنورستان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
اورانوس_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
کالازم_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_تزریق چربی
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
شفا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر