نظر جامعه مدرسین و مراجع درباره فضای مجازی
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
زمردی_داخلی1
کلاسینو_1
ریزخور_1
دکتر نداف کرمانی 1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
ریزخور_3
کلاسینو_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر نداف کرمانی 3
زمردی_داخلی3
لاله زار مال_3
کلاسینو_4
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر نداف کرمانی 4
زمردی_داخلی4
لاله زار مال_4
زمردی_داخلی2
دکتر نداف کرمانی 2
کلاسینو_2
لاله زار مال_2
ریزخور_2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۶۳۳۳۷
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۵
۱۴۱۹
رییس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: ولنگاری‌های فضای مجازی باید مدیریت شود اما صراحتاً می‌گویم که نظر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و مراجع عظام تقلید بر مسدود کردن این فضا نیست و نباید جلو فضای مجازی گرفته شود.

ایسنا: رییس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: ولنگاری‌های فضای مجازی باید مدیریت شود اما صراحتاً می‌گویم که نظر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و مراجع عظام تقلید بر مسدود کردن این فضا نیست و نباید جلو فضای مجازی گرفته شود.

آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری در دیدار با محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی، استاندار و دو تن از نمایندگان قم در مجلس شورای اسلامی، کلیدی ترین عرصه فعالیت مجلس را عرصه قانونگذاری دانست و قانونگذاری صحیح را اصلی حاکم در حل مشکلات کشور ارزیابی کرد و با اشاره به اهمیت فضای مجازی و مدیریت آن، نظر مراجع عظام تقلید و جامعه مدرسین را استفاده از فرصت عظیم این بستر و جلو گیری از تهدیدات آن دانست.

نظر جامعه مدرسین و مراجع درباره فضای مجازی

حسینی بوشهری جامعه مدرسین را یک نهاد دیر پای حوزوی عنوان کرد که در به ثمر نشاندن نهضت امام راحل نقش برجسته‌ای داشته است. وی ضمن تأکید بر لزوم همکاری متقابل بین جامعه مدرسین و مجلس شورای اسلامی افزود: جامعه مدرسین در راه خدمت و حفاظت از آرمان‌های انقلاب اسلامی و رهبری فرهیخته کشورمان حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد و تمام توان خود را در این راه، خواهد گذاشت.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر انقلابی خواندن مجلس یازدهم، تأکید کرد: انتظار داریم این مجلس الگویی باشد برای مجلس در طراز انقلاب اسلامی چرا که انتظارات ما از این مجلس، با توجه به انقلابی خواندن آن از سوی مقام معظم رهبری و همچنین با توجه به سوابق جنابعالی، بسیار بالا است.

وی یکی از کلیدی ترین عرصه‌های فعالیت مجلس شورای اسلامی را عرصه قانونگذاری عنوان کرد و افزود: قانونگذاری مهم ترین عرصه فعالیت مجلس شورای اسلامی است که به ضمیمه شورای نگهبان تکمیل می‌شود. قانونگذاری اصل حاکم است و در تمامی مشکلات و سیاست‌های کلی نظام مانند سیاست خارجی کشور در عهد نامه ها و توافقات بین المللی، در رابطه با مشکلات اقتصادی مانند کسری بودجه و کاهش ارزش پول ملی و ... تأثیر گذار است و نگاه‌ها به سمت مجلس است تا با وضع قوانین مناسب، این مشکلات را مرتفع سازد.

امام جمعه قم با اشاره به مسئله جمعیت، یکی از مشکلات و موانع در سر راه افزایش جمعیت را مسئله معیشت ارزیابی کرد و مشکلات معیشتی را یکی از مشکلات عمده خانواده‌ها دانست. وی اقتدار کشور را در گرو جمعیت جوان کشور دانست و اهمیت آن را بیشتر از تسلیحات پیشرفته ارزیابی کرد و ادامه داد: مسئله جمعیت، مسئله‌ای اساسی و کلیدی است و انتظار جامعه مدرسین از مجلس انقلابی و حضرتعالی این است که در این جهت اقدامات مناسبی انجام دهید.

دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه اشتغال عمومی را مسئله مهمی توصیف کرد که رهگذر آن قانونگذاری است و در ادامه ضمن اشاره به ظرفیت بالای مجلس شورای اسلامی در نظارت بر تمامی ارکان کشور، گفت: مجلس ظرفیت بالایی در نظارت بر ارکان مختلف نظام دارد و حتی دولت نیز تحت چتر نظارتی مجلس قرار دارند و نمایندگان نیز باید به جای پرداختن به مسائل جزئی و کم اهمیت، دقت و ظرفیت خود را در مسائل کلان نظام قرار دهند چرا که با حل مسائل کلیدی، مسائل جزئی نیز حل خواهد شد.

وی در ادامه ضمن اشاره به لزوم تحول و انقلاب در عرصه اداری کشور افزود: باید این پیچ و خم‌های اداری اصلاح شود تا علاوه بر ایجاد سهولت؛ فساد و رانت نیز در این زمینه کاهش پیدا کند.

رییس شورای عالی جامعه مدرسین موضوع فرهنگ و فضای مجازی را دغدغه‌ای بزرگ توصیف کرد و افزود: ولنگاری‌های فضای مجازی باید مدیریت شود اما صراحتاً عرض کنم که نظر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و مراجع عظام تقلید بر مسدود کردن این فضا نیست و نباید جلو فضای مجازی گرفته شود زیرا فرصت‌های زیادی در این فضا وجود دارد که نباید از آن‌ها غافل شد مِن جمله بحث اشتغال و اطلاع رسانی. نباید این دست آورد بشری نادیده گرفته و خود را منزوی کنیم اما این بدان معنا نیست که این فضا را رها گذاشته و از آن غافل شد و مدیریتی نسبت به آن صورت نگیرد.

حسینی بوشهری در زمینه ویروس کرونا اظهار کرد: خوشبختانه همگان حتی مخالفین واکسن نیز نسبت به مسئله سلامت مردم اهمیت قائل اند و تنها اختلاف در روش و شیوه هاست.

وی در پایان ضمن اشاره به اهمیت تقویت قانون مداری در میان مردم، لزوم بهره گیری مجلس از ظرفیت بالای حوزه علمیه در مسیر قانون گذاری را مورد تأکید قرار داد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
عارفی_1
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
عارفی_3
خرید باکس 3
سوییچ ایران_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
خرید باکس 4
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
سوییچ ایران_2
عارفی_2
خرید باکس 2
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
دارو سازی عبیدی - فوتر
شاخه نبات_ فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک النا_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
زمردی_فوتر اصلی