ماجرای عجیب ابراهیم شکوری و پرسپولیس
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ادیب_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
لاله زار مال_3
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۶۳۵۰۰
۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۰
۱۴۷۰
معاون سابق پرسپولیس درحالی که از ادامه کار در این باشگاه استعفا کرد، اما شواهدی دریافتی از رفتار‌های او نشان می‌دهد که می‌خواهد بازگردد.

خبرگزاری فارس: ابراهیم شکوری در زمان مدیریت جعفر سمیعی در پرسپولیس، به عنوان معاون باشگاه انتخاب شد اما با آغاز زمزمه های جدایی سمیعی از حمع سرخپوشان، به یکباره اعلام کرد سرباز است و باید زمان باقیمانده از خدمتش را بگذراند و نمی تواند کنار باشگاه باشد. در نتیجه، سمت او از معاون به مشاور تغییر پیدا کرد.

درحالی که پرسپولیس روزهای مهم نقل و انتقالات را در پیش داشت اما باز شاهد بودیم که شکوری به عنوان مشاور همچنان در امور مدیریتی فعال است. در نهایت، بعد از استعفای سمیعی از مدیرعاملی پرسپولیس، شکوری هم اعلام کرد که دیگر در این باشگاه نمی ماند.

اما رفتارهای شکوری در ادامه چیز دیگری نشان داد و با توییت ها و مصاحبه هایی که از وی منتشر می شد، مشخص بود که تمایل زیادی به ادامه کار دارد. وی با این رفتارها، این سوال را برای مخاطبان و علاقمندان این تیم ایجاد می کند که اگر مایل به کار در پرسپولیس بود، چرا اعلام کرد که با رفتن سمیعی دیگر نمی خواهد به فعالیت خود ادامه دهد و در این باشگاه بماند؟

چه موضوعی در پرسپولیس وجود دارد که برخی مدیران و معاونان جدا شده، به هر شکلی سعی دارند بار دیگر به این باشگاه بازگردند؟ چرا وقتی مدیری به هر دلیلی از مجموعه ای جدا شده، هر روز در مورد مسائل باشگاه واکنش نشان می دهد؟

روز گذشته هم به شکل عجیبی خبری در فضای مجازی پیچید مبنی بر اینکه شکوری گزینه مدیرعاملی پرسپولیس شده است. جالب است که خود او این موضوع را تکذیب کرد اما در اتفاقی جالب تر و قابل تامل، بعد از بازی مقابل فولاد که با برد این تیم به پایان رسید، برخی بازیکنان با انتشار عکس شکوری، از وی حمایت کردند که در راس آنها سیدجلال حسینی کاپیتان تیم بود.

رفتاری عجیب و سئوال برانگیز از سوی بازیکنان که ابهامتی را در پی داشت. البته نکته جالب تر اینکه دقایقی بعد، این استوری های حمایتی از صفحات شخصی این بازیکنان پاک شد. آیا نباید برای این رفتارهای عجیب و چنین نمایش و شوافی که برخی مدیران جداشده انجام می دهند، دچار تردید شد؟

در همین زمینه محمود کلهر پیشکسوت پرسپولیس به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: برای من همه افراد قابل احترام هستند اما چندین سال است که این باشگاه دچار این معضل است. حضور افراد به خاطر رفاقت در راس امور، همیشه مشکل ساز شده است. این افراد به باشگاه می آیند تا کار خودشان را انجام دهند. این اتفاقات برای باشگاهی مثل پرسپولیس خوب نیست. این مسیر درستی نیست. اولین ضربه بابت چنین تصمیم گیری هایی که برپایه رفاقت است، به هواداران می خورد.

وی افزود: متاسفانه در فدراسیون فوتبال هم انتخاب ها بر اساس روابط است. وقتی در فدراسیون چنین اتفاقی می افتد، در باشگاهی مثل پرسپولیس هم رخ می دهد.

وی در پاسخ به اینکه به نظر شما چرا باید بازیکنان خود را درگیر چنین مسائلی کنند، گفت: تا زمانی که چارت درستی در باشگاه ها ایجاد نشود، شاهد این مسائل هستیم. در جایی که یحیی گل محمدی با این همه مشکلات توانسته کارش را پیش ببرد، نباید بگذاریم این مسائل حاشیه ای به تیم لطمه بزند. واقعا از وزارت ورزش توقع داریم که مدیران را بر پایه تخصص و دانش انتخاب کند. سجادی خودش یک مدیر ورزشی است و شرایط و محیط را بهتر از هر کسی می داند. هواداران پرسپولیس واقعا نباید صدمه بخورند. آنها در بدترین روزها، کنار تیم بودند و اکنون تیم نباید اسیر این حواشی شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
اورانوس_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
تنورستان_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی
پارسیان طب - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
اورانوس_فوتر2
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر