خروج شماره ۸ پرسپولیس از فشار
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لاله زار مال_1
کلاسینو_1
زمردی_داخلی1
ریزخور_1
دکتر نداف کرمانی 1
اپیلاسیون نانا 1
ریزخور_3
کلاسینو_3
دکتر نداف کرمانی 3
لاله زار مال_3
زمردی_داخلی3
اپیلاسیون نانا 3
زمردی_داخلی4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_4
لاله زار مال_4
دکتر نداف کرمانی 4
کلاسینو_4
کلاسینو_2
ریزخور_2
اپیلاسیون نانا 2
زمردی_داخلی2
دکتر نداف کرمانی 2
لاله زار مال_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۶۳۹۵۸
۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۴
۹۳۲
پیش‌بینی می‌شود رضا اسدی با این گل و بهتر شدن شرایط بدنی‌اش بعد از هر مسابقه شرایط بهتری پیدا کند چرا که کادر فنی پرسپولیس یقین دارند این بازیکن از نظر فنی پتانسیل بالایی دارد و فقط باید از نظر بدنی و شرایط بازی پیشرفت کند که با این گل در بازی اول او کلی جلو افتاده و می‌شود در بازی نساجی انتظار نمایش بهتری هم از او داشت.

ایران ورزشی: یک ماه قبل بعد از بازی با استقلال تاجیکستان بخش عمده‌ای از هواداران پرسپولیس به او امیدوار شده بودند آن هم برای اینکه با یک مانور و یک پاس عرضی به ترابی به نوعی زمینه‌ساز گل برتری مقابل استقلال تاجیکستان شده بود در حالی که نه آن پاس، پاس گل به حساب می‌آید نه اسدی در آن مسابقه فرم خوبی از خود نشان داده بود. بعد از بازی با الهلال از رضا اسدی انتقاد زیادی شد.

یحیی او را بین دو نیمه تعویض کرد و همه دیدید که در نیمه نخست این بازیکن چقدر ریتم تیم را در مرکز زمین به هم ریخته و شانس آورده بود که اخطار نصیبش نشد. با شدت گرفتن انتقادها حال روحی اسدی بعد از بازگشت از عربستان از همه بازیکنان بدتر بود. بالاخره همه او را با احمد نوراللهی مقایسه می‌کردند و از شانس بد اسدی، نوراللهی بعد از 7 سال حضور در پرسپولیس، فصل قبل بهترین فصل حضورش در پرسپولیس را پشت سر گذاشته به نوعی بهترین بازیکن تیم خود و حتی یکی از سه بازیکن برتر کل لیگ بود.

این مسأله کار اسدی را سخت کرده و می‌کند به همین خاطر او تحت فشار عجیب و غریبی قرار داشت که این مسأله به علاوه دوری او از فرم مسابقه کارش را سخت‌تر می‌کرد. اسدی هم مثل بیشتر همبازیانش در نیمه نخست بازی با فولاد شرایط بدی داشت و چیزی نشان نداد تا مشخص شود متأثر از اتفاقات شکست در ریاض شرایط روانی خوبی ندارد. همین لحظات بود که گزارشگر تلویزیونی اهواز به این نکته اشاره کرد که رفتن نوراللهی از پرسپولیس یک بازی دو سر سوخت برای سرخ‌ها بود چرا که هم خودش در شباب الاهلی امارات شرایط خوبی ندارد هم رضا اسدی نتوانسته جایش را در ترکیب پرسپولیس پر کند.

چرخ روزگار چرخید و دقایقی بعد همه چیز عوض شد. با یک کرنر ارسالی، رضا اسدی با یک چرخش خوب سر اولین گلش را برای پرسپولیس در همان بازی نخست به ثمر رساند و بعد از آن هم آنقدر از نظر روحی بالا آمد که تأثیر گلزنی‌اش را می‌شد در بازی‌اش پیدا کرد و همین هم شد که در گل سوم تأثیرگذار بود. ساعاتی بعد احمد نوراللهی هم اولین گلش را برای شباب الاهلی به ثمر رساند تا او هم در همان شب از فشار بیرون بیاید و اینچنین شماره 8 سابق و فعلی پرسپولیس شرایط متفاوتی را تجربه کنند و همه چیز برایشان به یکباره تغییر کند.

پیش‌بینی می‌شود رضا اسدی با این گل و بهتر شدن شرایط بدنی‌اش بعد از هر مسابقه شرایط بهتری پیدا کند چرا که کادر فنی پرسپولیس یقین دارند این بازیکن از نظر فنی پتانسیل بالایی دارد و فقط باید از نظر بدنی و شرایط بازی پیشرفت کند که با این گل در بازی اول او کلی جلو افتاده و می‌شود در بازی نساجی انتظار نمایش بهتری هم از او داشت.

زندگی برای پاکدل شیرین شد

حامد پاکدل در بازی‌های دوستانه قبل از دیدار مهم با الهلال خوب کار کرده و دو گل مقابل پیکان و سپاهان به ثمر رسانده بود اما در ریاض وقتی به میدان رفت که دیگر کار از کار گذشته بود هر چند شرایط فنی دو تیم در آن مسابقه طوری بود که این مهاجم حتی اگر فیکس هم بازی می‌کرد کاری از پیش نمی‌برد.

حامد پاکدل در یک ماه اخیر شرایط خوبی در تمرینات پرسپولیس داشت و کادر فنی سرخ‌ها روی او حساب باز کرده بودند. اتفاقی که در هر دو مسابقه آسیایی رخ داد اما از این مهاجم لرستانی چیزی در دوشنبه و ریاض ندیده بودیم الا دوندگی زیاد.

در اهواز فرصت این رسید تا پاکدل در سی دقیقه پایانی خودش را نشان دهد و اتفاقاً لحظه ورود او با عیسی به زمین درست مصادف شد با تغییر ریتم و شرایط فنی هافبک‌های پرسپولیس. اینطوری شد که پاکدل بعد از 6 دقیقه از ورودش به زمین موقعیت گل قطعی را از دست داد و یک دقیقه بعد هم در موقعیت نسبتاً تک به تک با گلر حریف نه پاس مناسبی داد نه ضربه خوبی زد. با این حال دقیقه 71 همان اتفاقی که او منتظرش بود برایش رقم خورد.

پاکدل فصل قبل در قامت مهاجم آلومینیوم اراک با پشت سر دروازه پرسپولیس را باز کرد و تنها شکست سرخ‌ها را نصیبشان کرد اما این بار با همان پس سرش موفق به گلزنی شد و اینچنین شرایط برای او تغییر کرد و حالا باید منتظر بود و مهاجم بهتری را در بازی‌های آینده تماشا کرد.

عیسی بعد از چهار ماه گل زد

بعد از جدایی شهریار مغانلو و ناکامی باشگاه در راه جذب مهاجم خارجی، عیسی آل‌کثیر مهاجم اول پرسپولیس به حساب می‌آمد اما مدت‌ها بود او از گلزنی دور بود و گل زدن در اهواز غیر از اینکه برای دو بازیکن تازه‌وارد سرخ‌ها فوق‌العاده خوب شد و شرایط‌شان را تغییر داد یک مزیت بزرگ دیگر هم برای پرسپولیس داشت و مهاجم اولش را در مسیر تازه‌ای قرار داد.

از آخرین گل عیسی برای پرسپولیس (۳۰ خرداد در سوپرجام مقابل تراکتور) تا بازی هفته اول لیگ بیست و یکم و دیدار با فولاد (30 مهرماه ) دقیقاً چهار ماه گذشت تا اینکه عیسی بالاخره گل زد.

او از دقیقه 60 وارد زمین شد و حرکت منجر به گل را هم خودش شروع کرد اما حرکت و جاگیری‌اش فوق‌العاده بود ضمن اینکه نشان داد اگر در موقعیت خوب توپ به او برسد ضربات آخر را خوب و مطمئن می‌زند.

با گلزنی در بازی نخست فصل شرایط برای عیسی تغییر کرد و حالا کادرفنی بیشتر از قبل می‌تواند به مهاجم نوک تمام‌کننده‌اش اعتماد کرده و روی او حساب باز کند.

عیسی درست زمانی گل زد که دوباره بحث باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس مطرح شده و همه درباره خرید مهاجم خارجی حرف می‌زنند اما درخشش عیسی می‌تواند این مسأله را با توجه به پیچیدگی‌ها و دشواری‌هایش در حاشیه قرار دهد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
خرید باکس 1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
سوییچ ایران_1
خرید باکس 3
سوییچ ایران_3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_3
عارفی_3
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
خرید باکس 4
عارفی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
سوییچ ایران_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نائبی_2
خرید باکس 2
عارفی_2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_تزریق چربی
دارو سازی عبیدی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
زمردی_فوتر اصلی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک النا_فوتر