عربشاهی: پرسپولیس، بازیکن خارجی نیاز ندارد!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر نداف کرمانی 1
کلاسینو_1
ریزخور_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
زمردی_داخلی1
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
لاله زار مال_3
ریزخور_3
زمردی_داخلی3
دکتر نداف کرمانی 3
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
دکتر نداف کرمانی 4
زمردی_داخلی4
ریزخور_4
کلاسینو_2
ریزخور_2
زمردی_داخلی2
دکتر نداف کرمانی 2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۶۴۳۷۳
۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۱
۷۲۲
ضیا عربشاهی پیشکسوت پرسپولیس اعتقاد دارد که این تیم باید با دو مهاجم بازی کند.

ورزش سه: ضیا عربشاهی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره بازی با فولاد اظهار داشت: نیمه اول بازی چنگی به دل نزد ولی نیمه دوم بهتر بود. نمی‌دانم ما چرا از مهاجم هایمان به نحو احسن استفاده نمی‌کنیم و تک مهاجم و یک مهاجم بازی می‌کنیم و این به نظر من برای تیمی این مساله خوب نیست. درست است که هواداران نمی‌توانند به استادیوم بیایند اما انرژی و اسم پرسپولیس برای تیم های مقابل می‌تواند خیلی شکننده باشد. اما متاسفانه بدو ورود به زمین با یک مهاجم بازی می‌کنیم، ۱-۳-۲-۴ که مهاجم سایه در کنار مهاجم راس بازی می‌کند و نیمه اول حرفی برای گفتن نداشتیم و توپ وسط زمین درگیر بود و در یک سوم میانی تیم فولاد یا یک سوم میانی تیم پرسپولیس بود.

وی افزود: در نیمه دوم پرسپولیس بهتر شد. توانستیم بازی را با نمایش بهتری و بازی بهتر و قابل قبول تری ادامه دهیم و بازی را به نحو احسن به نفع پرسپولیس به پایان برسانیم ولی در کل ما نباید در چیدمان بازیکنان استرس داشته باشیم. پرسپولیس باید با دو مهاجم بازی کند درست است که ما وینگر چپ و راست خوبی داریم ولی دلیل نمی‌شود با یک مهاجم بازی کنیم. مربی موفق است که بتواند به نحو احسن کوچ کند و بهترین نفرات بگذارد و بتواند بهترین نتیجه را بگیرد من فکر میکنم که ما مقداری با ترس و لرز وارد زمین میشویم و این باعث می‌شود بازی قابل قبولی که تماشاچی دوست دارد ارائه ندهیم. ما باید در کنار بازی قابل قبول باید بتوانیم گل هم بزنیم.

پیشکوست پرسپولیس تاکید کرد: پرسپولیس حتما باید با دو مهاجم بازی کند و مهاجم هایی که در نیمه دوم به زمین آمدند نشان دادند بازیکنان قابل قبولی هستند و با گلزنی ثابت کردند گلزن هستند. ولی ما در خط دفاعی مشکل داریم و بازیکنانی که به جای کنعانی و شجاع و نوراللهی و مغانلو اضافه شدند بازیکنانی بودند که در تیم هایی که یحیی حضور داشته بودند و یحیی گلچین کرده و به تیم آورده و مقداری زمان می‌خواهند که این ها کنار هم بازی کنند و ساختاری که تیم برانکو، کالدرون و آقا یحیی داشت، تغییر کرده و زمان می‌خواهد تا کارهای گروهی ترکیبی آنها بهتر شود.

عربشاهی ضمن اشاره به عدم نیاز پرسپولیس به بازیکن خارجی گفت: وقتی من به عنوان مربی نعمتی، ابراهیمی و فرجی یا دیگر بازیکنانی را جذب می‌کنم که شناخت کافی دارم و اکثرا قبلا در تیمم بازی کرده‌اند به نظر من احتیاج به جذب بازیکن خارجی نیست. بازیکن خارجی پول خوب می‌خواهد. ما اول بدهی هایمان را بدهیم که مسبب این بدهی ها ناهماهنگی در مدیریت و هیات مدیره است. باید حرفه ای تر عمل کنیم، ما در بحث مدیریت ضعف داریم و همین ضعف باعث انباشته شدن بدهی ها و به ضرر تیم می‌شود. الان ما اگر بدهی کالدرون را پرداخت نکنیم پنجره بسته، باعث می‌شود تیم از نظر روحی و روانی هم به هم بریزد. به نظر من احتیاج به جذب بازیکن خارجی نداریم و اگر قرار است بازیکن خارجی بیاوریم همان بشار را بیاوریم یکی از مهره های خوبی بود که در پرسپولیس بازیکن تکنیکی و با تعصبی بود و به عنوان پلی میکر می‌تواند موفق باشد.

او درباره انتخاب مدیر و هیات مدیره باشگاه گفت: آقای سجادی باید یک فکری به حال هیات مدیره باشگاه بکند. همانطور که دو بازیکن سابق استقلال در هیات مدیره این تیم هستند باید آقای سجادی دو پیشکسوت پرسپولیس را در هیات مدیره بگذارد و مدیری بیاورد که پرسپولیسی باشد. آقای آجورلو دوست من است و پرسپولیسی است و تعجب می‌کنم چطور مدیریت باشگاه استقلال را گرفت و به نظر من آقای سجادی باید مدیری بگذارد که پرسپولیسی باش و دلش مثل هواداران باشد و دلسوز هوادار و تیم باشد.

او در پایان عنوان کرد: پرسپولیس انقدر قوی هست و برند بالایی دارد که با رقم های بالا می‌توانند اسپانسر بگیرند و اینطور نیست که بخواهیم اسپانسر بیاوریم و تعهدش را انجام ندهد. برند پرسپولیس خیلی بالا است و خیلی ها دوست دارند اسپانسر این تیم شوند.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:8
Iran (Islamic Republic of)
12:21 - 1400/08/05
نمیتونید بگیرید سالار! وگرنه گرفته بودید.
گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف بو میده. والا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
عارفی_1
شیرآلات زمانی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
عارفی_3
خرید باکس 3
سوییچ ایران_3
سوییچ ایران_4
دکتر نائبی_4
خرید باکس 4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_2
خرید باکس 2
عارفی_2
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کلینیک النا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_تزریق چربی
زمردی_فوتر اصلی
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
شفا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر
دارو سازی عبیدی - فوتر
شاخه نبات_ فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان