ایران - نیجریه، میانگین گل‌ها را پایین آورد
۱۱۶۵۵۵
۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۳
۳۴۱۷
جام بیستم - ۲۰۱۴ برزیل
علاقمندان به فوتبال به احتمال زیاد امشب پنجاهمین گل جام جهانی را مشاهده خواهند کرد.
خبرگزاری فارس: دور اول مرحله گروهی رقابت‌های جام جهانی شب گذشته با تساوی یک بر یک تیم‌های روسیه و کره‌‌جنوبی به پایان رسید.

در مرحله اول گروهی این رقابت‌ها و در مجموع 16 دیداری که برگزار شد 49 گل رد و بدل شد تا میانگین 3،06 برای هر دیدار این مرحله به ثبت برسد.

در مرحله اول گروهی این رقابت‌ها دیدار تیم‌های هلند و اسپانیا با ثبت 6 گل، پرگل‌ترین دیدار و مسابقات ایران و نیجریه که بدون گل به پایان رسید کم‌گل ترین دیدارهای این مرحله بودند.

نکته قابل توجه اینکه میانگین 3،06 گل در هر مسابقه مرحله اول گروهی جام جهانی 2014 برزیل در این مرحله در حالی برای 16 دیدار به ثبت رسید که در صورت کنار گذاشتن دیدار ایران و نیجریه که بدون گل به پایان رسید، این میانگین برای هر دیدار به 3،26 می‌رسد تا دیداری که یک پای آن تیم ملی کشورمان بود، 2دهم از میانگین گل‌های جام جهانی کم کند.

مرحله دوم گروهی رقابت‌های جام جهانی 2014 برزیل نیز از شب گذشته با برگزاری دیدار برزیل و مکزیک آغاز شد که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا احتمال کم‌گل‌تر شدن دیدارهای این مرحله نسبت به دور اول گروهی وجود داشته باشد.

در نهایت اینکه طی 17 بازی گذشته جام جهانی 49 گل روییده و امشب علاقمندان به فوتبال می‌توانند امشب به احتمال زیاد شاهد پنجاهمین گل رقابت‌های جام جهانی 2014 برزیل باشند.

برنامه رقابت‌های امشب:

هلند - استرالیا (20:30)

اسپانیا - شیلی (23:30)

کامرون- کرواسی (2:30 بامداد فردا)
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج