مظلومی: دغدغه ما پرونده استراماچونی و پادوانی است
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
لاله زار مال_3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_2
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۶۷۹۱۳
۱۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۹
۷۷۰
پرویز مظلومی، عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال می‌گوید که با میلیچ و دیاباته مذاکره خواهند کرد، اما در خصوص استراماچونی و پادوانی دغدغه دارند.

خبرگزاری تسنیم: پرویز مظلومی در خصوص مراسم پیشکسوتان باشگاه استقلال گفت: این مراسم در شرایطی برگزار شد که همزمان با سالگرد آقای پورحیدری بود و روز بزرگی برای هواداران استقلال است. همه که نیامدند و شرایطی مهیا نشده که همه پیشکسوتان را داشته باشیم، اما اکثریت آمده بودند.

وی افزود: خیلی وقت است که دنبال این مسئله بودیم تا اتحادی بین هواداران باشد. اتحاد و همدلی در تیم و بین کادرفنی، بازیکنان، هیئت مدیره و مدیریت شکل گرفته که باعث موفقیت می‌شود. فقط مسئله هواداران و پیشکسوتان بودند که از باشگاه دور شده بودند و تلاش ما نزدیک شدن آنها به باشگاه بود تا درد دل‌شان را گوش کنیم. مسئله اقتصادی پیشکسوتان نیز مطرح بود که آقای آجورلو مطرح کرد تا اگر پیشکسوتان مشکلی دارند، رفع کنیم. روز خوبی بود و این مسئله باید ادامه داشته باشد و نباید پیشکسوتان را فراموش کنیم. چند نفر از بین آنها جمع شوند تا خواسته‌های پیشکسوتان را به مدیریت باشگاه انتقال دهند.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: خیلی وقت پیش بود دنبال این مراسم بودیم. دو هفته پیش هم قطعی بود، اما سر یکسری مسائل که آقای جباری نمی‌توانستند حضور داشته باشند، لغو شد و امروز هم حال ایشان مساعد نبود که به مراسم بیاید.

مظلومی درباره اینکه آجورلو موفق نشد برای تبلیغات محیطی مسئولان را متقاعد کند، گفت: او در حال تلاش است و منظورتان از اینکه نتوانست متقاعد کند را متوجه نمی‌شوم. این حق ماست که باشگاه استقلال خودش بخواهد موضوع تبلیغات محیطی را دنبال کند. اینکه استقلال بخواهد از تبلیغات محیطی خودش درآمد داشته باشد و موضوع اقتصادی‌اش را پیش ببرد، حقش است. مسئله باشگاه، مسئله اقتصادی و پول است. راه ما برای درآمدزایی تلویزیون است که درآمدی از آن نداریم و تبلیغات محیطی که پول ناچیزی به ما می‌رسد و مشخص نیست که چگونه تقسیم می‌شود. ما و دیگر باشگاه‌ها می‌خواهیم درآمد بیشتری از تبلیغات محیطی داشته باشیم.

وی در پاسخ به سؤالی در رابطه با پرونده آندره‌آ استراماچونی و احتمال شکایت هروویه میلیچ و شیخ دیاباته اظهار داشت: میلیچ پیغام داده و گفته حاضر است که در این خصوص صحبت کنیم تا به توافق برسیم. دیاباته هم همین شرایط را دارد، اما دغدغه فعلی ما استراماچونی و البته پادوانی است. پادوانی شکایتی کرده بود که روی رأی اولیه که 100 هزار دلار بود اعتراض کردیم و اکنون منتظر رأی استیناف و حرکت بعدی استراماچونی هستیم.

مربی سابق تیم ملی در خصوص مشکلاتی که بین دراگان اسکوچیچ و مهدی طارمی به وجود آمده که منجر به عدم دعوت از طارمی شد، گفت: مربی و بازیکنان اختیاراتی دارند. مربی حرف اول و آخر را می‌زند و بازیکن هم باید اجرا کند. نباید این مسئله را بزرگ کنیم و اجازه بدهیم این مسئله بین خودشان حل و فصل شود. طارمی بازیکن بزرگی محسوب می‌شود، اما جایگاه او در تیم، در حد بازیکن است. ممکن است حرف او منطقی و درست باشد، اما این قضیه را فدراسیون فوتبال و خودشان در تیم ملی باید حل کنند. دو بازی حساس داریم، اما بچه‌ها بدون طارمی هم می‌توانند این دو تیم را شکست بدهند.

مظلومی در خصوص دیدار با لبنان و سوریه عنوان کرد: آنها حریفان قدرتمندی برای ما نیستند. خوشبختانه در گروهی قرار گرفتیم که از حالا در جام جهانی حضور 100 درصد داریم. کره جنوبی رقیب ما بود که آنها را در تهران نتوانستیم شکست بدهیم، اما در آنجا حتماً آنها را شکست خواهیم داد. گروه خوبی داریم، برعکس گروه دیگر که گروه مرگ است. دو تیم خیلی قدرتمند آسیا حذف می‌شوند، اما در این گروه لبنان و سوریه حریف ما نیستند. مگر اینکه مشکلات حاشیه‌ای که اکنون به وجود آمده، در تیم ما رخنه کند و مشکل ایجاد کند.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:23
Iran (Islamic Republic of)
15:46 - 1400/08/17
خخخخخچ پادوانی هشت میلیون میخواد این آقا میگوید صد هزار دلار میخواست ما احتراز کردیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر صالحی_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر صالحی_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
شفا_فوتر
پارسیان طب - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تنورستان_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
اورانوس_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر