پیش‌بینی سرمربی آرژانتین از دیدار با ایران
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
استخدام_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
دکتر استرکی_4
استخدام_4
دکتر استرکی_2
کتاب لند_2
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۷۰۶۸
۳۰ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۱:۲۳
۹۶۳۰
سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین گفت: ایران تیم سرسختی است و بازیکنان این تیم شرایط روحی مطلوبی دارند و شاید ما در نیمه اول برابر این تیم به نتیجه مساوی برسیم.
خبرگزاری ایرنا: از بلوهوریزونته، تیم ملی فوتبال آرژانتین ساعت 20 و 30 دقیقه فردا (شنبه) در ورزشگاه ˈمینیروˈ شهر ˈبلوهوریزونتهˈ مقابل تیم ملی ایران قرار می گیرد.

«آلخاندرو سابه یا» عصر امروز (جمعه) در نشست خبری پیش از بازی تیم های ایران و آرژانتین اظهار داشت: ایران تیم سرسختی است، چرا که بازیکنان این تیم فیزیکی هستند و از نظر روحی نیز شرایط مطلوبی دارند.

وی با بیان اینکه زمان بازی تیم های ایران و آرژانتین با توجه به آفتابی بودن هوا مناسب نیست، افزود : فردا برای کسب پیروزی و ارایه نمایشی مطلوب تر از بازی نخست به میدان می رویم.

تیم ملی فوتبال کشورمان، در نخستین دیدار خود در جام جهانی 2014 برزیل در ورزشگاه «بایکسادا» شهر کوریتیبا مقابل تیم ملی نیجریه به تساوی بدون گل رسید و یک امتیاز ارزشمند کسب کرد.

ملی پوشان فوتبال ایران ساعت 20و30دقیقه روزشنبه 31خرداد ماه در ورزشگاه ˈمینیروˈ شهر «بلوهوریزونته» مقابل آرژانتین قرار می گیرند.

ملی پوشان فوتبال ایران بلافاصله پس از دیدار مقابل آرژانتین به شهر سائوپائولو بازمی گردند و تمرینات خود را برای مصاف با بوسنی و هرزگوین دنبال می کنند.

سابه یا که بیشتر از سوی خبرنگاران آرژانتینی با سوالاتی در باره اختلاف در این تیم و انتقاد بازیکنان و مردم از بازی اول این تیم مقابل بوسنی روبرو بود، افزود: ما هنوز دومین بازی خود را نیز انجام نداده ایم و باید بازیهای بیشتری انجام دهیم.

وی به اختلاف ساعت دیدار این تیم با بوسنی و ایران اشاره کرد و گفت: ما ساعت 7 عصر با بوسنی بازی کردیم در حالی که مقابل ایران باید ساعت 13 به وقت محلی به میدان برویم.

سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین درپاسخ به این سوال که تیمش چه نوع بازی مقابل ایران انجام می دهد، افزود: ما با سیستم 4 - 3- 3 بازی را شروع می کنیم و اگر لازم باشد سیستم را عوض خواهیم کرد.

وی یادآور شد که باید سعی کنیم تا توپ و زمین را دراختیارداشته باشیم و اگر این ها را نداشته باشیم امکان انجام برنامه ها نخواهد بود.

وی در باره شانس قهرمانی آرژانتین در جام جهانی 2014 گفت: ما هنوز بازی دوم را انجام نداده ایم و الان صبحت در این باره زود است ولی برای قهرمانی آمده ایم.

سابه یا در پاسخ به این سوال که آیا مطمئن هستید که فردا بازی را می برید، گفت: ما باید عملکرد خوبی داشته باشیم و بازی خودمان را انجام دهیم و در نیمه اول وضعیت را بهتر کنیم . شاید در نیمه اول مساوی کنیم ولی در نیمه دوم گل می زنیم.نتیجه حاصل ان چیزی است که در بازی رخ می دهد.باید تلاش کنیم همواره کار خود را بهبود ببخشیم چون در ابتدای کار هستیم.

وی با تاکید بر اینکه تیمش تلاش می کند تا کمترین اشتباه را مقابل ایران داشته باشد، اظهار کرد: ما تازه شروع کردیم و فقط روی تیم خودمان متمرکز هستم و تمام بازیها را هم نگاه می کنیم.

سرمربی آرژانتین در پاسخ به این سوال که از انتقادات در باره ضعیف بودنش ناراحت می شود، گفت:مردم نظر خودشان را دارند اشکالی ندارد واگر شما انتقاد را قبول نکنید می گویند کله شق هستید و تلاش می کنم تا انتقادات را بشنوم وگوش دهم.

وی در باره حذف اسپانیا گفت: اسپانیا در گروه دشواری قرار داشت و با هلند بازی کرد. هلندتیمی است که در دوره های قبل در فینال بوده و برزیل را هم حذف کرده بوده است از سوی دیگر تیم شیلی نیز یک تیم قدرتی است و خیلی از تیم ها از رقابت با این تیم وحشت دارند.

سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین در پاسخ به این سوال که آیا تیمش فردا ایران را شکست می دهد، اظهار داشت: ما یک بازی 90 دقیقه ای داریم و باید باز بازی کنیم و به تیم خود اعتقاد داریم و می توانیم ببریم و نیابد فکر کنیم که هرگز شکست نخواهیم خورد، اگر چه این بدترین اتفاق است.

وی در باره انتقادهای مسی از سیستم تیمش مقابل بوسنی گفت: بازیکنان انتقاد می کنند و با احترام هم حرف می زنند و من هم برای مسی احترام قایل هستم و از این حرف ها نرنجیدم.

سابه یادر باره انتظار پیروزی پرگل آرژانتین مقابل ایران گفت: لازم است که ما روی بازی تمرکز کنیم و متواضع باشیم. اینجا جام جهانی است و هیچ حریفی ضعیف نیست.

سابه یا در باره نوع بازی دفاعی ایران گفت: اگر بتوانیم توپ را در اختیار بگیریم می توانیم طوری عمل کنیم و حریف را شکست دهم و اگر توپ در اختیارشان باشد فضای کمتری در اختیار ما خواهد بود و به همین دلیل لازم است تا سریع حرکت کنیم و پاس سریع هم بدهیم. من دو روز بعد از بازی با بوسنی با مسی راجع به ایران صحبت کردم.

به گفته سابه یا، شاید آرژانتین با ترکیبی متفاوت از ترکیب مقابل بوسنی به مصاف ایران برود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
تاپ لپتاپ_1
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
تاپ لپتاپ_4
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
تاپ لپتاپ_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر