مسافران ایرانی سرگردان در سائوپائولو!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۷۱۳۷
۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۹
۵۹۱۸
با تمام تبلیغاتی که صورت گرفت تنها چند آژانس توانست علاقمندان به فوتبال را به خود جذب کنند که یکی از آنها آژانس تعطیلات رویایی بود که مشخص نشد از طریق چه کسانی با فدراسیون فوتبال قرارداد بستند و چه کسانی نفع این قرارداد را بردند تا گروه های زیادی با این آژانس راهی برزیل شوند.
خبرگزاری مهر: برخی آژانس‌های تبلیغاتی که پول‌های کلانی از علاقمندان به فوتبال گرفته بودند تا آنها را با بهترین امکانات به برزیل ببرند و شرایط تماشای مسابقات فوتبال با کیفیت مطلوب را برای آنها فراهم کنند، بعد از دیدار ایران و نیجریه تعدادی از مسافران خود را در شهر کوریتیبا رها کردند و بدون ینکه سراغی از آنها بگیرند به شهر سائوپائولو برگشتند!

ماه ها قبل از اینکه بیستمین دوره رقابت های فوتبال جام جهانی آغاز شود، بسیاری از آژانس های گردشگری و توریستی فعالیت های تبلیغاتی گسترده خود برای جذب علاقمندان به فوتبال را آغاز کردند و به دنبال این بودند که مسافران بیشتری برای سفر به برزیل را به خود اختصاص دهند.

در این میان ستادهای زیادی تشکیل شد تا به وضعیت این آژانس ها سروسامان دهد و علاقمندان به فوتبال برای سفر به جام جهانی با مشکلات زیادی مواجه نشوند و بتوانند بدون کمترین دردسر راهی سرزمین قهوه شوند و در بهترین شرایط بازیهای جام جهانی را از نزدیک تماشا کنند.

با تمام تبلیغاتی که صورت گرفت تنها چند آژانس توانست علاقمندان به فوتبال را به خود جذب کنند که یکی از آنها آژانس تعطیلات رویایی بود که مشخص نشد از طریق چه کسانی با فدراسیون فوتبال قرارداد بستند و چه کسانی نفع این قرارداد را بردند تا گروه های زیادی با این آژانس راهی برزیل شوند.

یکی از اعضای ستاد پشتیبانی جام جهانی که در برزیل حضور دارد پرده از برخی اتفاقات پشت پرده در مورد انتخاب آژانس های مسافراتی برداشت. او از منفعت طلبی برخی افراد پرده برداشت که با لابی های خاص خودشان توانستند علاقمندان به فوتبال را جذب کنند یا اینکه نماینده رسمی فدراسیون فوتبال در امور اعزامی مسافران به جام جهانی شوند.

این مقام مسئول اما از بی تعهدی و بی مسئولیتی برخی آژانس های تبلیغاتی پرده برداشت که پس از نخستین بازی تیم ملی ایران برابر نیجریه که در شهر کوریتیبا برگزار شد، برخی علاقمندان به فوتبال که تحت حمایت آژانس آنها بوده اند را در این شهر رها کرده اند و به سائوپائولو برگشته اند.

این اتفاق در شرایطی رخ داده است که برخی از این آژانس ها مبالغی بالاتر از 70 میلیون تومان هم از مسافران خود دریافت کرده بودند اما سرویس هایی که به آنها داده اند به اندازه 20 میلیون تومان هم نیست. در این مورد گفته می شود که برخی از این آژانس ها کمتر از 20 میلیون تومان برای هر مسافر هزینه کرده اند اما مبالغی بالای 40 میلیون تومان از آنها دریافت کرده اند.

اینکه چرا اینقدر بی نظمی و هرج و مرج در اعزام مردم به برزیل صورت گرفته است سوالی است که باید سازمان میراث فرهنگی و گردشگری پاسخی برای آن داشته باشد. طبیعتا همه آژانس های مسافراتی زیر نظر این سازمان کار می کنند و باید قبل از اعزام مسافران به برزیل نظارت بیشتری روی عملکرد آنها صورت می گرفت که با بی مسئولیتی مردم را در یک شهر غریب رها نکنند و تنها به فکر جیب خودشان نباشند.

این اتفاقات در شرایطی برای مردم و علاقمندان به فوتبال رخ داده است که گروه خبرنگاران و عکاسان اعزامی نیز با مشکلات عدیده ای از سوی آژانس تعطیلات رویایی مواجه شدند و با وجود پیگیری های که کردند نتوانستند مشکلات خود را به حداقل برسانند. این آژانس هم رقمی حدود 40 میلیون تومان از هر خبرنگار دریافت کرد اما سرویس هایی که ارائه کرده است بسیار کمتر از این مبلغ است و به نظر می رسد باید نهادهای نظارتی به این ماجرا ورود کنند تا مشخص شود چرا این مبلغ سنگین دریافت شده اما در مقابل خدمات شایسته ای به نمایندگان رسانه ها داده نشده است.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:17 - 1393/03/31
تا وقتیکه قانون حکمفرما نباشد هیچ چیز درست نمی شود . . .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فرش تارنگ_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دکتر قدیمی_فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
استیل رگال_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کالابرد_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر