تیم منتخب هفته ششم لیگ برتر
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
زمردی_داخلی1
سفیر بار ساقدوش_1
لاله زار مال_1
دکتر نداف کرمانی 1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
ریزخور_1
لاله زار مال_3
زمردی_داخلی3
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_3
دکتر نداف کرمانی 3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نداف کرمانی 4
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
زمردی_داخلی4
لاله زار مال_4
ریزخور_2
زمردی_داخلی2
سفیر بار ساقدوش_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
کلاسینو_2
دکتر نداف کرمانی 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۷۲۵۵۹
۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۹
۱۹۹۸
هفته ششم لیگ برتر فوتبال هم با انجام ۸ دیدار در یک روز به پایان رسید.

ایلنا: روز گذشته شاهد برگزاری تمام دیدارهای هفته ششم لیگ برتر بودیم و برای اولین بار تمام دیدارهای یک هفته در یک روز انجام شد و به پایان رسید. مطابق هر هفته از این رقابت‌ها برخی بازیکنان عملکرد خوبی در ترکیب تیم‌های خود داشتند که تیمی منتخب از این نفرات تشکیل دادیم:

دروازه بان: مهرداد بشاگردی (هوادار)

گلر هوادار روز فوق العاده ای مقابل آلومینوم داشت و اگر بگوییم یک تنه برای تیمش یک امتیاز دشت کرد بیراه نگفته‌ایم. بشاگردی ۶ مهار موفق و یک خروج موفق مقابل حریف اراکی از خودش به نمایش گذاشت و برخی از این سیوها موقعیت‌های ۱۰۰ درصد گل حریف بود.

مدافع راست: مهدی شیری (پرسپولیس)

پرسپولیس در دیدار مقابل صنعت نفت با تصمیم یحیی گل محمدی به سیستم و روش بازی قبلی خود یعنی سیستم ۴ دفاعه بازگشت و این موضوع با حضور دوباره مهدی شیری در پست دفاع راست و عملکرد قابل قبول او در این نقطه از زمین همراه بود که روز کم اشتباهی را پشت سر گذاشت و اجازه نفوذ بن حریف از این جناح کمتر داده شد. شیری پاس گل خوبی هم به سرلک داد تا بازی خوبش را تکمیل کند.

مدافع میانی: عزت اله پوزقاز

بازگشت پورقاز به ترکیب اصلی سپاهان هم برای خود او و هم برای این تیم خوش یمن بود و باعث شد به سه هفته ناکامی طلایی پوشان پایان داده شود. پورقاز و گولسیانی زوج خوبی در خط دفاع در سه فصل اخیر تشکیل دادند و هماهنگی خوبی دارند و در کلین شیت سپاهان در این دیدار موثر ظاهر شدند. این بازیکن روی یک نفوذ به موقع یکی از دو گل تیمش را هم به ثمر رساند.

مدافع میانی: سیاوش یزدانی (استقلال)

بازی استقلال و گل گهر آن بازی جذاب و تماشاگر پسندی که انتظار می‌رفت نبود و موقعیت‌های آنچنانی روی دروازه دو تیم خلق نشد و دلیلش عملکرد محتاطانه و بازی بسته دو تیم بود. بازی کم نقص خط دفاعی دو تیم هم بی تاثیر نبود و در این میان سیاوش یزدانی عملکردی بهتر از سایرین داشت. او ۷ بار توپگیری داشت و ۲ قطع پاس و ۳ دفع توپ از خودش به نمایش گذاشت تا چهره برتر خط دفاعی تیمش باشد.

مدافع چپ: حسن نجفی (نساجی)

دیدار پرگل و جذاب نساجی - پیکان بازیکنان خوب زیادی داشت که یکی از آنها حسن نجفی، مدافع چپ تیم نساجی بود که استارت‌هایش و سرعت بالایی که در نفوذها داشت خط دفاعی تیم حریف را چند بار در طول بازی آزار داد. او یک پاس گل برای تیمش در این بازی به ثبت رساند و سه ارسال موفق دیگر هم داشت که با بدشانسی به ثمر ننشست تا در نتیجه تساوی تیمش موثر ظاهر شده باشد.

هافبک دفاعی: اکبر ایمانی (تراکتور)

هافبک دفاعی تیم فوتبال تراکتور زیر نظر سرمربی کروات دوباره شکوفا شده و بعد از مدتی که عملکرد همیشگی را نداشت دوباره در ترکیب تیمش خوش می‌درخشد. ایمانی در بازی با تیم سابقش بهترین عملکرد را میان همبازیان خود داشت. او ۱۳ بازپسگیری توپ در کنار ۵ نبرد هوایی موفق و ۳ تکل موفق و ۵ قطع پاس داشت تا مقابل فشار حملات پدیده به خوبی ایستادگی کرده باشد و در برتری تیمش موثر ظاهر شود.

هافبک دفاعی: میلاد سرلک (پرسپولیس)

سرلک در دیدار با صنعت نفت و در شرایطی که بازی برای تیمش گره خورده بود گل زیبایی به ثمر رساند و سه امتیاز برای تیمش به ارمغان آورد. ولی این تنها دلیل انتخاب سرلک به عنوان ستاره زمین نیست. او ۹۶ درصد پاس‌هایش به مقصد رسید و ۸ بازپسگیری توپ داشت و ۲ شوت در چهارچوب که آمار خیلی خوبی است.

هافبک هجومی: فرشاد احمدزاده (سپاهان)

هافبک تیم فوتبال سپاهان که عملکردش در هفته‌های قبل با انتقادات زیادی همراه بود مقابل فجر سپاسی ستاره تیمش بود. احمدزاده در پست جدیدی که نویدکیا از او بازی گرفت به خوبی جواب داد و علاوه بر یک پاس گل، ۴ پاس کلیدی و سه دریبل موفق و ۱۰ نبرد موفق در طول بازی داشت تا یک تنه خط هافبک فجری‌ها را آزار دهد و در برتری تیمش نقش موثری ایفا کند.

مهاجم: لوسیانو پریرا (فولاد خوزستان)

پریرا شاید ایده‌آل ترین مهاجم در سیستم و سبک کاری جواد نکونام باشد و هرچقدر سنش بالا می‌رود هم تاثیر محسوسی روی کیفیت بازی او دیده نمی‌شود. پریرا مقابل ذوب آهن در بیشتر نبردهای هوایی تیمش موفق عمل کرد و با استفاده از قدرت بدنی خودش خط دفاعی حریف را آزار داد و تک گل سه امتیازی بازی را هم به ثمر رساند. اگر او خوش شانس بود دو فرصت گلزنی دیگر هم در این بازی در اختیار داشت و می‌توانست از آن استفاده کند و اختلاف را بیشتر کند.

مهاجم: محمد عباس زاده (تراکتور)

ستاره فصل قبل تراکتور در خط حمله مدتی بود که دیگر آن عملکرد همیشگی را نداشت و انتقاداتی هم از او صورت گرفته بود ولی او هم مثل چند بازیکن دیگر تیمش زیر نظر سولدو به روزهای اوج نزدیک می‌شود. عباس زاده به جز تک گلی که به ثمر رساند دو موقعیت خطرناک دیگر که یکی از آنها زمینی و دیگری هوایی بود روی دروازه پدیده ایجاد کرد و یکی از برترین بازیکنان هفته در پست خط حمله بود.

مهاجم: ابراهیم صالحی (پیکان)

زدن دو گل برای یک مهاجم کافی است تا در تیم منتخب هفته قرار بگیرد ولی این تنها دلیل حضور صالحی در این ترکیب نیست. او علاوه بر دو گلی که به ثمر رساند ۳ شوت در چهار چوب داشت و ۱۳ نبرد موفق در محوطه جریمه حریف از خودش به جا گذاشت و ۳ تکل موفق هم داشت تا ستاره تیمش باشد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_1
عارفی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
خرید باکس 3
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_3
عارفی_3
شیرآلات زمانی_3
سوییچ ایران_4
دکتر نائبی_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
شیرآلات زمانی_4
عارفی_4
خرید باکس 2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
سوییچ ایران_2
عارفی_2
زمردی_فوتر موبایل اصلی
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
شاخه نبات_ فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر