بلبلی: فوتبال ما کاملا عقب افتاده است
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
لاله زار مال_4
ادیب_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۷۳۹۹۱
۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۹
۹۳۴
هافبک تیم نفت مسجد سلیمان درمورد اتفاقات دیدار برابر پرسپولیس تهران و مسائل مختلف از جمله فعالیت فدراسیون فوتبال صحبت‌های جالبی را مطرح کرده است.

ایلنا: محمد بلبلی درخصوص اتفاقات بازی مقابل نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: کل برنامه های ما بهم ریخت؛ واقعا اتفاق عجیبی بود. ما گرم کردیم و بعد از بازگشت به رختکن آماده ورود به زمین بودیم که گفتند بازی نیم ساعت تاخیر دارد! در رختکن چطور می‌توانستیم گرم شدن خودمان را حفظ کنیم؟ نهایتا چند حرکت ساده کششی می‌توان انجام داد. با گذشت زمان به زمین رفتیم و بلافاصله بازی را آغاز کردند.

او ادامه داد: متاسفانه به همین خاطر خودم بعد از دقیقه 20 بود که دچار گرفتگی عضله کشاله شدم. این عواقب چنین تصمیمات عجیب و غریب است. واقعا مثل اینکه هیچ چیزی مهم نیست؛ این فوتبال کاملا عقب افتاده است. اگر چیزی هم بگوییم جریمه می شویم یا محروم. چرا باید چنین اتفاقاتی در سطح اول فوتبال ایران رقم بخورد؟ مگر ما ادعای پیشرفته بودن نداریم؟

بازیکن تیم نفت افزود: تیم های مانند ما اغلب متضرر هستند. مثلا همین دو هفته پیش برابر آلومینیوم اراک یک صحنه را پنالتی گرفتند که مشخص هم شد که اشتباه است اما امتیازی به ما تعلق گرفت؟ همه این اتفاقات چشم پوشی می‌شود و کسی توجهی به آن ندارد. برای ما عادت شده است که سیر اتفاقات عجیب را در فوتبال ببینیم و پیگیری هم نمی‌کنیم چون می‌دانیم در آخرش هیچ چیزی نیست. اصلا وضعیت طوری است که اعتراض هم نمی توان به شرایط داشت.

محمد بلبلی درمورد اینکه تخصیص حق تبلیغات محیطی و حق پخش می تواند مشکلات مالی باشگاه ها را برطرف کند، گفت: صد در صد همینطور است. چندین جنبه درآمدزایی دیگر هم وجود دارد که متاسفانه ما آن را نمی‌بینیم. هیچ پول مناسبی در اختیار باشگاه ها و فوتبالیست ها نیست. در فوتبال ما هیچ چیزی سرجایش نیست. آنچه ما انتظار داریم و آنچه در موردش فکر می‌کنیم هیچوقت عملی نمی شود. اینکه تصور کنیم چنین پول هایی به باشگاه هایی مانند ما برسد، زهی خیال باطل است.

هافبک نفت مسجد سلیمان درمورد صحبت‌های وریا غفوری درخصوص کسر 5 درصد از قرارداد بازیکنان توسط فدراسیون فوتبال که آن را ناعادلانه خوانده بود، گفت: حرف آقا وریا درست است. به نظرم این‌ها نمی‌دانند که معنی کلمه عادلانه اصلا چیست. کارهایی که انجام می دهند اصلا منصفانه نیست. فدراسیون فوتبال برای فوتبالیست‌ها چه کاری انجام می‌دهد که 5 درصد از هر فوتبالیست می‌گیرد؟ مجموع این پول خیلی هنگفت است ولی خروجی آن هیچ است و حتی ضرر هم برای ما دارد! مثلا همین بازی چرا باید نیم ساعت با تاخیر برگزار شود؟ من به شخصه به عنوان یک بازیکن به هیچ عنوان از کسر شدن چنین مبلغی رضایت ندارم.

بلبلی اضافه کرد: تصور عموم مردم نسبت به ما این است که همه فوتبالیست ها سرمایه دار هستند ولی واقعا اینطور نیست. شما در کنار 10 درصد مالیات، 10 درصد حق ایجنت و 5 درصد از فدراسیون فوتبال تصور کنید که یک تیم در طول فصل چه اندازه پول می دهد؟ نهایتا 60 درصد که همین را هم در کنار این بگذاریم که اصلا چقدر ما پول می‌گیریم؟ تیمی مانند نفت مسجد سلیمان سقف قراردادش 800 میلیون تومان است که از 60 درصد آن 25 درصد هم کم شود آن زمان حقوق یک کارمند از یک فوتبالیست اینطور بیشتر می شود. بین عموم مردم اینطور تصور شده که ما خیلی وضعیت خوبی داریم ولی برای همه اینطور نیست.

بلبلی در پاسخ به این سوال که با حضور فراز کمالوند چه آینده ای برای نفت متصور است، گفت: واقعا حق تیم ما نیست که اینجای جدول باشد. همه بازیکنان شرمنده آقای کمالوند هستیم چون برای ما خیلی زحمت کشیدند و به جای اینکه کارفنی و تاکتیکی باشند درگیر کارهای سخت افزاری هستند و به فکر آسایش و راحتی ما هستند. مدیون ایشان هستیم ولی قول می دهم که این تیم خیلی زود به همه ثابت می کنیم که چه پتانسیلی خواهیم داشت.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:3
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت هوش و دانش سپهر_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
شرکت هوش و دانش سپهر_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
شرکت هوش و دانش سپهر_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
شرکت هوش و دانش سپهر_2
سفیر بار ساقدوش_2
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
اورانوس_فوترموبایل2
پارسیان طب - فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
اورانوس_فوتر2
آیلین_تزریق چربی
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
پارسیان طب - فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
کلینیک النا_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر