میثاقیان: من یک مربی هنرمند و جمع‌کننده‌ام!
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
ادیب_3
ادیب_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_2
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۷۴۰۷۸
۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۷
۹۳۴
اکبر میثاقیان مربی پدیده گفت که اطمینان دارد وضعیت تیم او بهتر شده و در لیگ برتر می‌ماند.

ورزش سه: دو تیم پدیده و فجرسپاسی در دیداری از هفته هفتم به مصاف هم رفتند که با تساوی بدون گل به پایان رسید. اکبر میثاقیان در نشست خبری پس از این بازی گفت: زمان می‌برد که تیم ما بهتر شود. در 2 بازی کنار تیم نبودم. در یک بازی مریض بودم و در خانه حضور داشتم و این بازی دومی است که کنار زمین بودم در واقع تیم ما شرایط آرمانی را از نظر بدنی، فنی، ذهنی و روحی نداشت ولی خدا را شکر امروز کمی نسبت به قبل بهتر شدیم و دیدید که موقعیت‌های زیادی داشتیم ولی شانس نیاوردیم. ان شالله در بازی های بعد جبران کنیم.

میثاقیان در مورد اینکه تا چه زمانی باید به کادرفنی فرصت داد تا از این شرایط خارج شود، پاسخ داد: ان شاالله طول می کشد! زمان می برد. قول می دهم که در هفته های هشتم و نهم تیم شرایط خوبی خواهد داشت و در هفته‌های یازدهم و دوازدهم در جدول شرایط خوبی خواهیم داشت.

میثاقیان: من یک مربی هنرمند و جمع‌کننده‌ام!

وی در مورد اینکه تیم او در بخش گلزنی ضعیف کار می کند، گفت: بازیکنان ما گل نمی زنند چون استرس دارند و فشار زیادی را تحمل می کنند. امروز موقعیت زیادی داشتیم ولی گل نشد. ولی تیم ما تیم خوبی است و دم بچه‌های تیم گرم که سرشان را جلوی توپ گذاشتند.

میثاقیان در پاسخ به این سوال که آیا کسی به کادر فنی این تیم اضافه می شود یا خیر گفت: این را من باید تصمیم بگیرم و این مسائل به خودم ربط دارد، اگر احساس نیاز کنم مشکلی نخواهم داشت و یک کمک می‌آورم.

او در مورد اینکه تمرینات پدیده در تهران برگزار شود تصمیم اوست یا هیئت مدیره، گفت: تیم شخصی و متعلق به حمیداوی است، او می گوید در تهران تمرین کنید و یک روز می‌گوید برگردید مشهد. ما مشکلی نداریم و قصد نداریم دائم آنجا بمانیم. شرایط طوری است که آنجا می مانیم. ما دنبال مکانی هستیم تا به اینجا برگردیم. تیم برای خراسان است و این یک چیز واضح است. مالک باشگاه می گوید در تهران باشید، ما هم می گوییم چشم.

میثاقیان: من یک مربی هنرمند و جمع‌کننده‌ام!

میثاقیان درباره اینکه آیا کادرفنی در خصوص اینکه تیم کجا تمرین کند نظری نداشته است، گفت: من مربی هستم و 48 سال است که در فوتبال حضور دارم. من یک حرفه ای هستم. من هر جا کار کرده ام، باعث موفقیت آن مجموعه شده ام. در واقع دوست داریم دوباره به مشهد برگردیم و مطمئنم اینطور می شویم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده با بیان این موضوع که پدیده صد در صد در لیگ برتر می‌ماند در پاسخ به این سوال که بازی های سخت این تیم در ادامه راه باقی مانده است گفت: من 25 روز است که اینجا هستم. این تیم مرتب در اعتصاب بوده و تمرین نکرده و کلی دردسر داشته است و من آمده‌ام تیم را جمع کردم. همین جمع کردن تیم شاهکار است. من در ایران به جمع کردن تیم معروفم. تیمی را که در این شرایط است و بخواهید جمعش کنید، یک هنر مربیگری است. ما تیم را جمع کردیم و شرایط تیم ما هر روز هم بهتر می‌شود. به نظر من نباید زیاد نگران باشیم و وضعیت خوب خواهد شد.

میثاقیان در خصوص اینکه آیا قولی به مردم مشهد می‌دهد یا خیر گفت: مورینیو هم قول نمی‌دهد ولی من گفتم سیاه جامگان می ماند، پدیده را در 7 ماه هم بالا آوردم. ابومسلم را بالا آوردم و به فینال حذفی رسیدیم. مردم به ما علاقه مند هستند و به کمک امام رضا موفق می شویم. من همیشه در بیرون از مشهد مربیگری کرده‌ام، علاقه دارم تیم شهرم موفق شود. من عاشق این شهر هستم. الان ورزشگاه‌ها خالی است ولی با حضور مردم شرایط بهتر می شود. ما می‌خواهیم زود به تهران برویم و باید برای بازی با نساجی آماده شویم.شما خبرنگاران هم تمام فوتبال این شهر هستید، خود من با شما بالا آمدم، مطمئنا کمک کنید تا ما موفق شویم.

میثاقیان درباره اینکه آیا تیم او در مسافرخانه اسکان دارد، پاسخ داد: شما از ابتدا این سوال را می‌پرسید که از من حرفی بگیرید ولی حواسم هست و چیزی نمی‌گویم. ما در مجموعه‌ای به نام یزدان هستیم که تیم‌های نساجی و هوادار هم حضور دارند. همه از آنجا راضی هستند و غذای خوبی هم دارد. اینطور که شما می گویید نیست.

وی تاکید کرد: شما مثبت فکر کنید، همه چیز به دلخواه شما نیست ولی فکر کنید این تیم بر می‌گردد.من می خواهم فوتبال را در شهرم تمام کنم و بگویم خداحافظ فوتبال. دوست دارم کنار شما رفیق بمانیم. شما از ما دلخور نباشید. همین که تیم را جمع کنم شما به من می گوید دست شما درد نکند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
شرکت هوش و دانش سپهر_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
شرکت هوش و دانش سپهر_4
شرکت هوش و دانش سپهر_2
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
اورانوس_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
نیکان فارمدمهر_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
تنورستان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
اورانوس_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
پارسیان طب - فوتر
دکتر صالحی_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر آزاد خواه_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
شفا_فوتر