کیفیت بد اینترنت به خاطر طرح صیانت است؟
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
لاله زار مال_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_4
لاله زار مال_4
لاله زار مال_2
شیرآلات زمانی_2
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۷۵۰۸۱
۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۸
۱۵۶۶
دبیر اول کمیسیون فرهنگی مجلس در عین حال تاکید کرد: شایعات مطرح شده در زمینه‌ی ارتباط طرح صیانت از کاربران در فضای مجازی با سرعت و کیفیت پایین اینترنت ثابت و اینترنت همراه، صحت ندارد

دیده‌بان ایران: عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، افزود: به ‌دلیل شیوع کرونا، فعالیت عموم کسب‌وکارها به‌صورت دورکاری صورت می‌پذیرد و بخش زیادی از امور روزمره‌ی مردم مانند خرید منزل به صورت اینترنتی و آنلاین انجام می‌شود. در چنین شرایطی که مردم به اینترنت روی آورده‌اند، مسوولان پاسخگو نیستند و همچنان در بسیاری از شهرها استفاده از اینترنت 2G و 3G را شاهد هستیم و تنها در شهرهای بزرگ اینترنت 4G قابل استفاده است.

جلالی تاکید کرد: به عنوان نمونه مشکل عمده‌ی مردم روستاهای رفسنجان و انار، نبود اینترنت است و از اینترنت با همان سرعت کم نیز محروم هستند. در جامعه‌ی امروزی زندگی بدون اینترنت دشوار است و اینترنت دیگر عضوی از خانواده‌ها شده است.

دبیر اول کمیسیون فرهنگی مجلس در عین حال تاکید کرد: شایعات مطرح شده در زمینه‌ی ارتباط طرح صیانت از کاربران در فضای مجازی با سرعت و کیفیت پایین اینترنت ثابت و اینترنت همراه، صحت ندارد و در این طرح، بحث نظام‌مند کردن و استفاده‌ی بهتر از فضای مجازی و اینترنت مطرح است.

وی، گفت: برای رسیدن به سرعت و کیفیت مطلوب در حوزه‌ی اینترنت ثابت و اینترنت همراه، در وهله‌ی اول باید پهنای باند افزایش یابد، در وهله‌ی دوم، امکانات به‎روزرسانی و متناسب با تقاضای مردم طراحی شود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: ساختاری که امروزه برای مدیریت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در حوزه‌ی اینترنت ثابت و اینترنت همراه چیده شده، برای ده سال پیش است و متناسب با تقاضای مردم در همان بازه‌ی زمانی است و باید در جهت حل عقب ماندگی موجود تلاش شود.

حجت الاسلام «حسین جلالی» پیرامون انتظارات از وزیر ارتباطات برای بهبود سرعت و کیفیت اینترنت ثابت و همراه، گفت: در مورد اینترنت بحث مراکز، شهرهای بزرگ، شهرهای کوچک و روستاها مطرح است و نکته آنکه وضعیت اینترنت ثابت و همراه در روستاها فاجعه است.

نماینده رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: پاسخ مجموعه‌ی ارائه دهندگان خدمات اینترنت در خصوص سرعت و کیفیت نامطلوب اینترنت ثابت و همراه، این است که مقصر خود مشتری است و از هر کدام از سرویس دهندگان که اینترنت داشته باشید و از سرعت و کیفیت ناراضی باشید، پیشنهاد می‌شود که سرویس‌دهنده‌ی دیگری را انتخاب کنید.

دبیر اول کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: متاسفانه مجموعه‌ی مخابرات کشور بعد از خصوصی سازی، تکه تکه شده و همین موضوع باعث عدم پاسخگویی مسوولان مربوطه شده است. زمانی که مخابرات دولتی بود، تمامی درآمد کسب شده صرف توسعه‌ی امور می‌شد، اما در حال حاضر بخش خصوصی درآمد خود را به‌جای توسعه، در جیب می‌گذارد.

جلالی، خاطرنشان کرد: مخابرات با ساختار خصوصی به دنبال سود و درآمد است و اگر متوجه شود که توسعه‌ی اینترنت مقرون به صرفه نیست، کابل‌کشی جدید نمی‌کند و فیبرنوری نمی‌آورد و در نتیجه به‌دنبال آن، بی عدالتی، عدم توازن و توزیع ناعادلانه امکانات صورت می‎‌گیرد.

وی، اظهار کرد: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در حال حاضر مشکل ساختاری دارد و باید افرادی که دچار تعارض منافعی شدند را مدیریت کند. پیرامون مشکلات اینترنت، زیرمجموعه‌های وزارت ارتباطات هر کدام توپ را در زمین دیگری می‌اندازند و در نهایت روند توسعه‌ی ارتباطات در شهرها مطلوب نیست.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر نائبی_2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر صالحی_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
کلینیک النا_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
اورانوس_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
ترجمه زندگی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
پارسیان طب - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
تنورستان_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
نیکان فارمدمهر_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
روشا فارمسی_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر صالحی_فوتر