واکنش سرمربی تیم ملی به هم‌گروهی با عربستان
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
ادیب_3
ادیب_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۷۵۸۲۱
۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۷
۱۷۹۴
سرمربی تیم ملی هندبال کشورمان گفت: نتایج رقابت‌های هندبال قهرمانی آسیا غیرقابل پیش‌بینی و دشوار است، اما ایران با ۱۰۰ درصد اعتماد به نفس پا به این رویداد می‌گذارد.

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم ملی هندبال کشورمان گفت: نتایج رقابت‌های هندبال قهرمانی آسیا غیرقابل پیش‌بینی و دشوار است، اما ایران با ۱۰۰ درصد اعتماد به نفس پا به این رویداد می‌گذارد.

مانوئل مونتایا فرناندز سرمربی تیم ملی هندبال ایران پس از قرعه‌کشی رقابت‌های هندبال قهرمانی آسیا و همگروه شدن ایران با عربستان میزبان، استرالیا و هند اظهار داشت: فراموش نکنید هیچ حریفی در گروه ما ساده نیست، اما بازی با عربستان میزبان می‌تواند ادامه مسیر و سرنوشت ما را در این رویداد مشخص کند.
 
وی ادامه داد: از استرالیا و هند اطلاعات دقیقی ندارم، اما این به معنا نیست که کار ساده‌ای در برابر این دو تیم داریم. در رقابت‌های قهرمانی آسیا هیچ کدام از دیدارهای ما ساده نیست و برای رسیدن به موفقیت کار دشواری در پیش داریم. من برای تمامی حریفان احترام قائل هستم و این احترام باید به بازیکنانم منتقل شود تا خود را در هیچ‌کدام از دیدارها از پیش برنده ندانند و تاکید می‌کنم که مبارزه مقابل هیچ تیمی برای من و بازیکنانم تفاوتی ندارد.
 
فرناندز با بیان اینکه آنالیز رقیبان ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا دنبال می‌کند، خاطرنشان کرد: حضور در رقابت‌های تدارکاتی قطر برای کسب یک شناخت نسبتی مناسب بود، اما پیروزی مقابل عربستان در یک تورنمنت دوستانه نباید ما را گمراه کند. هر یک از دیدارهای ما در رقابت‌های قهرمانی آسیا سرنوشت‌ساز است اما باور دارم تیمم می‌تواند در رقابت‌های قهرمانی جهان حضور پیدا کند هرچند که مسیر بسیار دشواری در پیش داریم.
 
وی در مورد پیش‌بینی خود در مورد کسب جواز حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان نیز گفت: پیش‌بینی دشوار است و نمی‌توانم بگویم چند درصد شانس حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان را داریم، اما می‌توانم بگویم تیمم ۱۰۰ درصد اعتماد به نفس دارد زیرا بازیکنانم جنگجو هستند و تا آخرین لحظات هر بازی می‌جنگند.
 
فرنادز در مورد اعلام فهرست نفرات دعوت‌شده به اردوی آماده‌سازی نیز گفت: فهرست بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی پس از پایان مرحله چهارم دور رفت لیگ برتر هندبال اعلام می‌شود. ما در اردوی پیش رو ۲۲ بازیکن را دعوت خواهیم کرد، اما در نهایت ۱۸ بازیکن به تورنمنت تدارکاتی رومانی اعزام می‌شوند.
 
وی افزود: امیدوارم تا پایان مرحله چهارم لیگ بازیکنی مصدوم نشود و البته امیدوارم مصدومیت سجاد استکی نیز به زودی برطرف شود. پس از تورنمنت رومانی حضور در تورنمنت اسپانیا را در برنامه داریم و در نهایت می‌توانم بگویم شاکله اصلی تیمی که به تورنمنت اسپانیا می‌رود، عازم رقابت‌های قهرمانی آسیا در عربستان می‌شود.
 
سرمربی تیم ملی هندبال مردان ایران در بخش دیگری از صحبت‌های خود به حضور تیم ملی بانوان ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان در اسپانیا اشاره کرد و گفت: حضور بانوان ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان خود یک موفقیت بزرگ است و نکته‌ای که توجه من را در دو دیدار اخیر تیم ملی بانوان ایران به خود جلب کرد جنگندگی آنها در مصاف با رومانی و نروژ بود و اینکه آنها از جان مایه می‌گذارند. معمولا بازیکنان تیمی که با اختلاف بازی را واگذار می‌کند، در طول بازی دیگر تلاشی نمی‌کنند و روحیه خود را از دست می‌دهند اما بانوان ایران از دقیقه یک تا پایان بازی به تلاش خود ادامه می‌دهند و این ذهنیت می‌تواند برای تیم ملی مردان نیز یک الگو باشد.
 
فرنادز ادامه داد: در این چند روز که رسانه‌ها را دنبال کردم، نکته قابل توجه برای من، ذهنیت تلاش و جنگندگی بالای بازیکنان ایران بود و وقتی پس از رقابت با یکی از موفق‌ترین تیم‌های ملی هندبال در جهان یعنی نروژ، یک بازیکن از ایران به‌عنوان بهترین بازیکن انتخاب می‌شود نشان‌دهنده این ذهنیت است و این امر نشانه خوبی برای پیشرفت در سال‌های آینده است و امیدوارم موفقیت تیم ملی مردان در عربستان کامل‌کننده موفقیت بانوان باشد.
 
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
شرکت هوش و دانش سپهر_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
شرکت هوش و دانش سپهر_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
شرکت هوش و دانش سپهر_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوترموبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
دندانپزشکی تاج _ فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
اورانوس_فوتر2
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر لاجوردی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تنورستان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
شفا_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_تزریق چربی
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
دندانپزشکی تاج _ فوتر2
روشا فارمسی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر