فقط دربی نه، کیفیت کل لیگ پایین است
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۷۵۸۴۶
۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۳
۵۹۹
بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت، نداشتن کیفیت تنها مختص دربی نیست و کل بازی‌های لیگ برتر فوتبال ایران بی‌کیفیت شده است.

خبرگزاری تسنیم: بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت، نداشتن کیفیت تنها مختص دربی نیست و کل بازی‌های لیگ برتر فوتبال ایران بی‌کیفیت شده است.

سهراب انتظاری درباره تساوی دو تیم استقلال و پرسپولیس در دربی 97 اظهار داشت: این همان چیزی بود که برای خود من قابل پیش‌بینی بود و تصور می‌کردم که هر دو تیم به خاطر حساسیت‌های بازی، ترسو و محتاط عمل کنند. من در دربی حضور داشته‌ام و می‌دانم یکسری چیزها در این بازی کاملاً طبیعی است. متأسفانه خیلی بازی کسل‌کننده و سردی بود و از دید خودم هیچ بار فنی نداشت. من فکر می‌کنم این نشأت گرفته از ترس هر دو مربی از شکست بود. مساوی برای هر دو تیم راضی‌کننده بود و به این هم قانع شدند.
 
وی در مورد اعتراضات متوالی نیمکت دو تیم به داوری تصریح کرد: با توجه به فشاری که در دربی روی تیم‌ها وجود دارد، دعوا و درگیری یک چیز پیش پا افتاده است. هیچ مربی دوست ندارد این بازی را ببازد، چون مربی که در دربی برنده می‌شود لااقل تا نیم‌فصل فشار از روی دوشش برداشته می‌شود. مربی تیم بازنده اما کار سختی دارد. استرس و فشار باعث می‌شود دربی کمی به حاشیه و درگیری کشیده شود. البته که هر تیمی باید احترام داوری را حفظ کند. من من فکر کنم باید قانونی تصویب شود که هیچکس اجازه نداشته باشد به داور بی‌احترامی کند. حتی اگر داور اشتباه هم کرد، بازیکن و مربی نباید جایگاه داور را زیر سؤال ببرند و او باید به مرجع بالاتر از خودش در مورد اشتباهاتی که داشته است، توضیح دهد. امروز می‌بینیم از تدارکات تا سران باشگاه‌ها همه در مورد داوری صحبت کرده و بی‌احترامی می‌کنند.
 
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در واکنش به اینکه استقلالی‌ها معتقدند پنالتی آنها در دربی گرفته نشده است، خاطرنشان کرد: حتی اگر حق با آنها باشد، اشتباه جزو لاینفک قضاوت است. من که کارشناس داوری نیستم، اما در فضای مجازی می‌بینم یکسری می‌گویند پنالتی بود و یکسری می‌گویند نبود. تنها کاری که می‌‌شود انجام داد، احترام به داور است. مگر در بازی قبلی توپ مهدی عبدی نیم متر از خط دروازه نگذشت، اما داور اعلام گل نکرد؟ آنهم اشتباه بود و تمام شد و رفت. وقتی با اعتراض و بی‌احترامی نتیجه برنمی‌‌گردد، چرا اینقدر روی داور فشار وارد می‌شود؟ بچه 10 ساله هم وقتی دربی را دید، اعتقادش این بود که بار فنی نداشت، حالا روی اینکه پنالتی بود یا نبود، زوم بکنید، چیزی عوض نمی‌شود. باید به هوادار فوتبال احترام گذاشت و کیفیت را بالا برد.
 
مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با تأکید بر اینکه نه تنها سرخابی‌ها، بلکه کیفیت لیگ فوتبال ایران به شدت اُفت کرده است، گفت: این روزها صحبت بر سر این است که دربی سرد و کسل‌کننده‌ای را شاهد بودیم. همه درست می‌گویند، اما آیا این بی‌کیفیتی فقط مختص دربی بود؟ باقی بازی‌ها کیفیت دارند؟ شما هفت بازی قبلی پرسپولیس و استقلال را هم ببینید، بازی‌های‌شان کیفیت لازم را نداشت. این به همه فوتبال ایران برمی‌گردد. من به دید خودم می‌گویم که اگر لژیونرها را از فوتبال‌مان بگیریم، چیزی نداریم و این واقعاً باعث تأسف است. فوتبال داخلی ما کیفیتش را از دست داده است.
 
انتظاری در پایان یادآور شد: من درباره پرسپولیس صحبت می‌کنم. برانکو «پِی» خوبی برای این تیم چید که با همان پایه و شاکله، پرسپولیس پنج سال قهرمان ایران شد. حالا خیلی از بازیکنان آن تیم از پرسپولیس جدا شده‌اند و آن شاکله از بین رفته است. با این اوصاف وقت آن است که یحیی گل‌محمدی خودش را نشان دهد. بازیکنان جدید هم به انتخاب او به تیم آمده‌اند و سرمربی تیم باید سطح فنی را بالا ببرد. تماشاگران که پنج سال شاهد قهرمانی پرسپولیس و عملکرد خوبش در لیگ بوده‌اند، از این کیفیت ناراضی هستند. پرسپولیس سال‌های قبل خیلی زیبا بازی می‌کردیم. یحیی باید به لحاظ فنی روی تیم بازنگری کند تا در ادامه پرسپولیس روند بهتری در مسابقات داشته باشد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر نائبی_2
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر
دکتر صالحی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
دکتر لاجوردی_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
اورانوس_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
کلینیک النا_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
روشا فارمسی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر