گل‌محمدی: اجازه بدهند پرسپولیس نفس بکشد
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
شیرآلات زمانی_1
لاله زار مال_1
شیرآلات زمانی_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_2
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۷۶۱۹۲
۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۹
۱۹۱۶
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار مقابل هوادار از مشکلات و کمبودهای تیمش گفت و مدعی شاگردانش با عملکرد خود کاستی‌ها را جبران کرده‌اند.

خبرگزاری تسنیم: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار مقابل هوادار از مشکلات و کمبودهای تیمش گفت و مدعی شاگردانش با عملکرد خود کاستی‌ها را جبران کرده‌اند.

یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل هوادار در هفته نهم لیگ برتر اظهار داشت: خیلی خوشحالم به‌عنوان میزبان در خدمت شما هستیم. واقعاً بازی راحتی برای ما در پیش نخواهد بود. هوادار تیمی خوب، باانگیزه و دونده است. با توجه به شرایطی که هوادار در جدول دارد، رده پانزدهم جایگاهی نیست که این تیم بخواهد آنجا باشد، چرا که فوتبال خوبی ارائه می‌کند. هوادار را تیم خوب و با انگیزه‌ای دیدم.

گل‌محمدی: اجازه بدهند پرسپولیس نفس بکشد

وی افزود: اگر فکر کنیم فردا با هوادار بازی راحتی داریم، می‌تواند برای ما مشکل‌ساز شود. قطعاً بازی سختی خواهیم داشت و باید بیشتر از دیدارهای قبل برای پیروزی تلاش کنیم و تمرکز خوبی داشته باشیم تا بتوانیم برنده از زمین خارج شویم. بازی فردای ما خانگی است و باید امتیاز کامل آن را بگیریم. قبلاً هم گفتم لیگ 30 بازی دارد که مثل 30 فینال خواهد بود و حق نداریم نسبت به امتیازهایی که در پیش داریم، بی‌تفاوت باشیم. تاکنون اینطور نبوده است و سعی کردیم با تمام وجود بازی کنیم.

مثل بازی‌های قبل برای گرفتن سه امتیاز وارد زمین می‌شویم و ان‌شاء‌الله بازی خوبی از آب در می‌آید. تیم ما به تازگی شکل خودش را گرفته است و سعی می‌کنیم این روند را ادامه دهیم، به شرط اینکه تمرکز و دوندگی زیادی داشته باشیم و برای بردن بجنگیم. همه بازی‌ها برای ما مهم است و بازی‌ با هوادار مهمترین بازی فصل خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه رادوشویچ ایران را ترک کرده است و آیا دوباره به ایران بازمی‌گردد یا نه، گفت: این بازیکن رفته است. اگر می‌خواست برگردد، از ایران نمی‌رفت. مهاجرت‌ بازیکنان به این شکل برای پرسپولیس ظاهراً عادی شده است! در یکی دو سالی که اینجا هستم، رادو اولین بازیکنی نبوده که رفته است. ما برای قهرمانی می‌جنگیم، همانطوری که سال گذشته جنگیدیم. اگر قهرمان شدیم، مبارک هواداران باشد، اگر هم نشدیم حداقل تلاش‌مان را کرده باشیم. این اتفاقات برای پرسپولیس متأسفانه عادی شده است و تنها چیزی که می‌توانم بگویم، اظهار تأسف برای آنهاست. نمی‌خواهم دل بازیکنان و هواداران را خالی کنم، بالاخره برای قهرمان شدن تلاش و مبارزه می‌کنیم. این کار را تا آخر لیگ انجام می‌دهیم و امیدوارم خدا به این تیم کمک کند، ولی مشکلات هست.

گل‌محمدی با اشاره به فشارها روی داوران و روند اشتباهات آنها گفت: مربیان، بازیکنان، سازمان لیگ و فدراسیون و آنهایی که درگیر مسابقات فوتبال هستند، باید به داوری کمک کنند و فضایی برای داوران به وجود بیاورند که با تمرکز کامل سوت بزنند. اشتباهات داوری همیشه بوده، هست و خواهد بود. ما باید خودمان را بیشتر وفق دهیم و فضا را به سمتی ببریم که داوران راحت‌تر سوت بزنند. می‌دانیم داوران فشار زیادی را در بحث مالی و امکاناتی تحمل می‌کنند، ولی با ایجاد آرامش سعی می‌کنیم به داوران کمک کرده باشیم. امیدوارم رفته رفته وضعیت داوری بهتر شود. از طرف تیم خودمان این اطمینان را می‌دهیم که هیچ وقت فشاری نبوده است و الان هم روی داوران فشار نمی‌گذاریم که بخواهیم پوئن بگیریم.

وی در مورد اینکه آیا قرار است به مانند گذشته به ماجرای رادوشویچ ورود کند یا نه، یادآور شد: درباره رادو صحبت‌هایم را انجام دادم. چند بار از اینکه ایران را ترک کند، ممانعت کردم. این بار کاری از دستم برنمی‌آید، هر چند تلاشم را خواهم کرد. جایگاه و شخصیت تیمم مهم است. رادو پولش را گرفت و رفت. کادر فنی و بازیکنان مشکل دارند و همه می‌توانستیم قراردادمان را فسخ کرده و شکایت کنیم، ولی زمانی که در پرسپولیس کار می‌کنیم، باید خیلی از این مشکلات را به جان بخریم. ما برای تیمی کار می‌کنیم که 40، 50 میلیون هوادار چشم به راه و عاشق دارد. برای آنها باید جنگید و کمبودها را با تلاش بیشتر جبران کرد. نمی‌دانم می‌شود یا نه، ولی باید جلوتر رفت تا ببینیم رادو می‌تواند برگردد یا نه.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس راجع به بازی نکردن مهدی عبدی در دربی و اینکه آیا احتمال دارد در دیدار با هوادار به میدان برود، گفت: هر مربی دوست دارد بهترین بازیکنانش را وارد زمین کند و بهترین بازی را از آنها بگیرد. برای من، همه بازیکنان از نظر شخصیتی و فنی بهترین و یکسان هستند و زحمت می‌کشند. بنا بر تاکتیک حریف، یک ارنج انتخاب شده است و بازیکنان وارد زمین می‌شوند. هیچ فرقی بین بازیکنان نیست و اینکه بخواهیم فقط درباره یک بازیکن صحبت کنیم، درست نیست.

گل‌محمدی درباره بلاتکلیفی دو بازیکن تاجیکستانی به دلیل بسته بودن پنجره نقل‌وانتقالاتی پرسپولیس گفت: چه چیزی باید بگویم؟! واقعاً اطلاعاتی از اینکه بدهی کالدرون پرداخت می‌شود یا نه، ندارم. این دو بنده خدا مثل توریست‌ها می‌آیند و می‌روند. بهتر است این بحث را رها کنیم و وارد آن نشویم. یکسری اتفاقاتی که برای پرسپولیس می‌افتد، انگار عادی است و زیاد مهم نیست و باید بیفتد.

وی بار دیگر با این سؤال روبه‌رو شد که چرا پرسپولیس باید به راحتی بازیکنانش را از دست بدهد و آیا کمبود مهره تیمش را در طول فصل دچار مشکل نخواهد کرد، یادآور شد: ما گروهی مبارز هستیم. بازیکنانی در این تیم هستند که برای پیراهن پرسپولیس عاشقانه می‌جنگند، مبارزه می‌کنند و می‌دوند. برگ برنده پرسپولیس در سال‌های اخیر، بدون شک بازیکنان بودند، آنهم به خاطر ذهنیت و تفکرات برنده‌ای که داشتند. آنها خیلی از کمبودها را جبران کردند، ولی دیگر بس است! شرایطی باید فراهم شود که تیم وضعیت نرمالی داشته باشد.

دنبال امکانات حداکثری نیستیم، دنبال حداقل‌ها و ثبات هستیم. از همه خواهش و تمنا می‌کنم که به خاطر هواداران اجازه بدهند پرسپولیس نفس بکشد. ما گروه خوبی داریم و بازیکنان تلاش خود را می‌کنند. تا هفته پیش و روز قبل از دربی، بازیکنان فقط پنج درصد دریافتی داشتند، ولی لام تا کام حرف نزدند. به هر حال تا یک جایی این وضعیت می‌تواند پایدار باشد. امیدوارم با حضور کارگزار ثباتی ایجاد و مشکلات برطرف شود. حیف است این وضعیت برای پرسپولیس ایجاد شود. نباید با تصمیم‌گیری‌های‌مان اتفاقات جدیدی برای تیم رقم بزنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه بیشتر تمرکز او روی مسائل غیرفنی است و چطور با این مسئله کنار می‌آید، تصریح کرد: متأسفانه حافظه بلند مدت و کوتاه مدت افکار عمومی خیلی ضعیف است. فردا اتفاقی بیفتد، اولین نفری که سیبل می‌شود و مورد نقد و انتقاد قرار می‌گیرد، سرمربی است. وقتی این شغل را در پرسپولیس انتخاب می‌کنیم، باید این مسائل را به جان بخریم و «پی» آن را به تن‌مان بمالیم. به قول سیدجلال حسینی کاری را که بلد هستیم، انجام می‌دهیم، آن هم جنگیدن است. ما خیلی از مشکلات را با تلاش و از خودگذشتگی برطرف کردیم. باز هم این کار را انجام می‌دهیم تا بتوانیم هواداران را خوشحال کنیم. کار سختی را امسال در پیش داریم و اینجا از هواداران، بازیکنان و کسانی که دل‌شان می‌سوزد، درخواست می‌کنم کنار هم باشیم و حمایت کنیم تا بتوانیم این مسائل را مدیریت و برطرف کنیم.

گل‌محمدی در واکنش به شایعه جذب رضا قوچان‌نژاد تأکید کرد: صحبتی در این مورد نشده است. همه می‌دانیم رضا (قوچان‌نژاد) چه کیفیت خوبی دارد و چه بازیکن بزرگی است، ولی در حال حاضر هم پنجره‌مان بسته است و هم اینکه در کوران مسابقات دنبال بازیکن نیستیم.

وی درباره وضعیت مصدومیت سیدجلال حسینی و احسان پهلوان یادآور شد: سیدجلال یکی دو جسله محتاطانه با ما تمرین کرد، ولی پهلوان حداقل 10 روز دیگر کار دارد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این سؤال که حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان انتخاب مدیرعامل پرسپولیس را به بعد از دربی موکول کرده بود، گفت: دیگر چه صحبتی انجام دهیم؟ قبلاً صحبت‌ها انجام شده است و فکر کنم در حال تلاش هستند ثباتی در پرسپولیس به وجود بیاید. اینکه قرار است چه کسانی انتخاب شوند، خبر ندارم. امیدوارم طبق صحبتی که سجادی انجام داده است، این ثبات عملی شود.

گل‌محمدی در واکنش به اظهارات فرهاد حمیداوی مالک پدیده مشهد که گفته بود زورمان به پرسپولیس نمی‌رسد تا پول انتقال گل‌محمدی به این تیم را بگیریم، گفت: انتقالی که توسط شهر خودرو به پرسپولیس صورت گرفت، با همکاری خوبی انجام شد. این انتقال با نظر و رضایت حمیداوی پیش رفت. یکسری شرط و شروط در قرارداد این انتقال قرار داده شد که فکر کنم متأسفانه یک سوم آن بیشتر عملی نشد. امیدوارم این مسئله زودتر حل و فصل شود. کاری که حمیداوی باید انجام دهد را، انجام داد.

خودم شرمنده حمیداوی هستم و امیدوارم باشگاه هر چه زودتر این مشکل را حل کند. مسئولان باشگاه پدیده مشکلات زیادی دارند و اگر قرار است وجهی پرداخت شود، سریع‌تر صورت بگیرد. در هر جلسه‌ای که با صدری و سمیعی برگزار می‌کردم، درخواستم این بود که کارها انجام شود، چون همکاری خوبی برای انتقالم به پرسپولیس صورت گرفت و بی‌انصافی است نسبت به آن بی‌تفاوت باشیم.

وی درباره اینکه خریدهایش به غیر از علیرضا نعمتی نتوانسته‌اند انتظارات را برآورده کنند، خاطرنشان کرد: خریدهای ما خوب بودند. برخی از بازیکنان تا بخواهند با شرایط پرسپولیس هماهنگ شده و سازش‌پذیر شوند، نیاز به زمان دارند. مطمئن باشید بازیکنانی که گرفتیم به تیم کمک خواهند کرد. ما براساس نیازمان آنها را جذب کردیم.

«پرسپولیس با وجود اینکه بیشتر بازی‌های نیم‌فصل اول را در داخل خانه برگزار می‌کند، اما از حضور هوادار بی‌بهره است.»، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به طرح این موضوع گفت: بخش بزرگی از قدرت پرسپولیس هوادارانش هستند. بازی با هوادار فکر می‌کنم با تماشاگر باشد و منتظر حمایت آنها و دلگرمی‌شان هستیم. (در این لحظه مدیررسانه‌ای پرسپولیس به گل‌محمدی اعلام کرد که بازی بدون تماشاگر خواهد بود). من با این ذهنیت که هواداران فردا حضور خواهند داشت، وارد کنفرانس شدم. فدراسیون گفته بود از هفته نهم قرار است مسابقات با حضور تماشاگران برگزار شود.

انتشار یافته: 34
در انتظار بررسی:6
Iran (Islamic Republic of)
20:16 - 1400/09/17
گفتی برا رقیبت پنالتی نگیرن، خب نگرفتن! حالا میخوای نفس رقیبت هم بگیرن؟!
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۷
بهانه کیسه !!!
نیما
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۷
باشه چند تا بازی دیگه هم برای پیروزی دربیارین تا ایشان تفس راحتی بکشن
Iran (Islamic Republic of)
20:22 - 1400/09/17
آقا یحیی گل گفتید به خدا ما هوادارا هم بیزار شدیم
پاسخ ها
پدرام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۸
آقا یحیی کیه!؟
دلاله
Iran (Islamic Republic of)
20:31 - 1400/09/17
اخه شما دم از حمایت داوران میزنید بله حق دارید دربی رو براتون در اورد ولی چرا هر هفته داوری رو زیر سوال میبرید و هر بازی هم کادر فنی تیمتون کارت میگیرید پس بیخودی دم از حمایت نزن
Iran (Islamic Republic of)
20:34 - 1400/09/17
هوچیگر
پاسخ ها
M&S
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۷
اون که لقب فرناز جونه
نیما
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۷
هوچیگری خصوصیت زاتی یک پیروزی چی هست
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۷
کی به کی میگه هوچی گر
Iran (Islamic Republic of)
20:38 - 1400/09/17
واقعا هم امسال سال خیلی سختی پیش رو دارین. چون بابا مسعودتون رفته
پاسخ ها
جورج
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۷
ببینم شما استقلالی ها جدی جدی فکر میکنید اگه تو ۵ فصل گذشته پرسپولیس نبود ، استقلال به چه جایگاهی جز دومی و سومی میرسیده؟!!!! درضمن امسال هم پرسپولیس کاملاً تیمی قلدر و قابل احترام هستش که باز می بینیمتون که اواخر فصل که قهرمانی پرسپولیس نزدیک قطعی شدنه باز از وزیر جدید هم یه هامی پرسپولیسی میسازید و به جای رفع اشکالات تیمتون. پشت بهانه های صد من یک غازتون پنهان میشید.
گلات پرسپولیس بارسلونا
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۸
بابای تو هم رفته خخخخخخخخ
Iran (Islamic Republic of)
20:41 - 1400/09/17
بله به همه میگی به داوران احترام بزارن آرامش داوران از بین نره غیر از نیمکت خودم که حق دارن با هر سوتی هشت نفری. عربده بکشیم آدم چقدر باید دو دره باز باشه
Iran (Islamic Republic of)
20:48 - 1400/09/17
هوچیگرایه حکومتی
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۷
لنگ یعنی هوچیگری .
M&S
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۷
منظورت فرناز خانوم و طویله کیسه س دیگه؟؟؟
نیما
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۷
پیروزی تیم محبوب حکومته ، به این دولت و اون دولت هم ربطی نداره
پدرام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۸
احسنت
Iran (Islamic Republic of)
20:55 - 1400/09/17
از وقتی یحیی و مجیدی شدن پادشاه و امپراطور لیگ فاتحه لیگ خونده شد ، این لیگ همین چند سال پیش امثال برانکو و شفر و کالدرون و استراماچونی و کرانچار و اسکوچیچ رو داشت ، الان کار به کجا رسیده ، اوج افتضاح اونجاست که اکبر میثاقیان(اکبرِ ضدِ فوتبال) چنان حاشیه واسه دوست و رفیق و همکارش درست میکنه که با کثافت کاری تیم بگیره ، این شئه فوتبال ما ، کمالوندو یادم رفت راستی هر 2 ماه با یه تیم قرارداد میبنده
Iran (Islamic Republic of)
20:57 - 1400/09/17
برنامه بازیهای لیگ برتر طوری تنظیم کردن که پرسپولیس چندین بازی پشت سرهم میزبان باشه این ظلم است نسبت تیم های دیگه
تاج بااصلات :لنگی اگه میتونی خودت باش
Iran (Islamic Republic of)
20:58 - 1400/09/17
تودیگه خیلی روداری
Iran (Islamic Republic of)
21:13 - 1400/09/17
هوچیگر اعظم از باشگاه هوچیگران
Iran (Islamic Republic of)
21:25 - 1400/09/17
کیسه کشا فاز تون چیه بابا مسعود بابا مسعود میکنید خب اون که رفته چرا پس هنوز اون زیر هستین
Iran (Islamic Republic of)
21:44 - 1400/09/17
بابا مسعود رفته دیگه،،منتظر لنگ قبل بابا باشید
Iran (Islamic Republic of)
22:34 - 1400/09/17
اقای گل محمدی ازتون تمنا میکنم. این کارکترِ خود باخته و تسلیم شده رو رها کن و برای موفقیت تیمت بجنگ و به جای هایلایت کردن مشکلات و اما و اگرها و کمبودها، از همه توان فتی و روحی روانیت استفاده کن. یکی از بزرگترین مشکلات شما اینه که سرمربی مقتدر بودن رو با سرمربی که رکورددار اختار و اخراج شده رو اشتباه گرفتی. لطفا این مشکل زشت رو هم حل کن. برازنده ی سرمربی پرسپولیس نیست که به اندازه ی یه هافبک دفاعی جنگنده، کارت بگیره!!!
Iran (Islamic Republic of)
23:10 - 1400/09/17
این کارایی که یایا الان میگه بجزمربی گری انجام میده یک سوم کارایه فرهاد تو فصل قبل نیست یکم هم اینجوریمربی گریکن ببینیم چند چندی یا فقط بلدی اسب زین شده بتازونی
Iran (Islamic Republic of)
23:21 - 1400/09/17
مو‌مصنوعی‌چقدر وراجی کرده .‌بله داوران براتون‌ بازی را در میارن شما مشکلی ندارین بابا مسعودتون رفت ولی جهرمی بیشعور هنوز پشت پرده کمک‌حالتون هست .‌نمونه اش صدری را با کارگزار براتون فرستاد .‌اثلا تو‌منافصه کسی برای لنگ‌ریالی ارزش نگذاشت .‌لنگی خودت‌میدونی پس پرده خیلی هواتون دارن .‌
Iran (Islamic Republic of)
23:22 - 1400/09/17
تو و امثال تو فوتبال زلال ایران را تبدیل به فوتبال کثیف کردید . لعنت خدا بر تو پورسانت بگیر و اون فرش دزده و جهرمی بیشعور
Iran (Islamic Republic of)
23:58 - 1400/09/17
5 سال بابامسعود نفس همه تیم ها رو گرفت
Iran (Islamic Republic of)
00:29 - 1400/09/18
داوران که مرتب اجازه می دهند از باخت بگریزید،بیایند براتون گل هم‌بزنند!؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیان طب - فوتر
فنی آتل_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
تنورستان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
اورانوس_فوتر2
آیلین_تزریق چربی
دکتر صالحی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر