مورینیو: نبود سیلوا تاثیرگذارتر از نیمار است
۱۲۱۳۲۹
۱۵ تير ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۱
۴۶۶۹ 
سرمربی پرتغالی چلسی معتقد است که غیبت سیلوا در دیدار برابر آلمان در نیمه نهایی جام جهانی تاثیرگذارتر از نیمار است. او می‌گوید دانته بهترین گزینه برای جانشینی سیلوا است.
خبرگزاری ایسنا: تیم ملی فوتبال برزیل باید در نیمه نهایی جام جهانی 2014 به مصاف آلمان برود. این دیدار در حالی برگزار می شود که برزیل دو ستاره کلیدی و تاثیر گذار خود را به نام های تیاگو سیلوا و نیمار در اختیار ندارد. در حالی که همه از غیبت نیمار بهترین گلزن برزیل سخن به میان می آورند ژوزه مورینیو سرمربی چلسی معتقد است که غیبت سیلوا تاثیر گذارتر از نیمار است.

آقای خاص که در جمع خبرنگاران صحبت می کرد، گفت: بدون شک برزیل به نیمار احتیاج خواهد داشت. او بازیکنی بسیار توانا و تکنیکی است که می‌تواند برای هر خط دفاعی مشکل ساز باشد. او همچنین به خوبی ضربه آزاد می زند و از این طریق هم می‌تواند تیمش را در موقعیت گلزنی قرار دهد، اما غیبت سیلوا تاثیرگذارتر است چرا که نقطه قوت برزیل خط دفاعی این تیم است. خط دفاعی برزیل نمایش خوبی داشته است و سیلوا به این خط دفاعی توازن و هماهنگی بخشیده است بنابرین غیبت او می‌تواند ضربه سنگینی به تیم اسکولاری بزند.

مورینیو درباره این سوال که چه بازیکنی می‌تواند جای خالی سیلوا را پر کند این گونه پاسخ داد: برزیل در خط دفاعی دو مهره دیگر به نام های انریکه و دانته را در اختیار دارد. هر کدام از این بازیکنان می توانند به جای سیلوا بازی کنند. اسکولاری در دیدار برابر کلمبیا از انریکه استفاده کرد بنابرین او می‌تواند یکی از گزینه‌های احتمالی جانشینی سیلوا باشد، اما به نظر من دانته بهترین گزینه است، چرا که او در بایرن‌مونیخ بازی می‌کند و به خوبی با فوتبال آلمان و بازیکنان این تیم آشنا است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج