یک نماینده:حامیان دولت فکر می‌کنند دل‌آرامند
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
ادیب_3
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
ادیب_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۲۱۳۷۲
۱۵ تير ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۶
۷۷۵۵
نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی خطاب به هوداران دولت گفت: فکر می‌کنید دل آرامید اما با شیب ملایم دلواپس هستید.
خبرگزاری ایلنا: نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی خطاب به هوداران دولت گفت: فکر می‌کنید دل آرامید اما با شیب ملایم دلواپس هستید.

مهرداد بذرپاش در نطق میان دستور خود ضمن تبریک رسیدن ماه مبارک رمضان گفت: ژنرال‌ها آمدند و گروهبان‌ها باید بروند، این جمله‌ای بودکه یکی از وزرا در ابتدای شروع به کار خود اعلام کرد. معنای این سخن این بودکه ما ژنرال هستیم و دیگران گروهبان. بماند اینکه لقب ژنرال یا هر لقب دیگری را باید سایرین به فرد بدهند نه اینکه آدم خود را ژنرال بداند.

وی با بیان اینکه عملکردها نشان داد که با چه ژنرال‌هایی طرف هستیم که بر ما دولت داری می‌کنند، گفت: نکته جدی‌تر این است که این ژنرال‌ها برای جنگ‌های حوالی جنگ جهانی اول مناسب بودند نه جنگ‌های معاصر و مدرن کنونی که نیاز به صبر، حوصله، تسلط به فن‌آوری و تسلط به سلاح‌های مدرن دارد.

این عضو هیات رئیسه مجلس ادامه داد: شاید ما دلواپس باشیم ولی به نظر می‌رسد شما هم فقط فکر می‌کنید دلاورید بلکه با شیب ملایم دلواپسید چرا که اگر دل‌آرام بودید سری به صنعت هسته‌ای می‌زدید و با برخی از دانشمندان و فعالان آن صنعت صحبت می‌کردید تا متوجه می‌شدید چه میزان دل‌آرامید؟

وی ادامه داد: اگر دل‌آرام بودید این میزان به یک منتقد توهین نمی‌کردید و سخت نمی‌گرفتید و بی‌‌انصافی نمی‌کردید. اگر دل‌آرام بودید این میزان با دین مردم بازی سیاسی نمی‌کردید. فرق است بین کسی که دل‌آرام است با کسی که نقش دل‌آرام را بازی می‌کند.

بذرپاش در ادامه با بیان اینکه ما گفتیم نگران امتیازهای بیش از اندازه شما در مرحله اول توافق هسته‌ای هستیم ادامه داد: جا دارد بخش اصلی امتیازها را بگذارید برای وقتی که آنها بخواهند بخش اصلی تحریم ها رابردارند. تندرو و افراطی خطابمان کردید، گفتیم نگران عایدی کم در مرحله اول هستیم که این عایدی چیزی شبیه شوخی بود. دیدید که ریالی از پول‌ها اجازه ورود به کشور ندارند و هیچ تاثیری به اقتصاد نگذاشت. ناراحت و بی‌منطق خطابمان کردید، گفتیم نگران از دست دادن نقش ایران در معادلات منطقه‌ای و بین‌المللی وکم‌رنگ شدن این نقش با مواضع سطح پایین شما هستیم و الان وضعیت را مشاهده می‌کنید.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه در جنگ هم عده‌ای به جناب رئیس جمهور و بسیاری از ایثارگران و بچه‌های جبهه و جنگ لقب بی‌عقل می دادند، تصریح کرد: بعد عالم فهمید که ترازوی عقل هم ترازوی خاصی است و عاقل ترین افراد همان‌ها بودند که به پیغام روح‌الله لبیک گفتند و گرنه الان باید سر ناموس و سرزمین با اجنبی مذاکره می‌کردیم.

بذرپاش خطاب به رئیس جمهور گفت: به شما پیشنهاد دارم کمی نگرانی نه تنها بد نیست بلکه توصیه هم شده است و احتمال رسیدن به نتیجه را بیشتر می‌کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر با بیان اینکه عده‌ای دراین کشور نگران چیزهای خاص شده‌اند، گفت: دیده نشدن چند شبکه غیر اخلاقی و مستهجن در بین شبکه‌های ماهواره‌ای باعث شده هر کسی که کوک مخالف بزند را جدید الاسلام بنامند. بماند که مواضع این آقایان در گذشته راجع به ماهواره چه بوده که ما به چرخش هنرمندانه 180 درجه‌ای عادت کرده‌ایم ولی کاش نگران پرداخت نشدن وام ازدواج به جوانان ایران هم باشند که مدت‌ها است پرداخت نمی‌شود.

عضو هیات رئیسه مجلس در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به موضوع حجاب درکشور و بیان این جمله که برخی در این کشور تا حرف از حجاب می‌شود بر می‌افروزند و گویا بدنشان کهیر می‌زند افزود: انگار علاقه دارند جامعه را زودتر بی‌حجاب ببیند و سریع فضا را دو قطبی کرده و با مردم بازی سیاسی می‌کنند، فارغ از اینکه قاعده برکت بر این رفتار مترتب نیست. ولی دلیل اصلی را می‌توان در سرپوش گذاشتن به مشکلات اقتصادی دانست. کاش کمی هم جهت رفاه حال روزه داران ساعات کار ادارات را تغییر می‌دادیم.

وی همچنین گفت: به لحاظ سیاسی هم اشتباه می‌کنند همانطور که خیلی‌ها در گذشته و تاریخ این ملت اشتباه کردند. رقابت سیاسی را به اصول موضوعه انقلاب نکشانید که بد عاقبتی در انتظار یک چنین افرادی در سنت الهی است.

بذرپاش ضمن بیان این جمله که آزادسازی‌ها تنها واژه‌ای است که اخیرا زیاد از مسئولان دولتی شنیده می‌شود، گفت: رها‌سازی قیمت‌ها به اسم آزادسازی، ساده‌ترین روش اداره بازار است که برخی از مسئولان دولتی در پیش گرفته‌اند و سعی می‌کنند با الفاظ زیبا این را توجیه کنند. فارغ از اینکه در علم اقتصاد متغییرهای متعددی برای آزاد سازی قیمت‌ها دخیل است باید آنها را در نظر گرفت ولی موضوع اصلی این است که مردم بدانند چه بلایی سرشان می‌آید و آمده است.

عضو فراکسیون اصلولگرایان مجلس ادامه داد: مردم در اضطرارند و متاسفانه معاون اول رئیس جمهور می‌گوید کنترل قیمت‌‌ها اصلا به این دولت نمی‌آید و مرتب آمار کاهش تورم را می‌‌دهیم. به خیابان‌ها برویم و از مردم بپرسیم چه حسی راجع به اعلام این آمارها دارند و آیا کاهش را احساس می‌کنند؟ خود دستگاه‌های دولتی افزایش قیمت 30 تا 40درصدی را اعلام می‌کنند و بعد می‌گویند تورم نقطه به نقطه به زیر 15 درصد رسیده است. بهتر است زین پس به جای واژه نامأنوس تورم بگوییم شیب ملایم. این شیب ملایم کارها می‌کند؛ سری به بازار خودرو، لبنیات،‌میوه و تره بار و... بزنیم تا این واژه را بهتر درک کنیم. اگر کار رونق بخشی برای اقتصاد نمی‌کنیم لااقل بازار را کنترل کنیم.

بذرپاش با اشاره به اینکه وظیفه نمایندگان مجلس فقط مصاحبه و نطق نیست بلکه باید از مکانیزم‌های نظارتی بهتر استفاده کنند، افزود: نباید از هوچی‌گری سیاسی بهراسیم ما در مقابل ملت مسئولیم و به قانون اساسی سوگند یاد کردیم که تا آخرین روز مسئولیت به وظیفه خود عمل کنیم.

وی ادامه داد: شورای رقابت طبق کدام قانون به قیمت‌گذاری خودروها اقدام می‌کند و پوششی برای توجیه افزایش قیمت خودروها شده است. قیمت خودرو را 20درصد افزایش می‌دهیم و بعد می‌گوییم تورم به 14 درصد رسیده است. اینگونه افزایش‌ها هیچگونه توجیهی ندارد. ما با یک رشد در حد صفر اقتصادی مواجه هستیم. باید برای افزایش قیمت‌ها، رکود، ‌افزایش حجم نقدینگی، تعطیلی و مسائل مربوط به قاچاق کالا فکر جدی اندیشید و گرنه کشور متضرر خواهد شد.

بذرپاش تاکید کرد: اقدامات غیر قانونی که اخیرا شاهد آن هستیم اگر هرکدام از آنها در گذشته انجام می‌شد فریاد وا اسلاما سر داده می‌شد.

وی در ادامه با اشاره به این اقدامات گفت: پرداخت حقوق و مزایا به برخی از کارمندان خلاف مصوبه بودجه، نشان می‌دهد در 8 ماهه اخیر هزینه‌های جاری کشور تمام شده است.

وی افزود: تصدی همزمان معاون برنامه ریزی رئیس جمهور در معاونت نیروی انسانی خلاف قانون است که درحوزه نیروی انسانی شاهد درهم ریختگی زیادی از قبیل وضعیت قراردادها هستیم.

بذرپاش همچنین گفت: عزل روسای فدراسیون‌های ورزشی و دخالت مستقیم دولت در عزل و نصب‌های فدراسیون‌ها مانند فدراسیون ورزش‌های رزمی خلاف قانون است.

وی پرداخت یارانه‌های سنگین به رسانه‌های منتصب به مدیران وزارت ارشاد و افزایش قیمت بیمه شخص ثالث بدون مصوبه را از دیگر اقدامات غیر قانونی اخیر دانست.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:12 - 1393/04/15
آقای بذر پاش شما درست میگویی مردم همیشه دلواپسند چون هشت سال با بدبختی زندگی کردند. ودست ندارند دباره به هشت سال گذشته که مملک چپاول شد بر گردند جنابعالی آن هشت سال کجا بودی که از حق مردم دفاع کنید .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر صالحی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
اورانوس_فوترموبایل2
روشا فارمسی_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر بلفارو
روشا فارمسی_فوتر
پارسیان طب - فوتر
کلینیک النا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
اورانوس_فوتر2
دکتر صالحی_فوتر
تنورستان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر