موانع مهم در راه رسیدن به استقلال مالی
۱۲۱۹۲۹
۱۸ تير ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۲
۱۱۴۲۱
جدیدترین یادداشت برایان تریسی
اگر در ثروتمند شدن جدی هستید، اولین راه به سوی ثروت، در رأس لیست و بالاترین افتخار در تاریخ آمریکا، کارآفرینی و آغاز و ایجاد تجارتی موفق است. کارآفرینی شامل هر نوع تجارت، از کشاورزی و کامیون داری تا املاک و کامپیوتر می شود.

مجله اینترنتی برترین ها

مجله پنجره خلاقی
ت: اگر در ثروتمند شدن جدی هستید، اولین راه به سوی ثروت، در رأس لیست و بالاترین افتخار در تاریخ آمریکا، کارآفرینی و آغاز و ایجاد تجارتی موفق است. کارآفرینی شامل هر نوع تجارت، از کشاورزی و کامیون داری تا املاک و کامپیوتر می شود.

راه رسیدن به استقلال مالی در تجارت از هدف مدار بودن و غلبه بر ترس ها و خطاها آغاز می شود. اگر آرزوی تان این است که تجارت خود را آغاز کنید و به طور مستقل ثروتمند شوید، اجازه ندهید که ترس از خطا، نداشتن آگاهی یا پول، شما را عقب نگه دارد.

سه مانع موجود بر سر راه استقلال مالی

از  200 سال قبل تاکنون، هفتاد و چهار درصد از میلیونرهای خودساخته آمریکا، از تجارت های خودساخته می آیند. فردی هدفمند با فکری برای محصول یا خدماتی خوب، کار خود را آغاز کرد و آن را به یک تجارت تبدیل کرد، از زیرزمین آغاز کرد و در نتیجه به استقلال مالی و موفقیت دست یافت. احتمالا سه دلیل وجود دارد که چرا افراد هرگز رویاهای خود را برای آغاز تجارت و دستیابی به استقلال مالی رویایی خود دنبال نمی کنند.

معرفی 3 مانع مهم در راه رسیدن به استقلال مالی

1- ترس از خطا

اولین دلیل، ترس از خطاست که این تنها و بزرگترین دلیل خطا در زندگی بزرگسالی است. ترس از خطا در سیستم فکری شما می نشیند و در شما رخوت ایجاد می کند و مانع از برداشتن اولین قدم می شود. به منظور این که همانی باشید که می توانید، یعنی میلیونر شدن، اولین چیزی که باید یاد بگیرید و انجام دهید این است که با ترس خود روبرو شوید و هدف مدار باشید تا به استقلال مالی برسید.

2- نداشتن آگاهی

دومین دلیل اصلی دستیابی نداشتن به استقلال مالی، تنها نداشتن آگاهی است. بسیاری از افراد نمی دانند که چگونه تجارتی را آغاز کنند یا چگونه در سهام، اوراق قرضه، املاک یا دیگر وسایل مالی سرمایه گذاری کنند و به دلایلی هرگز زحمت یادگیری را به خود نمی دهند. آنها در ناامیدی کامل و ترس از خطا زندگی می کنند.

3- آنها پول کافی ندارند

دلیل سوم که چرا افراد تجارت و موفقیت خود را آغاز نمی کنند این است که آنها فکر می کنند پول کافی ندارند و احساس می کنند که نمی توانند پول مورد نیاز را از منابع دیگر به دست آورند. بسیاری از کارآفرینان مشتاق به سراغ بانک های محلی خود می روند تا پول سرمایه گذاری روی ایده کارآفرینانه خود را قرض بگیرند. وقتی که به طور دائم توسط بانک ها رانده می شوند، به این نتیجه می رسند که پولی برای آنها وجود ندارد. با رسیدن به این نتیجه، تسلیم می شوند و بازمی گردند که برای دستمزد کار کنند.

با ارزش ترین دارایی شما

پرواضح است که ارزشمندترین دارایی شما بلندپروازی، انرژی، قوه تخیل و تمایل شدید برای موفقیت است. اگر این کیفیت ها را دارا هستید، هدف مدار هستید، تمایل به کار و فداکاری دارید، می توانید پول مورد نیاز خود را کسب کنید، جذب کنید و به دست آورید. شما بر ترس از خطای خود غلبه خواهید کرد. موفق خواهید شد و به استقلال مالی خواهید رسید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج