عوارض تزريق ژل به صورت
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
دکتر استرکی_3
کتاب لند_4
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
استخدام_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۲۹۸
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۱
۱۳۴۱۴۰۹
محتوای حمایت‌شده
روش‌های بسیاری برای حجم‌دهی و زاویه‌سازی صورت وجود دارند. تزریق ژل به صورت یکی از روش‍های مورد تایید و پرطرفدار می‌باشد که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. پیش از تزریق ژل بهتر است نکاتی را بدانید که در ادامه به آن‌ها اشاره کرده‌ایم.

برترین‌ها: روش‌های بسیاری برای حجم‌دهی و زاویه‌سازی صورت وجود دارند. تزریق ژل به صورت یکی از روش‍های مورد تایید و پرطرفدار می‌باشد که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با تزریق ژل به صورت با شما در میان بگذاریم.

متخصصین کلینیک با استفاده از بهترین مارک‌های ژل و فیلر معتبر (دارای مجوز رسمی) به منظور افزایش جذابیت چهره شما با استفاده از تکنیک‌های مدرن و به‌روز برای فرم دهی لب‌ها و گونه‌ها و نیز درمان چروک‌های صورت و رفع خط خنده و نیز با استفاده از ژل‌ها و فیلر‌های نسل جدید (هیالورونیک) که ماده‌ای طبیعی (پروتئین کلاژن) و کاملاً سازگار با بدن می‌باشد، اقدام به زاویه صورت و فک و فرم‌دهی چانه (بدون جراحی - سرپایی) می‌نماید.

عوارض تزريق ژل به صورت

عوارض تزريق ژل به صورت

برای مشاوره رایگان با دکتر سیمین داوران همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۸۸۸۵۷۸۱۴

جهت نوبت دهی با شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۲۱-۲۲۲۲۵۲۸۱

۰۹۰۳۵۵۵۵۱۱۲

عوارض تزريق ژل به صورت

تزریق ژل و فیلر لب و گونه (متناسب با سایر اجزای صورت با حفظ فرم طبیعی لب و گونه)

برای برجسته‌سازی برخی اعضای بدن از جمله گونه و لب‌ها روش‌های نوینی در دنیای پزشکی وجود دارد. اما متاسفانه خیلی از افراد فقط به بعد از انجام تزریق فکر می‌کنند و فقط به دنبال بهترشدن چهره‌شان هستند. در صورتی که باید بدانید این روش پزشکی خالی از دانستنی نیست و اگر فردی ناآگاهانه این روش‌ها را انجام دهد ممکن است پشیمانی‌های زیادی را به بار آورد. برای همین توصیه می‌شود قبل از انجام هر اقدامی به خصوص در زمینه زیبایی، آگاهی‌هایی را به دست بیاورید و سپس با دید باز و علم بیشتر برای زیبایی صورت خود اقدام کنید.

امروزه تزریق ژل و فیلر لب و گونه به عنوان یکی از روش‌های پرکاربرد و متداول زیباسازی صورت می‌باشد. به یمن آمدن نسل جدید ژل‌ها و هیالورونیکی که ماده‌ای طبیعی (پروتئین کلاژن) و کاملاً سازگار با بدن انسان می‌باشد، دیگر با خیالی راحت و مطمئن از نداشتن عوارض جدی تزریق ژل و فیلر (بر خلاف ژل‌ها دائمی قدیمی) می‌توانیم برای زیباسازی صورت اقدام نماییم.

عوارض تزريق ژل به صورت

عوارض تزريق ژل به صورت

جهت مشاهده نمونه‌های بیشتر از اینستاگرام بازدید نمایید.

@dr.simindavaran

این نوع ژل‌ها و فیلر‌های جدید (هیالورونیکی) عارضه ندارد بنابراین می‌توانیم تزریق ژل و فیلر به لب‌ها و گونه‌ها (به‌طور سرپایی و بدون درد) را انجام دهیم و شاهد نتایح بسیار موثری در افزایش زیبایی و جذابیت صورت شخص باشیم.

نکته مهم: چنانچه ژل و فیلر تزریق شده مطابق سلیقه‌ی فرد نباشد، به راحتی می‌توان با استفاده از ماده‌ی حلال این نوع ژل‌ها و فیلر‌ها (هیالیز) ژل و فیلر تزریق شده را از بین برد و کاملاً به فرم اولیه برگرداند.

قبل از انجام هر اقدامی برای برجسته‌سازی دانستن چه مواردی لازم است؟

نکته حائز اهمیت برای گونه‌گذاری یا برجسته‌کردن لب‌ها این است که پزشک متبحر ابتدا با توجه به تجربه خود و سن هر فرد به‌طور اختصاصی با وی مشورت و به او توصیه می‌کند که آیا برایش تزریق ژل و فیلر هیالورونیک قابل جذب بهتر است یا تزریق چربی تا نتیجه کار کاملاً  مطلوب باشد.

عوارض تزريق ژل به صورت

گونه‌ها و لب‌های هر شخص دو جزء بسیار مهم در صورت (face) وی است، به‌طوری‌که در میزان برجسته‌کردن آن‌ها فوق‌العاده باید دقت داشت، زیرا فرم‌دادن و حجم‌دادن به لب‌ها و گونه‌های یک فرد باید کاملاً با شخص دیگری تفاوت داشته باشد. زیرا این دو جزء نقش بسیار مهمی در زیبایی کلی صورت دارند. به‌طوری‌که مثلاً یک فرم خاص برجسته‌کردن لب‌ها ممکن است در صورت یک شخص جلوه بسیار زیبایی داشته باشد، ولی همین فرم خاص برای شخص دیگری به هیچ عنوان زیبایی نداشته باشد؛ بنابراین در برجسته کردن لب‌ها و فرم‌دهی گونه‌ها (گونه‌گذاری) باید فوق‌العاده آگاهانه هارمونی و هماهنگی سایر اجزای صورت از جمله بینی و چشم‌ها از نظر فاصله و زاویه‌های آن‌ها با لب و گونه‌ها را شناخت و به صورت کاملاً علمی و دقیق عمل کرد تا نتیجه کار مانند یک نقش هنرمندانه شود.

عوارض تزريق ژل به صورت

عوارض تزريق ژل به صورت

برای مشاوره رایگان با دکتر سیمین داوران همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۸۸۸۵۷۸۱۴

جهت نوبت دهی با شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۲۱-۲۲۲۲۵۲۸۱

۰۹۰۳۵۵۵۵۱۱۲

نکاتی که باید در برجسته کردن لب‌ها و گونه ‎ها باید به آن توجه کرد

باید توجه بسیار زیادی به نوع فرم دادن و مقدار (حجم) برجسته کردن لب‌ها و گونه‌ها داشت به‌طوری‌که در عین زیبایی حالت غیر طبیعی و مصنوعی نداشته باشد. باید توجه داشت عمق تزریق دقیق و صحیح باشد تا عارضه‌ای برای فرد ایجاد نشود.

در تزریق ژل‌ها و فیلر‌ها استفاده از ژل‌ها و فیلر‌های جدید قابل جذب هیالورونیک تاکید می‌شود، زیرا اگر توسط پزشک باتجربه و متبحر تزریق شود، عارضه‌هایی مانند گلوله شدن، جابه جا شدن، عفونت، آلرژی و ... نخواهد داشت. باید دقت شود شکل ایجاد شده لب‌ها و گونه‌های جدید با بقیه اجزای صورت، سن شخص، موقعیت اجتماعی و شغلی فرد تناسب داشته باشد، به‌طوری که حالت مصنوعی نداشته و حالت طبیعی (natural) ظاهر شخص حفظ شود. مقدار تزریق باید به نحوی باشد که فرم کلی صورت شخص را به هم نزند.

عوارض تزريق ژل به صورت

یک توصیه مهم درباره تزریق ژل

تجربه نشان داده که بهتر است برای گونه گذاری یا برجسته کردن لب‌ها در جلسه اول از مقدار کمی تزریق شروع کنیم، زیرا اگر شما قصد افزایش حجم آن‌ها را داشته باشید توانایی و قدرت مانور پزشک برای افزایش حجم آن‌ها زیاد است و در نهایت یک لب یا گونه دلخواه و طبیعی حاصل خواهد شد که از نظر زیبایی، تناسب و طبیعی بودن آن رضایت بیمار را کسب می‌کند.

روش‌های معمول و متداول امروزی برای برجسته کردن لب‌ها و گونه‌گذاری کدامند؟

پرکننده‌های (Filler) معمول و مرسوم امروزی ۲ دسته اند:

۱) ژل‌ها و فیلر‌ها

بهترین و مطمئن‌ترین نوع ژل‌ها و فیلرها، ژل‌ها و فیلر‌های هیالورونیک (پروتئین کلاژن) قابل جذب هستند. مهم‌ترین نکته آن است که از برترین مارک‌های معتبر و مورد تایید سازمان FDA استفاده شود.

نکته!

ماندگاری ژل‌های تزریقی هیالورونیک معمولا بین ۸ تا ۱۲ ماه هست، ولی عوامل مختلفی مثل ناحیه تزریق هم در مدت ماندگاری اثر گذار هست ژل‌هایی که در ناحیه لب تزریق میشود به دلیل حرکت زیاد این ناحیه غالبا ماندگاری کمتری نسبت به نواحی دیگر صورت مثل گونه دارد.

عوارض تزريق ژل به صورت

۲) تزریق چربی

همان‌طور‌که در مقالات پیشین گفته شد از بافت چربی طبیعی بدن خود فرد برای حجم دادن و برجسته کردن لب‌ها و گونه‌ها می‌توان استفاده کرد.

عوارض تزريق ژل به صورت

دکتر سیمین داوران
 
خدمات:
  • تزریق ژل
  • بوتاکس
  • تزریق فیلر
  • تزریق پروفایلو
  • مزوتراپی پوست و مو
  • جوانسازی پوست
  • لیزر موهای زائد

عوارض تزريق ژل به صورت

برای مشاوره رایگان با دکتر سیمین داوران همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۸۸۸۵۷۸۱۴

جهت نوبت دهی با شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۲۱-۲۲۲۲۵۲۸۱

۰۹۰۳۵۵۵۵۱۱۲

عوارض تزريق ژل به صورت

جهت مشاهده نمونه‌های بیشتر از اینستاگرام بازدید نمایید.

@dr.simindavaran

عوارض تزريق ژل به صورت

تهران، بلوار میرداماد، خیابان حصاری جنوبی، پلاک۱، طبقه دوم، واحد سه

تهران، ولنجک خیابان کچویی، پلاک ۱۳۹، طبقه دوم

بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی1
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
تاپ لپتاپ_4
تاپ لپتاپ_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آف دکور _فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی بانو_فوتر2
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آف دکور _فوتر
فنی آتل_فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر