نسبت دو به یک ایرانیان و افغان‌ ها در تهران
۱۳۰۰۱۰
۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۶
۵۳۸۲
فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران از حضور 650 هزار تبعه بیگانه در این منطقه خبر داد.
خبرگزاری مهر: مراسم تجلیل از خبرنگاران و فعالان رسانه ای شرق استان تهران با حضور حجت الاسلام سید محسن محمودی رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران، سردار سیروس فتحی فرماندهی ویژه انتظامی شرق استان تهران و جمعی از نیرو های انتظامی در سالن کوثر برگزار شد.

در این نشست صمیمانه سردار سیروس فتحی با اشاره به برکات تشکیل فرماندهی نیروی انتظامی شرق استان تهران در ورامین اظهار داشت: پس از تشکیل نیروی انتظامی شرق استان تهران، وضعیت امنیت در این مناطق بهبود چشمگیری یافته است.

بیش از دو میلیون نفر تحت پوشش نیروی انتظامی شرق استان تهران هستند

فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران افزود: نیروی انتظامی شرق استان تهران یکی از وسیع ترین و پرجمعیت ترین ستادها را در کشور تشکیل داده به طوری که بیش از دو میلیون و صد و پنجاه هزار نفر تحت پوشش نیروی انتظامی بوده که از این تعداد، یک میلیون و پانصد هزار نفر را هموطنان ایرانی و بیش از 650 هزار نفر را مهاجر افغانی تشکیل می دهند.

وی ادامه داد: حضور اتباع بیگانه از لحاظ حضور در فعالیت های کشاورزی و عمرانی به عنوان یک فرصت گرانبها تلقی شده اما از برخی جهات و با توجه به نارسایی های فرهنگی و اجتماعی، موجب ایجاد برخی تهدیدها می شود.

سردار فتحی اضافه کرد: بر اساس تحلیل و بررسی های نیروی انتظامی کشور، وضعیت عملکرد ستاد فرماندهی شرق استان تهران مطلوب بوده و توانسته رضایتمندی مردم را در بحث تأمین امنیت در حد قابل قبولی کسب کند که این امر مایه مباهات است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج