آقای دایی، مربی گری تنها ژست نیست!
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ادیب_1
ادیب_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
لاله زار مال_4
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۳۲۷۷۱
۰۲ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۵
۹۴۶۷
ابراهیمی:
پیشکسوت فوتبال پرسپولیس گفت: "مربی‌گری تنها ژست گرفتن نیست بلکه باید روح و روان فوتبالیست‌ در دست مربی باشد و بازیکن با تمام وجود برای مربی و تیمش بجنگد."
باشگاه خبرنگاران: ناصر ابراهیمی کارشناس فوتبال کشورمان در مورد وضعیت پرسپولیس گفت: "باشگاه پرسپولیس مدت زمان کوتاهی پروین را به عنوان مدیر عامل می آورد، بعد از وی رحیمی می‌آید که فردی کارشته است و من نمی‌دانم رحیمی که فردی استخوان خورد کرده در فوتبال کشور است چرا با توجه به وضعیت پرسپولیس مدیریت این تیم را قبول می‌کند."
 
وی در ادامه تصریح کرد: "علی دایی گفته بوده که اگر بخواهم درد و دل کنم یک کتاب می‌شود، نه یک کتاب نیست بلکه 2-3 مورد بیشتر نیست! از نظر وی اگر پول بدهند بازیکن خوب پاس میدهد،‌ میدود گل میزند و ... این موارد درست نیست مدیریت فوتبال در سطح کشور ایراد دارد."
 
ابراهیمی در مورد خصوصی سازی پرسپولیس اظهار کرد: "اگر دولت می خواهد تیم پرسپولیس را خصوصی کند چرا وعده شش ماه و یک سال می دهد، نظر شخصی من این است که نمی‌خواهند دو تیم پر طرفدار پرسپولیس و استقلال خصوصی شود."
 
کارشناس فوتبال در مورد جوانگرایی پرسپولیس بیان کرد: "مشکل تیم سرخپوش پایتخت جوانگرایی نیست بلکه مربی تیم است که حکم ستون فقرات برای یک بدن را دارد. در گذشته علی کریمی زمانی که قرار داد بست تنها سه میلیون تومان گرفت به وی تعلیم دادیم تا به اینجا رسید و بازیکنی بزرگ شد اما در حال حاضر هیچ تعلیمی برای بازیکن وجود ندارد یک تیم اگر بازیکن بزرگ داشته باشد اما شرح وظیفه‌ای نداشته باشد آن کارایی خود را از دست می‌دهد علی کریمی اگر فکر می کند با پول مشکلات پرسپولیس حل می شود سخت در اشتباه است تنها پرسپولیس نیست که پدیده ای نمی تواند  معرفی کند، زمانی تیم های خوزستانی بازیکنان بزرگ تحویل فوتبال کشورمان می دادند اما در این جام جهانی کدام یک از بازیکنان تیم ملی به خارج ترانسفر شدند."
 
کارشناس فوتبال در ادامه در مورد چهار بازی و 4 امتیاز پرسپولیس گفت: "پرسپولیس نه تاکتیک دارد ونه روش درست. وقتی بازیکن در جریان بازی نمی تواند چهار پاس صحیح بدهد و در ده دقیقه آخر بازی تنها توپ ها را روی دروازه ارسال می کنند در صورتی که یک سرزن درست ندارد."
 
ابراهیمی در مورد تیم فوتبال استقلال گفت: "درست است استقلال خوب نتیجه گرفته ولی باز روی حرف خودم تأکید می‌کنم که خوب بازی نمی‌کند، هر 16 تیم لیگ اینگونه هستند، استقلال با تدبیر مربی و با فشاری که آورد نتیجه گرفت اما علی دایی در اهواز در کنار زمین آنقدر به داوری اعتراض کرد که روی بازیکنان هم تأثیر گذاشت و نتیجه آن شد محرومیت سه ماهه پیام صادقیان. وی به عنوان مربی وظیفه خود را اجرا نکرد و بازیکنانی چون عالیشاه، حقیقی، صادقیان انگار نه انگار که در زمین حضور داشتند، دایی گفته من یک کتاب درد و دل دارم و منتظر درد و دل وی هستیم."
 
کارشناس فوتبال در مورد بازیکنانی که به پرسپولیس می‌آیند و موفق نیستند ولی در تیم‌های دیگر موفق هستند گفت: "چرا پرسپولیس با پنج میلیارد و با دشواری فراوان خلعتبری را می‌آورد؟! چرا آقایان نمی‌توانند حفظش کنند؟! نمی‌شود گفت ایراد از خود بازیکن است، زیرا همان بازیکن در حال حاضر در سپاهان بهترین بازی را ارائه می‌دهد، پس حتما مشکلی در پرسپولیس وجود دارد که بازیکنانی چون مازیار زارع، غلامرضا رضایی، قاضی، خلعتبری نمی‌توانند کارایی خود را در پرسپولیس ارائه دهند، باید گفت مربیگری فقط ژست گرفتن نیست! باید روح و روان فوتبالیست در دست مربی باشد که بازیکن برای مربی و تیم خود جان دهد."
 
ابراهیمی در مورد تعویض علی دایی گفت: "من به این مسأله اعتقاد ندارم علی دایی تا نیم فصل باید به کار خود ادامه دهد، تعویض پی در پی مربی کار صحیحی نیست و شاید دایی بتواند تا نیم فصل مشکلات پرسپولیس را حل کند و بهانه‌ای وجود نداشته باشد برای تعویض وی."
 
ابراهیمی در پایان در مورد کنار کشیدن پیشکسوت‌های پرسپولیس اظهار کرد: "فصل قبل کریم باقری در کنار دایی بود که کنار کشید و در حال حاضر هم افشین پیروانی که یکی از مربیان کار بلد است در کنار دایی حضور دارد. باید دید تا آخر فصل در کنار هم می‌مانند یا خیر؟!"
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:28 - 1393/06/02
نرود میخ اهنی در سنگ ... حالا همه بگن اقا تو برای مربی گری جوجه ای اما اون 30 تا گل به گوام و مالدیو این اقا رو فعلا اقای گل جهان کرده با یه پاس گل تو جام جهانی
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۲
حتما اون فرهاد مجیدی تیتیش خوبه. آره؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
07:15 - 1393/06/03
دایی حیا کن ... پرسپولیسو رها کن ...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر صالحی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
اورانوس_فوترموبایل2
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
اورانوس_فوتر2
پارسیان طب - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
دکتر صالحی_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
تنورستان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو