کاپیتان جدید انگلیس انتخاب شد
۱۳۳۹۷۹
۰۶ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۳
۱۲۴۴۲ 
وین رونی به عنوان کاپیتان جدید تیم ملی انگلیس انتخاب شد.
ایسنا: استیون جرارد و فرانک لمپارد پس از جام جهانی برزیل از تیم ملی انگلیس خداحافظی کردند تا وین رونی، مهاجم منچستر‌یونایتد به عنوان کاپیتان جدید تیم ملی انگلیس انتخاب شود.

وین رونی هفته گذشته پس از خداحافظی نمانیا ویدیچ، ریو فردیناند و رایان گیگز به عنوان کاپیتان جدید منچستر‌یونایتد نیز انتخاب شد و اکنون به عنوان کاپیتان جدید تیم ملی کشورش انتخاب شده است و برای اولین بار در بازی دو هفته آینده انگلیس برابر نروژ بازوبند کاپیتانی کشورش را بر بازو خواهد بست.

وین رونی در حال حاضر 95 بازی ملی در کارنامه دارد و می تواند به زودی رکورددار بازی در تیم ملی کشورش شود. بیشترین بازی را در تیم ملی انگلیس پیتر شیلتون با 125 بازی انجام داده است. رونی که 40 گل ملی نیز در کارنامه ملی خود دارد با زدن 9 گل دیگر می‌تواند با شکستن رکورد 49 گل ملی بابی چارلتون به گلزن‌ترین بازیکن تیم ملی انگلیس در رده ملی تبدیل شود.

انگلیس دو هفته دیگر باید در دیداری دوستانه برابر نروژ به میدان برود. این دیدار اولین بازی انگلیس پس از جام جهانی برزیل است. این تیم در جام جهانی برزیل نمایش ضعیفی از خود نشان داد و در بین چهار تیم در رده چهارم قرار گرفت و نتوانست به مرحله بعد راه یابد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج