ایده هایی برای فضای ناهارخوری
قالیشویی بانو_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی بانو_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۳۴۹۴۸
۱۹ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۸:۰۳
۳۸۳۰۱
به نظر می رسد فضای ناهارخوری، دکور مشخص و ثابتی دارد اما این طور نیست. فضایی که قرار است در آن در کنار اعضای خانواده غذا میل کنید باید علاوه بر راحتی، تزئینات جالبی نیز داشته باشد که غذا حسابی به آدم بچسبد.
 
 
 
 
برترین ها: به نظر می رسد فضای ناهارخوری، دکور مشخص و ثابتی دارد اما این طور نیست. فضایی که قرار است در آن در کنار اعضای خانواده غذا میل کنید باید علاوه بر راحتی، تزئینات جالبی نیز داشته باشد که غذا حسابی به آدم بچسبد. ما در این مطلب، چندین نوع دکور متنوع برای میز و فضای غذاخوری برایتان نوشته ایم که می توانید از آنها برای زیباسازی  فضا استفاده کنید.

ایده هایی برای فضای ناهارخوری

1. در این اتاق نور، لامپ، لوستر و هالوژن نقش بسیار مهمی در زیبایی دارند. در ضمن اینکه، باعث نشده اند تا راحتی فضا از بین برود.

ایده هایی برای فضای ناهارخوری

2. این فضای بسیار شیک با چوب، فلز و پلاستیک تزئین شده است. یک میز بزرگ و ضخیم چوبی که با صندلی های پلاستیکی اما بسیار شیک جفت شده است، در یک فضای بزرگ و ردیفی از لوسترهای فلزی و تیره موجب زیبایی بسیار زیاد این فضا شده اند. لوسترها متنوع هستند اما به صورت قرینه و با فاصله مشخص در کنار هم و درست در بالای میز غذاخوری نصب شده اند. پایه های میز نیز از همان رنگ تیره لوسترها انتخاب شده است تا تناسب بخش ها با هم حفظ شود.

ایده هایی برای فضای ناهارخوری

3. یک میز ناهارخوری کوچک و چهارنفره را نیز می توان با صندلی هایی که طراحی و فرم خاص دارند، زیبا کرد. در این فضا نیز لوستر نقش بسیار مهمی در زیبایی و راحتی فضا بازی می کند. دو لوستر بزرگ، تیره و ساده در بالای میز نصب شده اند تا نور کافی را روی سطح برقرار کنند. پایه های میز نیز با رنگ لوسترها جفت شده اند. سطح میز و پایه های صندلی ها نیز با یکدیگر جفت شده اند.

ایده هایی برای فضای ناهارخوری

4.  یکی از ایده های جالب برای تزئین میز ناهارخوری استفاده از صندلی های رنگی است که موجب شاد شدن فضا می شود. برای این ایده می توانید از میز چوبی ساده استفاده کنید.

ایده هایی برای فضای ناهارخوری

5. وقتی رنگ غالبِ استفاده شده در دکوراسیون داخلی خانه سفید است، شما هم خوب است از میز و صندلی های تماما سفید برای ناهارخوری استفاده کنید. خوب است این میز ناهارخوری گرد و منحنی باشد تا حسی از روان بودن را منتقل کند.

ایده هایی برای فضای ناهارخوری

6. یکی از طرح های بسیار شیک، ساده و مینیمالیستی، میز و صندلی های چوبی هستند. چوب های تراش‌خورده با رنگ روشن که بسیار ظریف و نازک هستند برای میز غذاخوری بهترین گزینه به شمار می روند. اگر سادگی و خلوت بودن فضا را بیش از هر چیز دیگری دوست دارید، از این فرم ساده الهام بگیرید. البته در این حالت، بهتر است کفپوش هم چوبی باشد تا تناسب فضا حفظ شود.

ایده هایی برای فضای ناهارخوری

7.  این طرح که یکی دو سال است در بازار دیده می شود، فوق العاده شیک و زیبا است. اینکه یک طرف میز ناهارخوری به جای استفاده از صندلی، از نیمکت استفاده کنید. این کار به ویژه برای آپارتمان های کوچک بسیار کاربردی است زیرا نیمکت در زیر میز جا می گیرد و مسیر رفت و آمد بیشتری برای ساکنین ایجاد می کند.

ایده هایی برای فضای ناهارخوری

8.  این طرح بسیار خاص و جالب است؛ اگر پرورش گل و گیاه در خانه را دوست دارید، می توانید این میز را سفارش دهید تا برایتان بسازند. برای این منظور باید طول میز را بلند در نظر بگیرید تا صندلی ها را در یک طرف آن بچینید. طرف دیگر آن را نیز به یک گلدان سراسری تبدیل کنید.

ایده هایی برای فضای ناهارخوری

9. این فضای ناهارخوری با ترکیب دو رنگ آرامش بخش سفید و آبی تزئین شده است. برای اینکه خیلی سرد دیده نشود، میز آن چوبی انتخاب شده است. می توانید صندلی ها را نیز از دو رنگ سفید و آبی انتخاب کنید تا کاملا همه چیز با هم جور باشد.

ایده هایی برای فضای ناهارخوری

10. نورپردازی هوشمندانه موجب زیبایی بیشتر فضای غذاخوری می شود. اگر بتوانید به طور حرفه ای از هالوژن های رنگی و متنوع استفاده کنید، می توانید یک فضای ساده را به یک فرم رستورانی بسیار شیک تبدیل کنید. نور مرکزی، نورهای جانبی و رنگ و شدت نور همه در این امر دخیل هستند.

ایده هایی برای فضای ناهارخوری

11.  طرح های اولترا مینیمال، میزهای ساده بدون هیچ تزئیناتی و صندلی های ظریف برای زیبایی بیشتر فضای ناهارخوری گزینه های مناسبی هستند.

ایده هایی برای فضای ناهارخوری

12. دیوارهایی که با سنگ تزئین شده اند، کفپوش تیره و براق، صندلی های سفید و براق با پایه های فلزی و فرم‌دار، لوسترهایی که در بالای میزناهاخوری خودنمایی می کنند، کابینت تیره و تاقچه های شناور همه در کنار هم موجب جذابیت زیاد این فضای ناهاخوری شده اند.

ایده هایی برای فضای ناهارخوری

13. طراحی کاملا هنری: این فضا برای افرادی است که دید هنری دارند و خاص بودن طرح از مهم ترین اولویت ها برای آنها به شمار می رود. یک میز ناهاخوری چهارنفره که به هیچ عنوان طراحی معمولی ندارد. یک پایه فلزی با میز شیشه ای بسیار بزرگ تر از پایه. چهار صندلی چرمی با طراحی خاص و لوستری که تا نزدیک میز آویخته شده است و خود به تنهایی یک اثر هنری به شمار می رود. از این فضا که با آجر و چوب در گوشه و کنار اتاق جفت شده است، می توانید برای تزئین فضای غذاخوری خانه خود استفاده کنید.

ایده هایی برای فضای ناهارخوری

14. نکته بارز این فضای ناهارخوری، تلفیق چوب و فلز است. میز ناهارخوری ساده و روستایی که تماما از جنس چوب است با صندلی های فلزی و تیره جفت شده اند. برای تناسب بیشتر فضا، لوسترها نیز تیره و فلزی انتخاب شده اند. اندازه لوستر نیز مهم است که بزرگ باشد تا کاملا دیده شود.

ایده هایی برای فضای ناهارخوری

15. در آپارتمان های کوچک می توانید از میز گرد با صندلی های ساده استفاده کنید.

ایده هایی برای فضای ناهارخوری

16. میز و صندلی های فلزی که ساده هستند می توانند موجب زیبایی و راحتی فضای ناهارخوری بشوند. این صندلی ها در ظاهر پلاستیکی دیده می شوند اما در واقع فلزی هستند.

ایده هایی برای فضای ناهارخوری

17. میز شیشه‌ای با پایه های شفاف اما طرح‌دار، صندلی های چوبی و مشکی با لوسترهایی که طراحی خاص و رنگ تیره دارند، در اتاقی که کفپوش چوبی دارد می تواند موجب زیبایی بیشتر شود.

ایده هایی برای فضای ناهارخوری

18. میز و صندلی های پارچه ای بزرگ  با لوسترهای شیشه ای و آبی که فرمت خاصی دارن در بالای میز باعث جلب توجه می شوند.

ایده هایی برای فضای ناهارخوری

19.

ایده هایی برای فضای ناهارخوری (ناقص است منتشر نشود)

20.

ایده هایی برای فضای ناهارخوری (ناقص است منتشر نشود)
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
چوب و هنر _فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
ایرانیان- فوتر موبایل222
استیل رگال_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فرش تارنگ_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
چوب و هنر _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی بانو_فوتر2
سفیر بار ساقدوش_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
کالابرد_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
استیل رگال_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
شفا_فوتر