عشق واقعي 20 نشانه بیشتر ندارد
۱۳۶۵۰
۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۱
۶۳۰۳۰۳
اگر می‌خواهید واقعا میزان علاقه به همسر‌تان را تخمین بزنید، ۲۰ نشانه یک عشق واقعی اینجاست. اگر شما تعداد زیادی از این نشانه‌ها را در خود‌تان می‌بینید، باید به آینده رابطه با همسرتان امیدوار باشید و به رابطه‌ای که ساخته‌اید افتخار کنید.
مجله سیب سبز: اگر گشت كوتاهی در اینترنت بزنید یا این‌كه چند ایمیلی كه به تازگی برایتان رسیده را باز كنید، قطعا با تعداد زیادی از این تست‌ها روبه‌رو می‌شوید؛ تست‌هایی كه می‌خواهند میزان عشق یا صداقت شما را بسنجند و گاهی آنقدر جالب هستند كه باورشان می‌كنید اما اگر كمی بیشتر به این سوال‌ها دقت كنید، می‌بینید كه هیچ ارتباط منطقی میان آن‌ها و اتفاقی مثل دوست داشتن وجود ندارد.
 
اگر می‌خواهید واقعا میزان علاقه به همسر‌تان را تخمین بزنید، ‌راه بهتری را به شما پیشنهاد می‌كنیم. ابتدا در این مطلب، با یك خودآزمون شامل 5 سوال آشنا می‌شوید كه از همان تست‌هایی است كه در اینترنت می‌بینید اما در ادامه، به نشانه‌ها می‌پردازیم؛ 20 نشانه یك عشق واقعی. اگر شما تعداد زیادی از این نشانه‌ها را در خود‌تان می‌بینید، باید به آینده رابطه با همسرتان امیدوار باشید و به رابطه‌ای كه ساخته‌اید افتخار كنید.
 
عشق واقعي 20 نشانه بیشتر ندارد

 سوال اول: شما به طرف خانه كسی كه دوستش دارید می‌روید. 2 راه برای رسیدن به آن‌جا وجود دارد:

  • یكی كوتاه و مستقیم است كه شما را سریع به مقصد می‌رساند ولی خیلی ساده و خسته‌كننده است.
  • اما راه دوم به‌طور قابل ملاحظه‌ای طولانی‌تر ولی پر از مناظر زیبا و جالب است.

حال شما كدام راه را برای رسیدن به خانه محبوب‌تان انتخاب می‌كنید؟ راه كوتاه یا بلند؟

جواب سوال اول: جاده نشان‌دهنده عشق است اگر راه كوتاه را انتخاب كرده‌اید زود و آسان عاشق می‌شوید ولی اگر راه طولانی را انتخاب كرده‌اید به آسانی عاشق نمی‌شوید.

سوال دوم: در راه 2 بوته گل رز می‌بینید؛ یكی پر از رزهای قرمز و دیگری پر از رزهای سفید. شما تصمیم می‌گیرید ۲۰ شاخه از رزها را برای او بچینید، چند تا را سفید و چند تا را قرمز انتخاب می‌كنید؟

(می‌توانید یا همه را به یك رنگ یا تركیبی از 2 رنگ انتخاب كنید)

جواب سوال دوم: تعداد رزهای قرمز نشان‌ دهنده آن است كه در یك رابطه چقدر از خود‌تان مایه می‌گذارید و تعداد رزهای سفید نشان می‌دهد كه شما چقدر در آن رابطه از طرف مقابل‌تان انتظار محبت دارید. مثلا اگر ۱۸ رز قرمز و ۲ عدد رز سفید انتخاب كرده‌اید به این معناست كه شما ۹۰ درصد محبت می‌كنید و ۱۰ درصد انتظار محبت از طرف مقابل دارید.

سوال سوم: بالاخره شما به خانه او می‌رسید. یكی از افراد خانواده در را روی شما باز می‌كند. شما می‌توانید از آن‌ها بخواهید كه دوست‌تان را صدا بزند، یا این‌كه خود‌تان او را خبر كنید. حالا چكار می‌كنید؟

جواب سوال سوم: سوال سوم نشان‌دهنده طرز برخورد شما با مشكلات در یك رابطه است. اگر شما از اعضای خانواده درخواست كرده‌اید كه محبوب‌تان را صدا بزند به این معناست كه شما از مواجه شدن با مشكلات می‌ترسید و امیدوار هستید كه مشكلات به‌خودی خود حل شوند ولی اگر خود‌تان به اتاق رفته‌اید كه او را از حضور خود مطلع كنید این نشان می‌دهد كه شما با مشكلات روبه‌رو می‌شوید و دوست دارید آن‌ها را هر چه زودتر حل كنید.

سوال چهارم: شما وارد منزل شده به اتاق او می‌روید ولی كسی آن‌جا نیست. پس تصمیم می‌گیرید رزها را همان جا بگذارید. ترجیح می‌دهید آن‌ها را لب پنجره بگذارید یا روی تخت؟

جواب سوال چهارم: محل قرار دادن رزها نشان‌دهنده اشتیاق شما برای دیدن محبوب‌تان است. اگر آن‌ها را روی تخت می‌گذارید نشان می‌دهد كه دوست دارید او را زیاد ببینید و اگر آن‌ها را لب پنجره قرار می‌دهید یعنی اگر او را زیاد هم نبینید تحمل می‌كنید.

سوال پنجم: شب می‌شود شما و او هر كدام در اتاق‌های جداگانه‌ای می‌خوابید. صبح زمانی كه بیدار شدید به اتاق او می‌روید به‌ نظر شما وقتی آن‌جا می‌روید او خواب است یا بیدار؟

 جواب سوال پنجم: سوال پنجم نشان‌دهنده تفكر و طرز فكر شما در كاراكتر و شخصیت فرد محبوب‌تان است. اگر شما او را درحالی‌ كه خوابیده است در اتاق می‌بینید، این به این معناست كه شما او را همان‌طور كه است دوست دارید و اگر او را بیدار دیده‌اید یعنی انتظار دارید او مطابق میل شما بشود.
 
سوال آخر: وقت برگشتن به خانه است آیا راه كوتاه و ساده را انتخاب می‌كنید؟ یا ترجیح می‌دهید از راه طولانی و جالب‌تر بروید؟

 جواب سوال آخر: راه بازگشت به خانه نشان‌دهنده دوام عشق شماست. اگر راه كوتاه را انتخاب كرده‌اید مدت عاشق بودن و دوست داشتن شما كوتاه است و اگر راه بلند را انتخاب كرده‌اید مدت زیادی در عشق خود پایدار خواهید بود
 
و اما 20 نشانه یك عشق واقعی! اگر شما تعداد زیادی از این نشانه‌ها را در خود‌تان می‌بینید، باید به آینده رابطه با همسرتان امیدوار باشید و به رابطه‌ای كه ساخته‌اید افتخار كنید. 

به خودتان می رسید؟
 
 خسته از كار برگشته‌اید، ‌روز گرمی بوده و حسابی عرق كرده‌اید. همسر‌تان یك ساعت دیگر به خانه می‌رسد. آیا اول زیر باد كولر یك چرت حسابی می‌زنید یا این‌اكه دوش می‌گیرید و سعی می‌كنید كمی به ظاهر خود‌تان برسید؟ اگر همسر‌تان را واقعا دوست داشته باشید، ‌تصوری كه او در مورد شما می‌كند برای‌تان از هر چیزی مهم‌تر است

زندگی‌تان را پر انرژی كرده؟

از همان صبح كه از خواب بلند می‌شوید انرژی زیادی دارید و حتی اگر بیمار هم باشید می‌توانید كارهای روزانه‌‌تان را با سرزندگی و آرامش انجام دهید؟ و آیا این رابطه و این حس باعث می‌شود كه نسبت به‌خود‌تان هم احساس خوبی داشته باشید و به زندگی كه ساخته‌اید با احساس غرور نگاه كنید؟ عشق واقعی در تمام روز شما و احوال شما تاثیر می‌گذارد و حتی اگر یك زندگی كاملا معمولی داشته باشید احساس رضایت فوق‌العاده‌ای در شما ایجاد می‌كند.
 
عشق واقعي 20 نشانه بیشتر ندارد 
چقدر قهر می‌كنید؟

آخرین‌باری كه با هم قهر كردید چه زمانی بود؟ یك ‌‌ساعت پیش؟ یك هفته پیش یا یك ماه پیش؟ اگر شما واقعا عاشق یكدیگر باشید می‌توانید خیلی راحت در مورد اختلافات‌تان صحبت ‌كنید و چون نظر طرف مقابل‌‌تان برای‌تان مهم است، ‌خوب به حرف‌هایش فكر می‌كنید و سعی كرده تصمیمی بگیرید كه هم منطقی باشد و هم به او آسیبی نزند. شاید گاهی از هم برنجید اما قهر در رابطه شما اتفاق عادی‌ نیست. شما ناراحتی‌های‌تان را از هم پنهان نمی‌كنید ولی قرار هم نیست به‌خاطر رسیدن به خواسته‌‌تان با قهر از طرف مقابل‌تان باج بگیرید.
 
حتی اگر یك جنگ تمام عیار بین شما اتفاق بیفتد و با هم دعوا كنید ظرف تنها چند دقیقه روبه‌راه می‌شوید و دل‌تان می‌خواهد كه با هم حرف بزنید. به این فكر می‌كنید كه هیچ‌چیز ارزشمندتر از این نیست كه شما 2 نفر می‌توانید با هم در مورد احساسات و تصمیمات‌تان گفت‌وگو كنید و از طرف دیگر طاقت هرچیزی را كه داشته باشید طاقت دیدن ناراحتی او را ندارید. حتی اگر یك جنگ تمام عیار بین شما اتفاق بیفتد و با هم دعوا كنید ظرف تنها چند دقیقه روبه راه می‌شوید و دل‌تان می‌خواهد كه با هم حرف بزنید. به این فكر می‌كنید كه هیچ‌چیز ارزشمندتر از این نیست كه شما 2 نفر می‌توانید با هم در مورد احساسات و تصمیمات‌تان گفت‌وگو كنید و از طرف دیگر طاقت هرچیزی را كه داشته باشید طاقت دیدن ناراحتی او را ندارید.

 اگر واقعا عاشقش باشید نه شما و نه همسر یا نامزد‌تان نمی‌خواهید كه وفاداری دیگری را به شكل عجیب و غریبی امتحان كنید. قهرهای الكی به‌دلیل این‌كه ببینید او برای آشتی پیش قدم می‌شود، بهانه‌گیری‌ها یا درخواست‌ها و انتظارهای غیرمتعارف در رابطه شما هیچ جایی ندارد

از ریسك كردن نمی‌ترسید؟

از این‌كه با او در شهر دیگری زندگی كنید نمی‌ترسید و فكر می‌كنید خیلی از كارهایی كه پیش از این در توان خود‌تان نمی‌دیدید حالا انجام شدنی است؟ عشق به طرز عجیبی شما را شجاع می‌كند. از ریسك كردن در كنار او نمی‌ترسید. انگار وجودش به شما قدرت عجیب و غریبی می‌دهد. از اخم و نگاه سرد دیگران نمی‌ترسید و فكر می‌كنید تا زمانی كه او هست، چرا باید از چیزی بترسید؟ البته اینها یك تصور غیرواقعی نیست، او واقعا شما را حمایت می‌كند و هر زمان كه به مراقبتش نیاز داشته باشید در كنار‌تان او را می‌بینید.

او چه چیزی را دوست دارد؟

 برای خرید یك كادو ذهن‌تان پر از ایده‌هایی است كه او را شگفت‌زده می‌كند یا این‌كه باید از ده‌ها نفر مشورت بگیرید و باز هم به نتیجه‌ای كه می‌خواهید نمی‌‌رسید؟ اگر ارتباط شما نزدیك و گرم باشد، سعی می‌كنید از هر راهی كه می‌شود به علائق او پی ببرید و آن‌ها را در رفتارها، پوشش و آرایش و همه ابعاد زندگی‌‌تان جلوه دهید. او را بهتر از هر كسی می‌شناسید، حتی اگر یك‌سال بیشتر از ازدواج‌تان نگذشته باشد، ‌آنقدر پیوند میان شما قوی هست كه از اعضای خانواده‌اش هم بیشتر روی احساسات، رفتارها و حتی منظورهای پنهانش شناخت دارید. خوب می‌دانید در چه موقعیتی نباید قرارش دهید یا این‌كه در چه شرایطی مهم‌ترین حرف‌ها را باید به او بزنید. شما این اطلاعات را به طرز عجیب و نامحسوسی به دست آورده‌اید. حالا دیگر می‌توانید از نگاه او درونش را بخوانید و به غیر از شما هیچ‌كس از پس این كار برنمی‌آید. حس می‌كنید هر روز كه می‌گذرد، ارتباط‌تان به طرز شگفت‌آوری قوی‌تر می‌شود و خیلی زودتر از انتظار‌تان چیزهایی كه می‌خواهید را درباره‌اش كشف می‌كنید.

همیشه از او دفاع می‌كنید؟

اگر یكی از اعضای خانواده‌‌تان به او توهینی كند یا این‌كه متهمش كند، چه واكنشی نشان می‌دهید؟ ممكن است حق با خانواده‌‌تان باشد، بنابراین به آن‌ها اجازه می‌دهید كه در نبود همسر‌تان حسابی سرزنشش كنند یا این‌كه در موردش جملات ناخوشایندی را به كار ببرند؟ در صورتی كه واقعا عاشقش باشید، قطعا ‌از او دفاع می‌كنید و خود‌تان را به خاطرش در خطر می‌اندازید؟ اگر واقعا عاشقش باشید حتی اگر نگرانی‌هایی در رابطه شما وجود دارد مقابل دیگران به او توهین نمی‌كنید یا از او گلایه نمی‌كنید. دوست دارید حتی در سخت‌ترین روزهای رابطه‌‌تان همه بدانند كه برای‌تان محترم است و آن‌ها هم وظیفه دارند به او احترام بگذارند.
 
عشق واقعي 20 نشانه بیشتر ندارد

حسرت زندگی دیگران را دارید؟

نگاهی به زندگی‌‌تان در این چند‌سال بیندازید. تا امروز پیش آمده حسرت زندگی دوستان‌تان را بخورید یا این‌كه همسر‌تان را با مردهای دیگر مقایسه كنید و بعد از آن یك آه بكشید؟ اگر عاشقش باشید حتی اگر او یك آدم كاملا معمولی باشد، آدمی كه پول محدود، ‌ظاهر متوسط و خانواده متوسطی هم دارد، ‌هرگز فكر نمی‌كنید كه می‌توانستید انتخاب بهتری داشته باشید. از نظر شما بهتری و بدتری با این معیارها سنجیده نمی‌شود. شما فكر می‌كنید او با تمام كاستی‌هایش بهترین گزینه برای شماست و آرامشی را كه در كنار او می‌گیرید از هیچ‌كس دیگری نمی‌توانستید بگیرید.

چطور توصیفش می‌كنید؟

او را در 5 جمله توصیف كنید. حالا به جملاتی كه انتخاب كرده‌اید نگاه كنید؛ چه تعداد از آن‌ها مثبت هستند و چه تعداد منفی؟ شما او را همانطور كه هست می‌پذیرید و به همه چیزش افتخار می‌كنید یا این‌كه همیشه منتظر روزی هستید كه او قرار است تغییر كند؟ در زندگی عاشقانه اینطور نیست كه شما ویژگی‌های منفی همسر‌تان را نبینید. همه عیب و ایرادهایش را می‌بینید اما برای‌تان آزار‌دهنده نیست. شما می‌دانید كه خود‌تان هم خالی از عیب نیستید. در مقابل نقاط قوت او برای‌تان مهم و ارزشمند است و سعی می‌كنید با مطرح‌كردن این ویژگی‌های مهم در مقابل دیگران، ارزش او را پیش دیگران هم بالا ببرید.

او را برای اشتباهات دیگران سرزنش می‌كنید؟

هیچ‌وقت از او نمی‌خواهید كه بین شما و وفاداری‌اش به خانواده‌ خود یا دوستانش یكی را انتخاب كند. سعی می‌كنید به موقعیت خانوادگی و اجتماعی‌اش احترام بگذارید و او را به‌خاطر اشتباهات دیگران هرگز تحقیر نمی‌كنید. حتی در سخت‌ترین شرایط به آدم‌هایی كه برایش ارزشمند هستند احترام می‌گذارید و هرگز حتی به‌دلیل خنك‌شدن دل خود‌تان او را در مقابل دیگران شرمنده نمی‌كنید.

از رویاهایتان می‌گذرید؟

قطعا شما و او قبل از آشنایی‌‌تان رویاهایی داشته اید. ممكن است یكی‌ از شما فكر تحصیل در كشوری دیگر را می‌كرده‌ و فكر دیگری این بود كه در همین كاری كه هست چطور می‌تواند پیشرفت كند. آیا زمانی كه رویاهای شما در یك مسیر قرار نمی‌گیرد، حاضر می‌شوید از رویای خود‌تان به‌دلیل رسیدن او به آرزوهایش صرف‌نظر كنید و در راه تحقق آرزوهایش بهترین همراه برای او باشید؟

باید فقط متعلق به شما باشد؟

اگر روزی بفهمید كه جدایی برای شما بهترین چیز است، ‌آیا به او اجازه می‌دهید كه بدون جنگ و دعوا از شما جدا شود؟ شاید شما یكدیگر را دوست داشته باشید اما به دلایل بسیار نتوانید زندگی‌‌تان را آن‌طور كه انتظار دارید یا لیاقتش را دارید بسازید. اگر شما یك عاشق واقعی باشید هرگز به این فكر نمی‌كنید بلكه فكر می‌كنید اگر او قرار است مال شما نباشد پس دیگر چه دلیلی دارد، نگران او و آینده‌اش باشید. شما او را هرجا كه باشد دوست دارید، چه در كنار‌تان و چه دور از شما.
 
عشق واقعي 20 نشانه بیشتر ندارد

زیادی مراقبش هستید؟

 آیا سلامتش برای شما نخستین اولویت است؟ از نگرانی‌هایش كم می‌كنید چون نمی‌خواهید استرس‌ها اذیتش كنند، وقتی كه بیمار می‌شود مهم‌ترین موضوع زندگی‌‌تان مراقبت از او و سلامتش می‌شود؟ اگر این‌طور باشد شما واقعا عاشقش هستید. این مسئله قطعا در كوچك‌ترین بخش‌های زندگی شما بروز پیدا خواهد كرد. از پختن یك غذای سالم بگیرید تا كنترل وزن و سلامت او یا حتی مراقبت از سلامت روانش، همگی برای شما اهمیت ویژه‌ای پیدا خواهند كرد.

همه چیز «ما» شده است؟

در رابطه‌‌تان مدام حرفی از «من» به میان نمی‌آورید و حتی وقتی می‌خواهید تصمیمی بگیرید و به او انتقال دهید مصلحت «ما» را در‌نظر‌ می‌گیرید. وقتی كه به آینده فكر می‌كنید قبل از هر تصمیمی كه می‌گیرید به این فكر می‌كنید كه این اتفاق روی احساسات و آینده او چه تاثیری می‌گذارد. خوشبختی شما یك خوشبختی مشترك است. اتفاقی كه لبخند را روی لب هر دوی شما می‌نشاند.

نزدیكانش را دعوت می‌كنید؟

آخرین باری كه دوستان او یا اعضای خانواده‌اش را دعوت كردید كی بود؟ اگر عاشقش باشید به او حق می‌دهید كه مانند شما با كسانی وقت بگذراند كه دوست‌شان دارد و كنارشان آرامش می‌گیرد. دوستان قدیمی، اعضای خانواده یا حتی كسانی كه خیلی هم در دل‌تان به آن‌ها تعلقی ندارید را به خاطر خوشحالی او به خانه‌‌تان دعوت می‌كنید یا وقتی كه از شما می‌خواهند آخر هفته با آن‌ها باشید فكر نمی‌كنید كه روز‌تان را قرار است تلف كنید. هیچ ارتباطی را به او تحمیل نمی‌كنید. اگر می‌خواهید كسی را به خانه‌‌تان دعوت كنید اول به این فكر می‌كنید كه او از این مهمانی چه لذتی می‌برد.

حرف‌های‌تان تمام نمی‌شود؟

آخرین‌باری كه یك روز تمام با هم تنها بودید كی بود؟ آیا در پایان روز خسته و بی‌حوصله شده بودید و دیگر حرفی برای گفتن نداشتید؟ اگر احساس بین شما قوی باشد، حرف‌هایی كه دوست دارید به هم بزنید هیچ وقت تمام نمی‌شود. حتی اگر به یك مسافرت یك ماهه 2 نفره بروید و مدام با هم تنها باشید بین شما سكوت آزار‌دهنده‌ای برقرار نمی‌شود و همیشه آن‌قدر موضوع مشترك برای صحبت كردن و علاقه مشترك برای تفریح كردن دارید كه خلا یك همراه واقعی را در زندگی‌تان احساس نمی‌كنید.

اشتباهاتش را نمی‌بخشید؟

وقتی كه با هم دعوا می‌كنید فورا ذهن‌تان به عقب بر می‌گردد و تمام مشكلاتی كه در این سال‌ها بین شما پیش آمده را به او یادآوری می‌كنید؟ اگر عاشقش باشید هرگز از اشتباهات گذشته‌اش یك داستان نمی‌سازید و تحقیرش نمی‌كنید. شما اغلب اتفاقات بد گذشته را به راحتی می‌بخشید و تا حدودی فراموش می‌كنید و حتی اگر بعضی‌های‌شان از یاد‌تان نرود، مقابل او وانمود می‌كنید كه فراموش‌شان كرده‌اید.
 
عشق واقعي 20 نشانه بیشتر ندارد

خودتان را كنار نمی‌كشید؟

هیچ وقت این جمله را به زبان آورده‌اید؟ بی‌پولی و مشكلات تو به من ربطی ندارد!  یا این‌كه شما هم برای آینده مشترك‌تان مدام برنامه‌ریزی می‌كنید و دوست دارید به هر قیمتی كه شده تلاش‌تان را بیشتر كنید تا بهترین آینده را برای یكدیگر بسازید و  خود‌تان را از منافع این زندگی كنار نمی‌كشید و به یك مصرف‌كننده پر توقع تبدیل نمی‌شوید. پا به پای هم مسائل مالی، ‌تصمیم‌گیری‌ها و برنامه‌ها را مدیریت می‌كنید و هیچ وقت فكر نمی‌كنید كه او تنها كسی است كه در قبال این زندگی وظیفه دارد.

شرایطش را درك می‌كنید؟

نه این‌كه یك آدم وابسته و منفعل باشید اما برنامه‌های شما به جای برنامه‌های من، به ما تبدیل می‌شود. تفریحات شما می‌شود تفریح 2 نفره و شادی شما می‌شود شادی مشترك. حتی زمانی كه حسابی دل‌تان گرفته برای تفریح كردن نگاهی به برنامه او می‌اندازید. آیا او سالم است و حوصله و توان جسمی این تفریح را دارد. آیا به خاطر برنامه كاری‌اش به او فشاری نمی‌آید و او هم مانند شما از این برنامه‌ای كه گذاشته‌اید لذت می‌برد یا این‌كه بهتر است تفریح‌تان را به زمان دیگری منتقل كنید.

دوست دارید همه چیز متعلق به او باشد؟

وقتی به قصد خریدن چیزی برای خود‌تان به خرید می‌روید، پشت مغازه‌ها چشم‌تان به چیزهایی جلب می‌شود كه او دوست دارد داشته باشد یا به لباس‌هایی كه به‌نظر‌تان اگر بپوشد خیلی زیبا می‌شود؟ برای شما كه عاشقانه دوستش دارید، ‌همیشه برای‌تان زیبایی‌اش تازه می‌ماند. وقتی كه لباس تازه‌ای می‌پوشد دوست دارید نگاهش كنید. احتیاجاتش را به خاطر دارید و حتی حاضر هستید به خاطر فراهم‌كردن‌شان از احتیاجات خود‌تان صرف‌نظر كنید.
انتشار یافته: 382
در انتظار بررسی:56
Iran, Islamic Republic of
20:56 - 1390/11/08
گرفتید ما رو .عشق واقعی کجا بوده پول و سلامتی داشته باشی همه چی داری.وسلام
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
سلام، واقعا اینطور نیست من الان ۳۶ سالمه پول هم دارم سلامتی هم دارم ولی کسی و نمیتونم پیدا کنم که عاشقش بشم، اصلا احساس خوشبختی ندارم، یه زمانی وقتی ۱۸ ساله بودم هیچ چی نداشتم ولی عاشق یکی بودم حالم بهتر بود.
جینگیلی
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
ناشناسی ک پول داری سلامتی هم داری بیا من خودم عاشقت میشم عجیجمممم منم عاشق پولو سلامتیتم و البته خودتتتت بیا بیا عشقم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۹
راس میگه
مریم
Ireland
۱۸:۴۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۵
واقعا درسته واقعا درسته درسته سلامتی پول که من هیچکدوم ندارم مخصوصا سلامتی
Parsa
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۳
برای من برعکس شما بور من خیلی را حت تونستم شخس مورد نظرمو پیدا کنم واز این سایت سپاس گزارم
Iran, Islamic Republic of
10:28 - 1390/11/10
اینو حتما بخوان خیلی جالب و راهنمایی خوبی کرده
پاسخ ها
shirin
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۴
naser jan be dard nemikhoran albate dar khosuse u pesaraye iruni ke asan be dard nemikhoran khodet bekhon etelaatet bere bala karborde dgei nadare
Iran, Islamic Republic of
10:28 - 1390/11/10
هی.........
فقط افسوس خوردم اینارو خوندم........
که یه همچین عشقی رو داشتم و نفهمیدش.... :(
پاسخ ها
shirin
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۱
khobe to hadeagal eno fahmidi baziya enam nemifahman adamo misuzunan be khodaaaaaaaaaa
فرنیا
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۵
واقعا
سحر
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۶
منم همینطور..... واقعافکر میکنم دیگه کسی که ایده آل های منو داشته باشه پیدا نمیکنم..... با اینکه خیلی آدم معمولی بود.. امید به زندگیم رفته باید چیکار کنم من آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
16:20 - 1390/11/10
من تمام این کارها رو کردم اما آدم نمک نشناس هیچ کدام از اینارو نمبینه
پاسخ ها
لیلا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
دقیقا..باید طرف بفهمه...همه این کارارو کردم..تو دوره عقد..بعد عروسی رفتارش کلا عوض شد زندگیو زهرمارم کرد و آخرش هم خیانت کرد...البته بعد ها فهمیدم که ریشه خیانته از همون اوایل بوده..فقط خنگ بودم..زیادی بهش اعتماد کرده بودم..نفهمیدم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
اگه واقعا دوستش داشتی با کلمه نمک نشناس توصیفش نمیکردی هر چقدرم در حقت بدی کرده باشه
Iran, Islamic Republic of
13:40 - 1390/11/11
چقدر سخته که تمام این حالتارو نسبت به کسی داشته باشی ولی قدر ندونه
پاسخ ها
shirin
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۱
ava jan dast ru delam nazar ke khone be khodaaaaaaaaaaa......are kheili sakhte vagean mifahmam chi migi
حانی
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۵
واقعاااااااااااااااااااهیییییییییییییییییییییییی
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
دقیقا .ههههی قدر نشناس بودن خیلی سخته
Iran, Islamic Republic of
22:14 - 1390/11/11
چقدر شماها ساده اید
این فقط یه سرگرمیه
عشق کورتون کرده به خدا .....
پاسخ ها
binam
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۵
پس تو اینجاچیکارمیکنی!!
افسانه
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۲
ای جونمی تو آفرین به حرفت عزیزم
Iran, Islamic Republic of
08:58 - 1390/11/24
2khtara az pesara mardtaran....bikhiale hamashoon
Iran, Islamic Republic of
11:42 - 1390/11/24
ma ke na asheghe vaghei didim na ashegh shodim!!!
Iran, Islamic Republic of
14:32 - 1390/11/24
baba mard koja boooooooooooood
hame NAMARDAN
biliyaghataaaaaaaaaaaaaaaaaaan
Iran, Islamic Republic of
21:44 - 1390/11/24
delet khosheaaaaaa,marda arzesh nadaran k ashgheshun bshi,
پاسخ ها
metalex
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۰۴
agar marda arzesh nadashtand avalan khodaa nemi afarideshon dovoman age mardi nabashe zani ham dar kar nist dar natije eshghi ham nist.
Iran, Islamic Republic of
16:48 - 1390/11/25
man baraye eshgham khili karha anjam dadam ama ghadre mano nadonest v aslan be fekr man nabod ama dost daram khosh bakhat beshe
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۶
:'(((((
Iran, Islamic Republic of
00:32 - 1390/11/26
eshgh chie baba in harfa ro velesh age eshgho didi bereson salame ma ro behesh ta ke dokhotara be gosheshon mikhore esme tajer migan in behtarin kas vase ezdevaje!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۶
واقعا که واسه طرز فکرت متاسفم من یه دخترم و اصلا اینجوری فکر نمیکنم
Iran, Islamic Republic of
23:05 - 1390/11/27
عشق واقعی تو سن بالا بوجود میاد کو کسی که بفهمه
پاسخ ها
سحر
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۵
درسته عشق همونطور که دیونگی نیاز داره منطق هم نیاز داره و اون منطق هم وقتی که سنمون رفت بالا پیدا میکنیم
Mohamad
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۴
من الان دوسالی میشه عاشق خانومی شدن که ۹ سال ازم بزرگتره من ۳۵ و اون ۴۴ واقعا دوستش دارم اما نمیدونم چکار کنم واقعا گیر کردم نمیتونم ازش دل بکنم حال و احساس خوبی رو تجربه نمیکنم
Iran, Islamic Republic of
10:22 - 1390/12/04
به نظرم اگه میخوای بفهمی پسره واقعا عاشقته یا نه؟ببین چقدر از خودش مایه میذاره و میاد با خونوادت صحبت میکنه.حتی اگه خونوادت جوابشون منفی باشه.معشوقه من که همین کار رو کرد.البته باز خونواده من مخالفت کردن.بعدش رفت اون یه واسطه پیدا کرد و هرطوری بود راضیشون کرد.در مورد دخترا هم معمولا دخترا در مورد احساسشون صادقن
Iran, Islamic Republic of
01:53 - 1391/01/07
salam be hame.............. omidvaram rozi berese ke hameye dokhtar khanomhaei ke az pesarha badeshon miyad, nazareshon a'vaz beshe..........khaheshan hame ro dar yek zaviye negah nakonid,mer30..... rozegar,rozegare bimarefati shode.......... rozegare bi vafaeiha............. rozegare hame dokhtar , pesarhaye khobe ironi khosh.............
Iran, Islamic Republic of
16:52 - 1391/01/07
ey baba
too in dore zamone ke dige eshgi vojud nadare hame be fekre inan ke hamdigaro betighan
Iran, Islamic Republic of
12:31 - 1391/01/20
من عشق واقعي رو ديدم 8 سال اونو تجربه كردم الانم بعد اين همه سال عاشق هميم . . سختي هاييم كشيديم ولي هر دفعه يكي كوتاه اومد اگه همديگرو بفهميم عشقم ميفهميم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۶
منم تجربه کردم واقعا شیرینه
Iran, Islamic Republic of
21:20 - 1391/01/20
من هر چي از عشق ديدم يطرفه بوده هم واسه خودم هم ادماي ديگه
نديدم پسرا عاشق شن شايدم عاشق شن ولي هميشه تو گوشم خوندن به پسر نميشه اعتماد كرد ودروغ ميگن هيچوقت حرف دوستمو باور نكردم ولي بهشم خيانت نكردم اونم خيانت نكرد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۶
دونستن زبان بدن بیشتر به کار آدم میاد برای اینکه بفهمی واقعا دوستت داره یا نه وگر نه گفتن دویتت دارم که خیلی سادس من تا فردا همینجوری بهت میگم دوست دارم والااا......
Iran, Islamic Republic of
09:44 - 1391/01/21
من كه باور نميكنم هيچ پسري اينقدر صادق باشه من خودم تجربه كردم طرفم خيلي نمك نشناس بود تمام احساس پاك من را ناديده گرفت و زير پاش له كرد اما خوشحالم كه فهميدم هر كسي لياقت محبت و عشق پاك را نداره
پاسخ ها
یارا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
واقعا درسته
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
۱۰ سال دوستش داشتم .دوست داشتن واقعی ک فک نکنم کسی تا حالا شبیه من عاشق شده .چون اینو همه اطرافیان میگن ک از تمام وجودم از تمام اعماق قلبم عاشقش بودم و جونمو براش دادم ک بهش رسیدم ونامزد کردیم قرار بود ازدواج کنیم ولی خواست خدا بود و نشد هم لیاقتمو نداشت ...هم معتاد بود
Iran, Islamic Republic of
16:06 - 1391/01/28
salam.hame in chizayi k goftid beyne mano eshgham sadegheeeee....mamnoooon
Iran, Islamic Republic of
13:04 - 1391/07/26
salam ba khondane nazarate shoma ghami ke roye delam sangini mikard ye meghdari sabok shod az hamaton mamnonam taghriban nim saate ghabl dashtam pesaramo mibordam madresash mione rah piade shodam barash khoraki bekharam forashande kami matal kard bargashtam didam pesaram dare zar zar gerye mikone azash dalilesho porsidam goft mitarsam az tanhayi midonid chera chon alan yek sale ke mamane ba marefatesh be khatere harfha va dekhalathaye madar va khaharesh in tefle masomo vel karde hata.vase.lahzeiham.beheshsarnazadeyatelefoneshamjavabnadade.bebakhshid.saretono dardavordam.mazerat
Iran, Islamic Republic of
18:06 - 1392/04/17
من عاشق شدم وهمه کارم براش کردم ولی هر بار سر چیزای الکی قهر میکنه و کلی باید منت کشی کنم دیگه اعصابم نمیکشه نمیتونمم بیخیالش بشم کمکم کنید
پاسخ ها
tanha
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۴
من مث داداشت ولی خودتو هیچوقت کوچیک نکن نذار سو استفاده کنه. اینو تجربه کردم که میگم
الهه
United Kingdom
۱۶:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۹
غروریه زن یه همه چیزش عزیزم هرچه دست نیافتنی تر وباغرور ترباشی باارزش تری
Iran, Islamic Republic of
05:22 - 1392/05/04
عزیزم اگه میخوای عشق ورابطه خوبی باهاش داشته باشی باید بذاری اونم ناز تورو بکشه.نباید همیشه توبه خاطرش کوتاه بیای یا سر چیزهای کوچیک خودتو لوس کنی.هیچ وقت از خودت پیشش ضعف نشون نده.سعی کن درمورداتفاقات روزانه باهاش صحبت کنی.سعی کن براش بهترین باشی.توباید اقتدارداشته باشی.خوش اخلاق ومهربون باش ولی زیادی لوسش نکن بذاراگه خدای نکرده بحث میکنین وحق باتوبوده اون هم بامیل خودش باهات آشتی کنه.اگه فکر میکنی بداخلاق وکم حوصله شده تویه فرصت مناسب وشرایط آروم درباره ی دلیل زودجوش شدنش ازش بپرس.وقتی هم که ازیک چیزی عصبانیه سعی کن مسایلی که باعث بحثتون میشه روازش دورکنی.درپناه حق موفق وپیروزباشید
Iran, Islamic Republic of
19:28 - 1392/05/14
هی افسوس میخورم که یه همچین عشقی رو واسه یه آدمی گذاشتم که خیلی بی لیاقت بود ومنو با عشقم گذاشت و رفت پیش پسرعموش........
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۶
الهی...
پریسا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۳۰
الهی الهی
بیکس
Afghanistan
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۴
درکت میکنم . من برای از خودم گذشتم پا رو تمام اسول خانوادگیم گذاشتم تک تنها بودم بهش رسیدم عاشقم بود اما مشکل روانی سادیسم داشت خیلی درک کردم هر روز منو عزیت می کرد در خدی شده بود که خودم دیونه شدم خیلی خیلی دوستش داشتم بیشتر از تمام این 20 مورد دوستش داشتم بخاطر یک دلایل خیلی مسخر قهر می کرد ازم. اما همیشه همیشه من کوتا میومدم . آخرشم فقط بخاطر یک بورسیه که برای ادامه تحصیل براش اومده بود گفتم نرو! شرو کرد به ساز مخالف و تمام دعوای که او این دوسال داشتیم پیش کرد و گفت تفاهم نداریم بدتر از اون منو روانی و توهمی به همه معرفی کرد و رفت خانواده شم هیجکاری نکردن التماس کردم نکنه اینکار اما بی خیال دل سرد از کنار این همه جان فدای و گذشت و انقدر عشق ورزیندن گشذت از شدشد عشق ورزیدنم در حدی بود طرف دل زده شده بود بزرکترین مشکل این بود ادعا داشت عاشقم هست پیش کس ناکس منو خورد خمیر کرد احترامم رو از م گرفت ابروی برام نذاشت آخرشم گفت تو دیونه و روانی هستی و رفت خانواده شم فقط نگاه کردن الان یکسال هست که میگذره از این موضوع ! الان بیشتر از اونکی از اون متنفر باشم از خودم متنفرم که چرا بهش انقدر اجازه دادم که بهم بی حرمتی کنه و انقدر عذابم بده... لنت به این عشق!!
Iran, Islamic Republic of
18:37 - 1392/12/08
عشق وجود نداره اگه داره بین این دوستی ها که یه پسر یا دخ تر یه اس عا شقانه رو برای هزار نفر تو همون لحظه میفرستنن نیییییییییسسسسسسستتتتتتت
پاسخ ها
نیلو
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۹
شددددددددددددددددددددددیدددددددددا موافقم
سحر
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۵
عشق همجا وجود داره ولی این ادم هایی که میبینیم همشون گرگ پرسن عشق و احساسات دیگران به بازی گرفتن
Iran, Islamic Republic of
10:11 - 1393/07/28
خوبه.اما برای کسیکه براش مهم باشی
Iran, Islamic Republic of
06:38 - 1393/10/26
عشق واقعی دیگه وجودنداردهمه برای سرگرمی دورغ میگن که دوستتدارم حسین دروغ گفتی هان
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۲
کاملا مخالفم
India
21:41 - 1393/12/06
سلام من از عشقم بسيار دورم ٨ سال ميشه دوستش دارم اون نمي دونه اون چند بارگفت كه منو دوست داره اما من انكار كردم نميتونم مي ترسم هر وقت به طرف كسى ميبينم اون به يادم مياد نمي دونم چه كنم هر چى ميگم دوس ندارم باز قلبم منو ميگه اون را دوس دارى لطفا منو كمك كنين
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۷
تو دوستش داری ولی یادت نره گاهی تصور ما از عشق توهمی بیش نیست اینو من تجربه کردم
Iran, Islamic Republic of
09:11 - 1393/12/16
عشق یعنی گذشتن به خاطر لبخند همسرت
من خیلی خوشبختم
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1394/03/07
من دارم همچین عشقی,بخاطرش همه چیزو تحمل میکنم چون یه نگاهش اونقد انرژی مثبت میده که همه جوره پای ریسک هستی!
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۲۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۶
اگه انرژی مثبت نداد اگه بدتر افسرده و غمگینت کرد چی لعنت به پسرا
United States
23:44 - 1394/05/15
عشق واقعی همونه که بعد از 6 سال هنوز تو قلب منه... عشق واقعی شاید بعد از مرگ تموم بشه و شایدم نشه اما تو این دنیا تا آخرش پابرجاست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۷
آره وتقعاهم همینطوره عشق واقعی هیچوقت فراموش نمیشه
Iran, Islamic Republic of
17:55 - 1394/06/15
سلام من ی عشق دارم دیوونه وار دوستش دارم اونم دوستم داره26سال ازمن بزرگتره و یتارموسو به صدتا جوون نمیدم ولی قرارگذاشتیم چندماه دیگه بیاد خواستگاریم میدونم خانوادم مخالفت میکنن نمیدونم چجوری بهشون بفهمونم دوستش دارم
پاسخ ها
***
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۵
خانواده شما حق دارن مخالفت کنن سارا خانوم ، نمی تونی عشق رو کنار همچین مردی بچشی و زندگی شادی داشته باشی منطقی باش
فانوس شکسته
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۱
از نظر من این ازدواج موفقیت آمیز نیست بهتره بی خیال شی
Iran, Islamic Republic of
10:12 - 1394/08/04
درست مثله آقاییه من❤عشقمون پایدار
Iran, Islamic Republic of
02:02 - 1394/08/15
من عاشقم دیونه وارواونم دوستم داره ولی میترسیم به هم نرسیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۵
ای وای چرا؟
Iran, Islamic Republic of
21:43 - 1394/08/19
خواهش میکنم اینقدر زود قضاوت نکنید.این مطالب در مورد شرایط ایده آله.ثانیا ، شما آیا خودتون عاشق بودین و وفادار بودین که میگین پسرا عاشق نمیشن؟ عزیز من اول خودت خوب باش ، بعد مطمئن باش که خوب رو به سمت خودت جذب میکنی.اینکه بیایم بر اساس یه اتفاقی که برامون افتاده ، گند بزنیم به عشق که نمیشه.عشق پاکه و هر احساسی هم عشق نیست.عاشق کمه و عاشق نما زیاد.اما همه اینها باعث نمیشه به موجودیت عشق بی احترامی کنیم.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۶
درسته اشتباهی منفی دادم
Iran, Islamic Republic of
12:15 - 1394/08/27
من ده ساله عاشق یکنفرم رفتاراش خیلی اذیتم میکنه با وجود اینکه میدونم دوستم نداره و خودم هم خاطرخواه دارم اما واقعا عاشقشششششم . از قلبم دوستششششش دارم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۵
وای خود ازاری داری بابا
Iran, Islamic Republic of
10:18 - 1394/08/28
عشق واقعا وجود داره و من در طول زندگیم فقط یکبار عاشق سرسخت شدم اما او بسیار بیتفاوت و سرد بوده و هست. عاشقتم قاسم. دوستت دارم قاسم
چرا نمیخای بفهمی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۵
قاسم جون بفهم دیگه..
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۸
بفهم دیگه قاسم!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۴
خاک تو سرت قاسم دیوانه بفهم دیگههههه عاشقته
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
خوش بحالت قاسم
عشق واقعی داری ..
Iran, Islamic Republic of
00:18 - 1394/09/18
من واقعا دوسش دارم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۵
فک میکنی
Iran, Islamic Republic of
17:27 - 1394/09/30
من همه اینارو نسبت به عشقم دارم ، تمامشو
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۵
الان میگی چیکار کنیم
Iran, Islamic Republic of
17:17 - 1394/10/19
دل را به خدا بسپار...
Iran, Islamic Republic of
22:37 - 1394/11/05
من واقعا عاشقم❤اما از روزی میترسم که یه چیزایی راجبش بفهمم
United States
22:49 - 1394/11/20
منم عاشقم ...اما اشتباه کردم و واسه بدست آوردنش اصلا تلاش نکردم و اون رفت دنبال زندگی خودش و منم زندگی خودم و بعد ده سال که هر دوتاییمون بچه داشتیم برگشته میگه عاشقتم و از اون موقع ۶ سال گذشته و نمیتونیم همدیگرو فراموش کنیم و داریم دیونه میشیم،بدبختانه فامیل هستیم و میبینیم همو و این خیلی بدتره...اگه کسی رو دوست دارید واسه بدست آوردنش تلاش کنید
پاسخ ها
همایون
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۸
چقدر سخته واقعا داری سختی تحمل میکنی دوست عزیز
Iran, Islamic Republic of
04:10 - 1394/11/21
منم عاشق بودم و هستم و خواهم بود ولی اون بی معرفت منو بعد ده سال با اینکه میدونست خیلی دوستش دارم منو تنها گذاشت و رفت و ازدواج کرد اما من قسم خوردم که پای عشقم بمونم و خواهم موند و الان دارم با خاطره هاش زندگی میکنم و خیلی تلاش کردم بمونه اما نشد اونی که قراره بره میره نمیشه کاریش کرد
پاسخ ها
زری
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۶ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۷
زندگیتو پای ادمی نریز که وستت نداشت عشقو با یه کی دیگه تجربه کن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۵
سعیده ولش کن ارزششو نداره
فاطی
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۰
عزیزم خدا جواب دل عاشقتو میده
Iran, Islamic Republic of
01:06 - 1395/01/23
عشق یعنی اون دختری که من نه ماه تمام دنبالش افتادم ی بار ی لبخندم نزده ولی میخامش دمش گرم خیلی مذهبیه
Iran, Islamic Republic of
01:07 - 1395/01/23
عشق یعنی اون دختری که من نه ماه تمام دنبالش افتادم ی بار ی لبخندم نزده ولی میخامش دمش گرم خیلی مذهبیه
پاسخ ها
بدون نام
Netherlands
۲۳:۵۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
اون دوس پسر داره ک نگا تو نکرده حاجی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
نگاه نکردن همیشه دلیل نجابت نیست
دلایل دیگه ای داره مثلا خوشش نمیاد
شاید یکی دیگه رو دوست داره
متاسفانه همین چیزایی که کوچیک بنظر نمیرسه دیده نمیشه و آخر کار ختم به یه شکست عشقی و ناراحتی میشه
Iran, Islamic Republic of
00:42 - 1395/02/07
عشق ازمنو نگاه تو تشکیل میشود، گاهی تمامی من به تو تبدیل میشود ،عشق خیلی مقدسه ما نباید اونو ضایع کنیم
Iran, Islamic Republic of
01:09 - 1395/03/14
عشق‏ ‏‏ ‏هیج‏ ‏معنی‏ ‏نداره‏ ‏واسم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۵
کارت درسته.
Iran, Islamic Republic of
14:25 - 1395/03/19
سلام..من یهدختر16ساله ام ویک بار یه پسر جلوی خودم وخانوادش به خاطر من خودکشی کرد ولی طوریش نشد خیلی ازش خون رفت اخه رگ زد به زور راضیش کردیم بره بیمارستان ولی دست بردار نیست میگه نمیخوام رابطه داشته باشیم فقط توهم دوستم داشته باش ولی من نمیتونم یعنی غرورم خیلیه جوری که پدردوستام هم دراومده چه برسه به جنس مخالف نمیتونم دوستش داشته باشم ولی اون عاشقمه اینو مطمعن هستم میترسم دوباره خودکشی کنه لطفا کمکم کنید
پاسخ ها
hanieh
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۹
عزیزم اینجا جای خوبی واسه راهنمایی نیست باید از روانشناسی کسی که ماهر باشه بپرسی عزیزم یهو دیدی ادمایی که اینجان از تو کوچیکترن و راهنماییاشون به دردت نخوره و دردی رو دوا نکنه واست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
خدا به دادش برسه ببین واس که خودکشی میکنه
حیف واقعا حیف عشق
خانم متشخص
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۳
به نظرم غرور بیش از حدت خیلی کشنده میتونه باش یکم
دل رحمی بد نیست بهش آرامش بده و نزار خودشو بکشه حداقل
Iran, Islamic Republic of
04:02 - 1395/03/20
عشق واقعی فقط خداست
Iran, Islamic Republic of
12:39 - 1395/03/26
عشق‏ ‏زیباست‏ ‏مقدسه‏.من‏ ‏عاشق‏ ‏شدم‏ ‏خیلی‏ ‏دوسش‏ ‏داشتم‏ ‏اونم‏ ‏دوسم‏ ‏داشت‏ ‏ولی‏ ‏خیانت‏ ‏کرد‏ ‏الان‏ ‏هشت‏ ‏ماه‏ ‏ترکش‏ ‏کردم‏ ‏دلم‏ ‏خیلی‏ میخوادش‏ ‏ولی‏ ‏بدجور‏ ‏دلخورم‏ ‏اما‏ ‏خدا‏ ‏کنم‏ ‏خوشبخت‏ ‏بشه‏ ‏انشاا...هیچوقت‏ ‏خیانت‏ ‏نبینه‏ ‏من‏ ‏بخشیدمش‏ ‏تواین‏ ‏هشت‏ ‏ماه‏ ‏هر‏ ‏روز‏ ‏ازم‏ ‏خواسته‏ ‏برگردم‏ ‏دلم‏ ‏میخوادش‏ ‏دارم‏ ‏روانی‏ ‏میشم‏ ‏ولی‏ ‏خوب‏ ‏میدونم‏ دیگه‏ ‏ادم‏ ‏سابق‏ ‏نیستم‏ ‏اون‏ ‏با‏ ‏من‏ ‏خوشبخت‏ ‏نمیشه‏ ‏خیلی‏ ‏سخته‏ ‏ادم‏ ‏بدونه‏ ‏نمیتونه‏ ‏عشقشو‏ ‏خوشبخت‏ ‏کنه‏ ‏و‏ ‏راهی‏ ‏جز‏ ‏ترکش‏ ‏نداره‏ ‏دلم‏ ‏میخواد‏ ‏زمان‏ ‏ب‏ ‏عقب‏ ‏برگرده‏ ‏نزارم‏ ‏بیاد‏ ‏تو‏ ‏زندگیم‏ ‏خیلی‏ ‏درد‏ ‏دارم‏ ‏خیلییییییی‏ ‏دلخورم‏ ‏از‏ ‏زمین‏ ‏و‏ ‏زمان‏ ‏از‏ ‏ادما‏ ‏اخه‏ ‏چرا‏ ‏بخاطر‏ ‏هوس‏ ‏خیانت‏ ‏میکنن‏ ‏چراااا؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۵
الهی بمیرم
Iran, Islamic Republic of
12:53 - 1395/03/26
من‏ ‏خیلی‏ ‏نامردم‏ ‏هربار‏ ‏که‏ ‏میگه‏ ‏برگرد‏ ‏بهش‏ ‏میگم‏ ‏برو‏ ‏باهمون‏ ‏خوش‏ ‏باش‏ ‏میگه‏ ‏پشیمونه‏ ‏دلم‏ ‏براش‏ ‏میسوزه‏ ‏هرجا‏ ‏میرم‏ ‏جلو‏ ‏چشامه‏ ‏دوسش‏ ‏دارم‏ ‏اگه‏ ‏صداشو‏ ‏نشنوم‏ ‏دیونه‏ ‏میشم‏ ‏صداش‏ ‏ارومم‏ ‏میکنه‏ ‏ولی‏ ‏وسط‏ ‏حرفاش‏ ‏خیانتش‏ ‏یادم‏ ‏میاد‏ ‏دق‏ ‏میکنم‏ ‏سریع‏ ‏بهش‏ ‏میگم‏ ‏برو‏ ‏باهمون‏ ‏دیگه‏ ‏ام‏ ‏زنگ‏ ‏نزن‏ ‏و‏ ‏خدافظی‏ ‏میکنم‏ ‏بعدش‏ ‏پشیمون‏ ‏میشم‏‏ ‏که‏ ‏چرا‏ ‏انقد‏ ‏سرزنشش‏ ‏میکنم‏ دیگه‏ ‏دارم‏ ‏دیونه‏ ‏میشم‏ ‏من‏ ‏باس‏ ‏چیکار‏ ‏کنم؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۵
ببخشش، یه فرصت دیگه بهش بده و اینو بهش بگو. تمام زندگی تجربه است.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
بخاطر دل خودتون و عشق واقعیتون یه شانس دوباره بش بدین تا بعدا افسوس و حسرت نخورین
البته اگه میتونین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۳
باید گذشته را حذف کنی
Iran, Islamic Republic of
00:59 - 1395/04/26
به نظر من که هیچ عشقی تو دنیا وجود نداشته و نداره همه یا میخوان یکی رو گول بزنن با دارن خودشون و گول میزنن به هیچ کس اعتماد نکنید من خودم هیچ وقت به کسی بهم میگفت دوستت دارم روی خوش نشون ندادم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
وقتش که بشه همچین عاشق بشی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۵
خیلیم درسته حرفت
Iran, Islamic Republic of
22:48 - 1395/05/20
من و عشقم تموم این نشونه هارو داریم اما فقط مشکلمون خانواده هاس ک میگن سنتون کمه و بهونه های چند وقته جدامون کرند جفتمون داریم دغ میکنیم التماس میکنم دعاموم کنید ماروهم مرسی...
پاسخ ها
Anoosha
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۵
سلام رویا جون منم سنم کمه ولی عاشق شدم همه میگم بزرگ بشی فراموشش میکنی ولی من اینطور فکر نمیکنم نظر تو چیه؟
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۳
اصن نگران نباش منم وقتی 15 سالم بود عاشق یکی شدم جونم براش در میرفت ازونوقت همش 3 بار دیدمش ولی هر روزمو با یادش شرو میکنم الانم20 سالمه هنوزم جونم براش در میره این اواخرم بش گفتم دوست دارم قرار شد چن سال دیگه برم خاستگاریش اونم گفت ک وامیسته برام خدایی دوری از عشقت خیلی درد ناکه ولی همین درده ک تورو پای عشقت نگه میداره اگه درد دوریشو نچشی فراموشش میکنم بعد شیش سال هنوزم همون عاشق اولیم
Iran, Islamic Republic of
14:35 - 1395/05/26
من خودم چارساله بایکی ام همم دوس داریم ولی خونواده ها اذیت میکنن ولی بازم پای هم ولیستادیم عشق واقعا وجودداره فقط باید دوطرفه باشه وصادق
Iran, Islamic Republic of
20:05 - 1395/07/09
عشق ، چیز عجیبیه جداً..
Iran, Islamic Republic of
00:24 - 1395/07/22
چیز عجیب نیست شماتاتجربش نکردین نمیدونین چیه من مادرم به پای عشقم دادم الانم پشیمونم عشق فقط مادره مادر
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۴
خاک تو سرت
Iran, Islamic Republic of
11:24 - 1395/08/05
عشق...پر از غمه!غمممممممممم.کنار شیرینی هاش ، سختی های خودشم داره
Iran, Islamic Republic of
23:55 - 1395/09/25
یکی رو دوس دارم ولی نمیدونم که میدونه یا نه نگاش میکنم اونم نگام میکنه بعضی وقتا رفتم خاستگاریش باباش مخالفت کرد ولی من هنوز امیدم به خدا هست ازش دس بر نمیدارم دارم دیوونه میشم نمیدونم چیکار کنم چقدر براش گریه کردم اگه خدایی نکرده بهش نرسم دیگه نمیخام زنده بمونم واقعا عاشقشم،مرد که گریه میگنه کوه که غصه میخوره یعنی هنوزم عاشقه یعنی دلش خیلی پُره
Iran, Islamic Republic of
14:24 - 1395/10/08
من هیچ وقت آنقدر احمق نیستم که بخاطر عشق ازدواج کنم !
به جای وقت تلف کردن برید سراغ تفاوتهای جنسی و جسمی و روانی جنس مخالفتون
عشق به مرور زمان به وجود میاد ...
Iran, Islamic Republic of
23:54 - 1395/10/12
سلام به all
در جواب الناز میتونم بگم که اگه تاحالا در زندگیت اشتباه یا گناهی نکردی نبخشش .!!!!!
تلفن تماس مشاوره " زندگی و مشکلات پنهانی " دوستم را در برنامه ارتباطی واتس آپ برای شما دوستان قرار میدهم .
لطفا pm ارسال کنید در ۲۴ ساعت به مشکل و سوال شما جواب داده خواهد شد .
با تشکر محمد رضا گلزار
پاسخ ها
فتانه
France
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۰
سلام اقای گلزار من چطور میتونم شماره تلفن اون مرکز شماوره رو بدونم ممنون میشم جواب بدید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۵
وای اقای گلزار باورم نمییییشششهههه
Iran, Islamic Republic of
10:37 - 1395/11/29
من 3ساله عاشق ی پسریم ک 2سال ازش بزرگترم.میدونم بم خیانت میکنه ولی بازم دیوونه وار عاشقشم .عشق وجود داره مطمئن باشید
Iran, Islamic Republic of
12:05 - 1395/12/14
حرفای شما کاملا درسته!
Iran, Islamic Republic of
11:40 - 1395/12/23
عشق را باور داشته باشید حتی اگر پنهان باشد
Iran, Islamic Republic of
10:50 - 1396/01/03
من دیگر عاشق نمیشوم.یک بار شدم وعشق مادر را فراموش کردم!
Iran, Islamic Republic of
19:34 - 1396/01/28
10ساله عاشق پسری هستم که 9سال ازم بزرگتره و یه ازدواج ناموفق داشته قبل از اشنایی بامن وفقط به خواسته های خودش اهمیت میده و همیشه به عشق من شک داره.. باورش نمیشه که دوستش دارم.. تو این مدت عاشق هیچ کس نتونستم بشم.. همیشه میپرسم از خودم که چرا دوستش دارم.. چند بار به خودش گفتم ای کاش دوستت نداشتم.. مغزم یه چیز میگه و قلبم یه چیز دیگه.. عشق یه بیماریه که ثابت شده از نظر علم پزشکی.. داروی ضد افسردگی بد نیست ولی.. میگن شاید خوردن بادر نجبویه جواب بده.. خسته شدم انقدر براش بی اهمیتم و بعد ده سال بهم شک داره وحاظر نیست برای خوشحالی من بیاد خواستگاری.. که بیاد هم چون قبلا ازدواج ناموفق داشته قبولش نمیکنن.. اگر از اول بهم میگفت که یه بار ازدواج کرپه شاید عاشقش نمیشدم.. ولی وقتی فهمیدم که خیلی عاشق بودم.. بعد از ده سال نمیتونم فراموش کنم.. یا به خاطر بسپارم بدی هاشو.. عشق وجود داره وخیلی بده.. خدا عشق یه طرفه نصیب هیچ کس نکنه.. شاید هم خدا ناراحت میشه که زیادی عاشق کسی بشیم و با مشکلات مجازاتمون میکنه.. خودش گفته ایا من برای شما کافی نیستم؟
Iran, Islamic Republic of
01:24 - 1396/02/01
خداروشکـر کِ همه ی این نشانه هارو داریم.با اینکه نه ازدواج کردیم نه نامزدیم.ولی خو یه چیزیو با اطمینان میگم.عشقی که عشق باشه هیچی نمی شناسه حتی جنسیتـ
Iran, Islamic Republic of
10:51 - 1396/03/06
عشق یه چیز لی مزه آست
سالهاست ........... . چشاش نگاش می کنم سعی میکنه خودشو بی تفاوت نشون بده ولی نمی تونه روم غیرتیه وای دارم میمرم نمی تونم بدون اون باشم ناخود اگاه دارم وقتی جلوش را میرم به خودم عطر میزنم اصلا یه وضعی نخندید دیوونه ی عاشق که میگن منو میگن ها
Iran, Islamic Republic of
04:33 - 1396/04/07
هه عشق همش دروغه یه پسری بود خودش برام میکشمت محلش نمیزازشتم اصلا غرورم نمیزاشت بهاش حرف بزنم بعد از 3سال بهش جواب مثبت دادم فقط یک ماه بود ها بعدش بهم گفت دوست ندارم عاشق دوستتم باور کنید هر کی میگه دوست دارم دروغه بگه عاشقتم بگو تا ساعت چند من دیگه اصلا به عشق اعتماد ندارم همش دروغه باور کنید دروغه حتی خط کشی کنه براتون باورش نکنید دروغه عشق همون یه که بیاد خواستگاری بدون این که بهت بگه دوست دارم این بفهمید دروغه
پاسخ ها
اریا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۲
ازیزم این از اولش مشکل از شما بوده که خیلی دیر جوابشو دادی .تو عشقی که وجود داشت و تبدیل به کینه و نفرت کردی.نمیگم زود بهش پا بدی خوبه ولی انصاف داشته باش.۳ سال التماست کرد و شما ادم حسابش نکردی الانم توقع عشق داری؟اون تنها به فکر انتقام بوده از شما
Iran, Islamic Republic of
13:14 - 1396/04/10
واقعا حالم بهم خورد از نظرای چرتوپرتتون
Iran, Islamic Republic of
22:12 - 1396/04/11
من عاشق ی نفر تو فضای مجازی شدم
Iran, Islamic Republic of
01:25 - 1396/05/28
سلام^_^
شاید مسخره باشه ولی من الان ۱۳سالمه و میرم کلاس هشتم و...
من عاشق شدم!
عاشق یه شخصیت انیمه ای...
نمیدونم چیکار کنم!
اسم و فامیلش لیوای اکرمن
از داخل انیمه ی حمله به تایتان...
توروخدا بگید چیکار کنم!...
لطفا مسخرم نکنید چون خیلیا شبیه منن!
در ضمن من واقعا عاشقش شدم!♡¤♡
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۵
باید انیمه شی
Iran, Islamic Republic of
13:45 - 1396/08/04
اون سوالهای که طرح شده به اصلا اصولی و کاربردی نیست. بیشتر جنبه ی سرگرمی داره. تست های علمی روانشناسی هست که خیلی کاربردی تر و قابل استناد تره
Iran, Islamic Republic of
16:07 - 1396/09/10
عشق واقعی وجود داره و خیلی هم زیباس.عشق چیزی نیست که راحت بوجود بیاد و از بین بره.اگه عشقتون تموم شد بدونید از همون اول عشقتون یا توهم بوده یا اونو واقعا نمیشناختید.عشق هم شیرینه و هم تلخ.منم عاشقم و عشق رو با تموم سختیاش دوست دارم.چون اونو بخاطر خودش دوست دارم چون واقعا از همه لحاظ زیباس حتی اگه دوسم نداشته باشه نمیرم بگم لایق عشق نیست چون عشق من به اون واقعیه و جاودان..
United Arab Emirates
22:30 - 1396/09/10
واقعا این مزخرفات چیه نوشتن برا کامنتا اینا؟؟
حماقتو میگن وفاداری
خیانتو میبینن کور میشن
عشق چیزی نیس جز اینکه به طرف مقابلت آسیب نزنی محبت کنی توجه کنی
چرا میخواین آویزون بودنو بگین عاشقی؟
یا عاشقشی تحمل کن اعتراض نکن بش یا اگه ناراضی هستی ولش کن بره
عشقو به گند نکشید با این تفکراتتون
Iran, Islamic Republic of
17:10 - 1396/09/25
آقای عاشق من همون عشق 8 سالتم
Iran, Islamic Republic of
20:28 - 1396/09/27
مسخره بازیا چیه نظرات قدیمی رو پاک کنید ،دلم گرفت ،
Iran, Islamic Republic of
20:17 - 1396/09/28
سلام دوستان
متاسفانه من تجربه تلخی از عشق دارم که نمیخوام به یاد بیارم اما.‌‌...هر چی بیشتر سعی میکنم فراموش کنم نمیشه انگار برعکسه.
الانم سه ساله ازدواج کردم شوهرم همش میگه چون عاشقتم روت حساسم و اینچیزا خیلی اذیتم میکنه.همش حرف حرف خودشه تا حرف میزنم دعوا و کتک کاری میشه ولی به یه ساعت نمیکشه که میگه بخدا دوستدارم و از این حرفا...نمیدونم من عاشق واقعی بودم یا شوهرم یه عاشق واقعیه!نه به من که گفتم بزار هر جور دوستداره زندگی کنه نه به شوهرم که میگه چون من دوستدارم باید اونجور که من میخوام زندگی بکنی-به نظر شما کدومش واقعی بود.ای کاش بعد از این که به عشقم نمیرسیدم ازدواج نمیکردم.اینجوری بهتر میشد.به نظر من عشق واقعی وجود داره اگر براتون اتفاق بیوفته خیلی خوبه ولی چه خوب تر میشه که به عشقتونم برسین ....حرف دل زیاده سر دردتون دادم..
Iran, Islamic Republic of
11:49 - 1396/10/10
پول,پول میاره پول خونه و ماشین میاره پول خوشبختی میاره پول عشق میاره...تو دارا باش سارا خودش میاد...موندم چه حرفی بزنم راحت شم چه راهی برم اروم شم...کیا بودن که میگفتن بعضی چیزا رو نمیشه با پول خرید? اره نمیشه مثلا مرگ رو نمیشه با پول خرید یا جند تا چیز دیگه رو هم نمیشه اما بهتون قول میدم عشق رو میشه با پول خرید ایجا دنیای واقعیه فیلم هندی نیست اینجا پول همه چیزه همه چیز
پاسخ ها
nafas
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
شدیدا موافقم
Iran, Islamic Republic of
16:02 - 1396/10/29
لطف جوابم وبدید از نظر شما اقایون اگه پسری تو فامیل من یدفعه ببوسه یعنی چه چون تو یه شرایطی بودم که خانوادهها هم بودنند نتونستم چیزی بهش بگم فقط چش غره براش رفتم.در کل خیلی بهم اهمیت میدادو توجه هم میکرد .ولی الان کلا خودش ازم دور نگه میداره جایی که من باشم اون نمیاد
Iran, Islamic Republic of
17:25 - 1396/11/15
بخدا شما خلید من 19سالمه میشینم پسرا رو سرکار میزارمو هر هر میخندم عشق کلیو چنده عشق هیچوقت وجود نداشته و نداره منم اگه مثله شما کله روز و به یه پسر یا دخی فک میکردم خل میشدم فکر میکرم عاشق شدم
پاسخ ها
اریا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۲
جسارت نباشه ولی اول از همه خودتو سرکار گذاشتی نعد بقیه را.این یک بازی کثیفی است.به عشق باور نداری خوب راحته نرو سمتش.
Iran, Islamic Republic of
21:40 - 1396/11/17
ادم بي لياقت هيچ كدوم اينارو نميبينه .بخدا كه تمام اين كارارو كردم براي پسري كه ٩ سال از من بزرگتر بود احساس درونش مرده بود عين چوب خشك بود....حالم ديگه از هرچي پسر بالاي چهل سال بهم ميخوره
احساس درونشون كاملا مرده
پاسخ ها
حسین
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۸
بالای 40 سال پسره؟ باو طرف نوحیه واس خودش
Iran, Islamic Republic of
18:56 - 1397/01/02
شماها که خیلی خوبین .همین که یکی رو دارین و اسم عشق و یا هر چیزی که دوست دارین روش میزارین.وای من یه ادم تنهام.شاید چیزی بگم هیشکی باور نکنه .من تا الان با گوشی هم با یک دختر حرف نزده ام.تنهایی در وجودم ریشه دوانده.الان هم نمی تونم با کسی باشم چون خیلی ترسیدم.البته تا زمانی که میمیرم از مادرم گلایه دارم.اون نزاشت با هیچ کسی باشم و از من بک ادم تنها و بی حس ساخت.
پاسخ ها
سحر
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۵
بهتره اینقدر کینه ایی نباشی تو ام میتونی یه فرد دوست داشته باشی یا عاشقش باشی بهتره از مادرت گلایه نکنی تو میتونی خودتو تغییر بدی
Iran, Islamic Republic of
16:14 - 1397/01/04
به نظر من عشق به راحتی بوجود نمیاد طرف باید خودشو آرزو هاشو تمام چیز هایی که داره رو بی منت برای تو بزاره هیچوقت هم نباید جلوی یک پسر خودتو کوچیک‌ کنی و همیشه باید سنگین بودن و با وقار بودن خودت رو حفظ کنی پسری که دوست داشته باشه میاد باهات ازدواج می کنه پس الکی با پسرا ده سال دوست شدن فایده ای نداره چون داره تو رو امتحان می کنه به نظر اونا هر گلی یه بویی داره ولی کاکتوس هیچ بویی نداره پس سعی کن کاکتوس باشی چون اگه بخوان بهت دست بزنن خار هات نمی زارع ولی اگه بخوای میتونی یه گل رز رو هم پرپر کنی و وقتی بوش و یا زیبایی شو از دست داد یه گل دیگه رو جاش میزاری فکر نکنید پسری که بهت میگه عزیزم جانم میاد باهات ازدواج میکنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۵
کاکتووووس؟:/
Iran, Islamic Republic of
14:46 - 1397/01/05
ممنون واقعااین چیزازو توخودم میبینم و کسی که دوسش دارم هم این نشونه هارو قدرشو میدونه ولی مخالفت خونوادش واسم زیاده
Iran, Islamic Republic of
18:21 - 1397/01/19
سلام من پانزده سال باکسی که دوسش داشتم زندگی کردم واقعا دوسش داشتم توبدترین شرایط وقتی میومدمیدیدمش حالم خوب میشداما اون بهم خیانت کرد عشق خوبه دوطرفه باشه به نظرمن یک عشق واقعی ودوطرفه خیلی بایدشیرین باشه مگه میشه عشق نباشه
Iran, Islamic Republic of
18:11 - 1397/02/09
هر وقت طرف مقابلتون می بینین بهترین لباسو میپوشین، ناخوداگاه ضربان قلبتون میره بالا ،دستو پاتونو گم میکنین خلاصه میخواین پیشش نمونه باشین هیچ کسو غیر اونو نمی بینید همه اینا نشانه های عشقن!اما واقعا اگه طرف رو دوستش دارین هیچ وقت از عشقتون نگذرین و پافشاری کنین حتی اگه خونواده اش رضایت ندن بارها بارها برین خواستگاریش شاید طرفتون بتونه خونواده اشو راضی کنه خلاصه از خواستتون کوتاه بیان اونوقت یه عمر حسرت به دل میمونین و پشیمون میشید
Iran, Islamic Republic of
23:38 - 1397/02/13
به نظر من عشق فقط خانواده
Iran, Islamic Republic of
19:30 - 1397/02/15
عاااااااشقم ولی میدونم بهشون نمی رسم..........عشق من مثل شماهانیست خیلییییییییییییی متفاوته
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۵
چیجوریه؟
Iran, Islamic Republic of
22:59 - 1397/02/19
منم چهارسال عاشق عشقم بودم وهستم اونم عاشقم بود ... ولی سرطان لعنتی باعث شد فوت بشه و تنهام بذاره
پاسخ ها
سارا
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
الهیییییییییییی بمیرم
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
اره عشق واقعی همین شما پسرا به گند کشیدین .یا بی وفایی میکنید .یا خیانت .سا بی معرفت و قدر نشناسید..یا واسه زندگیتون تلاش و کار نمیکنید .یا میرید سیگار میکشید و معتاد میشید یا دروغ میگید و پنهون کاری میکنید..یا دنبال ناموس مردم میفتید...اره وقتی کسی بهتون دل بسته و با این کارها جوابشو میدید نباید هم دیگه عشق واقعی وجود داشته باشه ویا کسی دیگه عشق باور کنه
Iran, Islamic Republic of
02:22 - 1397/02/20
بابا چجوری بهتون بفهمونم عشق وجود نداره الکی دنبالش نگردیدددددددد
پاسخ ها
باران
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۴
به نظر من عشق همش دروغ وبس
Iran, Islamic Republic of
00:10 - 1397/02/22
بنظر من عشق واقعی ینی اونی ک تو حسرت گرفتن دستاش میسوزی همونیکه بهش نمیرسی..اگ به عشقت برسی ازش زده میشی پس نمیشه اسمشو عشق گذاشت..ولی اگ نرسی تااخر عمرت عاشقش میمونی..(دلداری)
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۸
اره تقریبا...این عشقی که گفتین عشق اساطیریه...در اصل به نظر من عشقی وجود نداره...هوس با عشق هیچ فرقی نمیکند...من حتی عشق مادر به فرزند رو هم قبول ندارم...البته اگه شما هم جای من بودید حرفمو میفهمیدین....خودتونو با کلمه عشق بازنده نکنید...عشق فقط تنهایی...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۵
ممد راس میگه
Iran, Islamic Republic of
13:51 - 1397/03/04
من الان۵ماهه یکی رو دوست دارم ولی مطمئن نیستم که عاشقش هستم یا نه ولی می دونم که هرثانیه خودش و اسمش داره روی مخم رژه میره
پاسخ ها
سارا
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
منم
Iran, Islamic Republic of
04:48 - 1397/03/08
سلام عاشق نشدم ونمی خوام بشم گور پدر عشق
Iran, Islamic Republic of
13:12 - 1397/03/14
عشق واقعی فقط به خداست.
Iran, Islamic Republic of
15:53 - 1397/03/15
من 5ساله یه عشق واقعی نصیبم شده.حاضرم دنیامو بدم ولی یه لحظه بدون عشقم نباشم چون ازوقتی اومده تو زندگیم معنی واقعی خوشبختی رو درک کردم. امیدوارم ازین عشقا نصیب همتون بشه.
پاسخ ها
یه پسر عاشق
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
خدا نصیب ما هم بکنه
Iran, Islamic Republic of
04:44 - 1397/03/19
من واقعا دوسش دارم ولی اون سنش یکم بالاست و از من دوری میکنه همش
ترکم کرده که به آیندم لطمه نخوره
چون نگران آیندمه....اما دو دلِ
وقتی عید نوروز بعد از چــند وقت پیام داد انگار دنیارو بهم دادن ولی بعدش دوباره ترکم کرد
شمارمو بلاک کرد که بهش پیامم ندم
ولی تلگرامشو گذاشته رو حالت روح و پیامامو میخونه....
فکر میکنه متوجه نمیشم
منم خودمو زدم به اون راه و هر روز باهاش دردو دل میکنم چون باور نکردم ک از پیشم رفته
من دیگه نمیتونم کسی رو تو زندگیم قبول کنم سختمه....
البته اون بخاطر شغلش که یکسره ماموریته ازدواج نکرده
فکر میکرد اگه من باهاش ازدواج کنم خسته میشمو میرم...
ولی اینطور نیست
Austria
10:12 - 1397/03/19
من ۲سال پای کسی نشستم که حالا فهمیدم ارزششو نداشت اینقد دوسش داشتم، هیچ کس جز اون برام مهم نبود ولی اون به همه چی پشت پا زد و رفت. کاش یه ذره معرفت داشت کاش با من این کارو نمی کرد، ای خدا کمکم کن بتونم فراموشش کنم خدایا من همه چی رو به خودت واگذار کردم خودت جوابشو بده
Iran, Islamic Republic of
15:08 - 1397/03/27
من یکیو دوست دارم اما دایی منومجبور کردن بایکی دیگه ازدواج کنه که دوسش نداره دایم اون زنی یودوست داره که من دخترشو دوست دارم تروخداکمکم کنیداینجوری هیچ وقت نمیتونم ببینمش تروخداکمکم کنیدحتی نمیتونم فراموشش کنم.
United Arab Emirates
13:20 - 1397/04/05
سلام به نظر من عشق واقعی وجود داره اول در نگاه خدا به بنده دوم نگاه مادر عزیز سوم عشقی که بعد از ازدواج به وجود بیاد عشق وجود داره فقط باید کمی درست و منطقی باشیم و زود تصمیم نگیریم
Iran, Islamic Republic of
13:48 - 1397/04/05
تمام نشانه های عشق واقعی رو نسبت به مردی که سال هاست تو زندگیم حضور داره دارم امیدوارم یه روز بدبینی و عقایدش رو بخاطرم دور بریزه و باورم کنه
Iran, Islamic Republic of
09:41 - 1397/04/06
منم عاشق یکیم که عاشقم نیس اون الان سربازیه داشتم روزا رو میشمردم تا برگرده ولی فهمیدم خیانت کرده میخوام وقتی برگشت دیگه نرم سمتش هرچند بنظرم دیگه حتی خودشم سمتم نمیاد اون منو واسه سرگرمی میخواست نامرد 3 سال با احساسم بازی کرد، آروین خیلی دوست دارم ایشالا یروز این نظرو بخونی و ایشالا بدون من خوشبخت شی عشقم ولی خیلی بد کردی بهم خیلی
Iran, Islamic Republic of
17:44 - 1397/04/15
من خیلی دل سنگم و خیلی شکاکم تا حالا هر کسی با هر شیوه ای خواسته محبتش را به من ثابت کند قبول نکردم .
به تازگی یک نفربا اذیتها و نقشه های بسیاری عشق را به من آموخت .
Germany
18:19 - 1397/04/15
جوابای درستودادم.ولی سوالایه جورین جوابایی که ازشخصیت خوب ماسرچشمه می گیره اینجوری به نظرادم میان که تحلیلشون برعکسه.
United Arab Emirates
19:31 - 1397/04/18
سلام من هجده سالمه تا حالا فقط عاشق دختر خالم شدم اونم از من بیشتر منو دوست داشت اون اول به من درخواست ازدواج و دوستت دارم داد من هم بعدش درخواست دادم خلاصه با هم بودیم تا سه سال بعد یکی از همسایه هاشون خانوادگی برای شب نشینی به خونشون رفتن و پسر اونا و دختر خالم باهم گفتن من هم فهمیدم و الان دختر خالم منو دوست نداره حدود یک ساله هر چه بهش میگم بیایم خواستگاری میگه نه کار درستیه با پسره دعوا کنم نظرتون رو خواهشا زود تر بگید؟
پاسخ ها
یاسین
Netherlands
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
تا سه سال خب چکار میکردین؟ میرفتی خواستگاریش که اینجوری نشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
براش سرگرمی بودی عزیز
Iran, Islamic Republic of
15:35 - 1397/04/21
سلام من ١٣ سالمه و يك ساله فاميلمون رو دوست دارم حتى بدجورى عاشقشم و سه سال ازم بزرگتره و اگه بگم تو كل پسراى دور و برم يك نفر هست كه هيچ حسى بهم نداره اونه نميدونم چى ميشه اما واقعا عاشقشم ناجور چى كار كنم من اصلا مى بين مش قلبم يجرى ميشه بدنم يخ ميكنه عشق من متفاوته اخه سالم دو سه بار ميبينمش لطفا كمكم كنيد
Iran, Islamic Republic of
15:35 - 1397/04/25
من 13 سالمه و هشت ماهه که با یه پسر دوستم از طریق دنیای مجازی و تماس و اس ام اس با هم ارتباط برقرار میکنیم من عاشقش شدم ولی این چند روز وقتی بهش پی ام میدم جواب پی ام هامو نمیده بهش زنگ میزنم ازش میپرسم چرا جوابمو نمیده و میگه حوصله چت کردن ندارم باهام سرده میگه من میخام تلفنی حف بزنیم و جالب اینجاست اون اصلا بهم زنگ نمیزنه من همیشه بهش میزنم که بعضی اوقاتم باهم دعوا میکنیم من از این عشق میترسم میخام فراموشش کنم ولی نمیشه شاید م من راه درستو بلد نیستم لطفا بهم کمک کنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
سیزده سالته و عاشق شدی؟!
عجب دوره زمونه ای شده
تو بزرگ بشی چی میشی
ما تو این سن فکر توپ بازی و ..بودیم
اونوقت الان سیزده ساله با یه پسر هشت ماهه دوستن
نمیدونم بخندم یا گریه کنم
به کجا داریم میریم
Iran, Islamic Republic of
15:26 - 1397/04/31
عاشق وجود داره من از وقتی به دنیا آمدم فقط یبار عاشق شدم اونم عاشق یه بچه شدم آنم توشکمم بود خیلی بهش دل بستم وقتی دکتراگفتن قلب بچت نمیزنه باید سق بشه من از متب دکتر گریه کردم تاخونه تنا کسی بود که دلداریم بده شوهرم بود این بود که توزندگیم عاشق بچه بودم بد از هفت سال الان خدا به من یه بچه داد الان توشکمم هست یازده ماه شه ولی به این دل نبستم می ترسیدم گفتم هرچی خدا میخواد همونه
United States
18:46 - 1397/05/01
تنها کسی رو که در زندگی دوست دارم تنها بودن است.
من فقط خودمو میخام.
Iran, Islamic Republic of
18:17 - 1397/05/03
سلام دوستان به نظر من عشق به فامیل و اشخاص نزدیک زندگیتون فقط یه عادته به بودنشون و نمیشهبه اون عشق گفت . اما اینو به همه دخترا میگم همه پسرا بد نیستند و پسری هم که اخلاقش بیسته و پول دارم هست پسر عالی نیست . هیچ آدمی کامل نیست . پسرای خوبم وجود دارن که دنبال دختر خوب مثل خودشون میگردن .ولی آدم تا یه جایی میتونه تنها باشه و بعدش ..‌‌
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
کسی که همه رو به یه چوب نمیزنه واقع بینه
پسرها همه بد نیستند و دخترها همه خوب نیستند
مطلق نگاه نکنیم
کامنت خوبی بود
Iran, Islamic Republic of
15:00 - 1397/05/05
من سیزده سالمه و میرم کلاس هشتم و پسرخالمو به شدت دوست داشتم حتی جوری که وقتی عکسشو میدیدم قلبم تند تند میزد و عرق میکردم و خیلی احساس دیگه. ولی الان که فهمیدم اونم منو دوست داره و میتونم جورش کنم نمیدونم این علاقه واقعیه یا نه اصن عشقه یا چیزه دیگه ای؟
پسره هم ده سال ازم بزرگتره ولی ازم خواستگاری کرده اما من مطمئنم که خانوادم مخالفن.کمکم کنید که بفهمم عشقه یا نه؟؟؟
پاسخ ها
سحر
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۶
عشق واقعی اینطوری که حنی اگه بدترین اخلاقم داشته باشی اون بخادتت کار هایی که دوست نداره انجام بده اگه باهات موند ترو بخشید بدون عاشقته
Iran, Islamic Republic of
12:15 - 1397/05/08
به نظر شما دختری که بعد از مدتی رابطه عاشقانه یک رابطه جدید پسر رو با زن دیگه ای دید البته در حد پیام، و با وجود اینکه پسر هنوز میگه من فقط عاشق توام و اون موضوع یک اشتباه بچگانه بوده و برای سنجش عشق و... و دختر ترکش کنه آیا میشه به دختر گفت عاشق بوده. آخه فکر میکنم با وجود اشتبه معشوق هم باید عشق رو ادامه داد
پاسخ ها
erfan
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۳
یه معشوق هیچ موقع از این اشتبهات نمیکنه
Iran, Islamic Republic of
02:59 - 1397/05/16
دلم براش تنگ شده الان سربازه
عاشقشم
بعد دوسال از هم جدا شدیم ولی الان سه ساله هنوز بهت فک میکنم گریه میکنم
خیلی بده عشقت پسرعمت باشه و همیشه ببینیش نمیتونم نگاهش نکنم ولی اون خیلی بی معرفته میگفت عاشقتم عشق اول و اخرم هیچ وقت تنهات نمیزارم
نمیدونم دوست داشتنش دروغ بود یا ته؟
الان که سربازه بازم بهم زنگ میزنه ولی نمیخوامش دیگه حاضرم سختی نبودنشو تحمل کنم ولی دیگه خودم بازیچش نکنم
میدونم تا اخر عمر فراموشش نمیکنم عشق اول و اخرمه عشق وجود داره مثله آتیشه بعضیا باهاش گرم میشن بعضیا میسوزن
برای همتون عشق دو طرفه ارزو میکنم
برای توم عشقم
مرداد 97
Iran, Islamic Republic of
02:59 - 1397/05/16
دلم براش تنگ شده الان سربازه
عاشقشم
بعد دوسال از هم جدا شدیم ولی الان سه ساله هنوز بهت فک میکنم گریه میکنم
خیلی بده عشقت پسرعمت باشه و همیشه ببینیش نمیتونم نگاهش نکنم ولی اون خیلی بی معرفته میگفت عاشقتم عشق اول و اخرم هیچ وقت تنهات نمیزارم
نمیدونم دوست داشتنش دروغ بود یا ته؟
الان که سربازه بازم بهم زنگ میزنه ولی نمیخوامش دیگه حاضرم سختی نبودنشو تحمل کنم ولی دیگه خودم بازیچش نکنم
میدونم تا اخر عمر فراموشش نمیکنم عشق اول و اخرمه عشق وجود داره مثله آتیشه بعضیا باهاش گرم میشن بعضیا میسوزن
برای همتون عشق دو طرفه ارزو میکنم
برای توم عشقم
مرداد 97
Iran, Islamic Republic of
11:42 - 1397/05/16
من سه ساله یه نفرو دوس دارم کلا یه روزم با هم دوستی کردیم ولی من همیشه می‌بینمش اخلاقش با من بد بود همش گیر میداد پی ام میداد ولی زنگ نمیزد من خیلی دوسش دارم الان بعد از سه سال دیروز بازم دیدمش دارم میمیرم
Iran, Islamic Republic of
18:28 - 1397/05/16
هه مگه عشق وجود داره جک میگینا
Iran, Islamic Republic of
15:03 - 1397/05/23
به نظر من عشق وجود نداره ۰
پاسخ ها
یه عاشق
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۵
سلام دوست عزیز
به نظر من هر انسانی خودش برای خودش عشق به وجود میاره پس سعی کن به وجودش بیاری چون هر کس عاشق نباشه یه چیزی کم داره
Iran, Islamic Republic of
18:30 - 1397/05/25
سلام در جواب تمام کسانی که میگن عشق وجود نداره چرا وجود داره و خیلی هم حس قشنگیه البته اگه دو طرفه باشه
اما من تصمیم دارم تمام عشقم را برای کسی بگذارم که اسمش در شناسنامه ام باشد
پاسخ ها
متین
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
ههه دخترا همشون دنبال پولن براشون عشق معنی نداره
Iran, Islamic Republic of
23:20 - 1397/05/25
بخدا عشق وجود داره خدا در وجود همه گذاشته فقط کافیه از راه درست عاشق بشی منظورم اینه که بگی خیلی خشکله اندامه قشنگی داره از خانواده پولداری هست یا باباش پست مقام داره کسی که از این راه عاشق بشه عشقش دوامی نداره وقتی عاشق میشی باید بخاطر خودش باشه باید بگی دوستش دارم چون ارزش دوست داشتن داره
پاسخ ها
سلین
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۸
چه آدم خوش خیالی هستی
همین شما چند وقت بعد این آدمو ول میکنی میری
همین شما مطمئن باش مدام تحقیرش میکنی
بیچاره اونی که شما عاشقشی
وحید
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
معلوم نیست چند بار خودش گرفتار اون جور عشقا شده هههه ه تجربش گوش کنید فقط مراقب باش به قول سلین تحقیرش نکنی ولش نکنی هههه چون بازم گرفتار اون جور عشقت تو زندگیت میشی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۶
بیش از حد آرمانی فکر میکنی و حرف میزنی
بیشتر حرفات خنده داره یا اصلا تجربه نداشتی یا بیش از حد داشتی دنیای ما دنیای این حرفای قشنگ نیست
Iran, Islamic Republic of
16:05 - 1397/05/30
عشق وجود داره اما برای کسانی که طرز فکر داشته باشن
Iran, Islamic Republic of
16:07 - 1397/06/09
قشنگ ترین چیز تو دنیا عشقه
من‌اگه عشقم هر بدی بهم‌ کنه باز از ته دلم عاشقشم
Iran, Islamic Republic of
13:18 - 1397/06/19
بابا شما که عشقی ندارین این حرفا واسه اونایی که عاشقن ..... والا به درر من که خیلی خورد حسم پایدار تر شد
Iran, Islamic Republic of
23:32 - 1397/06/20
تهمت بزرگی به نوجوون ها زدین ... عشق؟؟؟!!! بدبختیه بابا .. ازدواج لیلی و مجنون عاشق از بعد عقد کتک و فحش بوده!!!
Iran, Islamic Republic of
13:46 - 1397/06/23
جالب بود وقتی میخوندم متوجه میشدم که همسره سابقمو هنوزم دوست دارم ولی اون چی طرف مقابلمونو از کجا بدونیم دوست داره یا نه منکه یه بارم نشد تو ۱۵ سال زندگیمونو ببینم یه حرکتی کرده باشه که من و شیفته خودش کنه بازم ایول به خودم که بازم دوسش دارم ولی یکطرفه فایده ای نداره منم دندون لقمو کشیدم
Iran, Islamic Republic of
17:20 - 1397/06/24
سلام. بدی حتی عشق دو طرفه که به ازدواج هم اگه ختم شه این هستش که، توقع میاره، همیشه متوقعی ک اون گرمی و شیدایی قبل از وصل وجود داشته باشه و این شکاف بین ایده آل و واقعیت خبلی می تونه عمیق باشه.
الوصال مدفن عشق
Iran, Islamic Republic of
12:10 - 1397/07/05
بنظر من عشق واقعی وجودنداره خودتونو درگیر نکنید چون پسرا هروز عاشق یک نفرمیشن وعشق فقط توقصه هاست ساده نباشید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
دقیقاااا
متین
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
این دخترا ن که هرروز عاشق یه نفر میشن پول موقعیت امکانات
حسین
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۸ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۱
یه مرد هیچوقت به زنش خیانت نمیکنه
Iran, Islamic Republic of
23:05 - 1397/07/09
عاشق دختر خالم شدم اونم دوسم داشت ولی بقول خودش مثل پسر خاله دوسم داشت بخاطرش سرباز فراری شدم شدم وهزار اتفاق نشد که بشه بهم برسیم یعنی بازیم داد.چند بار خاستگاریش رفتم هی دو دل بود اخرش اب پاکی ریخت دستم ازدواج کرد منم افسرده وروانی.همش فکر قبلم چرا نفهمیید و نادیده گرفت زندگیمو
Iran, Islamic Republic of
21:16 - 1397/07/16
من چند سالی هست که دختری رو میخوام ....باهاش چت میکردم ...تازه بعد این همه مدت گفت که از سر دلسوزی جواب منو میداد و کس دیگه ای رو میخواد............با خودم فکر کردم کلی فکر مزخرف به سرم زد...اخر سر دلم راضی شد به خوشحالیش.....قسم خوردم تا وقتی بتونم پشتش باشم هر کار بتونم براش بکنم...حتی در حالی که میدونم هیچوقت منو نمیخواد..........با کلی التماس راضی شد تو کاراش کمکش کنم ....حاضرم از جونم بدم ولی اون ناراحت نباشه....................حالا شما هر اسمی روش میزارید مشکلی نیس ....ولی لطفا توهین به اون نکنید ........مشکل منم
پاسخ ها
یاسین
Netherlands
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۸
نه دیگه مصطفی جان! سعی کن ازش فاصله بگیری دیگه ... واسه خودت تو مخی درست نکن بیشتر از این ... چون هم خدای نکرده ممکنه به خودت آسیب وارد کنی هم خدای نکرده خدای نکرده خیانتی چیزی پیش بیاد
France
08:47 - 1397/08/09
سلام من یه دختر ۱۶ساله ام و الان بایه پسر۱۶ساله رابطه دارم اون ادعا میکنه ک خیلی دوستم داره
Iran, Islamic Republic of
13:04 - 1397/08/10
سلام من یه پسری رو شش ساله که دوستش دارم الان یه چهار سالی که رفته خارج ومن بیشتر از هرروز دلتنگشم نمیدونم چیکار کنم اونم تا الان نمیدونه که دوسش دارمو هیچ ارتباطی تا الان باهاش نداشتم قبلا خانوادش منو برای اون می‌خواستند ولی الان که اون رفته نمیدونم به غیر از اونم نمیتونم با کس دیگه ای ازدواج کنم چون دوسش دارم تو رو خدا بگید چیکار کنم
پاسخ ها
عاشق تنها
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۰
لطفاً من رو هم راهنمایی کنید
Iran, Islamic Republic of
19:57 - 1397/08/23
من ۱۴سالمه یکیو دوست دارم اونم دوسم داره اما میترسم ترکم کنه
پاسخ ها
حمید
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۳
به نظر من دو دستی بچسب بهش در نره جدی.میگم
Iran, Islamic Republic of
00:17 - 1397/09/12
سلام،،
منم اعتمادم به عشق از دست دادم
Iran, Islamic Republic of
09:45 - 1397/09/24
منم تمام این نشانه هارو تجربه کردم عاشق شدم سر یه بحث کوچیک با عشقم قهر کردم واز رو لج با اون با یکی دیگه دوست شدم عشق الانم خیلی از عشق سابقم بهتره ولی من هنوز عشق سابقمو میخوام
Iran, Islamic Republic of
15:47 - 1397/09/27
عشق عشق اصلا بدون عشق نمیشه نفس کشید عشقه که به ادم انگیزه میده نمیدونم وصال چیه ولی عشق واقعی همیشه بی وصل ممکنه وشیرین وباحسرت واندوه همراه است
United Arab Emirates
09:01 - 1397/09/28
عشق حس بی نظیریه
سالهاست دارم ازش لذت میبرم،حس فوق العاده ای هستن که عاشق باشی و بدونی که عشقتم جز تو کسیو نمیبینه
با وجود اینکه هیچکس کامل نیست تو رو تمام و کمال بیاد
Iran, Islamic Republic of
21:36 - 1397/09/30
عشق اصلنم وجود نداره دلتونو خوش نکنید
همه دنبال ازدواج منطقی چیزی که براشون سود داشته باشه احساس چیه
پاسخ ها
متین
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
موافقم عشق بالاخره یروز سرد میشه
Iran, Islamic Republic of
01:07 - 1397/10/02
یه سری با تجربه و سینه سوخته اینجان که این اطلاعات رو در خور نمیدونن ...
دخترا پسرا رو بد میدونن پسرا هم دخترا رو ...
یه عده هم توی حسرت ازدواج و طعم خوش لحظه ها با بوی پوشک بچن ...
یه عده هم مثل من با کتاب و درس رل زدن ....
هیچ وقت جامعه اینو نمیفهمه که جای اینکه دختر پسرا حراما به هم حلال باشن یه شرایطی جور کنه که اینا بتونن با هم ازدواج کنن ..
حالا ازوداج کجا بوددددد !!!
یه عده با ازدواج با کم تر از شوهر میلیونر راضی نمیشن ... به کمتر از ایفون ایکس راضی نمیشن ...
حالا که وضع اینه ....
بسوزید و بسوزید و بسوزید
که در پیزی دندان به لب بدوزید
پاسخ ها
متین
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
برای اینکه پسرا از دخترا ضربه خوردن دخترا از پسرا
Iran, Islamic Republic of
11:44 - 1397/10/04
من ازدواج کردم اما عاشق پسر خاله شوهرم هستم اونم خیلی منو میخاد واقن هم عاشقمه.اما الان دوروزه اصلن بهم زنگ نزده و من هر چی زنگ میزتم جواب نمیده چون ب مادرم گفتم عشقم حالا اون واسع همون بهم جواب نمیده چیکار کنم
Iran, Islamic Republic of
11:44 - 1397/10/04
من ازدواج کردم اما عاشق پسر خاله شوهرم هستم اونم خیلی منو میخاد واقن هم عاشقمه.اما الان دوروزه اصلن بهم زنگ نزده و من هر چی زنگ میزتم جواب نمیده چون ب مادرم گفتم عشقم حالا اون واسع همون بهم جواب نمیده چیکار کنم
پاسخ ها
میم
United States
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
خیانت کار خجالت نمی کشی؟ به جای اینکه بری از مشاور کمک بگیری به مامانتم این رسوایی رو جار زدی؟
Iran, Islamic Republic of
09:19 - 1397/10/25
ههه عشق فراموش میشه؟؟، اونم عشق اول عمرا!!!!!!
من خودم عاشق شدم عاشق کسی که چهار سال ازم کوچکتر بود اتفاقا فامیلم هستیم ولی خانواده قبول نکردند ب ازدواج ختم شهه اون ازدواج کرد بعدش من الانم دوتابچه داره ولی میبینمش یاد گذشته میفتم ولی هردو از همسرامون راضی هستیم و نمیخاییم خوشبختی الانمونو با عشقی نافرجام عوض کنیم همین ک میبینم سالمه راضیم
Iran, Islamic Republic of
16:19 - 1397/10/28
عشق فقط همش حرف الکی است
عشق یعنی چرت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۸
همینو بگو دغدغه ای دارنا
Iran, Islamic Republic of
20:11 - 1397/10/28
سلام، من و اقاییم همو خیلی زیاد دوست داریم... عشق واقعا وجود داره فقط کافیه باهم صادق باشید ... احترام به هم بذارید... اقاییه من خیلی مهربونه ... دعاکنید همیشه سلامت باشه
United States
11:22 - 1397/10/29
واقعا که خر هستید من فکر میکردم دارید به پسرا میگید ولی شما منظورتان دخترا بود اخه ادم عاقل پسرا این کارا را نمیکنند باید به اونا بگین ما دخترا وقتی کسی رو دوست داریم از جونمونم میگذریم اما پسرا هرگز این طور نیستن و نخواهند هم بود پسرا فقط هوس دارن عشق هرگز ندارن
United States
11:22 - 1397/10/29
واقعا که خر هستید من فکر میکردم دارید به پسرا میگید ولی شما منظورتان دخترا بود اخه ادم عاقل پسرا این کارا را نمیکنند باید به اونا بگین ما دخترا وقتی کسی رو دوست داریم از جونمونم میگذریم اما پسرا هرگز این طور نیستن و نخواهند هم بود پسرا فقط هوس دارن عشق هرگز ندارن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۴
اشتباه میکنید
Iran, Islamic Republic of
01:05 - 1397/11/13
سلام من و عشقمم یک سالع و چندماهه همو میخایم خانوادش بارها و بارهااومدن جلو ولی بابای من راضی نمیشه چون فقط ی ازدواج ناموفق در دوران عقد داشته! همو خیلی دوستداریم واقعا عاشق همیم بدون هم نمیتونیم وای دست روزگار داره ازهم دورمون میکنع اون داره میره منطقه و من میمونم شهر خودمون
اگه خانوادم راضی بودن منم میرفتم باهاش ولی اونت راضی نیستن
۲۰ روز دیگه ازم دور میشه و من فقط باید با دوریش بسازیم
برام دعا کنید بهم برسیم
بابام از خر شیطون بیاد پایین
Iran, Islamic Republic of
20:14 - 1397/11/13
وقتی یدختر بهت میگه مثل داداشم دوست دارم یعنی واقعا دوست داره یا سرکاری منم مثل خواهرم دوستش دارم برای ازدواج نمیگم؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
15:10 - 1397/11/15
عشق وجود داره به شرطی که دوطرف صادق باشن
بخشش داشته باشن و....
United Arab Emirates
18:05 - 1397/11/25
یکی بگه. فرق عشق با عشق پوچ وبا هوس چیه ما چه وقت بفهمییم که واقعا عاشقیم
پاسخ ها
محمدرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
وقتی که عشق پاکت تورو به خدا نزدیکتر کنه بادیدن و سالها ندیدنش زندگی کنی باتلخی وشیرینی هاش .انگیزه ای که شاید پوچ باشه اما تورو با گوهر پاک خویشتن آشنا میکنه.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۸
این که کاملا مشخصه باتوجه به میزان ماندگاری اون حس یا اینکه بخاطر چی عاشقش شدی... اگه دلیل پیدا کردی یعنی عشق نیست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
سلام، ببخشید، میتونی بقیه نظرات رو هم بخونی
کاوه
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۵
میشه منم یسوال ازتون بپرسم؟ اگه ینفر خودش بهتون بگه حسی نداره که هیچ به شدت ازتون نفرت داره بعدم بخاطر تحقیرتون کنه و لهتون کنه چیکار میکنین؟ البته من همه حرفامو همونجوری که خودش میدونه بهش گفتم امیدوارم بفهمه، حرفامو بخونه .... چرا بعدش میاد دوباره تحقیرتون کنه
عذابتون بده؟دوباره پیداش میشه دروغ میگه و دوباره میخواد همون رفتارا و تحقیرا رو باهاتون کنه؟ مگه چه گناهی کردم؟ همه اون گریه هام بس نبود دوباره شروع شد؟ منم آدمم یه اشتباهی یه زمانی کردم مگه چقدر آدم تقاص پس میده؟ چقدر
خردمیشه؟ من غلط کردم که یه علاقه ای یه زمانی ایجاد شد و تمام نشد مگه دست خودم بوده که آزارم میده و تحقیرم میکنه؟
فقط میخوام بهش بگم جون هرکس دوستش داری بس کن نابودم کردی دیوونم کردی دیگه نمیدونم چی درسته چی غلطه به همه چی شک دارم
ببین به چه روزی انداختی منو،غلططط کردم حتی دلتم دیگه نسوزه، تازه داشتم فراموش میکردم
Iran, Islamic Republic of
18:13 - 1397/11/26
سلام و درود بچه ها یاد سکانس فیلم آشوب آقای کوروساوا می افتم اونجا که سرباز شاهزاده به پادشاه میگه میتوان جملات عاشقانه گفت بی آنکه به عشق فکر کرد و می توان به دروغ دوست داشت. اما نمی توان به دروغ اشک ریخت بی آنکه بند بند وجودت گریان(عاشق) نباشد(آقای شکسپیر).نرگس در این پنج سال به یادت هستم یکسال است که تورا ندیدم.تنها چیزی که برایم مانده عشق خدایی است که با یاد تو پاکم میکند.برای معنای جوانمردی پایت هستم.
پاسخ ها
محمدرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
تا وقتی که فرهنگ ایران درحال نابودئ است و کودکان به جای آموزش به زبان مادری فرهنگ جهانی شدن را یاد میگیرند.خانواده ها دچار فروپاشی فرهنگی رفتاری و فرزندان بی هویت می شوند . عشق خدایی برای یه عده کم که اونها هم با جوانمردی باآدمهای بی فرهنگ مدرن مبارزه میکنند هست.جامعه دچار سقوط رفتاری وپاکی شده و آدمهای پاک دارند به تنهایی با آن مبارزه میکنند.
Iran, Islamic Republic of
00:21 - 1397/11/27
سلام .من ی پسرو دوس دارم اونم خیلی منو دوس داشت اولا ولی الان س ساله از هم جدا شدیم من همچنان دوسش دارم ی ماهه پیش برگشت و گف ک بیا دوباره باهم باشیم و من قبول نکردم ترسیدم باز تنهام بزاره ..توروخدا کمکم کنید چیکار کنم بیاد سمتم؟؟
پاسخ ها
محمدرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
ترس از نا آشنایی انسان به هرچیزی شروع میشه شاید گرفتاری و سختی زندگی باعث شد همو نبینین اما عشق یعنی به یاد داشتن.اگه آزمودیدش اگه خدایی هستین بریدسمتهم.
Iran, Islamic Republic of
10:27 - 1397/12/08
سلام مردی رو خیلی دوست داشتم برای زندگی.از لحاظ افکار وعقیده بسیار نزدیک وشاید مثل هم بودیم.به من خیلی احترام میذاشت.منم همینطور برای سالها .هر دو مذهبیم.منو خیلی قبول داره.اما هیچ صحبتی از ازدواج با من نکرده ونیت ازدواج نداره .فکر کنم به خاطر اینکه من زیبا نیستم.از خدا خاستم اونو از ذهنم بیرون کند
پاسخ ها
محمدرضا
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۹
زیبایی چهره گذراست.بستگی به این داره که هرکسی زیبایی رو چی ببینه. فردی در دیدگاه من زیبا اما در دیدگاه شما زشت است.هر وقت انسان تونست چهره ی نازیبا رو زیبا ببینه یعنی عشق صوفیانه یعنی دگر زشتی نمیبینه.
Iran, Islamic Republic of
15:12 - 1397/12/15
سلاممن عاشق یه پسرم دیوونه وار دوستش دارم اونم دوسم نداره دو ساله که باهمیم ولی بعضی رفتارای من اذیتش میکنه و هر دوتامونم ناراحت میشیم
من ۱۸ سالمه اونم ۲۲ سالشه بهم گفته تعطیلات تابستون میام خواستگاریت منم میترسم خدایی نکرده خونوام مخالفت کنن
هم کار میکنه سیگار و قلیونم نمیکشه و به ناموس کسی نگاه نمیکنه
میشه راهنماییم کنین
Iran, Islamic Republic of
02:44 - 1397/12/16
سلام ب همه دوستان من عشق زندگیم مامانمه ک دیوونه وار عاشقشم ، 20 سالمه تقریبا 6ساله ک منو ی پسره همو دوس داریم قبل این ک باهاش اشنا بشم خیلی سخت گیر بودم و فکر نمیکردم ی روز ی پسرو دوس داشته باشم تقریبا 5سال گذشت تا فهمیدم واقعا دوسش دارم اونم عاشمه اگ خدا بخواد تا عید عقد میکنیم بخاطر من همه کار کرده واقعا خوشحالم ک منم مزه عشقو چشیدم اونم با ی نفر تو کل زندگیم
Iran, Islamic Republic of
22:42 - 1397/12/19
هیچ وقت وارد یه رابطه اشتباهی نشید که بعدش ضربه بخورید این اسمش عشق نیست وابستگی هست فقط...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۱
یعنی چی ؟رابطه اشتباهی چجوریه؟
Iran, Islamic Republic of
00:44 - 1398/01/16
هیچ وقت وارد عشق یک طرفه نشید هر وقت حس کردید طرفی که عاشقشید عاشقتون نیست ولش کنید میدونم خیلی سخته ولی باور کنید اگه یکم بزرگتر بشید و دو سه سال بد کامل یادتون میره و میتونید عاشق یکی دیگه بشید و ای کاش اون موقع باز هم جوون باشید ولی اگه به عشق یک طرفه ادامه بدید میتونه کل زندگیتونو نابود کنه حتی اگه به طرف اصلا نرسید هم. اگه هم بهش برسید احتمالا به طلاق منجر میشه.
Iran, Islamic Republic of
22:02 - 1398/01/17
سلام من ۱۸ سالمه و عاشق یه پسر ۲۵ ساله شدم باهاش حرف زدمو گفتم ک دوسش دارم امااون اصلا باور نمیکنه و اعتقاد داره که عشق وجود نداره اون یه غریبس الانم باهم چت میکنیم ولی آخر هرحرفش بهم میگه آبجی هیچ چشمداشتی هم بهم نداره میگه چون مثله خواهرم برام عزیزی جوابتو میدن اصلا خواهر ندارا و منو به جای آبجیش میبینه من حاضرم براش جون بدم شبا خوابه عروسیشو میبینم بلند میشم اصابم میریزه بهم ولی اون اصلا اجازه نمیده باهاش خیلی صمیمی باشم میگه حدتو بدون
پاسخ ها
محمدرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۸
ببین خواهر من راه آشنایی تون باید رودررو و راست باشه .گمون نکنم از راه رایانه آدم بتونه یار زندگی اش رو پیدا کنه. اگه پیش از چت دیدیش این یه داستان دیگه است .به دیدمن خودتو سنگین بگیر از دور باهاش باش اما نزدیکش نرو .یکم باخودت مهربون باش سپس با اون پسر. اون خودش میاد سمت تو . بگذار اوهم عشق رو تجربه کنه. اگه عشقش باشی برات می جنگه.
Bulgaria
23:06 - 1398/02/11
عاشقی بلد بودن میخواد جرئت ادب احترام محبت فروتنی بخشش اینو یادتون باشه چوب خدا صدا نداره فکر نکنیم اگه کسی دوستمون داره ماها خیلی لیاقت داریم و با ارزشیم
اینطور نیست اون بیشتر از لیاقتمون برامون ارزش قائله پس این حقو به خودمون ندیم که هربلایی سرش بیاریم بگیم مهم نیست میخواست دوستم نداشته باشه یا اینکه
اصلا اون کی هست که بخواد منو دوست داشته باشه یا من ازش بهترم چرا دوسش داشته باشم
چوب خدا یروزی ینفر و میزاره سر راهمون بلایی بدتر سرمون میاره
پاسخ ها
محمدرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۲
ممنون خدا از دهنت بشنوه.به امید روزی که مهربانی رو سر مشق زندگیمون کنیم.خدایی دو روز دنیا ارزش نداره دل هم رو بشکونیم.هرجا هستی خدا پشت و پناهت..دمت گرم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۲
چوب خدا؟ زندگی هرکی هرکی تر از این حرفاست عشق فقط یه سلاحه که باهاش سمت خودت نشونه میگیرن اگه باشه، ما گذشتیم و گذشت آنچه تو با ما کردی تو بمان و دگران
Bulgaria
12:50 - 1398/02/14
ببینید تو هر اتفاقی حکمتیه
خدا صلاح مارو میخواد
وقتی نشد یعنی نشد تمام
کسی که رفته ، رفته
کسی که آسیب بهتون زده همون بهتر که رفته
وگرنه خدا نمی تونست سنگ سر راهش بندازه که نره؟
هیچ وقت به حرف دلتون نکنین ببینید منطق، عقل چی میگه
Ireland
01:36 - 1398/02/18
نمی دونم اینجا میای یانه میفهمی منم یانه
اما باور کن من حالتو نمی دونستم شرمنده ام واقعا ببخشید من همون چیزارو باور کردم بخاطر رفتارات تقصیر خودتم بود
از وقتی ام حالتو فهمیدم حالم داغونه اصلا باورم نمیشد هنوزم نشده ... میدونم ازم متنفری ولی ببخشید
گفتم شاید اگه ازم متنفر بمونی و بیشتر شه نفرتت برات راحت ترباشه
اما داری عذاب میکشی
دلم نمیاد اذیت شدن کسیو ببینم الانم اشکم دراومده
لطفا مراقب خودت باش منو فراموش کن میدونم آنقدر برات مهم نیستم
پاسخ ها
محمدرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
.کاش اول نام و نام خانوادگی ات رو می گفتی به هر حال اگه نمیخوای اذیت شدنش رو ببینی یه بار بشینین باهم درددل کنین.حالتون خوب میشه تازه نمیشه فراموش کرد.
بدون نام
Ireland
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
ولی خوشم میاد عضو پایه و همیشگی این صفحه شدیا
بدون نام
Ireland
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
اتفاقا اون راحت میتونه فراموش کنه
بدون نام
Ireland
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
حیف که دوستش دارم و بخشیدمش وگرنه هیچکس نمیومد بهت بگه نمی خوام اذیت شی
هرچند آنقدر مغروری که...
محمدرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
من که شبها همون ساعت 20 چون غروبها دلم تنگ میشه ازکوچه تون میگذرم خون دل خوردم این 6سال غیر از چندبار گذری دیدمت که نمیشدبیام جلو چون شلوغ بود به هر حال من تلگرام و اینستاگرام ندارم کاش اول نامت رو میگفتی.
بدون نام
Ireland
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۱
پس بذارین اذیتتون نکنم و بگم اسمم اون اسمی که توی کامنتتون گفته بودین نیست
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
دوست عزیز حتما دلیل و حکمتی داشته که از حال هم بی خبر بودین
با این کارها خودتونو آزار ندین از جنگ با خودتون دست بردارید با گریه و عصبانیت یا اذیت کردن هم اونم به این شکل مشکلی حل نمیشه
هر اتفاقی افتاده به خدا ایمان داشته باشین، دعا میکنم حال جفتتون خوب بشه و خوشبختی توی زندگیتون موج بزنه
Iran, Islamic Republic of
17:06 - 1398/02/27
من ک ميگم عشق وجود داره چون پیداش نکردین و حسش نکردين ميگين نيس ی نفر تو بدترین شرایط روحی اومد تو زندگیم همه کاری بخاطرم کرد حتی بهش دروغ گفتم ولی هیچوقت از علاقش کم نشد الانم داریم ازدواج میکنیم همیشه تو اوج ناامیدی ی اتفاقاي خوبی واستون ميفته ک انتظارش و ندارین
Iran, Islamic Republic of
04:16 - 1398/02/31
سلام من عاشق یه دختری شدم تو دانشگاه شش ماه با هم رابطه عاشقانه داشتیم ولی اون برگشت به عشق سابقش ولی هنوز میدونم دوستم داره نمیتونم فراموشش کنم
Iran, Islamic Republic of
01:39 - 1398/03/29
خداروشکر میکنم و همیشه سجده شکر به جا میارم که یک عشق پاک رو روزی کرده بهم .
قبلا خیلی جهالت کردم حالا که فکر میکنم میبینم هیچی مثل یک عشق حلال موندگار نیست و خوشایند نیست . لذتی و آرامشی که تو عشق پاک هست رو هیچیییییییی نمیتونه به آدم تزریق کنه . خدایا خیلی به گردنم حق داری نوکرتم که عشقمو بهم هدیه دادی تا از جهالت و نادانی نجاتم بدی.

الهی همه کسایی که واقعا واقعا احساسشون پاکه به عشقشون برسن...
Iran, Islamic Republic of
21:01 - 1398/05/08
عشق خیلی گیج کنندس ۱۶سالگی عاشق شدم بعد فهمیدم ک ازدواج کرده البته بیشتر از جانب من بود بعد یکی دیگه اوند تو زندگیم خیلی وابسش بودم اگ میگفت جدا شیم می مردم بعد ازدواج بعد خیانت دیدم ازش با عشق اولش خیلی سخته بفهمی کل راهو یک نفره رفتی شاید ب زور خسته شدم
Iran, Islamic Republic of
14:30 - 1398/05/11
از عشق بدم میاد خخخخخخ H S
United Arab Emirates
11:09 - 1398/05/12
یه بارعاشق یه نفر شدم بعد فهمیدم دوس دختر داره فراموشش کردم ولی ناراحتم شدم خیلی زیاد از اون وقت عاشق کسی نشودم ولی الان دو سال یه نفر ابراز علاقه میکنه طوری که دیونم کرده گفته که دوسمم داره نمی تونم باورش کنم خیلی سخته بعضی وقتا حس میکنم دارم در حقش بدی میکنم که نادیدش میگیرم بهش هیچ جوابی نمیدم ناراحت میشم همش فکر میکنم میخواد با هام بازی کنه میترسم باهاش دوست بشم
Iran, Islamic Republic of
23:30 - 1398/05/16
عشق وجود داشت اما دیگه نه تلخه اگه عاشق ویران شدبه خاطر اون دختر یاپسریه که خودشونو زرنگ دونستن بعضیا تو کاراشون همدگند میزنن به خودشون هم بقیه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
بله وجود داشت
Iran, Islamic Republic of
23:37 - 1398/05/16
عشق دم از عشق نزنین شما دخترا که ماشالله خیلی وفادارین شما زندگی رو مثل رمان میخونین ونتیجه میگرین فقط پول چرنده دختری بگه بدون پول
پاسخ ها
haj javad
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۸
آی گفتی
بدون نام
United States
۰۱:۰۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۶
دخترا شیرین مث...پسرا موشن....
بیا بازی کنیم.نوبت توعه!چقدر بچه این انصافا!
Iran, Islamic Republic of
09:58 - 1398/06/02
از عشق بدم میاد خخخخخخخیلی زیاد
Iran, Islamic Republic of
22:56 - 1398/06/02
وقتی عاشق یه دختر شی اگه پولداری ازش کیف میکشی بیرون اما اگه واقعا دوسش داشته باشی رهات میکنه چه متوسط باشی چه فقیر قبول کردنش سخته حقیقت عوض شده دخترا دیگه شدن کالا واین واقعیت دنیاس به دنبال پولن
پاسخ ها
بدون نام
United States
۰۱:۰۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۶
خب مثل اینکه این دوست عزیزمون هم با همه دخترای دنیا بودن!بابا بخدا با این حرفا فقط خودتون بدنام میشین.نه کس دگ ای
Iran, Islamic Republic of
09:59 - 1398/06/04
من شیش ماهه که ازش خبر ندارم...حتی ازم ی خبرم نمیگره خیلی راحت کنارم گذاست فکر نمی کردم اینقدر براش بی ارزش باشم اخه خیلی عاشق بنظر میرسید
United Arab Emirates
16:32 - 1398/06/04
این بازی نیس که من ادامه اش بدم اگرم بازییه بازی با جان آدماس تنها چیزی که در سختی هایی که روز به روز بیشتر خواهد شد این بود که گفتم زمان عوض شده دخترا معیارشون پوله واصل اساسی یه دختر یاخانم عاشق مرد خوب نمیشه فقط باهاش درد ودل میکنه ویکتور هوگو
پاسخ ها
M
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
یکی رو خیلی دوست داری خیلیی اما نباید داشته باشی بهم میخنده بگم دوستش دارم (لعنت به من که اینجوری شد که همش میشکنمش، اونقدر همه آزارم دادن تلافی هرچیزی رو سرم درآوردن فقط قضاوتم کردن فکر کردم اونم قصد اذیت داره و تمسخر یعنی واقعا قضاوتش کردم؟ تند رفتم؟همه فکرام برداشت خودمه؟ ) ، دل کندن واست سخته اما ادامه دادن اشتباهه یجور خبطه ، می‌ترسی هم ضربه بخوره بشکنه می ترسی تنها باشه یا از نظر روحی براش بد باشه
Iran, Islamic Republic of
18:15 - 1398/06/04
من عاشق نیستم .من یه درون گرای زخم خورده هستم .
Iran, Islamic Republic of
01:08 - 1398/06/27
سلام من 16 سالمه و یکی هست ک خیلی بهم گیر میده و میگه خیلی دوست دارم ولی من نمیخوام باکسی رابطه داشته باشم به سختی منو گیر آورده از طرفی دلم براش میسوزه واینک نمیخوام به کسی دل ببندم میشه لطفا یه چیزی بگید
Iran, Islamic Republic of
13:47 - 1398/06/29
هرچی سنت بره بالا دلت سنگ تر میشه من یه روزگاری دور عاشق یه دختری بودم اما نشد اما توسن ۲۴ به بالا دیگه به این چیزا فکرهم نمیکنی سنت که بره بالا دیگه یادمیگیری اعتماد نکنی زن ومرد هم نداره .هرچیزی سن خودش را داردردبشه رفته
Iran, Islamic Republic of
16:51 - 1398/07/06
منم عاشق یه دختر شدم اما هیچ وقت درکم نمیکنه اصلا نمیدونم چرا مگه عشق من چشه
Iran, Islamic Republic of
16:55 - 1398/07/06
منم عاشق شدم خیلی ام دوسش دارم اما اون درکم نمیکنه بخدا دنیارو بهم میریزم براش
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
برادر گرانی جیب با دل همخوانی داره یا نه؟
Iran, Islamic Republic of
22:56 - 1398/07/11
منم عاشقش بودم هنوزم هستم خیلی ساده بودتواکثرموارد نمیتونست حامی باشه منودرک نمیکردشایدمنم اونودرک نمیکردم من خیلی مشکلات داشتم توزندگیم دوست داشتم شوهرم پشتم باشه امااخلاقای به خصوصی داشت روم غیرت نداشت وبراش مهم نبودم نمیدونم شایدم کلامنودوست نداشت امادوست دخترم داشت میدونم ولی میگفت نه اماباهمه مشکلاتش باهمه چیش احساس خوبی نسبت بهش داشتم دلم براش تنگ شده ای کاش روزگاربرگرده بچرخه سمت مااونم بتونه جبران کنه منم بتونم من دیگه عاشق نمیشم
United Arab Emirates
11:40 - 1398/07/27
عشق یه طرفه عنوان این سایت باید این میبود سالها قبل دختری رو دوست داشتم با چشم های ابی اما یه طرفه بود بعدازگذراین همه سال بهم میگن تغییر نکردی میگم همیشه دوسش داشتم سالهاس ازحس دوس داشتن مبرام
Iran, Islamic Republic of
20:56 - 1398/08/02
من هم پول خیلی خوبی دارم و هم بیزینس خوبی دارم ولی کسی نیست که دوستش داشته باشم
Iran, Islamic Republic of
19:27 - 1398/08/05
سلام من تمام اينارو دارم ولي واقعا نميدونم اونم دوسم دارع يا ن من از ته دل عاشقشم درستع من سنم كمه 13 سالمه ولي ميميرم براش بخاطرش جونمو ميدم و يه ساله كه با هميم اونم ميگه كه عاشقمه ولي مشكوك نميدونم چيكار كنم
Iran, Islamic Republic of
17:43 - 1398/08/08
ماها با رفتارامون خرابش میکنیم،منم با رفتارام خراب کردم خیلی بار ناراحتش کردم قصدم این نبود اما شد ، هیچ وقت حسمو نفهمید هیچ وقتم براش مهم نبود گفتن این حس دیگه درست نیست و نباید بگم حرفیم که میخوام بزنم اینا نیست ،قبلا بهش گفتم چقدر اذیت شده بودم و بازم شدم پس اینم نیست اگه به اینجا رسید تو این مرحله با این شدت عصبانیت و نفرت تقصیر رفتارامم هست حتما خیلی اذیتش کردم واقعا نمیدونستم بعدش براش توضیح دادم اما توضیح و عذرخواهی قلب رو ترمیم نمیکنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
من همه اون مدت فکر میکردم حالش خوبه و همیشه تصور می‌کردم ازم متنفره و مگه من چیکارش کرده بودم من که اون همه سعی کردم عذرخواهی کنم اصلا گذاشت حرف بزنم؟ بدتر لج کرد اصلا ندید دارم از خجالت آب میشم؟ ، من چجوری باید می‌فهمیدم خب ؟ من از کجا باید میدونستم اینجوری تا این حد دلشو شکستم؟
الانم تنها کاری که میتونم برای کم کردن درد قلب شکستش کنم اینه که
بگم ببخشید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
امان از عشق های یک طرفه... تلخه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۳
آره، همینطوره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۳
با کامنت پایینی به شدت موافقم بخاطر همین چیزا آدمو له میکنن تحقیر میکنن احساسات آدمو نادیده میگیرن و براشون
مهم نیست بعدم پا میذارن رو خودمونو احساساتمون
Iran, Islamic Republic of
19:46 - 1398/08/12
سلام عشق وجود نداره همه اش درغه دروغ برای تولید مثل یا اگر این نباشه خالی کردن شهوات دختر اهن پرست وپسرم چهره واندام پرست این واقعیت کشورماس . کشورهای دیگه نمیدانم من به عنوان یه مرد حرفم اینه دنیایی عصرما حکایت کالابه کالاس .دم ارحکایت عشق قیاس انجیر به خرماس
پاسخ ها
A
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۳
هستا یا میگن برو بمیر خودتو اون حست یا هم یسری ها تنها چیزایی که براشون مهمه همون موارد شماست آخر یادشون میفته عشق هم تو زندگی مهمه؟ ، طرف بوده هرکاری میکنی ناراحت نشه مدام هم پشیمون میشی و با خودت میگی بهتر بود باهاش به این صورت برخورد نمیکردم برم جبران کنم علی رغم تمام توهیناشا بعد تمام اون بغض هات اون داغون شدنات با خودت میگی چون اینه اشکال نداره میفهمی؟ درد اینجاست
ولی از پای بست بدبینه فکر میکنه کل دنیا تظاهر میکنن نمی‌فهمه هرچی میگی حرفهای دل خودته نمیتونه به بقیه هم حق بده آدمو با هزارتا فکرو خیال و سوال و حدس و گمان میندازن به جون خودش آدمو زجر میدن باهاش بازی میکنن ، داستان بدبینیشون شده داستان آش نخورده و دهن سوخته میگم بدبینی نمیگم بی گناهیمون چون آدم خودش میدونه گناهکاره، آدم ازتون می‌ترسه جدی میگم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۴
همه رو جمع نبند یک طرفه هم به قاضی نرو
من یکی که برای هزارمین بار غرورمو شکستم دوباره خودمو در معرض تحقیر هاش قرار دادم قید خط قرمزامو زدم (منت نیستا دیگه شرمنده دلم نیستم) خواستم عصبانیتشو خالی کنه موضوع براش حل بشه آروم بشه تموم بشه بره برا من که حل شده بود چون خیلی وقته برام شکست عاطفی محرز شده خیلی وقته حرفایی که زدی ایمان قلبیم شده
خودش نخواست حرف بزنه و غرورشو بشکنه و حرفاشو تو پیاماش بگه ببینم کلا حرف حسابش چیه امیدوارم اون مثل شما
یک طرفه به قاضی نره و دیگه سرزنش نکنه برام قابل احترام بوده و هست
Iran, Islamic Republic of
20:51 - 1398/08/14
کسایی که به من لطف کردن وکامنت دادنوسپاس گذرارم مچکرم اما قیاس میان حقیقت امر ودروغ یک مرزه یک مرز مر ئی به عنوان یک فرد ۲۴ساله در عمری درگذر رفت وامد دارم . عشق عرفانی را نمیدا نم اما عشق یه آدم به فرد دیگر دروغی بیش نیست به شرط اینکه همه روباهم بسنجیم تاتجربه نکنید نمیفهمید.خدانگهدار
Iran, Islamic Republic of
17:53 - 1398/08/20
من شیش ماه هست که با یک دختری هستم وتازه فهمیدم که خیلی به من علاقه داره اما دو روز است پدر از جریان یه دختر با خبر شد وگوشی مرا گرفته واو هم گوشیش سوحته چه کاری انجام دهم
Iran, Islamic Republic of
17:27 - 1398/09/06
ده سال بود عاشق کسی بودم ولی همیشه انکار می کردم چون سطح مالیشون از ما پایین تر بود وقتی داداشش گفت دوستم داره قلبم خیلی شکست به خصوص که فهمیدم اونم منو دوست داشته کاش میشد از زبون خودش میشنیدم امیدوارم هیچ کس مثل من نباشه چون حالا دیگه کاملا همه ی راها برام بستس
اگه دیدین دارین خیلی به کسی فکر می کنین وبا هر چیز یادش میفتین مغرور نباشین حداقل باهش حرف بزنین
Iran, Islamic Republic of
22:40 - 1398/09/23
سلام،من یه دختر15ساله هستم،از پسرر همسایمون که 17سالشه خوشم میاد،منم به صورت غیر مستقیم فهمیدم که دوسم داره،ولی هیچ ریسکی رو نمیره،من از فضای مجازی دنبالش کردم،اونم دنبالم کرد،ولی نه پیام داد نه کار دیگه ای..
جیکار کنم؟بعضی بارا به سرم میزنه که برم بهش همه چیرو بگم،ولی اخه من دخترم،اون باید یه قدم جلوتر بیاد
پاسخ ها
بدون نام
United States
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۶
درستو بخون عزیز!15آخه؟
مشاور
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۲
سلام دختر خوب
در این مورد نگران نباشید و حواستون به درس و زندگیتون باشه
عاشقی اینجوریه
اگه واقعأ کسی شما رو بخواد گذر زمان چیزی رو تغییر نمیده
در صورتی که در آینده ایشون مستقیمأ پا پیش گذاشتن و با خانواده شما موضوع در میون گذاشتم شما میتونید در این مورد تصمیم بگیرید
در حال حاضر در صورت هر نوع ارتباطی و یا پا پیش گذاتشن هر طرف، هم زندگی خودتون و هم طرف مقابل رو در وضعیت سختی قرار میدید
صبور باشید
گذز زمان بهتون کمک میکنه بهتر تصمیم بگیرید
Iran, Islamic Republic of
16:30 - 1398/09/28
عشق کیلوش چنده امروز هست فردا نیست عشق باید دو طرفه باشه نه یه طرفه
Iran, Islamic Republic of
17:42 - 1398/10/02
سلام... لطفا به من هم کمک کنید یک پسری هست خیلی دوشش دارم نمیدونم دوسم داره یانه کم خاب شو می بینم یکبار پشت دیوار داشت بهم نگاه می گرد خودم خیلی بهش علاقه دارم اما آون نمیدونم لطفا بهم بگید داره یا نداره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
درموردش تحقیق کن گول نگاه نخوره میتونه از پا دادنت فهمیده باشه که بش احساس داری هواسی چراند توجه کن به جنله باستانیه
غریبه
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۷
منم یه نفرو خیلی دوستداشتم هر شب وقتی از سر کارش تعطیل میشد با وجود خستگی میرفتم دنبالش از دور نگاش میکردم.منتظر فرصت تا همکاراش نباشن تو یه موقغیت خوب بتونم با عشقم صحبت کنم . یبارم بالاخره باهاش حرف زدم بهش گفتم دوسش دارم حرف زدیم اما شمارمو نگرفت . چشماش پر از عشق بود.همش تو چشام نگاه میکرد انگار نیمه گمشدم بود.ولی ظاهرا قبل از اومدن من نامزد کرده بود ...
Iran, Islamic Republic of
22:59 - 1398/10/10
یعنی واقعا از ته دلم میگم خدا همه مردا رو لعنت کنه چون فقط بلدن ضربه بزنن اگه مردای شهوت پرست و نامرد نبودن الان زنا اینهمه ضربه نمیخوردن همشون نمک نشناسن هرکاری واسشون میکنی نمیبنن منکه هیچوقت نمیبخشم هیچوقت
پاسخ ها
فاطمه
United States
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۶
خانومی جمع نبند عزیزم.شما با3ونیم میلییارد مرد بودی؟؟!خودت خراب میشی فقط این وسط.کلا اونایی که میگن همه مردا فلانن با همه زنا بهمانن
Iran, Islamic Republic of
01:45 - 1398/10/12
به چی پایداری میگن؛؟؟
United States
01:16 - 1398/10/16
حالا عشق وجود داره یا نداره!اصلا مهم نیست!ولی شماهایی که میگین همه پسرا فلانن،همه دخترا فلانن!خب باهوش!خودت این وسط خراب شدی که!تو کی وقت کردی با همه باشی؟بابا از دوران دخترا شیرن...پسرا...بیاین بیرون!ما از مهدکودک ویگه این بازی رو ترک کردیم
پاسخ ها
H
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۶
اینارو از مهد کودک یاد گرفتیید پس لطفا بگید مهد کودک ثبت نام میکند تابرم مثل شما دانا بشم
Iran, Islamic Republic of
14:21 - 1398/10/16
من ۲ ساله که عاشق یک مرد متاهل ام شاید از نظر شما یکم عجیب به نظر بیاد اما خب وقتی ادم عاشق میشه نه چیزی رو میبینه نه حرف کسی رو متوجه میشه از صمیم قلبم واستون ارزو می کنم اسیر حسی نشید که نه میشه بش رسید نه میشه فراموشش کرد
United Arab Emirates
00:43 - 1398/10/19
عشق واقعی واقعا وجود داره چون خودم تجربه اش کردم سال ها اشک شبانه سال ها انتظار بهم رسیدن سال ها زجر دیدن عشقم برا ب دست آوردن من آخر بهم رسیدیم،همش شک داشتم نکنه ی حس دوست داشتن ساده باشه اما نه دیدم عشقمون بعد ازدواج کم ک نشد هیچ بیشتر هم شد یعنی واقعا جوری تفاهم داریم انگار یک روح تو دوتا کالبد هستیم،الانم ازش دورم بخاطر ی مشکل و کلا دیوونه شدم از دوریش خدایااااااا خواهش میکنم بهم برشگردون نزار اینهمه زجر ببینیم رامین جانم تو نباشی منی هم نیس
Iran, Islamic Republic of
16:18 - 1398/10/21
اول کسی رو که دوست نداری وابستت نکن اگه دوستش داری وابسته کردی دیگه ولش نکنید این قانون انسانیت هست اگه انسان هستید اینه قانونش ما با حیوان کاری نداریم
Iran, Islamic Republic of
21:48 - 1398/10/30
عشق بین ادما نمیتونم قبولش کنم بین ادم و خدا دیدم ولی ادم و ادم نه جز وابستگی
Iran, Islamic Republic of
22:30 - 1398/11/25
منو عشقم خیلی همو دوست داریم اما چون پول نداره فعلا ازدواج کنه.بهم میگه نمیخوام منتظر من بمونی میگه زود ازدواج کن تا بتونی فراموشم کنی.اما من از احساسش به خودم مطمئنم میدونم چقدر دوستم داره و به خاطر من میخواد کنار بکشه تا من خوشبخت بشم.به نظرتون چیکار بکنم من حاظرم تا هر وقت که بتونه ازدواج کنه منتظرش بمونم.اما اون قبول نمیکنه میگه نمیخوام به پای آدم بد بختی مثل من بمونی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
کسی که بهت میگه برو...پاش نمون.اگر واقعا میخواستت حاضر بود با کل دنیا بجنگه واسه داشتنت...پولو که میشه بدست اوورد...زیاد اطمینان هم نداشته باش از احساسش
United Arab Emirates
11:30 - 1398/12/06
اگه کسیودوست دارین برین رودروبهش بگین نه بیفتین دنبالش اذیتش کنید
Iran, Islamic Republic of
13:09 - 1398/12/06
ماندن به پای کسی که همه زندگیتو آینده تو خانواده تو حتی غرورتو گرفت جرات میخاد وقتی خانواده ات بهت بی اعتماد بشن هر لحظه چکت میکنن ک نرفتی دنبالش که جوابشو ندی حتی گوشی موبایلتو ازت میگیرن حتی رفت امدتو چک میکنن ک نمیتونی تو روی داداشت پدرت نگاه کنی بخاطر حماقتی که کردی وقتی سرت پایین باشه نیش وکنایه بشنوی و دم نزنی وصداتو خفه کنی اخر شب وقتی همه خابن تنها همدمت بالشتت باشه میفهمی چه غلطی رو عشق باهات کرد.نمیبخشمت طاها هیچ وقت
Iran, Islamic Republic of
01:43 - 1398/12/07
عاشق یه دختر شدم هر بار می دیدمش حول میشد . بی اختیار میخندید .گریه میکرد خیلی دوست داشتنی بود برام چند بار باهاش حرف زدم حرف زد لبخند زد اما هیچوقت شمارمو نگرفت. تا اینکه شمارمو گذاشتم زیر برف پاک کن ماشینش. اما هیچوقت زنگ نزد . بعد از یه مدت فهمیدم نامزد کرده یا شایدم داشته...
هیچوقت نتونستم فراموشش کنم
هیچوقت نفهمیدم چرا اصلا این اتفاق افتاد
درک نکردم چرا رفت...
هنوزم همون ساعت که میرفتم دیدنش دلتنگش میشم
ولی خب هر جا هست خوشبخت باشه...
Iran, Islamic Republic of
00:37 - 1398/12/10
سلام دوستان عشق مال افسانه هاست وجود نداره
Iran, Islamic Republic of
17:11 - 1398/12/16
از هر کسی که خوشمون اومد رفت با یکی دیگه البته خودمم مقصرم خیلی لفتش دادم هی گفتم چطوری بگم بهش... چی بگم بهش... از آخر اونا هم رفتن دیگه... نمیخوام از کسی خوشم بیاد همه مثل همن همه بد شدن منم رد شدم
Iran, Islamic Republic of
02:16 - 1399/01/03
۲۰ سالگی عاشق یه ادم اشتباهی شدم. به سختی فراموشش کردم. تا اینکه ازدواج کردم. ولی توی ۱۰ سال زندگی، اون محبت کافی رو از همسرم نگرفتم و نیاز روحی و عاطفی ام براورده نشد. اینقدر که چند ساله همش به اون عشق ۲۰ سالگی ام فکر میکنم و با خودم میگم شاید اگر اون هم عاشقم بود و با هم ازدواج کرده بودیم، الان خوشبخت بودم یا حداقل رضایت بیشتری داشتم. بعد از اون شکست عشقی، به سختی و با شک و تردید به دوست داشتن همسرم اعتماد کردم
Iran, Islamic Republic of
02:16 - 1399/01/03
۲۰ سالگی عاشق یه ادم اشتباهی شدم. به سختی فراموشش کردم. تا اینکه ازدواج کردم. ولی توی ۱۰ سال زندگی، اون محبت کافی رو از همسرم نگرفتم و نیاز روحی و عاطفی ام براورده نشد. اینقدر که چند ساله همش به اون عشق ۲۰ سالگی ام فکر میکنم و با خودم میگم شاید اگر اون هم عاشقم بود و با هم ازدواج کرده بودیم، الان خوشبخت بودم یا حداقل رضایت بیشتری داشتم. بعد از اون شکست عشقی، به سختی و با شک و تردید به دوست داشتن همسرم اعتماد کردم
Iran, Islamic Republic of
02:17 - 1399/01/03
۲۰ سالگی عاشق یه ادم اشتباهی شدم. به سختی فراموشش کردم. تا اینکه ازدواج کردم. ولی توی ۱۰ سال زندگی، اون محبت کافی رو از همسرم نگرفتم و نیاز روحی و عاطفی ام براورده نشد. اینقدر که چند ساله همش به اون عشق ۲۰ سالگی ام فکر میکنم و با خودم میگم شاید اگر اون هم عاشقم بود و با هم ازدواج کرده بودیم، الان خوشبخت بودم یا حداقل رضایت بیشتری داشتم. بعد از اون شکست عشقی، به سختی و با شک و تردید به دوست داشتن همسرم اعتماد کردم
Iran, Islamic Republic of
02:18 - 1399/01/03
۲۰ سالگی عاشق یه ادم اشتباهی شدم. به سختی فراموشش کردم. تا اینکه ازدواج کردم. ولی توی ۱۰ سال زندگی، اون محبت کافی رو از همسرم نگرفتم و نیاز روحی و عاطفی ام براورده نشد. اینقدر که چند ساله همش به اون عشق ۲۰ سالگی ام فکر میکنم و با خودم میگم شاید اگر اون هم عاشقم بود و با هم ازدواج کرده بودیم، الان خوشبخت بودم یا حداقل رضایت بیشتری داشتم. بعد از اون شکست عشقی، به سختی و با شک و تردید به دوست داشتن همسرم اعتماد کردم
Iran, Islamic Republic of
02:18 - 1399/01/03
۲۰ سالگی عاشق یه ادم اشتباهی شدم. به سختی فراموشش کردم. تا اینکه ازدواج کردم. ولی توی ۱۰ سال زندگی، اون محبت کافی رو از همسرم نگرفتم و نیاز روحی و عاطفی ام براورده نشد. اینقدر که چند ساله همش به اون عشق ۲۰ سالگی ام فکر میکنم و با خودم میگم شاید اگر اون هم عاشقم بود و با هم ازدواج کرده بودیم، الان خوشبخت بودم یا حداقل رضایت بیشتری داشتم. بعد از اون شکست عشقی، به سختی و با شک و تردید به دوست داشتن همسرم اعتماد کردم
Iran, Islamic Republic of
02:18 - 1399/01/03
۲۰ سالگی عاشق یه ادم اشتباهی شدم. به سختی فراموشش کردم. تا اینکه ازدواج کردم. ولی توی ۱۰ سال زندگی، اون محبت کافی رو از همسرم نگرفتم و نیاز روحی و عاطفی ام براورده نشد. اینقدر که چند ساله همش به اون عشق ۲۰ سالگی ام فکر میکنم و با خودم میگم شاید اگر اون هم عاشقم بود و با هم ازدواج کرده بودیم، الان خوشبخت بودم یا حداقل رضایت بیشتری داشتم.
پاسخ ها
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
فک کنم بعد ۱۰ سال باید سعی کنی عشق قدیمو فراموش کنی. منم مثل تو نمیتونستم یه نفرو فراموش کنم اما یه روز چشمم افتاد به یه جمله از استیو جابز که میگفت: اگه یه نفر دوستت داشته باشه هرگز ترکت نمیکنه حتی اگه ۱۰۰ تا دلیل برای رفتن داشته باشه یه دلیل برای موندن پیدا میکنه.
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
در ضمن اگه میگی طرف اشتباهی و آدمه خوبی نبوده اصلا بهش فکر نکن. حرفتو علنی ب شوهرت بگو. بگو که نیاز به توجه و محبت بیشتر ازش داری. شاید اون از این وضعیت تو بی خبره
Iran, Islamic Republic of
19:18 - 1399/01/04
من 17 سالمه2ساله عاشق پسری هستم حتی حاظرم جونمم واسش بدم همیشه مقابل خانوادم ازش دفاع میکنم اوایل خیلی خوب بود بعد 4 ماه گذاشت رفت ولی من بازم دوسش داشتم حدود6 ماه گذشت برگشت گفت پشیمونه ولی من قبول نکردم تا8ماه اصرارکردتا قبول کردم ولیبعد یه مدت خودم تموم کردم ترسیدم دوباره ولم کنه اما اون تاالان همش میگه دوسم داره مهمم براش اما میترسم این بازیش باشه باز ترکم کنه من خیلی دوسش دارم نمیتونم فراموشش کنم ولی از طرفیم میترسم شما بگید چیکار کنم
Iran, Islamic Republic of
10:44 - 1399/01/05
میشه بگین چیکار کنم م خودم نمیفهمم الان چیکار کنم گیج گیجم
United Arab Emirates
22:59 - 1399/01/11
کسی که ولت میکنه. میتونه دوباره ولت کنه از نظر دوست داشتنشم امتحانش کن
پاسخ ها
نازنین
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۰
خب چجوری چیکار کنم
Iran, Islamic Republic of
14:37 - 1399/01/13
هرعشقی که من دیدم همش از رو احساس بوده وهیچ کدوم دوام نیاوردن
Iran, Islamic Republic of
00:39 - 1399/01/29
این چیزا واقعی نیست و یه حس زود گذره تنها عشق واقعی که دیدم عشق مادرم بود و بس
Iran, Islamic Republic of
11:53 - 1399/01/31
اَخِدا من دیگه رد دادم فقط ساده نباشین همین.....
Iran, Islamic Republic of
02:23 - 1399/02/02
همه این نشانه هارو داشتم ولی با گیرای بیخود قهر الکی دعوای هر روز باج گرفتن اذیت کردنم ، اگه ناراحت میشد شب تا صبح باس بیدار میموندم از دلش در میاوردم وکرنه صبح با اینکه دبشب گذاشتی من ناراحت بخوابم باز دعوارو تمدید میکرد با اینکه میدونست رزیدنت سال ۱ بودم کلی بدیختیو شیفتو چیز میز ریخته سرم ، هر چی میگفتم بابا چرا کش میدی تمومش نمیکرد، با این کاراش این حسارو ازم گرفتتشون که قشنگترین حس هایی بودن که داشتمشون
Iran, Islamic Republic of
02:23 - 1399/02/02
هر کاری واسش میکردم ، همه میکفتن در سطح تو نیست ولی من میکفتم به کسی ربطی نداره ، خیلی اذیتم کرد، هر چند موقع جدایی من راحت یودم چون از دست ی نفر که همه عشقمو ازم گرفته یود و اذیتم میکرد ازاد میشدم ولی اون خیلی اذیت شد چون ایندشو با من میدید هرچند که خودش باعثش شد، امیدوارم که خوشبخت شه و هیچوقت نبینمش و ازش خبری نداشته باشم ، دوست دار قدیمیش
Iran, Islamic Republic of
08:03 - 1399/02/17
سلام من20سالمه.3ساله با ی اقا پسری دوست هستم قصدش ازدواجه..خیلی ازهم دوریم....یک بارم با مامانم حرف زده تلفنی..یک بارم همدیگرو ندیدیم....چن باری بخاطرم خودکشی کرده چون میخاستم رابطمونو تموم کنم.تادم مرگم رفته...اولین پسریه ک باهاش اشناشدم....میگه که عاشقمه...منم خدایی دوسش دارم ولی میترسم خوشبخت نشیم...دوسدارم باهاش ازدواج کنم ولی میترسم اونی نباشه که انتظارشو داشتم....اگه حرف جدایی بزنم خودکشی میکنه..میترسم بلایی سرخودش بیاره....
Iran, Islamic Republic of
09:55 - 1399/02/17
عشق چیه بابا این چیزا مال داستاناست، عشق کشکه
Iran, Islamic Republic of
01:53 - 1399/02/18
خبر رسیده عشقم سکته کرده...خیلی حالم بده..من باعثش شدم..اگه طوریش بشه حتما خودکشی میکنم.......
Iran, Islamic Republic of
02:31 - 1399/02/18
توروخدا دعا کنید حال عشقم خوب بشه و بتونیم ازدواج کنیمو خوشبخت بشیم..
Iran, Islamic Republic of
02:33 - 1399/02/18
عشق درده...
پاسخ ها
الهه
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۳
اره منم موافقم عشق فقط درد وغصه است
Singapore
13:31 - 1399/02/31
سلام بچها نمیدونم کسی پیاممو میخونه یان اما مهم ترین عشق عشقیه که خدا بهمون داره چون اون هم همیشه کنارمون هم عاشقمون عاشق خدا باشین تا روحتون به اوج ارامش برس اون بهترین عشق دنیاست ازش غافل نشین
Iran, Islamic Republic of
08:38 - 1399/03/03
من اصلا به عشق واقعی اعتقاد ندارم همه دروغ میگه من یه نفر رو خیلی دوست داشتم اونم منو دوست داشت اما تنهام گذاشت تو این دنیا عشق واقعی وجود ندارد
Iran, Islamic Republic of
10:49 - 1399/04/03
منم ۷ سال عاشق یکی بودم اونم میگفت منم عاشقتم ۷ سال شب و روز با هم بودیم قرار شد ازدواج کنیم به خانوادشم گفت اما مامانش مخالفت کرد و اون مامانشو به من ترجیح داد هیچ کاری هم نکرد الان دو ماهه مدام التماس میکنه منم محلش نمیدم میگم اگه منو میخای بدستم بیار ولی هیچ کاری نمیکنه الانم ازش خبری ندارم وقتی دید من دیگه محلش نمیدم به مامانم گفت بهش بگو تو دلم کشتمت اگه عاشقم بود این حرفو نمیزد منم دیگه عشقو باور ندارم
Afghanistan
15:11 - 1399/04/18
با سلام و درود ،
من ۱۶ ساله هستم عاشق یکی شدم ولی نمیدونم اونم منو دوس داره یا نه لطفا بیگین چکار کنم که بفهمم منو دوس داره یا نه ؟
Iran, Islamic Republic of
03:46 - 1399/06/22
سلام دوستان من چنر روزی است احساس می کنم پسر عمم منو دوس داره اما من اصلا اونو دوس ندارم 13سالمم هست اما نمی تونم از الان به فکر اینم چیکار کنم چجوری بهش بگم دوسش ندارم از یه طرفم نمی خوام اونو نارحت کنم خواهش می کنم کمکم کنید