لباس بچه رسمي اما كمي اسپرت!
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۳۶۸۰
۲۹ آذر ۱۳۹۰ - ۱۹:۲۱
۱۵۷۰۳
در انتخاب لباس بايد به بچه‌ها حق انتخاب بدهيد اما لازمه اين حق انتخاب، آموزش مناسب به آن‌هاست. بچه‌ها بايد ياد بگيرند هر لباسي جا و مكان مخصوص به‌خودش را دارد‌؛ به عبارتي راحتي و علاقه آن‌ها به لباس يك بخش ماجراست و هم‌خواني با فضا هم بخش ديگر آن.
برترین مجله اینترنتی ایراندر انتخاب لباس بايد به بچه‌ها حق انتخاب بدهيد اما لازمه اين حق انتخاب، آموزش مناسب به آن‌هاست. بچه‌ها بايد ياد بگيرند هر لباسي جا و مكان مخصوص به‌خودش را دارد‌؛ به عبارتي راحتي و علاقه آن‌ها به لباس يك بخش ماجراست و هم‌خواني با فضا هم بخش ديگر آن. در اين آموزش قرار نيست از آن‌ها بخواهيد با جليقه و شلوار به پارك بروند! اما بايد اين را هم ياد بگيرند، وقتي پاي يك مهماني رسمي در ميان است لباسي بپوشند كه از هر نظر مناسب باشد. دقت در اين نكات به ظاهر ساده، به بچه‌هاي شما ياد مي‌دهد در آينده انتخاب‌هاي مناسبي داشته باشند و جزو خوش‌پوش‌ترين‌ها باشند.اگر طرفدار تيپ‌هاي رسمي ولي نه چندان مردانه هستيد اين اوركت را به شما پيشنهاد مي‌كنيم. يك انتخاب زيبا، گرم و البته دوست‌داشتني. حق با شماست، پارچه ماهوت مانند اين كت حس گرما را تمام و كمال منتقل مي‌كند. آنقدر كه حتي در فصل‌ زمستان هم مي‌توانيد روي آن حساب كنيد. اين اوركت با وجود ظاهر مردانه‌اي كه دارد كاملا مناسب بچه‌ها طراحي شده چون علاوه‌بر اين‌كه آنقدر گشاد است كه بچه‌ها تحمل آن را داشته باشند و تا دل‌تان بخواهد سبك هم هست. دكمه‌هاي آن هم طوري انتخاب شده كه بچه‌ها راحت بتوانند از پس‌باز و بستن‌شان بر بيايند.

پليورهاي طرح كلاسيك هيچ وقت از مد نمي‌افتند حتي اگر قرار باشد پسر كوچولوي 3، 4 ساله شما آن را بپوشد! اما يادتان باشد در انتخاب سايز اين مدل پليورها كمي بيشتر از هميشه دقت كنيد چون ذات اين مدل ايجاب مي‌كند تحت هر شرايطي با يك پيراهن مردانه همراه شود؛ بنابراين بايد آنقدر راحت باشد كه پوشيدن آن روي پيراهن‌هاي مردانه نه شما را به دردسر بيندازد نه پسر كوچولوي‌تان ‌را.حق با شماست؛ وقتي قرار نيست پسر كوچولوي شما ظاهري نيمه‌رسمي داشته باشد اين مدل شلوار بهترين انتخاب است اما به شرط اين‌كه، اين شلوار براي او از هر نظر مناسب باشد. يادتان باشد تحت هيچ شرايطي حتي به قيمت خوش‌تيپ‌تر به‌نظر آمدن بچه‌ها، سراغ شلوارهاي فاق كوتاه و تنگ نرويد. اين مدل شلوار جين‌ هم قدرت تحرك را از بچه‌ها مي‌گيرد هم اين‌كه در طولاني مدت آن‌ها را كلافه و عصبي مي‌كند.وقتي دنبال لباس رسمي براي پسرها هستيد شك نكنيد گزينه‌اي ‌مناسب‌تر از يك پيراهن مردانه در اختيار نداريد البته به شرطي كه در طراحي و دوخت آن ظرافت‌هاي لازم براي بچه‌ها درنظر گرفته شده باشد مثلا اين‌كه دكمه انتهايي يقه آن طوري نباشد كه بچه‌ها با پوشيدنش احساس خفگي كنند. همين‌طور مچ‌ نه آنقدر تنگ باشد كه بچه‌ها را كلافه كند و نه آنقدر گشاد كه ظاهر لباس را نامرتب جلوه دهد اما اين نكته را درنظر بگيريد كه به جنس اين لباس بايد بيشتر از انتخاب‌هاي ديگر دقت كنيد چون با پوست بدن كوچولوي شما تماس مستقيم دارد بنابراين بهتر است دور مدل‌هايي كه صددرصد نخي يا پنبه‌اي نيستند خط بكشيد.
براي پيشنهاد اين كت براي شما چند دليل داريم، اول اين‌كه يك انتخاب مناسب پاييزي است چون نه آنقدر گرم است كه لازم باشد مدام بي‌حوصلگي‌هاي پسر كوچولوي‌تان را تحمل كنيد و آن را از تن او دربياوريد و نه آنقدر سرد كه نگران سرما خوردن او باشيد. اين كت يك آستر لطيف هم دارد كه آن هم دليل ديگري است براي پيشنهاد مابه شما، هوايي كه بين آستر و پارچه اصلي كت جريان پيدا مي‌كند نقش يك عايق كاملا طبيعي را بازي مي‌كند و بدن كوچولوي شما را در سردترين روزهاي پاييز هم گرم نگه ‌‌مي‌دارد. دليل ديگر اين‌كه اين كت به خاطر نيم‌تنه بودنش مي‌تواند تكميل‌كننده ظاهر رسمي پسر كوچولوي‌تان هم باشد و بالاخره اين‌كه زيپ‌دار بودن آن پوشيدنش‌ را براي بچه‌ها راحت‌تر مي‌كند.معمولا در كمد همه بچه‌ها يك شلوار راحت پيدا مي‌شود اما يادتان باشد اگر مي‌خواهيد روي رسمي بودن لباس آن‌ها تاكيد كنيد شلوار كتان به‌مراتب انتخاب متفاوت و مناسب‌‌تري است و به حال و هواي يك مهماني رسمي مثل عروسي يا... نزديك‌تر است البته نبايد منكر اين قضيه هم شد كه به هر حال شلوار كتان خيلي راحت‌تر از يك انتخاب جين براي بچه‌هاست.

اختصاصی مجله اینترنتی برترین ها Bartarinha.ir

مجله اینترنتی برترین ها


نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
تنورستان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_تزریق چربی
تنورستان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
نیکان فارمدمهر_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
فنی آتل_فوتر
اورانوس_فوتر2
روشا فارمسی_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر لاجوردی_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر