رنگ های آتشین پاییز در خانه
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۳۹۱۰۷
۰۱ مهر ۱۳۹۳ - ۰۸:۰۳
۴۲۷۱۹
رنگ های پاییز فوق العاده زیبا هستند. اصلا خودِ پاییز هم زیباست. چشم‌اندازهایی که مملو از رنگ‌های قرمز، نارنجی، زرد، قهوه ای و گاهی سبز هستند، گاهی چنان خیره کننده به نظر می رسند که آدم دوست دارد ساعت ها به تماشای آنها بنشیند.
 
 
 
 
برترین ها: رنگ های پاییز فوق العاده زیبا هستند. اصلا خودِ پاییز هم زیباست. چشم‌اندازهایی که مملو از رنگ‌های قرمز، نارنجی، زرد، قهوه ای و گاهی سبز هستند، گاهی چنان خیره کننده به نظر می رسند که آدم دوست دارد ساعت ها به تماشای آنها بنشیند. هوای خنک و باران های دوست داشتنی هم در زیبایی بیشتر این فصل بی تاثیر نیستند.

بر همین اساس، برای اینکه این زیبایی ها را در خانه نیز داشته باشیم، چند ایده دکوراسیونی بسیار ساده برایتان نوشته ایم. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 حصر شیشه‌ای پاییز


رنگ های آتشین پاییز در خانه

برای اینکه در گوشه و کنار خانه حال وهوای پاییز را یادآور شوید، می توانید نمادی از پاییز را در باکس های شیشه ای یا شیشه های زیبا و مدل‌دار قرار دهید و به عنوان وسیله تزئینی روی میز، شومینه یا در کتابخانه قرار دهید. کدو حلوایی و برگ‌های زرد و قرمز و مخصوص پنج‌پرهای رنگی نمادهای پاییزِ زیبا هستند.

 کدوهای رنگارنگ


رنگ های آتشین پاییز در خانه

کدو حلوایی که در پاییز در همه میوه فروشی ها پیدا می شوند، انواع و اقسام متنوع دارند که اتفاق بسیار هم زیبا هستند. انواع کمرباریک آنها را انتخاب و خریداری کنید. چند سطل کوچک رنگ های شاد و جیغ هم بخرید و یک کاسه کدوی رنگی‌رنگی درست کنید و در ظرفی سفالی یا حصیری یا هر طرح و جنسی که دوست دارید، آنها را بچینید و روی میز قرار دهید. البته توجه داشته باشید که سرتاسر کدوها را رنگ نکنید. بخش بالایی یا فقط بخش پایینی آنها کافی است. برای اینکه حالت چکیدن رنگ را نشان دهید، رنگ را درون کیسه پلاستیکی بریزید و رنگ را در قسمت وسط کدو به سمت پایین بریزید تا خود رنگ روان شود.

 شمع های پاییزی


رنگ های آتشین پاییز در خانه

اطراف شمع های استوانه ای ساده را با پوست بلال یا پوسته نازک گیاهان پاییزی یا درختان بپوشانید. برای تزئین نیز می توانید از پرهای زیبای پرندگان استفاده کنید تا فرم طبیعی تر داشته باشند. برای نصب پر، از طناب‌های گیاهی که در گل‌فروشی ها وجود دارند، استفاده کنید.

کنج پاییز زده

رنگ های آتشین پاییز در خانه

یک گوشه از خانه که کمتر مورداستفاده قرار می گیرد را انتخاب کنید. یک صندلی بگذارید. روی آن کدوحلوایی‌های رنگی بگذارید. روی مقوای سفید، برگ‌های پاییزی بچسبانید و کارت های زیبا که همه یک اندازه هستند، درست کنید. آنها را از یک نوار بلند، نوار کنفی یا هر طرحی که دوست دارید، با فاصله های برابر آویزان کنید تا بخشی از خانه، نشان دهنده زیبایی‌های فصل پاییز باشند.

ترکیب گل‌ها


رنگ های آتشین پاییز در خانه

رنگ‌های پاییز بسیار زیبا و اغواکننده هستند. نارنجی، قرمز و زرد در کنار سبز و قهوه‌ای، زیبایی زیادی دارند. از این ترکیب رنگ طبیعی برای تزئین خانه خود استفاده کنید. به طور مثال، گلدانی از گل‌های زرد و نارنجی تهیه کنید. در کنار آن کاکتوس های همیشه سبز و زیبا و لیوان های کریستالی که با شمع نارنجی پر شده اند قرار دهید، تا یک منظره کوچک پاییزی روی میز درست کرده باشید.

نور طلایی

رنگ های آتشین پاییز در خانه

یک باکس شیشه ای مربعی انتخاب کنید. در مرکز آن یک شمع گرد و زرد بگذارید.  اطراف آن را با دانه های خشک ذرت پرکنید.

گلدان های طبیعی


رنگ های آتشین پاییز در خانه

کدو حلوایی های شکل‌دار گزینه های خوبی برای استفاده به عنوان گلدان هستند. سر آنها را برش دهید. داخل آنها را خالی کنید. پس از شست‌وشو و خشک شدن، درون آن شاخه‌ گل‌های طبیعی بگذارید. اگر چند گلدان در اندازه های مختلف در کنار هم بگذارید، نمای بسیار بهتری خواهند داشت.

طناب در پاییز

رنگ های آتشین پاییز در خانه

شیشه های مربا یا ترشی را دور نریزید. آنها را بشویید و خشک کنید. درب فلزی آنها را با درل سوراخ کنید. داخل آنها یک برگ زیبای پاییزی قرار دهید. (رنگ و شکل برگ ها با هم فرق داشته باشد). یک طناب کنفی ضخیم از داخل سرواخ در عبور دهید. بخش داخلی آن را با کمی فاصله، گره بزنید. همین کار را با بقیه شیشه ها تکرار کنید. ادامه طناب ها در انتها به هم گره بزنید و یک منظره زیبای پاییزی درست کنید.

گلدان

رنگ های آتشین پاییز در خانه

گلدان های شیشه ای را بشویید و تمیز کنید. پس از خشک شدن، داخل آنها را با آب پر کنید. انواع گل یا کدوهای حلوایی کوچک را درون آنها بگذارید. اگر گلدان ها متنوع باشند و قد و اندازه متفاوت داشته باشند، چشم‌انداز بهتری ایجاد می کنند.

جا کدویی

رنگ های آتشین پاییز در خانه

یکی از ایده هایی که می توانید برای تزئین میز یا کانتر آشپزخانه از آن بهره بگیرید، قرار دادن کدوحلوایی های کوچک، روی جاشمعی است. در پای آن نیز می توانید برگ های خشک پاییزی بگذارید تا بیشتر حس پاییز را القا کند.

 کدوهای لباس‌پوش

رنگ های آتشین پاییز در خانه

برای انواع کدو حلوایی های نارنجی که عموما بزرگ و چاق و تپل هم هستند، می توان لباس تهیه کرد. به طور مثال، با نخ های قیطان می توانید روی آنها را تزئین کنید. انواع نوار و روبان را با چسب روی کدو بچسبانید. چیدن عدد از انواع آنها با طرح و شکل های مختلف درست کنید و روی میز، یک مرکز توجه نارنجی‌رنگ درست کنید. 

 میوه های کاج

رنگ های آتشین پاییز در خانه

میوه های کاج نیز از دیگر عناصر طبیعت هستند که می توان برای تزئینات پاییزی خانه از آنها استفاده کرد. قالب های فلزی ژله و بستنی می تواند حکم گلدان آنها را داشته باشد. از چوب دارچین می توانید برای ساقه درختان کاجی خود استفاده کنید.

شومنیه به شکل پاییز

رنگ های آتشین پاییز در خانه

قسمت بالای شومینه را می توانید با انواع شاخه های پاییزی، برگ های رنگی، کدوهای رنگی و متنوع تزئین کنید.

 توپ‌های نورانی

رنگ های آتشین پاییز در خانه

برای درست کردن این کاردستی، باید روبان لاستیکی تهیه کنید. بادکنک های کوچک را باد کنید، نوارها را با چسب چوب روی بادکنک نصب کنید و فضاهایی را در میان آنها خالی بگذارید. پس از خشک شدن کامل، باد بادکنک را خالی کنید و از داخل توپ بیرون بیاورید. از یک طرف آن شمع را وارد کنید. چندین عدد از این توپ‌های نورانی، به میز شما جلوه زیبایی می بخشند.  

 شعله پاییز


رنگ های آتشین پاییز در خانه

برای درست کردن این جاشمعی زیبا، یک برگ قرمز پاییزی، یک جاشمعی شیشه‌ای کوچک و شمع وارمر نیاز دارید. با نوار باریک برگ را اطراف لیوان نصب کنید تا جاشمعی شعله‌ور داشته باشید.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:04 - 1393/07/06
واقعا ایده های زیبا و قابل اجرایی بودن. مرسی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کیان برنا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
ایرانیان-فوتراصلی222