روشن: این استقلال تیم سال 83 نیست
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
شیرآلات زمانی_1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_2
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۳۹۵۱۱
۲۹ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۴
۵۲۸۶
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: این تیم سال 83 نیست و نمی‌شود چون تیم سال 83 از دل آکادمی بیرون آمد اما این بازیکنان پسرخوانده‌های استقلال هستند.
خبرگزاری فارس: حسن روشن در خصوص شکست آبی پوشان مقابل فولاد خوزستان گفت:‌من که از قبل گفته بودم که 3 تیم سپاهان، نفت و فولاد مدعی هستند چون چند سال پیش وقتی به باشگاه الاهلی امارات رفته بودیم در آنجا آقای تابش به من گفت از چند سال دیگر سپاهان اصلا بازیکن نمی‌خرد. شما ببینید آنها به قدری بازیکن در رده پایه دارند که کریمی را هم به استقلال می‌دهند،اما من این جوانگرایی در استقلال را قبول ندارم.

وی افزود: این بازیکنانی که ما گرفته‌ایم محصول استقلال نیستند و اینها به نوعی پسرخوانده استقلال محسوب می‌شوند. تیمی که پایه و اساس و آکادمی خوبی نداشته باشد در آینده به مشکل می‌خورد البته استقلال امسال در بحث آکادمی خوب کار کرده و حضور نفراتی مثل سامره و دین‌محمدی که نیازی به مسائل مالی ندارند، می‌تواند آینده این تیم را بیمه کند اما وقتی حاضری خوری می‌شود این اتفاقات هم رخ می‌دهد.

پیشکسوت تیم استقلال در ادامه گفت‌وگو با فارس تاکید کرد:‌امیر قلعه‌نویی گفته بود که این تیم، تیم سال 83 است و سعی می‌کند شرایط این تیم را به آن تیم نزدیک کند ولی همانطور که گفتم اینها بازیکنان ما نیستند. تیم سال 83 از جنس خود استقلال و محصول باشگاه بود. بازیکنانی مثل طالب‌لو، صادقی، آندو، حیدری، قربانی و خیلی‌های دیگر محصول استقلال بودند که قلعه‌نویی از آنها استفاده کرد و نتیجه‌اش را هم گرفت اما از همین تیم تنها خسرو حیدری، تیموریان، یعقوب کریمی و صادقی مانده‌اند.

وی با انتقاد از حذف کمیته فنی توسط مسئولان باشگاه استقلال گفت: کمیته فنی از یک طرف نباید جیره‌خور سرمربی باشد ولی تمام حرف من این است که اتفاقات کمیته فنی باید به سرمربی کمک کند. شاید خیلی‌ها از این حرف من ناراحت شوند ولی بود و نبود پورحیدری در کمیته فنی تاثیری نداشت. زمانی در امارات آنها خیلی تلاش کردند که آکادمی درست کنند و از سال 99 ما این کار را انجام دادیم و حالا بازیکنان آنها در تیم ملی حضور دارند و از دل آکادمی ملی‌پوش شدند.

روشن با اشاره به غیبت بازیکنانی مثل مهدی رحمتی، مجتبی جباری و ... گفت: بازیکنی که در یک باشگاه بیش از دو سال می‌ماند ماندگار می‌شود. اما ما کاری می‌کنیم که همان‌ها فراری می‌شوند. به این خاطر که حرفی می‌زنند که ممکن است درست باشد.

وی تاکید کرد: من از هیچ چیزی نمی‌ترسم و افتخارم این است که به هر جایی می‌روم سلام را اول انجام می‌دهم حالا می‌خواهد دیگران به من سلام کنند یا نکنند. من از خدا می‌ترسم اتفاقا خوب هم می‌ترسم نه مثل بعضی‌ها که ترسی از خدا ندارند. شما نگاه کنید در همین چند بازی آخر مدام در دقایق 85 به بعد گل می‌خوریم و در همان بازی‌های ابتدایی که گل می‌زدیم با خدا این کار را انجام می‌دادیم پس قبول کنید تیم‌های دیگر هم خدا دارند و آنها هم از خدای خودشان استفاده می‌کنند.

روشن در پایان سخنانش به فارس گفت: من همیشه حرفم را حق می‌زنم مطمئن باشید استقلال و پرسپولیس امسال هیچ چیز نمی‌شوند. چون خیلی وقت است که مشکلات این دو تیم نمایان شده است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر نائبی_2
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
پارسیان طب - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر
اورانوس_فوتر2
کلینیک النا_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو