پاسخ ایران به اظهارات گستاخانه «نتانیاهو»
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
لاله زار مال_1
لاله زار مال_3
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
ادیب_4
ادیب_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۴۲۲۵۹
۰۸ مهر ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۷
۱۰۱۲۹
نماینده کشورمان در سازمان ملل تآکید کرد: نخست وزیر رژیم صهیونیستی امیدوار است بتواند با اجرای نمایشی در مجمع عمومی بار دیگر علیه کشورهای مسلمان جنگ زرگری براه بیاندازد و مسلمانان را با ادعاهای بی اساس به گروه داعش مرتبط کند.
خبرگزاری مهر: عضو نمایندگی کشورمان در سازمان ملل متحد در جلسه بعد ازظهر مجمع عمومی این سازمان اظهارات صبح امروز بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی علیه کشورمان پاسخ داد.

کارشناس نمایندگی کشورمان در پاسخ خود که در صحن مجمع عمومی این سازمان قرائت شد اظهار داشت : سخنان نخست وزیر این رژیم همراه با اتهامات بی اساس علیه جمهوری اسلامی ایران و اساسا با هدف حمله به دیگران برای توجیه جنایاتی است که اخیرا این رژیم علیه غیرنظامیان فلسطینی انجام داده است.

وی سعی مذبوحانه ای کرد تا دستان این رژیم را از حمام خونی که اخیرا در پیش چشم جهانیان ایجاد کرد ، بشوید. نخست وزیر این رژیم امیدوار است بتواند با اجرای نمایشی در مجمع عمومی بار دیگر علیه کشورهای مسلمان جنگ زرگری براه بیاندازد و مسلمانان را با ادعاهای بی اساس به گروه داعش مرتبط کند و مذبوحانه تلاش می کند برای رسیدن به هدف خود به ایران هراسی و اسلام هراسی متوسل شود.

نماینده کشورمان همچنین در این جلسه افزود: بسیار مضحک است که رژیمی با این سابقه خشونت، با سیاستهای آپارتاید و انجام جنایات جنگی که اسناد آن در همه ارگان ها و سازمان های وابسته به سازمان ملل موجود است در حالیکه کمترین ارزشی برای قطعنامه های سازمان ملل قائل بوده  و هنوز به چندین دهه اشغال سرزمین های دیگران ادامه می دهد ، به خود اجازه دهد تا وقیحانه دیگران را متهم کند. این رژیم که همگان از سابقه فعالیت های تولید و انباشت سلاح های اتمی و سایر سلاح های مرگبار ضد انسانی آن آگاهند ، دیگران را متهم به تلاش برای دستیابی این نوع سلاح ها می نماید.

کارشناس نمایندگی کشورمان همچنین افزود: اظهارات صبح امروز نخست وزیر این رژیم باعث مضحکه افراد حاضر در این جلسه شد چرا که امروز فردی از قساوت و بی رحمی سخن گفت که در هدایت تهاجم اخیر به غزه با نادیده گرفتن کلیه حقوق و موازین بین الملل 2 هزار غیر نظامی فلسطینی و عمدتا زنان و کودکان و سالخوردگان را به خاک و خون کشیده و علاوه بر مجروح نمودن شمار زیاد دیگری ، مناطق مسکونی زیادی را ویران نموده که به آوارگی 500 هزار نفر از فلسطینیانی منجر شده که طی 8 سال گذشته تحت محاصره غیر انسانی این رژیم بوده اند.

 کارشناس نمایندگی کشورمان در ادامه اظهار داشت ادعای نگرانی این رژیم از برنامه صلح آمیز هسته ای ایران که تحت نظارت بین المللی قرار دارد در حالی صورت می گیرد که در منطقه خاورمیانه و جهان این نگرانی منطقی وجود دارد که سلاح هسته ای در اختیار رژیمی است که بارها ولع خود نسبت به کشتار مردم را نشان داده و نمونه آن جنایات این رژیم در دو ماه گذشته علیه مردم فلسطین بوده است.. حال با این شرایط آیا می توان به چیز دیگری غیر از تلاش نخست وزیر این رژیم برای منحرف کردن توجه جامعه جهانی از جنایات صورت گرفته توسط این رژیم فکر کرد؟

نماینده کشورمان در پایان اظهار داشت اظهارات نماینده این رژیم ادامه سیاست کاملا شناخته شده ان در کارشکنی و تخریب روند مذاکرات جدی جمهوری اسلامی ایران است که طی دو سال گذشته صورت گرفته و قطعا هرگونه پیشرفتی در این مذاکرات به پریشانی و اضطراب بیشتر این رژیم خواهد انجامید. بر همین اساس آنچه ما امروز از سخنران جلسه شنیدیم هيچ چيز بجز مشتي دروغ نبود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
پارسیان طب - فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
روشا فارمسی_فوتر
کلینیک النا_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
فنی آتل_فوتر
اورانوس_فوتر2
نیکان فارمدمهر_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
دکتر لاجوردی_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیان طب - فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
تنورستان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر