قصد ادامه تحصیل در خارج از ایران را داری؟
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
ادیب_4
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۴۵۳۳۸
۲۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲
۱۰۰۵۳۸
اگر شما هم برای ادامه تحصیل در خارج از کشور برنامه‌هایی در سر دارید باید بعد از در نظر گرفتن تمام سختی‌هایی که غربت و تامین هزینه‌های سنگین دارد سراغ گزینه‌هایی بروید که به شرایط و آینده‌ای که شما برای خود ترسیم کرده‌اید نزدیک‌تر باشد.
مجله زندگی ایده آل: اگر شما هم برای ادامه تحصیل در خارج از کشور برنامه‌هایی در سر دارید باید بعد از در نظر گرفتن تمام سختی‌هایی که غربت و تامین هزینه‌های سنگین دارد سراغ گزینه‌هایی بروید که به شرایط و آینده‌ای که شما برای خود ترسیم کرده‌اید نزدیک‌تر باشد. از بین هزار و یک گزینه متفاوت و دور و نزدیک برای ادامه تحصیل تعدادی از مقصدها در این سال‌های اخیر طرفداران بیشتری را به خود جذب کرده است. پس اگر تصمیم خود را برای انتخاب یکی از این مسیرها گرفته‌اید به فهرست ایده‌آل هم سری بزنید.

نروژ، اگر می‌خواهید نزدیک قطب درس بخوانید

 نروژ ازجمله پنج کشور اروپایی است که‌سال‌هــاست تحصیل رایگان برای دانشجویانی که قصد تحصیل در این کشور را دارند، مهیا کرده است. ارائه واحدهای درسی دانشگاه‌های معتبر نروژ به زبان انگلیسی و رایگان بودن تحصیلات در این کشور فاکتورهایی هستند که کشور نروژ را برای ادامه تحصیل به‌خصوص در مقطع فوق‌لیسانس مناسب می‌کند. این کشور باتوجه به نزدیکی‌اش به قطب شمال و شرایط آب و هوایی و نزدیکی به مناطق دریایی بازار کار تقریبا مناسبی برای رشته‌هایی مثل مهندسی نفت و گاز، مهندسی مکانیک، برق، معماری و رشته‌های این‌چنینی دارد؛ اگرچه تحصیلات در مقطع لیسانس در بیشتر رشته‌های ارائه شده در نروژ به زبان نروژی است و دانشجوی متقاضی مقطع لیسانس ملزم به ارائه مدرک تسلط بر زبان نروژی قبل از ورود به دانشگاه‌های کشور نروژ است.

دانشجویان کشور نروژ مجوز کار 10 ساعت در هفته را دارند که این ساعت برای دانشجویان کارشناسی ارشد 20 ساعت است که مجموع درآمد شما از کار دانشجویی می‌تواند کمی از هزینه‌های زندگی و تحصیل شما را در طول سال مهیا کند. کشور نروژ با داشتن دانشگاه‌های معتبری مثل دانشگاه‌های ان‌تی‌ان‌یو، اسلو و برگن به‌عنوان یکی از قطب‌های بزرگ علمی در اروپا محسوب می‌شود. نروژ یکی از کشورهایی است که بیشترین هزینه‌های زندگی را در اروپا دارد و هزینه‌های زندگی در نروژ برای دانشجویان به‌صورت میانگین بین 600 تا 800 یورو در ماه است که شامل هزینه‌های مسکن، غذا، رفت‌وآمد، بیمه و سایر هزینه‌هاست. اگر از آن دسته افرادی هستید که با سرما میانه‌ای ندارید نروژ و سرماهای سختش گزینه مناسبی برای شما نیست.

اگر قصد ادامه تحصیل دارید بخوانید

اتریش؛ هزینه کم با کیفیت زیاد

تحصیلات در کشور اتریش هنوز به‌صورت رایگان (با هزینه بسیار ناچیز) صورت می‌گیرد و این کشور باتوجه به جمعیت بسیار کمی که دارد، شرایط اخذ ویزای تحصیلی و اقامت در این کشور را راحت‌تر کرده است. زبان اصلی کشور اتریش، آلمانی است. دانشجویان ایرانی می‌توانند در صورت قبولی در کنکور سراسری و ارائه گواهی اشتغال به تحصیل در مقطع لیسانس برای دریافت پذیرش در مقطع کارشناسی کشور اتریش اقدام کنند.

البته دانشگاه‌های اتریش در رشته‌های هنر برای پذیرش دانشجو در این مقطع  به شرکت در آزمون ورودی نیاز دارند که گفتنی است قبولی در این آزمون‌ها باتوجه به موارد امتحانی و زبان آلمانی مورد آزمون، بسیار سخت است. در مقطع لیسانس در اکثر رشته‌های دانشگاهی اتریش زبان آلمانی است. حال دو شرایط برای متقاضیان پیش‌رو است؛ اول اینکه زبان آلمانی مورد نیاز را تا سطح 2  B در کشور ایران یاد بگیرند و برای پذیرش اقدام کنند و دوم اینکه بدون هیچ مدرک زبانی به کشور اتریش رفته (با گرفتن پذیرش مشروط) از کالج‌های زبان آلمانی در اتریش استفاده کنند. هزینه‌های زندگی در اتریش برای دانشجویان به صورت میانگین بین 600 تا 800 یورو در ماه است که شامل هزینه‌های مسکن، غذا، رفت‌وآمد، بیمه و دیگر هزینه‌هایی است که دانشجویان در زمان تحصیل در مقطع لیسانس در کشور اتریش مجبور به پرداخت آن هستند.

تحصیل در مقطع فوق‌لیسانس در کشور اتریش به افرادی توصیه می‌شود که قصد تحصیل در بهترین دانشگاه‌های اروپا را داشته باشند اما توانایی مالی پرداخت هزینه‌های زیاد تحصیل در کشورهایی مانند انگلستان، استرالیا و ایالات متحده را ندارند. فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد کشور اتریش بعد از پایان تحصیلات خود مجوز حضور یک‌ساله‌ در این کشور را دارند تا قادر باشند با یافتن شغلی مناسب، ویزای تحصیلی خود را تبدیل به ویزای کار کشور اتریش کنند. بسیاری از رشته‌های مهندسی در مقطع فوق‌لیسانس در اتریش به زبان انگلیسی ولی رشته‌های علوم انسانی، علوم زیستی، علوم پزشکی و علوم مدیریتی به زبان آلمانی ارائه می‌شوند. دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد کشور اتریش به ترتیب، در هفته 10 و 20 ساعت اجازه کار دارند.

آلمان، تمام دانشگاه‌ها به زبان آلمانی است

 دانشگاه‌های بسیار ممتاز کشور آلمان از یک سو و مهم‌تر از همه رایگان بودن تحصیلات در این کشور باعث شده این کشور به‌عنوان یکی از کشورهای سرآمد دنیا از لحاظ پذیرش دانشجو مطرح شود. سیستم آموزشی کشور آلمان به‌دلیل حساسیت زیاد دولت روی زبان آلمانی طراحی شده است تا تمامی رشته‌های ارائه شده به زبان آلمانی ارائه شوند. مقطع لیسانس در کشور آلمان چهار ساله است و برای ورود به این مقطع باید مدرک دیپلم را داشته باشید.

دوره چهار ساله لیسانس به زبان آلمانی تدریس می‌شود و دانشجو باید مدرک زبان آلمانی 1 Bیا 2 B را داشته باشد. دانشجویان مقطع کارشناسی کشور آلمان مجوز کار در محدوده‌ای 10 ساعته به‌صورت هفتگی دارند تا بهتر از پس هزینه‌های زندگی که بیشترین هزینه را مسکن در بردارد، برآیند. هر فرد که قصد ادامه تحصیل در کشور آلمان را داشته باشد قبل از رفتن به آلمان و برای رفتن به سفارت باید نامه‌ای نشان بر پشتوانه مالی نشان دهد که مبلغ آن برابر یک سال زندگی در آلمان است.

آلمان با داشتن معتبرترین دانشگاه‌های اروپا، سرآمد کشور‌های اروپایی در بحث آموزش است و به همین دلیل بسیاری از علاقه‌مندان به ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر مثل دکترا کشور آلمان را برای گذراندن دوره فوق‌لیسانس خود انتخاب می‌کنند، چراکه می‌توانند به‌صورت کاملا رایگان مدارک تحصیلی خود را از بهترین دانشگاه‌های اروپا دریافت و شانس خود را برای گرفتن بورسیه‌های تحصیلی در مقطع دکترا بالا ببرند. دوره تحصیلات کارشناسی ارشد در کشور آلمان دو ساله است و دروس به دو صورت آلمانی و انگلیسی تدریس می‌شوند. تحصیل در آلمان به‌صورت رایگان است و فرد دانشجو فقط باید هزینه‌های ماهانه زندگی خود را بپردازد و کشور آلمان مجوز کار 20 ساعته به‌صورت هفتگی را به دانشجویان خود می‌دهد.

مالزی؛ همسایه‌ای با دانشگاه‌های معتبر

بسیاری از علاقه‌مندان به تحصیل در خارج از کشور، مالزی را انتخاب می‌کنند. گرفتن پذیرش در مقطع لیسانس هم برای افرادی امکان‌پذیر است که دیپلم و پیش‌دانشگاهی خود را گرفته باشند و هم برای کسانی که دیپلم گرفته اما هنوز مدرک پیش دانشگاهی خود را دریافت نکرده‌اند. این دسته از افرادی که مدرک پیش‌دانشگاهی ندارند، می‌توانند از دوره‌های 9 ماهه پیش‌دانشگاهی در خود دانشگاه مالزی استفاده کنند و بعد از پایان دوره وارد مقطع لیسانس شوند.

معدل مورد قبول برای دانشگاه‌های مالزی حداقل نمره 13 است. همچنین به‌دلیل برگزار شدن کلاس‌ها به زبان انگلیسی، دانشگاه مالزی از شما مدرک زبان می‌خواهد تا به شما اجازه ورود به دانشگاه و اخذ پذیرش را بدهد. مدرک زبان مورد نیاز IELTS 5 و 5/6 است البته اگر زبان شما ضعیف است و این مدرک را ندارید، می‌توانید از کلاس‌های زبان موجود در خود دانشگاه‌های مالزی استفاده کرده و بعد از تقویت زبان تحصیلات خود را شروع کنید. مقطع فوق‌لیسانس در کشور مالزی در یک دوره 2 ساله ارائه می‌شود و برای کسانی که قصد ادامه تحصیل در مقطع فوق‌لیسانس در کشور مالزی را دارند اولین شرط مرتبط بودن رشته لیسانس است.

شرط بعدی معدل است که شما باید معدل لیسانس بالای 15 داشته باشید. هزینه‌های زندگی در همه کشورهای دنیا برای دانشجویان به طور کلی به سه دسته تقسیم می‌شود که مالزی هم از این دسته مستثنا نیست. اولین آیتم هزینه تحصیل است و بعد از آن هزینه مسکن که شامل خوابگاه یا اجاره‌خانه است و در آخر هزینه‌های روزانه مثل خورد و خوراک و رفت‌وآمد و... هزینه‌های تحصیل هم در هر دانشگاه (خصوصی یا دولتی) بسیار متفاوت است.

تحصیل در استرالیا با شهریه‌های بالا

استرالیا چند سالی است که با ارائه طرح‌های مختلف مهاجرت به جذب نیروهای تحصیلکرده یا متخصص مشتاق بوده است و این نکته که دانشگاه‌های برتر این کشور در زمره 200 دانشگاه برتر دنیا هستند، همواره استرالیا را کانون بسیاری از علاقه‌مندان به تحصیل در خارج از کشور قرار داده است. ولی بسیاری از دانشجویان باتوجه به اینکه شرایط پیدا کردن کار و گرفتن اقامت دائم استرالیا، بسیار سخت‌تر از دیگر کشورهاست باز هم استرالیا را در زمره مهم‌ترین مقصدهای خود قرار می‌دهد.

داوطلبانی که آخرین مدرک تحصیلی آنها مدرک دیپلم است، می‌توانند با گذراندن دوره پیش‌دانشگاهی خود در استرالیا وارد دانشگاه شوند. برای اخذ پذیرش از دانشگاه‌های کشور استرالیا، داشتن نمره 6 در آزمون آیلتس یا نمره‌های مشابه در آزمون تافل الزامی است. شما برای پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های استرالیا باید مدرک تسلط بر زبان انگلیسی (حداقل آیلتس 6 آکادمیک، مدرک نشان تمکن مالی، ارائه اصل یا گواهی مدارک تحصیلی و ریز نمرات ارائه توصیه‌نامه اساتید اجباری است) را داشته باشید. نکته‌ای که در دانشگاه‌های استرالیا به‌عنوان مشکل پیش‌روی علاقه‌مندان قرار دارد، شهریه زیاد دانشگاه‌هاست به‌طوری‌که سالانه و به‌صورت میانگین شهریه‌ای حدود 30هزار دلار به‌عنوان شهریه دانشگاهی معین شده است.

انگلیس؛ مقصد تحصیل پولدارها

تحصیل کردن در کشور انگلستان برای بسیاری از افراد بااهمیت است، چراکه دانشگاه‌های کشور انگلستان در زمره باکیفیت‌ترین دانشگاه‌های جهان قرار دارند. قدمت دانشگاه‌های ممتاز در سیستم آموزشی انگلستان و امکانات بسیار ویژه‌ای که این کشور دراختیار دانشجویان خارجی برای تحصیل قرار می‌دهد، همیشه مورد توجه علاقه‌مندان به تحصیل در معتبرترین مراکز علمی، قرار گرفته است.

شرایط ویژه‌ای مثل مهیا کردن خوابگاه‌های دانشجویی با امکانات پیشرفته، تهیه غذای اسلامی و حلال، فراهم کردن بستر نظارت مستمر اولیای دانش‌آموز بر روند تحصیلی و زندگی در انگلستان همه امکاناتی هستند که دانشجویان را به سمت این کشور روانه کرده است. برخلاف بسیاری از کشورها که دوره لیسانس در آنها چهار سال یا بیشتر است، دوره لیسانس در کشور انگلستان سه سال است و فرد متقاضی بعد از گذراندن دوره سه ساله لیسانس می‌تواند برای دوره یکساله فوق‌لیسانس در این کشور اقدام کند و پذیرش بگیرد که این به‌عنوان یکی از دلایل مهم برای انتخاب این کشور برای تحصیل در مقطع کارشناسی محسوب می‌شود.

هر فرد متقاضی برای ورود به دوره لیسانس باید مدرک IELTS با نمره 5 و 5/6 را داشته باشد. هزینه‌های زندگی در انگلستان برای دانشجویان به‌صورت میانگین بین 800تا 1000 پوند در ماه و حق کار دانشجویان هم حدود10 ساعت به‌صورت هفتگی است. باتوجه به اینکه آموزش در کشور انگلستان در سطح بسیار بالایی صورت می‌پذیرد، افراد پس از گذراندن مقطع فوق‌لیسانس از این کشور به سطحی از توانایی و تجربه دست می‌یابند که قادر خواهند بود آینده‌ای تازه را برای خود فراهم کنند اما فراموش نکنید هزینه تحصیل در این کشور بسیار بالاست.
انتشار یافته: 39
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
16:16 - 1393/07/22
خوش باشيد!
پاسخ ها
فاطمه محمدتابار
Singapore
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۰
ble
Iran, Islamic Republic of
23:49 - 1393/07/22
اطلاعات جالبی دادید مرسی
Iran, Islamic Republic of
11:15 - 1393/12/21
با سلام لطفا پاسخ بدید من شرایط مالی خوبی ندارم بنظر شما کدوم کشور راحتتره بدون پول زیاد رفت .
Iran, Islamic Republic of
01:32 - 1393/12/23
با سلام و خسته نباشید . من برای مقطع ارشد قصد ادامه تحصیل در فرانسه یا نروژ یا فنلاند رو دارم به دلیل رایگان بودن تحصیل. نمیتونم رو حمایت خانواده حساب کنم از نظر مالی . تنها امیدم اونجا کار کردنه و داشتن یه زندگی فقیرونه دانشجوییه تا درسم تموم شه . آیا امکانش هست؟ حاضرم هر سختیرو که فکرشو کنین تحمل کنم . ولی باید به هر قیمتی شده به هدفم برسم. لطفا راهنماییم کنین . راهنمایی کنین نه نا امید کنین
Iran, Islamic Republic of
02:36 - 1394/01/14
سلام, من فارغ التحصیل دبیرستان هستم, امکان تحصیل در رشته پزشکی با هزینه خیلی کم توی یه کشور خارجی با دانشگاه معتبر برای من وجود داره؟ اگر هست کدوم کشور؟ راهنماییم کنید لطفا ...
Iran, Islamic Republic of
15:53 - 1394/08/07
سلام.ببخشید کم هزینه ترین کشور برای تحصیل رشته معماری کجاست؟فقط خارج از ایران باشه کافیه!
مالزی چطوره؟شرایطش چجوریه؟زبان هم تافل دارم مشکلی از نظر زبان ندارم.
ممنون میشم جواب بدید
Iran, Islamic Republic of
08:53 - 1394/10/29
سلام . میخواستم بدونم آیا برای ادامه تحصیل در خارج حتما باید لیسانس داشته باشی؟ من سوم دبیرستان رشته علوم انسانی هستم .میتونم برای ادامه تحصیل رایگان به خارج برم؟
Iran, Islamic Republic of
23:55 - 1394/10/29
سلام.من فوق دیپلم حقوق دارم از دانشکده علمی کاربردی..برا فوق لیسانس شرایط تحصیل در ترکیه چیه؟
Iran, Islamic Republic of
16:24 - 1395/01/31
سلام، با تشکر فراوان ،سوالات زیادی دارم ک ممنون میشم تا حدودی راهنماییم کنید ،من میخام برای فوق لیسانس و دکترا از کشور خارج بشم ،با هزینه نسبتا کم ،کشور گرون قیمت نباشه ،کدوم کشور بهتره،و امکان گرفتن پذیرش برام بیشتره،رشتم روانشناسی هستش،از دانشگاه ازاد ...همچنین چ شرایطی لازمه برا رفتن، میشه برم یا نه،ممنون میشم جواب بدین
Iran, Islamic Republic of
16:31 - 1395/01/31
لطفا راهنمایی کنید ،،من میخام در ایران لیسانس بگیرم بعد برای فوق و دکترا برم خارج از کشور،شرایطش رو بهم بکین تا حدودی راهنمایی بشم لطفا،مرسی،روانشناسی میخام بخونم،زبانم هم خوبه ولی مدرک ندارم،تو این 4 سال مدرک هم میگیرم،کدوم کشور برام بهتره ،هزینه هم زیاد نباشه،با تشکر
Iran, Islamic Republic of
23:39 - 1395/02/14
من دوست دارم در مقطع ارشد توی انگلیس هنر نمایش یاسینما بخونم اما هیچ اطلاعاتی از دانشگاههای خوب وشرایط پذیرش ومیزان هزینه ها ندارم،اگر راهنماییم کنید ممنون میشم.
Iran, Islamic Republic of
01:03 - 1395/03/30
من ليسانس رشته مامايي هستم از دانشگاه سراسري براي ادامه تحصيل در اين رشته در خارج از ايران ميخواهم اقدام كنم .لطفا راهنمايي كنيد كدام كشور بهتر است براي ادامه اين رشته ??واينكه ارشد را اينجا بخوانم براي دكتري اقدام كنم بهتر است يا نه براي ارشد اقدام نماييم ؟متشكرم
Iran, Islamic Republic of
12:02 - 1395/03/31
با عرض سلام و خسته نباشيد:من ترم ٢ حقوق رو دارم پاس ميكنم اگه اينجا مدرك كارشناسيم رو بگيرم بايد دوباره مدرك كارشناسي ٤ساله المان رو پاس كنم؟!يا خير و بايد ارشد رو پاس كنم؟!و اينكه بازار كار وكالت در المان چطوره؟!كدوم كشور براي وكالت بازار كار داره؟!
Iran, Islamic Republic of
16:44 - 1395/04/03
سلام خواهش میکنم به سوال منم جواب بدید من وضعیت مالی بدی دارم کلی بشدت علاقه مند ب تحصیلم میخواستم ببینم کدوم کشور رایگانه با چه شرایطی خواهش میکنم.جوابمو بدید درضمن من دیپلم کارودانش دارم
Iran, Islamic Republic of
09:31 - 1395/06/11
سلام من ليسانس تربيت بدني گرايش مديريت ورزشي دارم از دانشگاه ازاد خيلي علاقه دارم براي ادامه برم خارج از ايران ولي نميدونم كدوم مشور برام بهتره. ميشه راهنمايي كنيد
Iran, Islamic Republic of
14:33 - 1395/08/19
سلام کارشناسی ارشد در رشته مدیریت mba در خارج از کشور را دارم.
Iran, Islamic Republic of
12:02 - 1395/09/12
با سلام لیسانس نقاشی دارم برای ارشد خیلی دلم میخواد کشور دیگه تحصیل کنم با قیمت پایین
Iran, Islamic Republic of
17:58 - 1395/09/25
سلام لطفا جواب بدین من رشته ی شیمی هنوز لیسانس نگرفتم ترم اولم میتونم برای ادامه به خارج از کشور مثل فنلند یاسوئد یا ایرلند برم اونم دانشگاه رایگان یا هزینه ی کم.واینکه میتونم درکنار درس اونجا کارم بکنم.مرسی
United Kingdom
21:25 - 1395/10/01
با سلام خسته نباشید. لیسانس حسابداری در ایران دارم البته خودم دانشجو ارشد حسابداری در ایرانم. برای ارشد و دکترای خارج خیلی دلم میخواد کشور دیگه تحصیل کنم با قیمت پایین.خیلی علاقه مند به خارج از کشورم.لطفا بهم راهنمایی کنین
Iran, Islamic Republic of
12:26 - 1395/10/28
سلام من فوق دیپلم خمل و نقل و ترافیک شهری دارم و افتادم دنبال معافیم100درصد معاف میشم با هزینه ی کم تو این رشته کدوم کشور میشه تحصیل کرد
Iran, Islamic Republic of
10:50 - 1395/12/15
بابا کسی نیست جوابتونو بده خودتونو خسته نکنید.
Iran, Islamic Republic of
16:57 - 1396/04/04
سلام من سال سوم دبیرستان در رشته ریاضی هیستم با معدل هفده میخواستم بدونم برای تحصیل در رشته های مهندسی معماری. مهندسی عمران .مهندسی پزشکی در چه کشور هایی با دانشگاه های معتبر و هزینه ی کم میتونم ادامه تحصیل بدم ??
Iran, Islamic Republic of
12:00 - 1396/05/03
سلام. ..میخواهم ب ی دانشگاه مطرح در خارج از کشور تحصیل کنم ب ی کم راهنمای نیاز دارم....
Iran, Islamic Republic of
21:26 - 1396/05/07
سلام من رشته فقه و حقوق خوندم و میخوام برا دکتری در خارج از کشور تحصیل کنم.اطلاع دارید کدوم کشور ها پذیرش دارن و چطور؟آیا باید کنکور شرکت کنم؟پذیرش بصورت مستقل ندارن بطوری که دفتری تو ایران داشته باشن برا پذیرش؟هزینه ش چطوره؟
من هرچی گشتم متأسفانه جواب بدرد بخوری پیدا نکردم.اگه کسی اطلاعاتی داره من رو هم در جریان بگذاره.تشکر
Iran, Islamic Republic of
13:40 - 1396/12/24
سلام و خسته نباشین دوستان میخواستم ببینم کدوم کشور واسه ادامه تحصیل رشته مکانیک خودرو خوبه و در ضمن زبانم زیاد خوب نیس و میخوام ک اونجا هم زبان اموزش بدن ب نظرتون نروژ خوبه؟
Iran, Islamic Republic of
20:50 - 1397/01/19
لطفا درباره هلند هم توضیح بدید با سپاس
Iran, Islamic Republic of
13:21 - 1397/01/20
بابا دوستان اینجا کارشناسی ننشته خودتان را خسته نکنید بروید تو گوگل شرایط تحصیل در کشورها را پیدا کنید...اینجا بیهوده هست...
پاسخ ها
نیلو
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۵
افففرین
Iran, Islamic Republic of
01:46 - 1397/02/02
با سلام و تشکر
در مورد مقطع دکترا نگفتید؟
Iran, Islamic Republic of
17:09 - 1397/03/28
سلام من لیسانس مهندسی کشاورزی اصلاح نباتات سال هشتاد و شش دارم برای ارشد الان کدوم کشور مناسب هست با شرط رایگان بودن تحصیل در ارشد
Germany
20:14 - 1397/04/28
سلام بنده ۱۸ سالمه و مدرک پیش دانشگاهی ادبیات و علوم انسانی رو دارم میخوام برای ادامه تحصیل ب کشور انگلیس برم و مدرک پایان خدمتم رو هم نگرفته ام میتونید کمکم کنید ک چیکار باید بکنم
Iran, Islamic Republic of
12:16 - 1397/06/07
سلام من ۲۲سالمه مدرک پیش دانشگاهی تجربی رو دارم قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور رو دارم و مدرک پایان خدمتم رو نگرفته ام لطفاً راهنمایی کنید چکار کنم
Iran, Islamic Republic of
20:20 - 1397/06/12
سلام,من تازه کارشناسی ارشد روزانه قبول شدم,میخواستم بدونم میتونم گواهی قبول شدنم در کنکور سراسری رو بفرستم مثلا اتریش و اونجا ارشدو بخونم؟
France
18:41 - 1397/08/02
سلام
من دکترای ریاضی تازه گرفتم قصد ادامه تحصیل در خارج از کشوردارم سنم ٢٧ساله اگه میشه راهنمایم کنید
United Kingdom
16:13 - 1397/10/05
ادامه تحصیل میدهم من ترک نحصیل کردم ولی می خواهم از همین جایی که ترک تحصیل کردم می خوام ادامه بدهم
Iran, Islamic Republic of
14:33 - 1397/10/28
سلام
من کارشناسی دارم میخونم رشته ی زیست،اما برا فوق ودکترا میخام برم یه کشور خارجی بازارکار این رشته در مقاطع بالا تو کدوم کشورها بهتره
Iran, Islamic Republic of
13:21 - 1397/12/02
سلام من دیپلم رشته تجربی دارم .به نطرتون کم هزینه تر ین کشور با امکانات خوب و پذبرش افرادی مث من با این مدرک کدوم هست؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
03:53 - 1397/12/22
سلام
من 18 سالم سوم دبیرستان رشته ای برق صنعتی به نظرتون برای ادامه تحصیل کدوم کشور بهتره کم هزینه و. و امکانات خوبی دارد لطفا راهنمایی کنید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
شرکت هوش و دانش سپهر_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
شرکت هوش و دانش سپهر_4
شرکت هوش و دانش سپهر_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی بانو_فوترموبایل
شفا_فوترموبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
پارسیان طب - فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
ترجمه زندگی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
اورانوس_فوتر2
دکتر لاجوردی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر صالحی_فوتر
پارسیان طب - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر