مجازات‌ «کشف حجاب» و «دارندگان ماهواره»
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۴۵۶۷۵
۲۳ مهر ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۱
۳۳۴۸۷
مروری بر طرح صیانت از حریم عفاف و حجاب:
برخی از نمایندگان مجلس طرحی را ارائه کرده اند که در آن نحوه برخورد با کشف حجاب در وسایل نقلیه ، پوشش نامناسب زنان در انظار عمومی و نیز واحد های مسکونی که ماهواره نصب کرده اند، مشخص شده است.
خبرگزاری ایرنا: برخی از نمایندگان مجلس طرحی را ارائه کرده اند که در آن نحوه برخورد با کشف حجاب در وسایل نقلیه، پوشش نامناسب زنان در انظار عمومی و نیز واحد های مسکونی که ماهواره نصب کرده اند، مشخص شده است.

این طرح که در جلسه علنی 17 مهر مجلس شورای اسلامی اعلام وصول شد ' صیانت از حریم عفاف و حجاب' نام دارد و به امضای 36 نماینده همچون روح الله حسینیان، حسین نجابت، غلامرضا مصباحی مقدم، مهرداد بذرپاش، ابراهیم کارخانه، زهره طبیب زاده، فاطمه آلیا، نیره اخوان بیطرف، لاله افتخاری و حسن کامران رسیده است.

در یکی از مواد این طرح از نیروی انتظامی خواسته شده با بکارگیری نیروهای زن آموزش دیده در انظار و امکان عمومی به بانوان فاقد حجاب شرعی تذکر بدهد و زنانی که با پوشش غیرشرعی و نامناسب، عفت عمومی را جریحه دار می کنند ابتدا متعهد به شرکت در دوره های آموزشی و سپس محکوم به پرداخت جریمه نقدی از دو تا ده میلیون ریال کند.

در ماده یک این طرح هم آمده است ' چنانچه راننده یا سرنشینان وسایل نقلیه اقدام به کشف حجاب، روزه خواری، مزاحمت برای نوامیس یا حرکات غیرمتعارف خلاف عفت عمومی' کنند باید یک میلیون ریال جریمه شوند و در صورت تکرار علاوه بر 10 نمره منفی، وسیله نقلیه به مدت 72 ساعت توقیف می شود.

طبق ماده پنج این طرح، اشتغال به کار بانوان در واحدهای صنفی باید با رعایت حرمت آنها و پرهیز از اختلاط با مردان و در ساعات متعارف یعنی 7 صبح تا 10 شب باشد.

عدم رعایت از این ماده تخلف صنفی محسوب می شود و واحد صنفی متخلف از طریق نیروی انتظامی به مدت یک هفته و در صورت تکرار به مدت یک ماه تعطیل خواهد شد.

مشاغل پرستاری، پزشکی و مهمانداری هواپیما از شمول این ماده خارج است، ضمن آن که خاطرنشان شده اشتغال در ساعات شبانه برای مشاغلی که به خدمات بانوان نیاز دارند با دریافت مجوز از اماکن نیروی انتظامی مجاز است.

نمایندگان امضا کننده این طرح در ماده 7، نصب و تعمیر تجهیزات دریافت از ماهواره را ممنوع کرده اند و مرتکب را در مرتبه اول محکوم به پرداخت جزای نقدی و در صورت تکرار مشمول حبس دانسته اند.

مدیران ساختمان ها هم موظف هستند نسبت به جمع آوری تجهیزات مرکزی غیرمجاز ماهواره اقدام و به ساکنین تذکر کتبی بدهند.

در صورتی که تا یک ماه پس از تذکر به ساکنان اقدامی صورت نگیرد ، مدیر ساختمان باید موضوع را به نیروی انتظامی گزارش کند. عدم تذکر به ساکنان آپارتمان ها و یا عدم ارسال گزارش به نیروی انتظامی موجب محکومیت مدیر ساختمان به جزای نقدی خواهد شد.

در ماده دو این طرح با استناد به بندی از قانون تخلفات اداری که مجازات هایی برای کارکنان دستگاه های اجرایی در صورت رعایت نکردن حجاب اسلامی در نظر گرفته، تاکید شده است که هیات های رسیدگی به تخلفات اداری متخلفان را به توبیخ کتبی با درج در پرونده استخدامی محکوم خواهند کرد و در صورت تکرار، خاطیان به کسر حقوق و فوق العاده شغل یا عناوین مشابه حداکثر تا یک سوم از یک ماه تا یک سال محکوم می شوند.

البته در تبصره آمده است که این قانون مانع از تعقیب کیفری خاطیان نخواهد شد.

طبق ماده سه این طرح تمامی دستگاه های مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری موظف هستند ترتیبی اتخاذ کنند که ورود و حضور بانوان مراجعه کننده با رعایت حجاب شرعی باشد.

درآمد ناشی از اجرای این قانون در اختیار نیروی انتظامی قرار خواهد گرفت تا صرف برنامه های آموزش و تبلیغ حجاب و عفاف شود.
برچسب ها:
انتشار یافته: 84
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:52 - 1393/07/23
نمیدونم چرا نمیخوایم قبول کنیم که ماهواره دیگه یک معضل نیست و تبدیل به فرهنگ ایرانی ها شده! وقتی بالای 90 درصد مردم ماهواره دارن پس تعیین مجازات یکم خنده دار به نظر میرسه!!!
پاسخ ها
حسين رمضاني
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۴
من خانواده من دوستان من و اقشار مذهبي و هيئتي از هرگونه طرحي كه با بي حجابي و كشف حجاب مقابله كند حمايت ميكنيم و تا پاي جان ايستاديم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۴
یعنی اینکه 90 درصد مردم یک کاری رو انجام میدن، این کار کار خوبیه و معضل نیست؟! فرهنگ غلط باید ریشه‌کن بشه نه اینکه تازه بهش شاخ و برگ بدیم.
بدون نام
Netherlands
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۴
آقای حسین رمضانی ، اسم و فامیلت و نوشتی فکر کردی جایزه میدن بهت بابت این پاچه خواریت ؟؟؟؟
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۴
اصلا کی گفته 90 درصد ؟
من آمار های مختلفی شنیدم ولی هیچکدام اینقدر نبوده .
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۴
ماهواره مثل هر وسیله دیگه هم میشه ازش استفاده نادرست کرد هم درست.اگر قراره این وسیله از جامعه حذف بشه پس باید جایگزین داشته باشه یا فیلم های داخلی رو جذاب تر وبا مفهوم تر بشه
سمیرا
United States
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۴
لطفا برین این اختلاس های کلان رو جمع و جور کنین گرونی و تورم رو مهار کنین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۴
اصل مسئله چیز دیگری است.در زندگی اجتماعی ایران امروز بخصوص در مسائل کسب و تجارت و استخدام و مزد و این گونه مسائل اساسی ذره ای اثر از دین و معنویت نیست. برای پنهان کردن ان بی معنویتی،و برای اخلال در کار دولت غیر غارتگر به این بهانه های همیشگی متوسل شده اند!
سابرینا
Singapore
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۴
خداییش دیگه نمی ارزه حکم حبس واسه ماهواره
سینا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۸
من خودم ماهواره ندارم وعلاقه هم ندارم ولی نمیشه دستوری به مردم گفت که چه ببینند وچه نبینند ودرهیچ کجای دنیا مخصوصا در این قرن حاضر همچین اتفاقی نمی افته
United Kingdom
17:56 - 1393/07/23
از ماست که بر ماست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۴
بله از ماست که بر ماست بنده به نوبه خود شرمنده هستم واز مردم عذر خواهی میکنم که ندانسته به تعدادی از همین نمایندگان طراح موضوع فوق رای دادم. متاسفم
Iran, Islamic Republic of
18:07 - 1393/07/23
این طرح بسیار ناکارآمد است.
پاسخ ها
هدی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۴
من هم قبول دارم ناکارآمده چون تا عقیده و فکر شخص عوض نشه فایده‌ای نداره. همه فقط منتقدیم از خودم گرفته تا بقیه، بهتره که نقدمون همراه با ارائۀ راهکار مؤثر باشه.
hamid
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۶
احمد جان این طرح نا کار آمد است . این صیانت از حق و حقوق مردم است یا اینکه ضایع کردن بی احترامی و زیاده خواهی عده ای
Iran, Islamic Republic of
18:09 - 1393/07/23
يعني تو مجلس کار مهمتري از اينکه به مردم گير بدن ندارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۴
دوست خوبم اصلاً فلسفۀ تشکیل مجلس رسیدگی به امور مردمه. بحث ماهواره و بدحجابی یه مسئله‌ای هستش که دامنه‌اش به اجتماع هم کشیده می‌شه؛ پس جا داره که تو مجلس مطرح بشه.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۵
اگر فلسفه تشکیل مجلس رسیدگی به امور مردمه پس چرا فقط چشماشون همین یک مورد را میبینه؟ ...آیا اجازه ندارند به دیگر امور مردم مثل وضعیت معیشت مردم رسیدگی کنند
Iran, Islamic Republic of
18:11 - 1393/07/23
مثل اینکه دوباره دستگا ه های جدید وارد کرده اند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۴
آفرین++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Iran, Islamic Republic of
18:31 - 1393/07/23
واقعا اين نمايندگان محترم بقيه مشكلات جامعه رو كه نياز فوري و ضروري براي وضع قانون مناسب و رسيدگي و پيگيري مستمر دارند رو نمي بينند? يا فرار به جلو مي كنند ؟ ميخوان از سوال و جواب مردم فرار كنند؟ دست پيش ميگيرن كه پس نيفتن ؟ بورسيه و بيمه و خاوري و زنجاني و اختلاس و و و و و ؟ تا كي و كجا ؟!؟!؟!؟
Iran, Islamic Republic of
19:06 - 1393/07/23
یاد حرف آخونده توی فیلم مارمولک افتادم اونحا که می گفت : اونقدر بچه ها رو به زور ببرید بهشت که از اون ور حهنم بزنه بیرون!!!
خواهشا نظر بنده رو بدرجید
به هیچکس که توهین نکردم!
کردم؟!
Iran, Islamic Republic of
19:56 - 1393/07/23
مردم رو که نمیتوان به زور به بهشت برد اصلا ما بهشتو نخواهیم کیو باید ببینیم؟؟؟!!!
Iran, Islamic Republic of
19:59 - 1393/07/23
ضمن تشكرازاحساس مسئووليت نمايندگاني كه طرح ارائه مي كنند،امابايدتوجه داشته باشندكه طرحهاي فرهنگي را باچوب وچماق نمي توان به پيش بردگذشته ازآن ماآلان دركدام برهه اززمان زندگي مي كنيم؟آيا اينگونه اقدامات همانندآب درهاون كوفتن وآب درآسياب دشمن ريختن نيست؟پس بياييدعجولانه تصميم گيري نكنيم.
United Kingdom
20:20 - 1393/07/23
از این مجلس پرکار و دلسوز خواهش میکنم یه فکری هم برای جوانان بی کار که به انحراف کشیده میشن بکنه و اینقدر بی لیاقتی مدیران و مسولین را به گردن ماهواره و بدححابی خانم های بنده خدا نندازه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۴
بی لیاقتی رو خوب گفتی
Iran, Islamic Republic of
20:35 - 1393/07/23
بفرماييد غذا چى بخوريم و شبها بنظر شما مجلسي ها چه فيلمهايي را از صدا و سيما ببينيم ايا اصلا اجازه داريم با زن و بچه تفريح كنيم يا نه؟ لطفا هر چى سريعتر جواب بديد وگرنه مدير ساختمون ما رو تنبيه ميكنه!!
پاسخ ها
هموطن
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۴
حالا قبلاً که ماهواره نبود مردم از گشنگی مردند؟! در ضمن تفریح که فقط فیلم دیدن نیست. این همه تفریحات سالم مثل ورزش، استفاده از طبیعت، مطالعه و...
بابک
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۴
من خودم ماهواره دارم ولی خداوکیلی ای فیلم ونمایش را ترجیح میدم ولی اینکه مردم عقلشان نمیرسه موهاشون را چطور بزنند چی بخورند وچی بپوشند وچی ببینند را هم دولت تعیین کنه توهین به عقل وتفکر ملت است
Iran, Islamic Republic of
20:59 - 1393/07/23
نظرات رو که نشون نمیدین بده یعنی همشون خوب نبودن که چاپ نمیکنین
Iran, Islamic Republic of
21:27 - 1393/07/23
بیچاره مدیران ساختمان ها
Iran, Islamic Republic of
21:30 - 1393/07/23
خانه از پای بست ویران است
خواجه در بند نقش ایوان است !
Iran, Islamic Republic of
21:37 - 1393/07/23
فقط یه سئوال: آیا میشود جلوی تکنولوژی را گرفت؟
Iran, Islamic Republic of
21:40 - 1393/07/23
یادمه ویدیو هم جرم محسوب میشد! اما ..........!!!!!! چندین ساله دارین از این محدودیت ها اعلام و اعمال میکنید اما آیا مردم حرفتان را گوش کرده اند تا حالا ؟؟؟!!!
Iran, Islamic Republic of
21:40 - 1393/07/23
عوض این طرح های چرند و بی محتوا به مشکلات مردم رسیدگی کنند.
پاسخ ها
زسما حیرانه
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
حق با شماست کی گفته بی حجابی و ماهواره اصلا ربطی به خانواده ها نداره وقتی کسی خودش رو به خواب زده همون بهتر که سیل بیاید و ببردش مشکلات شما فقط شکمتون و بس فقط یه مشت تجملاتی است که از همین ماهواره می گیرید از وقتی که ماهواره ها اومدن تو خونه ها خیلی اوضاع خانواده ها بهتر شده شما بگید مشکل از این بدتر که خانواده ها دارن از هم می پاشن
Iran, Islamic Republic of
22:07 - 1393/07/23
کسی نظری نداره (؛
پاسخ ها
ghasem
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۴
همین نماینده های رویایی در هنگام تبلیغات انتخاباتی میگویند مسئله اصلی اقتصاد و معیشت مردم است و دیگر مسائل حل می شود ولی وقتی وارد مجلس میشوند اقتصاد و معیشت مردم در الویت آخر قرارمی گیرد.
میگویند روزی یک فردی از کشورهای پیشرفته از یک شخصی از کشورهای جهان سوم (ایران) سئوال میکند که بزرگترین آرزویت چیست ؟ و فردجهان سومی میگوید : خانه ، ماشین ، خانواده..... شخص سئوال کننده میگوید من ازحق طبیعی یک شهروند نپرسیدم ؛ سئوال من آمال و آرزوهایت بود......
Iran, Islamic Republic of
22:11 - 1393/07/23
باتوجه به درگیری مدیر ساختمان با بعضی ساکنین بخاطرمسائل مختلف از جمله ندادن شارژ ماهانه موضوع ماهواره ام غوزی به غوزهای دیگر اضافه میکند .بهتر است نمایندگان محترم مجلس بفکر ایجادآرا مش بین آحاد مردم باشند نه درگیری بیشتر
Iran, Islamic Republic of
22:23 - 1393/07/23
آقا لطف کنید همه رو اعدام کنید خلاصصصصص
......تو این مملکت
Iran, Islamic Republic of
22:40 - 1393/07/23
با کره شمالی چه فرقی داریم یعنی مردم درک فهوم ندارن شما متوجه می شودی چه خوب چه بد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Germany
۱۲:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۵
اشتباهی منفی دادم ، معذرت
Iran, Islamic Republic of
23:57 - 1393/07/23
واقعا استقلال ، آزادی یعنی این...
Iran, Islamic Republic of
08:35 - 1393/07/24
پروردگارا:
اگه امکان داره کاری کن انتخابات مجلس زودتر شروع شه
آمین
Iran, Islamic Republic of
09:48 - 1393/07/24
لطفا این نظرات مردم را به این آقایان وخانوم ها برسانید متشکرم
محمود حبیب کاظمی رزمنده کربلای 5 ومخترعl
Iran, Islamic Republic of
09:49 - 1393/07/24
بنام خدا و باسلام خدمت غیور مردان نیروی انتطامی همیشه بیدار که حضور شما تضمین امنیت ملی کشور ماست برای شما عزیزان در انجام این ماموریت محوله ارزوی موفقیت و پیروزی میکنم. و من الله و ........توفیق
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۴
شما از چه طيفي هستين؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مهمان
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۴
از طیف افراطی
Iran, Islamic Republic of
09:50 - 1393/07/24
شما اول برید مشکل بیکاری رو حل کنید مردم خودشون رعایت این عواملو میکنند
Iran, Islamic Republic of
10:15 - 1393/07/24
یه سوال این شبکه های جام جم خودمون که هموطنان خارج از کشور دارند می بینند هم با ماهواره است یا چیزه دیگه ای هست ؟آیا هر چیزی به اجباره نتیجه میده یا جواب عکس میده رعایت حجاب و نجابت هم تو خون ایرانی هست گواه این حرفم هم سنگ تراشه های وآثار به جای مانده ازقدیم است الان هم نمیشه که همه را با یک چشم دید و تو یک کفه ترازو گذاشت و محاکمه کرد آیا هر کسی که ماهواره داره استفاده منفی از آن میکند؟اگر بخوهیم کسانی را که ماهواره دارند را مجرم حساب کنیم اطراف تمام شهرها را باید سیم خاردار بگذاریم واحیاننا کسانی که ماهواره ندارند را به جای دیگری منتقل کنیم.
Iran, Islamic Republic of
10:27 - 1393/07/24
آخه مدیر ساختمون چه گناهی کرده ، نه حقوقی نه هیچی تازه جریمه، ؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
10:38 - 1393/07/24
خدا رو شکل مشکل بیکاری جوانان حل شده که نماینده ها به فکر مشکلات دیگر مردم افتاده اند. خدایا شکرت
Iran, Islamic Republic of
11:37 - 1393/07/24
یه ذر دیر شده ولی بازم خوبه اگه درست و اصولی پیش برن و تند روی نکنند.
United States
11:49 - 1393/07/24
بنده نِظِری ندارم :v
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۴
آره منم! (:
United States
12:21 - 1393/07/24
یعنی تا این حد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
12:49 - 1393/07/24
نمایندگان محترم
تورو خدا بذارین مردم یه کم نفس بکشن...
Iran, Islamic Republic of
12:57 - 1393/07/24
البته استفاده نادرست از ماهواره باعث خیلی مشکلات در جامعه شده متاسفانه !!
Iran, Islamic Republic of
14:02 - 1393/07/24
کسی که تفکر وبینشی صحیح نسبت به حجاب وتماشای سریال های انحرافی ازماهواره دارد،برایش فرقی نداشته ونخواهدداشت.یعنی هرچه قدرهم که آزادی برایش مهیا شود،بازهم مراقب حجاب خود وخانواده اش بوده وجذب فرهنگ بدحجابی نمیگردد.
درعوض افرادی که درپندارشان بدحجابی را بدندانسته ودرصورت رسیدن به آزادی تا مرحله لخت شدن هم پیش میروند،برایش وضع مقررات سخت بازهم فرقی ندارد،یعنی ایشان راهکارهای جدیدتری پیداکرده وقانون رادورمیزنند.
منظورمن اینست که وضع اینگونه قوانین بهانه ای برای جولان مخالفان شده ودرنهایت مشکلی را حل نمیکند.بهتر است بجای وضع اینگونه قوانین ازصداوسیما شروع کنیم که اکنون خودش مظهر تبلیغ بدحجابی شده وپس از اصلاح این سازمان اقدام به روشن گری کرده وافکار قشرنوجوان وجوان رانسبت به فرهنگ حجاب وعفاف روشن کنیم تا انشاالله شاید نسل های بعدی خودشان به یقین برسند وحجاب رابه عنوان یک ارزش بپذیرند
Iran, Islamic Republic of
14:16 - 1393/07/24
بس که زندگی نکردیم وحشت از مردن نداریم
Iran, Islamic Republic of
14:22 - 1393/07/24
البته اولین چیزی که جامعه را نابود و تمام ناهنجاریها بوجود میاره فقر است بهتر بود نمایندگان عزیز در هشت سال گذشته کمی چشم و گوش خودشان باز میکردند تا دزدیهای میلیاردی صورت نگیرد و با این درآمدی که دولت از فروش نفت 140 دلاری کسب میکرد ریشه فقر را ریشه کن میکردند ولی متاسفانه این عده هر موقع خودشان در راس نباشند جامعه را طوری دیگه میبینند
Iran, Islamic Republic of
16:11 - 1393/07/24
کانال های داخلی غیر از گریه و غم و اندوه جه نشون مردم میدن؟
Iran, Islamic Republic of
17:02 - 1393/07/24
سلام این طرح وحرفها درست نیست با این حرفها دشمنان مارا شاد میکنید و آنها به این ملت عزیز میخندند. عوض اینکه این همه مشگلات داخلی وخارجی مردم حل وفصل کنید .... خدا میدوند من ماهواره ندارم ودوست وهم ندارم داشته باشم ولی نباید به زندگی خصوصی ملت دخالت کرد پس آزادی استقلال چه شد. شما فکر بهشت وجهنم مردم نباشید.
Iran, Islamic Republic of
17:07 - 1393/07/24
یه سرگرمی داشتیم اونم ازنون بگیرید
Iran, Islamic Republic of
17:44 - 1393/07/24
مسولین محترم
چند درصد از شماها تو خونتون ماهواذه ندارید ؟!
چند درصد از شماها تو خانواده و نزدیکانتون زن و دختر ساپورت به پا ندارید ؟!
جمع کردن ماهواره ، فیلترکردن شبکه های اجتماعی ، جلو زن و دختر مردم رو تو خیابون گرفتن و آبروشونو بردن و تذکر بی فایده
اینا دردی از جامعه و مملکت ما برطرف نمیکنه

چرا مثل جامعه های عقب مونده و بی فرهنگ فقط دوس دارید با فشار و دعوا به خواسته هاتون برسید !!!
چرا همش فکر میکنید مردم وسیله آزمایش شما هستن !!
یادتون رفت که همین مردم به شما رای دادن تا مشکلاتشونو برطرف کنید ؟

هرچیزی اگه استفاده نادرست بشه بده
یاد چاقو بیوفتید !
باهاش خیلی کارا میشه کرد
میشه یه زندگی رو به یه نفر داد
میشه نفس رو از یکی باهاش گرفت


ماهواره ، شبکه های اجتماعی ، اینترنت ، تلفن همرا
همه مثل همون چاقو هستن

روش استفاده صحیح رو آموزش بدین ن برخورد
Iran, Islamic Republic of
18:21 - 1393/07/24
با کمی اغراق واقعا اندک اندک دست کمی با نظرات القاعده و داعش نخواهیم داشت. چرا قبول نداریم که علم در حال پیشرفته و این ما هستیم که باید فرهنگ استفاده از اونو داشته باشیم. اینجا همش به فکر پاک کردن صورت ساله هستن
Iran, Islamic Republic of
20:18 - 1393/07/24
لطفا آقایان مجلسی فکری برای گرانی و تورم بکنند. نه اینکه تکنولوژی روز(ماهواره) را با قوانینی که 24 ساعته تصمیم می گیرند از مردم بگیرند.
Singapore
21:55 - 1393/07/24
من دلم میخواد تو خونم هرچیزی رو ببینم و گوش بدم

اگر به اجتماع آسیب زدم و در اجتماع بودن من به کسی آسیب زد اونوقت جلومو بگیرین

واقعا بی انصافیه ریختن به خونه مردم
Iran, Islamic Republic of
22:03 - 1393/07/24
فقط مونده یه مامور بزارن تو خونه مون و تفکیک جنسیتی تو خونه رو اجرا کنن و قانونه رابطه جنسی با همسر .بابا بسه بزارین مردم نفس بکشن.آقا ما جهنمو بخوایم کیو باید ببینیم؟ آقا بهشت مال شما نخواستیم.
Iran, Islamic Republic of
23:25 - 1393/07/24
مجلس هم شده نامادری مردم البته بعضی از نا مادریها که مدرسه هم نرفتن وبا چماغ درس یاد گرفتن والان هم هیچی بلد نیستن ولی عقل کلنننننننننن وفیلسوف رای گرفتن از مردم ................نقطه
Iran, Islamic Republic of
23:36 - 1393/07/24
سلام .
ماهواره تلخ ترین شیرنی و قشنگ ترین شیوه ی تحاجم فرهنگی هست که تا به حال دیدم .
درست مثل گاز مونوکسیدکربن می مونه خواب آرام و شیرین چند لحظه ای رو به قیمت تمام زندگیت و به خاک کشیدن رویاهات بهت می بخشه .
کالای ارزونی که تهش باهات خیلی گرون تموم میشه .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۵
هیس
شهرزاد
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۸
حرف حق جواب نداره user. می دونم . این روزا خیلی ها سرشون مثل تو کردن تو برف و گوشاشون و گرفتن و میگن هیس ...
وقت کردی یه سری به دادگاه خانواده بزن ...
Iran, Islamic Republic of
02:57 - 1393/07/25
احساس خفگی میکنم برید مشکل بیکاری و اعتیاد و ازدواج جوونا و تورم سرسام آور رو حل کنید
Iran, Islamic Republic of
11:31 - 1393/07/25
به نظر من بهترین راهکار برای پر کردن اوقات فراغت مردم اینه که مسئولین به جای هزینه برای ماهواره به فکر تاسیس باشگاههای رایگان از همه نوع باشن.هزینه های مقابله با ماهواره رو به این سمت ببرند تا مردم به جای دیدن ماهواره برن سمت ورزش
نمینویسم که نگین خواست پاچه خواری کنه
Iran, Islamic Republic of
11:48 - 1393/07/25
ظاهرا تمام اونایی که ساز مخالف با این طرح میزنن دارن از وضع موجود حال میکنن که دوست ندارن این بی عفتی و هنجار شکنی تعطیل بشه. باید بدونین که زور فرهنگ سازه، مثل قوانین راهنمایی و رانندگی که رعایت نکنی جریمه میشی.
ضمنا کسیو قرار نیست به زور ببرن بهشت، قراره اگ کسی دوست داشت بره، راه براش هموار باشه.
پاسخ ها
hamid
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۶
مرد حسابی اونایی که از اولش درست بودن الانشم درست هستن اونی هم که مسئله داره به زور نمیشه مسئلش رو حل کرد بلکه علم و درایت می خواد تا مسائل جامعه حل بشه . شما اگه بخوای جلوی فحشا رو بگیری اول باید زیر ساخت اون یعنی تامین نسبی رفاه مردم حل کنی وقتی همین قلم اولت مشکل داره دیگه با چماق و زور این حل نمیشه .
Germany
12:19 - 1393/07/25
مثبت و منفی ها رو نگاه میکنید
تقریبا 90 درصد نظرات خلاف نظر نمایندگان مجلس است
به همین حساب میشه گفت 90 درصد ملت با این افکار عقب مانده مخالف هستند
مگر آقای روحانی نگفت که حریم خصوصی مردم کاری نداریم ؟
ماهواره جزو حریم خصوصی نیست ؟
یعنی توی خانه خودشون هم نمیتونن طبق نظر خودشون عمل کنند ؟
مشکل مملکت ما فقر و بیکاری و اعتیاد و وضعیت معیشت مردم رو حل کردید که افتادید دنبال حریم خصوصی مردم ؟
واقعا مشکل مملکت ما مدل موی بچه های ماست ؟
دم انتخابات که میشه هر جور میخوان آزاد میشن ، خر که از پل گذشت ، باید پاچه ملت رو بگیرید ؟
نکنید این کار رو ، کاری نکنید که دشمنان ما به ما بخندند
جرات چاپ نظر من هم نخواهید داشت
Iran, Islamic Republic of
15:24 - 1393/07/25
شما باید پیش خدا جوابگو باشید مردم رو از اسلام دور نکنید پیامبر ما پیامبر مهربونی هاست یکبار قصه موسی و شبان رو بخون
Iran, Islamic Republic of
20:17 - 1393/07/25
اگر تا حالا اقدامات چوب و چماق جواب داده منبعد هم جواب میده پس اقدامات مامورین انتظامی تاکنون خلاف قانون بوده چون قانون مصوب وجود نداشته '
Iran, Islamic Republic of
23:42 - 1393/07/25
ماهواره یک وسیله ناشناخته و یک ویروس و عامل مخرب بود که سازگاری با اداب و رسوم و فرهنگ اسلامی کشورمان را نداشت و وارد کشورمان شد و هیچ کدام از دارندگان ان حتی نصب و استفاده از ان را نمیدانستند انهایی که دم ار بیکاری و اعتیاد و سرگرمی میزنندو مخالف جمع اوری ماهواره هستند در واردات و فروش و نصب ماهواره دست داشته و منافع انان به خطر افتاده و انتیویروس یعنی اجراع قانون و جمع اوری ان که هیچ فیلتر شکنی کار ساز نیست حتی رای منفی شما مخالفین مرگ بر ماهواره زنده و جایگزین باد انتن دیجیتال ومن الله و .......توفیق
Iran, Islamic Republic of
08:51 - 1393/07/26
اين افراد نمايندگان داعش هستند.
Iran, Islamic Republic of
20:44 - 1393/07/27
واقعن ما دیگه چقد بدبختیم.....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کالابرد_فوترموبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر
کالابرد_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
استیل رگال_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر