عنایتی: مشکلی برای گرفتن رضایت‌نامه ندارم
۱۵۸۸۲۶
۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۷
۷۷۶۰
مهاجم پدیده خراسان تاکید کرد که دوست دارد در رابطه به استقلالی شدنش، مسئولان استقلال برخی مشکلات را حل کنند.
خبرگزاری تسنیم: رضا عنایتی درباره احتمال پیوستنش به استقلال گفت: مسئولان پدیده مشکلی بابت جدایی من ندارند و اعلام کردند که هر زمان بخواهم، می‌توانم از این تیم جدا شوم ولی در این میان مسائلی وجود دارد که از طرف استقلالی‌ها باید حل شود.

وی در مورد اینکه مسئولان استقلال به او گفته‌اند که خودش باید رضایت‌نامه‌اش را از باشگاه پدیده بگیرد، اظهار داشت: بله، آنها از من خواستند که رضایت‌نامه‌ام را خودم بگیرم. مسئولان پدیده به من گفتند که تو بازیکن مورد احترام هستی و نمی‌خواهند با من «چانه» بزنند اما برای خودم مهم این است که مسئولان استقلال نیز با باشگاه صحبت کنند.

عنایتی در خصوص اینکه گفته می‌شود با بازگشت وی به استقلال، مشکل کاپیتانی در این تیم بوجود می‌آید، عنوان کرد: به این مسائل توجهی نمی‌کنم، چه برسد که به آن فکر کنم. من از کاپیتانی متنفرم چون مسئولیت آن بیش از حد بالا است. اتفاقا بدون بازوبند بهتر کارم را در زمین انجام می‌دهم.

مهاجم پدیده افزود: با شناختی که از بازیکنان استقلال دارم، می‌دانم چنین چیزی بین آنها وجود ندارد. در هر تیمی که حضور داشتم، احترام همه چیز را نگه می‌داشتم. به موقع جدی بودم و به موقع نیز با بازیکنان شوخی می‌کردم. می‌توانید از محمود فکری و علیرضا منصوریان نیز بپرسید که چه شخصیتی داشتیم. دوست ندارم از برخی خط قرمز‌ها رد شوم و احترام‌ها حفظ نشود.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج