عنایتی در استقلال هم مدافع می‌شود؟
۱۵۹۴۲۵
۱۸ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۶
۸۶۸۴
عجيب اما باوركردني
رضا عنایتی در یک‌قدمی استقلالی شدن قرار گرفته است.
خبر ورزشی: رضا عنایتی در یک‌قدمی استقلالی شدن قرار گرفته است. عنایتی که بازیکن بااخلاق و مؤدبی است، البته گفته تنها با رضایت تیم پدیده و هواداران خوب این تیم راضی به بازگشت به استقلال است.

پيوستن رضا عنايتي به استقلال اما براي هر دو طرف شامل منفعت‌هايي است‌؛ نخست اينكه عنايتي به آرزوي چندين و چند ساله‌‌اش مي‌رسد و سرانجام به استقلال مي‌رود و فوتبالش را در اين تيم تمام مي‌كند.

دوم اينكه استقلال در واپسين سال حضور عنايتي در فوتبال از وجود اين بازيكن بهره مي‌برد چرا كه عنايتي هنوز در اين سن و سال هم گل مي‌زند و هم در يك حركت تازه و جديد از سوي سرمربي پديده مشهد در پست دفاع به ميدان مي‌رود. راستي گفتيم دفاع اما باور اين مسئله براي خود ما هم سخت بود كه روزي رضا عنايتي را در اين پست ببينيم.

آدم‌هاي نديد بديدي نيستيم چون در اين فوتبال ديده‌ايم بازيكناني را كه پست‌هايشان 180 درجه عوض مي‌شود. مگر در همين استقلال حنيف عمران‌‌زاده از پست دفاع آخر به خط حمله نرفت و تجربه اين كار را پيدا نكرد؟

چرا، اتفاقاً از اين جا‌به‌جايي‌ها زياد ديده‌ايم اما اينكه عنايتي روزي برود در پست دفاع آخر، هنوز كه هنوز است، براي‌مان باوركردني نيست. از اين نكته مهمتر، حضور موفق عنايتي در اين پست است. انگار نه انگار كه او پست تخصصي‌‌اش در خط حمله را رها كرده و به دفاع آخر چسبيده. انگار عنايتي از اول يك سوئيپر بوده و به عنوان يك مدافع آموزش ديده است.
در هر حال عنايتي اگر به استقلال برود و كار را تمام كند، بايد ببينيم در كدام پست مشغول به كار مي‌شود؟

استقلال در خط حمله مهاجماني دارد مانند شهباززاده، آرش برهاني و محمد قاضي. شهباززاده پس از ادينهو در رده دوم گلزنان ليگ قرار دارد و عملكرد بدي نداشته است. پس عنايتي به لحاظ فني در كجاي خط حمله استقلال قرار مي‌گيرد؟

البته او بازيكني نيست كه وقتي پستش را عوض كنيد با كسي قهر كند. پس هيچ بعيد نيست كادرفني استقلال كه از خط دفاع آشفته اين تيم گله دارد، رضا عنايتي را به پست دفاع آخر منتقل كند!
در اين فوتبال، خودتان مي‌دانيد كه هيچ چيز بعيد نيست. يك روز عنايتي در استقلال آقاي گل شد، حالا شايد به زودي به مدافع موفق اين تيم تبديل شود!
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج