باید ها و نباید های پول خرج کردن در 20 سالگی
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
دکتر ولدخانی_3
استخدام_4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۵۹۴۸۵
۲۰ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۴
۲۱۳۵۴
دوران 20 سالگی معمولا با ویژگی هایی مانند سرخوشی و بی توجهی به آینده همراه است اما در همین دوران نیز افراد معمولا با محدودیت شدید بودجه مواجهند.

مجله اینترنتی برترین هاروزنامه هفت صبح - پوریا عطاریان: دوران 20 سالگی معمولا با ویژگی هایی مانند سرخوشی و بی توجهی به آینده همراه است اما در همین دوران نیز افراد معمولا با محدودیت شدید بودجه مواجهند مگر اینکه یکی از همان جوانانی باشند که عکس های آنها در صفحات مربوط به «بچه پولدارهای» شهرهای مختلف منتشر می شود.

باید ها و نباید های پول خرج کردن در 20 سالگی

اگر در دوران 20 سالگی به سر می برید و می خواهید بدانید بهترین راه برای هزینه کردن پول اندکی که دارید چیست، ادامه این مطلب را بخوانید و به آن عمل کنید تا سال ها بعد مثلا در 30 سالگی کمتر حسرت روزها و البته پول های از دست رفته را بخورید.

مواردی که باید برای آنها پول خرج کنید

1- آموزش


جدا از اینکه در دانشگاه مشغول به تحصیل هستید یا خیر تلاش کنید دادانش و توانایی های خود را از طریق آموزش گسترش داده یا بهبود ببخشید. این آموزش می تواند به ورت یادگیری یک زبان خارجی، یادگیری یک نرم افزار گرافیکی، یادگیری برنامه نویسی کامپیوتر یا حتی یادگیری فنون مکانیک باشد.

در این سن شما به سختی می توانید پیش بینی کنید که طی سال های پیش رو جریان زندگی شما را به کدام سو خواهد برد پس بهتر است تا آنجا که می توانید به اندوخته دانش خود بیفزایید.

2- سفر


وضعیت شغلی، ازدواج و بچه دار شدن باعث خواهند شد که سفر کردن به اندازه دوران 20 سالگی راحت نباشد. به خصوص که در این دوران شما انعطاف پذیری بیشتری خواهید داشت و می توانید به سفرهای ماجراجویانه تر و البته کم هزینه تری بروید. تجربه سفرهای مختلف به طور حتم به رشد شخصیت و جهان بینی شما کمک می کند پس این فرصت را از دست ندهید.

باید ها و نباید های پول خرج کردن در 20 سالگی

3- ورزش و سلامتی

زمانی فراخواهد رسید که وقت سر خاراندن هم نداشته باشید و البته شاید مجبور باشید که تمام روز را پشت میز محل کار خود سپری کنید، پس فرصت ورزش کردن دردوران 20 سالگی را از دست ندهید، حتی اگر مجبور باشید برای آن هزینه بپردازید.

برخورداری از جسمی سالم در دوران 20 سالگی مانند یک سرمایه گذاری است که در میانسالی به کمک شما می آید. اگر از 20 سالگی با مواردی مانند اضافه وزن خو بگیرید شرایط در دهه های بعدی زندگی به مراتب سخت تر خواهد شد.

مواردی که نباید برای آنها پول خرج کنید


1- رستوران

بیرون غذا خوردن که در واقع تابعی از با دوستان وقت گذراندن است، یک یاز ویژگی های جدیای ناپذیر دوران 20 سالگی محسوب می شود. با اینحال مجبور نیستید که برای صرف غذا به رستوران های نسبتا گرانقیمت بروید. بخصوص اگر به رستوران رفتن عادت کنید آنگاه بدون اینکه متوجه باشید هر ماه پول هنگفتی را صرف رستوران خواهید کرد. تا زمانی که درآمد شما به اندازه کافی زیاد نشده، رستوران رفتن را به مناسبت های خاص محدود کنید.

باید ها و نباید های پول خرج کردن در 20 سالگی

2- پوشاک گران قیمت

خوش پوش بودن مترادف با لباس های گرانقیمت خریدن نیست. اگر همه بودجه ماهیانه خود را در آغاز ماه خرج خرید یک دست شلوار می کنید شاید بهتر باشد که در سبک زندگی خود تغییر ایجاد کنید.

3- آیفون 6

داشتن یک تلفن همراه هوشمند که اپلیکیشن های ارتباطی مانند وایبر روی آن قابل نصب باشد این روزها تقریبا برای همه واجب است بخصوص که می تواند هزینه های خط تلفن شما را نیز به میزان قابل توجهی کاهش دهد اما این دلیل نمی شود که اگر اکنون گوشی شما آیفون 5 است، در فکر ارتقای آن به آیفون 6 باشید. تکنولوژی های جدید به طور حتم جذاب هستند اما وقتی برای خرید آنها اقدام کنید که واقعا به آنها نیاز دارید. به طور مشابه، بهتر است فعلا با پلی استیشن 3 خود بسازید تا اینکه همه پس اندازتان را به خرید پلی استیشن 4 اختصاص دهید.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:52 - 1393/09/20
پول تو جیبیمو به خاطر انصراف از دانشگاه انقد کم کردن ک نمیتونم وسایل مورد نیازمو بگیرم ب مسابقه هام برسم... سفرو آیفون 6 پیشکشم...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
انجمن پرستاری ایران_1
انجمن پرستاری ایران_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
دکتر نائبی_4
انجمن پرستاری ایران_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
انجمن پرستاری ایران_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
کلینیک النا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر