صد بازیکن برتر سال 2014 جهان (1)
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
ریزخور_1
لاله زار مال_1
کلاسینو_1
زمردی_داخلی1
ریزخور_3
لاله زار مال_3
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 3
زمردی_داخلی3
کلاسینو_3
زمردی_داخلی4
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_4
کلاسینو_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
زمردی_داخلی2
کلاسینو_2
ریزخور_2
سفیر بار ساقدوش_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۶۱۱۶۸
۲۵ آذر ۱۳۹۳ - ۰۸:۰۹
۲۴۴۱۸
با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال 2014 میلادی و انتخاب بهترین بازیکن سال 2014، بر آن شدیم تا لیستی از صد بازیکن برتر فوتبال در سال 2014 را برای شما تدارک ببینیم که در قسمت اول، نام بیست بازیکن رده های صد تا هشتاد را مشاهده خواهید کرد.
طرفداری: با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال 2014 میلادی و انتخاب بهترین بازیکن سال 2014، بر آن شدیم تا لیستی از صد بازیکن برتر فوتبال در سال 2014 را برای شما تدارک ببینیم که در قسمت اول، نام بیست بازیکن رده های صد تا هشتاد را مشاهده خواهید کرد.

100-     لئوناردو بونوچی

سال 2014 برای مدافع 27 ساله بیانکونری سال نسبتاً خوبی بود. هرچند وی جام جهانیِ چندان خوبی را با  آتزوری پشت سر نگذاشت ، اما حضور در 30 بازی برای یوونتوس و به ثمر رساندن دو گل برای این تیم و همچنین حضور در نیمه نهایی لیگ اروپا و قهرمانی در سری آ می تواند از عوامل اصلی حضور وی در این لیست باشد. این بازیکن در خط دفاعی یکی از بهترین تیم های اروپا حضور داشت و در کنار یارانش، در طول یک فصل تنها 23 گل را دریافت کردند.

صد بازیکن برتر سال 2014 جهان (1)

99-     فیرمینو

نفر بعد، هافبک جوان و با استعداد هوفنهایم، روبرت فیرمینوی 22 ساله است. در این سال فیرمینو نامی برای خود در فوتبال اروپا و جهان دست و پا کرد و پس از اینکه به عنوان یکی از پدیده های فصل 2013/14 بوندس لیگا شناخته شد، به واسطه درخشش به تیم ملی برزیل دعوت شد و حتی توانست اخیراً اولین گل خود برای برزیل را در برابر اتریش به ثمر برساند. با توجه به روند رو به رشد این بازیکن، در آینده قطعاً بیشتر از وی خواهیم شنید.

صد بازیکن برتر سال 2014 جهان (1)

98-     متئو کواچیچ

دومین نفرِ حاضر در لیست که در سری آ مشغول به کار است؛ کواچیچ در سال 2013 پس از درخشش های فراوان در دیناموزاگرب و جلب توجه چند باشگاه بزرگ اروپایی سرانجام اینتر را انتخاب کرد و در دو سال اخیر علیرغم ناکامی های اینتر و سن کم اش، در این تیم بسیار موفق بوده و حالا به یکی از بازیکنان کلیدی این تیم تبدیل شده است. اما بزرگ ترین دست آورد کواچیچ در سال 2014، حضور در جام جهانی به همراه کرواسی بود که با ناکامی او و یارانش به پایان رسید اما برای یک بازیکن 20 ساله حضور در بالاترین سطح فوتبال موفقیتی بسیار شگرف به حساب می آید.

صد بازیکن برتر سال 2014 جهان (1)

97-     کلودیو براوو

کایپتان نه چندان جوان تیم ملی شیلی که در سال 2014 بالاخره به آنچه که لایق آن بود رسید. موفقیت های براوو از روزهایی شروع شد که بارسلونا بدون دروازه بان شد و در طرف دیگر براوو مانند عقابی تیزبال در درون دروازه شیلی در برابر حریفان قدر شیلی قدرت نمایی می کرد. به همین جهت بارسلونا قصد خرید براوو را کرد و وی را به خدمت گرفت. این دروازه بان شیلیایی که شانس نیز به او رو کرده بود، با مصدومیت مارک تراشتگن در ابتدای فصل به عنوان دروازه بان ثابت بارسلونا انتخاب شد و با ثبت رکوردی خارق العاده، در 8 بازی گلی را دریافت نکرد و در نهایت در ال کلاسیکو بود که دروازه خود را باز شده دید. قطعاً با ادامه این روند، وی می تواند به جایگاه های بالاتری در سال های آتی دست پیدا کند.

صد بازیکن برتر سال 2014 جهان (1)

96-     سالواتوره سیریگو

اگر از دوخته شدن به نیمکت آتزوری در دو بازی پایانی جام جهانی بگذریم، دومین بازیکن ایتالیایی لیست ما سال خوبی را پشت سر گذاشت. از قهرمانی پاریسن ژرمن در لیگ فرانسه گرفته تا حضور در یک چهارم لیگ قهرمانان اروپا. اما در کل اگر سیریگو می توانست در این سال خود را از یک دروازه بان معمولی و خوب با چند واکنش نجات دهند - برای مثال مهار توپ دمبابا در برابر چلسی - به دروازه بانی فوق العاده تبدیل کند، شاید جایگاه او بالاتر از این ها می بود. اما شاید درخشان ترین بازی سال سیریگو در جام جهانی برزیل و در برابر انگلستان بود که این دروازه بان موفق شد با چند مهار خوب، ایتالیا را به صعودی امیدوار کند که در نهایت اتفاق نیافتاد.

صد بازیکن برتر سال 2014 جهان (1)

95-     یاسین براهیمی

یک ستاره از 23 ستاره تیم فوق العاده الجزایر در جام جهانی؛ حضور در جام جهانی، به ثمر رساندن اولین گل ملی در نهمین بازی ملی و البته در جام جهانی و کمک فراوان به تیم ملی الجزایر همه و همه باعث شدند تا یاسین البراهیمیِ فرانسوی و الجزایری الاصل در این لیست حضور داشته باشد. شاید سال گذشته هیچ کس فکر نمی کرد یکی از معمولی ترین بازیکنان تیم گرانادای اسپانیا موفق به حضور در این لیست شود، اما براهیمی موفق شد با درخششی خوب، علاوه بر حضور در جمع صد بازیکن برتر سال، نظر بسیاری از باشگاه های مطرح را جلب کند و در نهایت نیز با پیوستن به پورتو، خود را به لیگ قهرمانان اروپا برساند.

صد بازیکن برتر سال 2014 جهان (1)

94-     ریکاردو رودریگز

در ادامه به نام ریکاردو ایوان رودریگز آدریا بر می خوریم؛ یکی از دیگر از بازیکنان جوان لیست که دست بر قضا در جام جهانی نیز خوش درخشید و به واسطه همین درخشش بسیاری از باشگاه های مطرح جهان به برای خرید این دفاع چپ 21 ساله تلاش های بسیاری را انجام دادند. هرچند جام جهانی برای خط دفاع سوئیس، مخصوصاً با دریافت 5 گل در برابر فرانسه چندان خوب نبود، اما عملکرد رودریگز باعث شد نگاه ها به او تغییر کند و انتظار می رود در سال های آتی او در باشگاهی بزرگ تر از ولفسبورگ توپ بزند.

صد بازیکن برتر سال 2014 جهان (1)

93-     کوین دی بروین

یکی دیگر از ستاره های تابناک فوتبال نوین بلژیک که پس از ناکامی در چلسی، با ایجاد تحولی جدید در فوتبال خود و پیوستن به ولفسبورگ، به روند رو به رشد خود که در برمن شکل گرفته بود ادامه داد و موفق شد به یکی از ستاره های جوان سال تبدیل شود. وی همراه با تیم ملی بلژیک در جام جهانی نیز شرکت کرد و حتی یکی از گل های پیروزی بخش شیاطین سرخ در برابر ایالات متحده را نیز به ثمر رساند. دی بروین هم اکنون روزهای خوبی را در ولفسبورگ سپری می کند.

صد بازیکن برتر سال 2014 جهان (1)

92-     رون فلار

بازیکنی که هیچگاه در سطح وسیع مطرح نبود و حتی پس از شکست و حذف مفتضحانه هلند در یورو 2012 و پیوستن به استون ویلا حتی در آستانه فراموشی بود، اما به واسطه درخشش لاله های نارنجی در جام جهانی دوباره بر سر زبان ها افتاد. فلار یکی از اعضای دفاع سه نفره هلندی ها در جام جهانی  بود که تحسین بسیاری را در پی داشت. وی همچنین پس از جام جهانی در مدت کوتاهی مورد توجه چند باشگاه مطرح انگلیسی از جمله یونایتد و آرسنال قرار گرفت، هرچند همین حالا نیز او در استون ویلا بسیار موفق است و شرایط بسیار خوبی را در این تیم دارد.

صد بازیکن برتر سال 2014 جهان (1)

91-     کارلوس باکا

کارلوس باکا، بازیکن 28 ساله ای که حضورش در تیم ملی کلمبیا و البته سویا در فصل گذشته بسیار خوش یمن بود؛ او توانست درحالی همراه با سویا به قهرمانی در لیگ اروپا برسد که تقریباً در همه بازی های این تیم در این رقابت ها تاثیر گذار بود و نقشی کلیدی در قهرمانی سویا در یورو لیگ داشت. وی همچنین فصل گذشته با به ثمر رساندن 21 گل برای اونار امری یکی از بهترین بازیکنان تیم بود و به همین علت مورد توجه پکرمن در کلمبیا قرار گرفت. در تیم ملی کلمبیا نیز عملکرد او قابل قبول بود و باکا موفق شد همراه با کُفیرزها به مرحله یک چهارم جام جهانی برسد.

صد بازیکن برتر سال 2014 جهان (1)

90-     ممفیس دیپای

مصدومیت مارتینز ایندی در اواسط بازی هلند - استرالیا در جام جهانی باعث شد، لوییس فن خال یکی از برگ های برنده خود را در جام جهانی رو کند و از ستاره ای استفاده کند که شاید سال گذشته چندان نام آشنا نبود. ممفیس دیپای که در لیگ هلند با 16گل و 10 پاس گل فصلی فوق العاده را سپری کرده بود، بلافاصله پس از حضور در زمین موفق شد اولین گل ملی خود را، آن هم در جام جهانی و در سن 20 سالگی به ثمر برساند. دادن یک پاس گل برای فن پرسی در آن بازی نیز عاملی بود تا دیپای به عضوی ثابت در ترکیب نارنجی ها تبدیل شود. دیپای در آخرین بازی مرحله گروهی هلند نیز در برابر شیلی گلزنی کرد تا نامش بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتد. این بازیکن جوان و آینده دار پس از جام جهانی مورد توجه تیم های بسیاری قرار گرفت، اما ترجیح داد یک سال دیگر را نیز در آیندهوون سپری کند و پس از این یک سال، برای آینده خود تصمیم گیری کند.

صد بازیکن برتر سال 2014 جهان (1)

89-     ادن ژکو

هشتاد و نهمین شماره اما متعلق است به اسطوره بلامنازع فوتبال بوسنی و هرزگوین، کسی که در عرصه ملی با به ثمر رساندن ده گل تیمش را به جام جهانی هدایت کرد. هرچند این آمار مربوط به سال 2013 است، اما آمار ژکو در عرصه ملی و باشگاه در سال 2014 نیز قابل قبول است. ادن در جام جهانی دو گل را به ثمر رساند که یکی از این گل ها با نا داوری در برابر نیجریه مردود اعلام شد و البته گل دیگر در برابر ایران بود که به زیبایی به ثمر رسید. در زمینه باشگاه نیز ژکو در سالی که با یارانش رقابت تنگانگی را با لیورپول و چلسی داشتند موفق به قهرمانی در لیگ برتر انگلستان شد تا سالی خوب را پشت سر بگذارد. وی فصل گذشته با وجود مهاجمان تراز اولی چون آگوئرو، نگردو و یووتیچ در سیتی، با به ثمر رساندن 16 گل، نقش پر رنگی را در قهرمانی سیتی در لیگ برتر ایفا کرد.

صد بازیکن برتر سال 2014 جهان (1)

88-     آنتونیو دی ناتاله

این شماره اختصاص دارد به اسطوره بی بدیل باشگاه ادینزه ایتالیا؛ آنتونیو دی ناتاله که یازدهمین سال حضور متوالی خود در ادینزه را گذراند، در سن 37 سالگی، فصل خوبی را پشت سر گذاشت و موفق شد در 38 بازی با به ثمر رساندن 20 گل، به تیم محبوبش کمک به سزایی را بکند. دی ناتاله در فصل جاری نیز موفق تر بوده است و تا کنون در 14 بازی با به ثمر رساندن 11 گل، در سن 37 سالگی یکی از ستاره های ادینزه به شمار می رود.

صد بازیکن برتر سال 2014 جهان (1)

87-     سامی خدیرا

هرچند مصدومیتی بد موقع در اوخر سال 2013 باعث شد تا خدیرا نتواند در اوایل سال 2014 شروع خوبی را داشته باشد، اما حضور در فینال لیگ قهرمانان اروپا و البته کمک به قهرمانی مانشافت ها در جام جهانی برزیل همه و همه باعث شد تا این رده برای سامی خدیرا در نظر گرفته شود. بازگشت خدیرا در حالی صورت گرفت که او یکی از ارکان اصلی خط میانی آلمان ها در جام جهانی بود.

صد بازیکن برتر سال 2014 جهان (1)

86-     آندرس اینیستا

Old but gold؛ شاید این بهترین توصیفی باشد که بتوان در وصف ستاره کهنه کار فوتبال اسپانیا و کاتولونیا انجام داد. آندرس که در سال های نه چندان دور همیشه پای ثابت کسب جوایز بود، کم کم در حال افول است و شاید زمان آن رسیده باشد که جای خود را به جوان تر ها بدهد. این خلاق و توانمند لا روخا که از مرز 30 سال عبور کرده است، در حالی در این لیست قرار می گیرد که موفقیت های سال های قبل خود را در سال 2014 را تکرار نکرد اما با این حال موفق به کسب جوایزی چون پای طلایی شد و همین موضوع باعث شد تا این ستاره، همچنان در آسمان فوتبال اروپا و جهان بدرخشد.

صد بازیکن برتر سال 2014 جهان (1)

85-     رابین فن پرسی

مهاجم نه چندان موفق منچستریونایتد در فصل 2013/14 که به واسطه عملکردی نسبتاً خوب در جام جهانی 2014 در این لیست قرارر گرفته است. رابین فن پرسی در فصل گذشته همچون یونایتد فصل خوبی را پشت سر نگذاشت و پس از مصدومیت های زیاد، تنها در جام جهانی بود که فرصتی برای درخشش به دست آورد. گل زیبا به اسپانیا، هتریک در برابر المپیاکوس و البته کسب مقام سومیِ جام جهانی به همراه هلند می تواند از نقاط درخشانِ سال تاریک رابین باشد. فن پرسی اما چند هفته ایست که روند رو به رشد خود را آغاز کرده است و احتمال دارد سال 2015 برای او سالی پر بار تر باشد.

صد بازیکن برتر سال 2014 جهان (1)

84-     گیلفی سیگوردسون

سال 2014 بدون شک سالی پر از توفیق و موفقیت برای گیلفی سیگوردسون بوده است؛ او پس از پایان دوره ای نسبتاً خوب در تاتنهام، با پیوستن به تیمی مانند سوانزی در جولای 2014 از بار فشارها کاست و با شروعی طوفانی، موفق شد فصل را به بهترین شکل با سوانزی آغاز کند و تا کنون نیز در این تیم ولزی موفق بوده است. به موازات توفیقات باشگاهی، گیلفی در تیم ملی ایسلند نیز نقش بسیار پررنگی را بازی می کند و در این تیم که به تازگی، دوباره جان تازه ای گرفته است به موفقیت های خود ادامه می دهد؛ کسب سهمیه یورو لیگ با سوانزی و کسب سهمیه حضور در جام ملت های اروپا می تواند سال 2015 را برای او بسازد تا این هافبک 25 ساله به موفقیت های خود ادامه دهد.

صد بازیکن برتر سال 2014 جهان (1)

83-     لوییز آدریانو

علیرغم حضوری متمادی در شاختار دونتسک و در پی آن در لیگ قهرمانان اروپا، اما لوییز آدریانو بسیار دیر در جمع فوتبالدوستان شناخته شد؛ بازیکن 27 ساله برزیلی که با اقبال چندان خوبی مواجه نبود، امسال اما به سبب گروه نسبتاً آسان شاختار در لیگ قهرمانان اروپا موفق شد با گل زنی های خود نامی برای خود دست و پا کند و نام خود را در جمع بهترین های سال قرار دهد. اما اگر نیم فصل ابتدایی سال را نیز برای او در نظر بگیریم، آدریانو با عملکردی بسیار خوب، با به ثمر رساندن 25 گل در 39 بازی برای شاختار، از عوامل اصلی قهرمانی این تیم در فصل 2013/14 بوده است.

صد بازیکن برتر سال 2014 جهان (1)

82-     جولیان درکسلر

در میان نام های پایانی بخش اول، به فوق ستاره جوان باشگاه شالکه بر می خوریم. جوانی که علاوه بر مجذوب کردن باشگاه های تراز اول اروپا به خود، با کسب قهرمانی جام جهانی آن هم در 20 سالگی، کار بسیار بزرگی را انجام داد. سال 2014 اما برای درکسلر از ابتدا تا انتها خوش یمن بود. در ابتدای سال و در فصل نقل و انتقالات زمستانی نام باشگاه های بزرگی به گوش می خوردند که خواهان به خدمت گیری این بازیکن هستند. این وینگر معدنچی ها اما به غیر از باشگاه های اروپایی، یواخیم لو را نیز تحت تاثیر قرار داد تا سرانجام  در لیست نهایی آلمان ها برای جام جهانی جایی داشته باشد. با ادامه روند کنونی، قطعاً می توانیم شاهد حضور درکسلر در سطوح بالای فوتبال در سال 2015 باشیم.

صد بازیکن برتر سال 2014 جهان (1)

81-     داوید دخیا

آخرین شماره لیست اما تعلق دارد به درخشان ترین ستاره روزهای تاریک منچستریونایتد؛ داوید دخیا که حتی در روزهایی که منچستریونایتد در بحران به سر می برد نیز تیم را نجات می داد، آخرین نفر بخش اول لیست طرفداری است. دخیا در سال 2014 علیرغم عملکرد نه چندان مقبول تیمش، به صورت فردی عملکرد خوبی را از خود بر جای گذاشت و دعوت شدن به تیم ملی اسپانیا، کسب جایزه بازیکن سال یونایتد و کسب جایزه بازیکن سال یونایتد از نگاه هواداران خود بر این موضوع گواه است. وی همچنین در فصل جاری، علیرغم افتی که در ابتدا داشت، تا کنون بیش از 18 امتیاز را برای یونایتد خریده است که این آمار خود گویای همه چیز است.

صد بازیکن برتر سال 2014 جهان (1)
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
عارفی_1
خرید باکس 1
شیرآلات زمانی_1
ادیب_1
سوییچ ایران_3
عارفی_3
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
دکتر نائبی_3
دکتر نائبی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
ادیب_4
خرید باکس 4
سوییچ ایران_4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
سوییچ ایران_2
دکتر نائبی_2
خرید باکس 2
ادیب_2
عارفی_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شاخه نبات_ فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تنورستان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_تزریق چربی
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر