عنایتی عکس‌های استقلالش را منتشر کرد
۱۶۱۸۱۲
۲۶ آذر ۱۳۹۳ - ۱۷:۲۱
۱۴۸۶۵
رضا عنایتی در حالی عکس‌های زمان بازی در استقلالش را در صفحه شخصی اینستاگرام خود گذاشته که این روزها شایعه حضور دوباره‌اش در استقلال بیش از هر زمان دیگری شنیده می‌شود.
خبرگزاری ایسنا: پس از آنکه عباس محمدرضایی، بازیکن تیم فوتبال پدیده خراسان در اینستاگرام، خداحافظی‌اش را از تیم فوتبال پدیده خراسان اعلام کرد، حالا انگار نوبت غلامرضا عنایتی، کاپیتان این تیم است که به وسیله این شبکه اجتماعی، پالس‌هایی برای هواداران فوتبال بفرستد.

عنایتی طی 2 روز گذشته 2 عکس از زمان حضورش در استقلال تهران، در صفحه خود منتشر کرده و این اتفاق درست در زمانی رخ داده که شایعات بیش از همیشه، خبر از جدایی عنایتی از پدیده و بازگشت به استقلال می‌دهند.

نکته جالب توجه هم کامنت‌های هواداران استقلال زیر عکس‌های عنایتی است که در آن‌ها اعلام می‌کنند بیش از هر زمانی منتظر بازگشت وی به استقلال هستند.

البته خود این بازیکن ضمن بی‌ارتباط دانستن این دو موضوع به هم اظهار کرد: به هر حال استقلال جزو خاطرات خوب من در گذشته است اما اینکه انتشار این عکس‌ها به دلیل پیوستنم به استقلال باشد را تکذیب می‌کنم.

به هر حال باید منتظر ماند و دید که آیا عنایتی هم مثل محمدرضایی، پالس‌های جداییش را از طریق اینستاگرام فرستاده یا واقعا طبق گفته خودش این اتفاقات هیچ ارتباطی به هم ندارند.

عنایتی عکس‌های استقلالی‌اش را منتشر کرد

عنایتی عکس‌های استقلالی‌اش را منتشر کرد
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
-
22:58 - 1393/09/26
امیدواریم به حضورش................
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج