جاستین بیبر در صدر جستجوهای 2011
۱۶۳۸۰
۱۱ دی ۱۳۹۰ - ۰۸:۳۷
۴۸۳۲
این نوجوان موفق در این رقابت ستاره های مشهوری همچون کیم کاردیشان و جنیفر انیستون را شکست داد.
جاستین بیبر به راحتی در صدر جدول رده بندی بیشترین نامهای جستجو شده در سال ۲۰۱۱ قرار گرفت و بیشترین شخصیت مشهور جستجو شده در موتورهای جستجوی "بینگ" نام گرفت .

این نوجوان موفق در این رقابت ستاره های مشهوری همچون کیم کاردیشان و جنیفر انیستون را شکست داد.در سال ۲۰۱۰ بیبر در ردیف ششم این جدول رده بندی قرار گرفته بود و این علامت خوبی است برای اینکه بفهمیم "تب بیبر" به این زودی ها فروکش نمی کند.

این موتور جستجوی اینترنتی، این ستاره ۱۷ ساله تنها مردی بود که در ۱۰ ردیف اول این جدول رده بندی قرار داشت. بازیگران مشهور سینما، لیندسی لوهان و مگان فکس و همینطور ستاره های موسیقی جنیفر لوپز، بریتنی اسپیرز، کتی پری، لیدی گاگا و مایلی سایرس به ترتیب جایگاه چهارم تا دهم جدول رده بندی بیشترین نامهای جستجو شده را بخود اختصاص دادند.

ساندرا بلاک، جسی جیمز، تایگر وود، باراک اوباما و کیت گاسلین که سال گذشته جزء ۱۰ نام اول این جدول بودند امسال در ۱۰ ردیف اول این جدول قرار نگرفتند.

"امریکن آیدل"، بیشترین برنامه جستجو شده در سال ۲۰۱۱ بود و فیلمهای "عملیات غیر ممکن: روح پروتکل"، "گرگ و میش: سپیده دم – قسمت اول" و "خماری ۲" به ترتیب جایگاه اول تا سوم جدول رده بندی بیشترین فیلمهای جستجو شده را بخود اختصاص دادند.


منبع: آفتاب

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران


نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج